Hoşgeldiniz!

gezdirmek

Kenan Sofuoğlu İle Bir Tur Atmak 00:38
Kenan Sofuoğlu İle Bir Tur Atmak 4.832 izlenme - 12 ay önce Motosiklet yarışlarında dünya şampiyonu olan Kenan Sofuoğlu yakın bir arkadaşına motosikleti ile bir iki tur attırmış. Tur sonrası arkadaşı bakın memnuniyetini nasıl dile getirmiş.
Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 01:02
Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 1.973 izlenme - 9 ay önce Görüntüler Çin'in Xuzhou kentinde kaydedildi. Yol kontrolü yapan polis memurunun dur ihtarına uymayan sarhoş adam aracıyla polis memurunu esir aldı. Bir anda kendisini otomobilin kaputunda bulan polis tam iki kilometre sarhoş sürücüyle yolculuk yaptı.
Çocukların Sevgilisi Kukla Köpek 00:57
Çocukların Sevgilisi Kukla Köpek 830 izlenme - 9 ay önce Sizde ilk bakışta gerçek bir köpek sandınız değil mi? Kukla köpeği gerçek bir köpekmiş gibi iplerle oynatan kukla ustası bu adam köpeğini parkta gezdirirken herkesin hayranlığına şahit oluyor, özelliklede çocukların.
Motosiklette Ayı Gezdiren Ruslar 01:02
Motosiklette Ayı Gezdiren Ruslar 22 izlenme - 1 hafta önce Tuhaf şeyleri artık canım ülkemden başka ülkelerde görünce nedensizce seviniyorum. Oley! artık biz tuhaf değiliz...
Sokakta Timsah Gezdirmek 01:47
Sokakta Timsah Gezdirmek 671 izlenme - 3 yıl önce Avustralya da yasayan bu ablamız da heralde kafayı sıyırmış olucak ki evinde timsah besliyor. Video da timsahla arasındaki duygusal bağdan bahsediyor. Allah akıl fikir versin diyip videomuzu izliyoruz efenim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82518/sokakta-leopar-gezdirmek
2 Pitbullu Silahıyla Öldüren Alman Polisi (+18) 00:46
2 Pitbullu Silahıyla Öldüren Alman Polisi (+18) 600 izlenme - 3 yıl önce Hayvansever arkadaşlarımız hemen olay yerine gelebilirler. Ama bana göre bu polis işini yapmıştır. Pitbull'lara hayvan niyetiyle bile bakmıyorum afedersiniz. Genleri bozulmuş, insan gücüyle ortaya çıkarılmış bu hayvanlara acıma duygum da yok. Bu cinsii "evcilleştirilebilir, kabahat sahibinde" bahanesiyle insan içine sokmak dubai'li görgüsüzlerin şehir içindeki jiplerinde kaplan gezdirmesinden farkı yok arkadaş. Gezdirilirse de sonuç bu olsun. Evet efendim, Alman polisinin 2 pitbul'u öldürdüğü görüntüleri izliyorsunuz. Yorum sizin. İzleyelim..
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 00:39
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 329 izlenme - 3 yıl önce Kaç insan böyle bir şeye cüret edebilir bilinmez. Ama bu adamı cesaretinden dolayı tebrik etmek gerek. Eşek arılarını korkusuzca avuçlayıp vücudunda gezdiren adamı izliyorsunuz efendim. Ne diyelim, helal olsun.
Nusret İnekle Gezemelerde 00:16
Nusret İnekle Gezemelerde 12 izlenme - 2 ay önce
Tasmayı Drone'a Bağlayıp Köpek Gezdirmek 00:45
Tasmayı Drone'a Bağlayıp Köpek Gezdirmek 107 izlenme - 2 yıl önce Şaka gibi yazık köpeğe işkence gibi köpek delirmiştir kesin sahibi fazla üşengeç belli köpeğe araba çarpsa görürüm ben onu
Arabada Kaplan Gezdirmek 00:36
Arabada Kaplan Gezdirmek 146 izlenme - 3 yıl önce Hayvansever bir vatandaşın arabasına koyduğu kaplanın trafikteki görüntülerini izleyeceğiz, iyi seyirler.
Vasiyeti Üzerine, Celal Gebeş'in Cenazesi·Statta Gezdirildi 01:07
Vasiyeti Üzerine, Celal Gebeş'in Cenazesi·Statta Gezdirildi 49 izlenme - 2 yıl önce Hayatını kaybeden Kardemir Karabükspor taraftar derneği "Mavi Ateş"in kurucusu Celal Gebeş'in cenazesi, kendisinin vasiyeti üzerine taraftarlarca stat içerisinde tekbirlerle omuzlarda gezdirildi.
Sokakta Timsah Gezdirmek 01:46
Sokakta Timsah Gezdirmek 89 izlenme - 5 yıl önce avustralya da yasayan bu ablamız da heralde kafayı sıyırmış olucak ki evinde timsah besliyor. video da timsahla arasındaki duygusal bağdan bahsediyor. allah akıl fikir versin diyip videomuzu izliyoruz efenim.
Sokakta Leopar Gezdirmek 01:13
Sokakta Leopar Gezdirmek 133 izlenme - 5 yıl önce 1960'ların başlarından bir video... Piskopat ablamız niyedir bilinmez leopar beslemektedir. Leoparıyla bir pazar günü gezintiye çıktığı parkta, leopar kürklü ablamızla ilginç bir görüntü oluşturuyor. Buradan Panter Emel ablamıza selamlar yolluyorum.