Hoşgeldiniz!

gezdirmek

Kenan Sofuoğlu İle Bir Tur Atmak 00:38
Kenan Sofuoğlu İle Bir Tur Atmak 4.883 izlenme - 2 yıl önce Motosiklet yarışlarında dünya şampiyonu olan Kenan Sofuoğlu yakın bir arkadaşına motosikleti ile bir iki tur attırmış. Tur sonrası arkadaşı bakın memnuniyetini nasıl dile getirmiş.
Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 01:02
Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 1.989 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Çin'in Xuzhou kentinde kaydedildi. Yol kontrolü yapan polis memurunun dur ihtarına uymayan sarhoş adam aracıyla polis memurunu esir aldı. Bir anda kendisini otomobilin kaputunda bulan polis tam iki kilometre sarhoş sürücüyle yolculuk yaptı.
Çocukların Sevgilisi Kukla Köpek 00:57
Çocukların Sevgilisi Kukla Köpek 838 izlenme - 2 yıl önce Sizde ilk bakışta gerçek bir köpek sandınız değil mi? Kukla köpeği gerçek bir köpekmiş gibi iplerle oynatan kukla ustası bu adam köpeğini parkta gezdirirken herkesin hayranlığına şahit oluyor, özelliklede çocukların.
Sokakta Timsah Gezdirmek 01:47
Sokakta Timsah Gezdirmek 711 izlenme - 3 yıl önce Avustralya da yasayan bu ablamız da heralde kafayı sıyırmış olucak ki evinde timsah besliyor. Video da timsahla arasındaki duygusal bağdan bahsediyor. Allah akıl fikir versin diyip videomuzu izliyoruz efenim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82518/sokakta-leopar-gezdirmek
2 Pitbullu Silahıyla Öldüren Alman Polisi (+18) 00:46
2 Pitbullu Silahıyla Öldüren Alman Polisi (+18) 758 izlenme - 3 yıl önce Hayvansever arkadaşlarımız hemen olay yerine gelebilirler. Ama bana göre bu polis işini yapmıştır. Pitbull'lara hayvan niyetiyle bile bakmıyorum afedersiniz. Genleri bozulmuş, insan gücüyle ortaya çıkarılmış bu hayvanlara acıma duygum da yok. Bu cinsii "evcilleştirilebilir, kabahat sahibinde" bahanesiyle insan içine sokmak dubai'li görgüsüzlerin şehir içindeki jiplerinde kaplan gezdirmesinden farkı yok arkadaş. Gezdirilirse de sonuç bu olsun. Evet efendim, Alman polisinin 2 pitbul'u öldürdüğü görüntüleri izliyorsunuz. Yorum sizin. İzleyelim..
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 00:39
Eşek Arılarına Fısıldayan Adam 374 izlenme - 3 yıl önce Kaç insan böyle bir şeye cüret edebilir bilinmez. Ama bu adamı cesaretinden dolayı tebrik etmek gerek. Eşek arılarını korkusuzca avuçlayıp vücudunda gezdiren adamı izliyorsunuz efendim. Ne diyelim, helal olsun.
Tasmayı Drone'a Bağlayıp Köpek Gezdirmek 00:45
Tasmayı Drone'a Bağlayıp Köpek Gezdirmek 109 izlenme - 3 yıl önce Şaka gibi yazık köpeğe işkence gibi köpek delirmiştir kesin sahibi fazla üşengeç belli köpeğe araba çarpsa görürüm ben onu
Motosiklette Ayı Gezdiren Ruslar 01:02
Motosiklette Ayı Gezdiren Ruslar 34 izlenme - 9 ay önce Tuhaf şeyleri artık canım ülkemden başka ülkelerde görünce nedensizce seviniyorum. Oley! artık biz tuhaf değiliz...
Donald Trump’ın Kızını Arabasıyla Gezdirmek İsteyen Kadın 06:28
Donald Trump’ın Kızını Arabasıyla Gezdirmek İsteyen Kadın 31 izlenme - 8 ay önce ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump’un kişişel sosyal medya hesabından övgü dolu sözlerle hikayesini paylaştığı Türk kadın minibüs şoförü Pelis Aslantaş (43) konuştu. Edirne'de yaşayan kadın minibüs şoförü Arslantaş, Ivanka Trump'ı Edirne'ye davet ederek, kendisi ile tanışmak ve aracı ile seyahat etmesini istediğini söyledi. 10 yaşında babasının arazi aracında annesinin eğitimiyle şoförlüğe adım attığını dile getiren aslen Osmaniyeli evli ve bir çocuk annesi olan Pelin Aslantaş, eşinin tayini nedeniyle 3 yıldır Edirne'de yaşadıklarını söyledi. Yaklaşık iki buçuk yıldır Edirne Toplu Ulaşım Sistemi (ETUS)'nde minibüs şoförlüğü yapan Pelin Aslantaş, ABD Başkanı Trump'ın kızı Ivanka'nın Twitter hesabından kendisi ile ilgili paylaşımından dolayı büyük bir mutluluk ve gurur yaşadığını belirtti.
Arabada Kaplan Gezdirmek 00:36
Arabada Kaplan Gezdirmek 165 izlenme - 3 yıl önce Hayvansever bir vatandaşın arabasına koyduğu kaplanın trafikteki görüntülerini izleyeceğiz, iyi seyirler.
Nusret İnekle Gezemelerde 00:16
Nusret İnekle Gezemelerde 15 izlenme - 11 ay önce
Vasiyeti Üzerine, Celal Gebeş'in Cenazesi·Statta Gezdirildi 01:07
Vasiyeti Üzerine, Celal Gebeş'in Cenazesi·Statta Gezdirildi 53 izlenme - 2 yıl önce Hayatını kaybeden Kardemir Karabükspor taraftar derneği "Mavi Ateş"in kurucusu Celal Gebeş'in cenazesi, kendisinin vasiyeti üzerine taraftarlarca stat içerisinde tekbirlerle omuzlarda gezdirildi.
Sokakta Timsah Gezdirmek 01:46
Sokakta Timsah Gezdirmek 90 izlenme - 6 yıl önce avustralya da yasayan bu ablamız da heralde kafayı sıyırmış olucak ki evinde timsah besliyor. video da timsahla arasındaki duygusal bağdan bahsediyor. allah akıl fikir versin diyip videomuzu izliyoruz efenim.
Sokakta Leopar Gezdirmek 01:13
Sokakta Leopar Gezdirmek 140 izlenme - 6 yıl önce 1960'ların başlarından bir video... Piskopat ablamız niyedir bilinmez leopar beslemektedir. Leoparıyla bir pazar günü gezintiye çıktığı parkta, leopar kürklü ablamızla ilginç bir görüntü oluşturuyor. Buradan Panter Emel ablamıza selamlar yolluyorum.