Hoşgeldiniz!

gezegen

Pentagon'un Gizli UFO Araştırması Ortaya Çıktı 01:03
Pentagon'un Gizli UFO Araştırması Ortaya Çıktı 6.769 izlenme - 1 ay önce Pek çok komplo teorisine konu olan UFO'ların Pentagon'un da radarında olduğu ortaya çıktı. Amerika Birleşik Devletleri'nin Savunma Bakanlığının 2007-2012 yılları arasında bir UFO tanımlama programını fonladığı belirlendi. 2012 yılından sonra senato fonlaması kesilmiş olsa da, programın hala ABD Savunma Bakanlığı kapsamında işlemeye devam ettiği iddia edildi.
Bulutları Yok Eden UFO Görüntülendi 03:26
Bulutları Yok Eden UFO Görüntülendi 5.566 izlenme - 2 ay önce Gökyüzünde bulut şeklinde uçaklardan kalan izleri yok eden bir nesne görenleri şaşırtarak sosyal medyada tartışmalara neden olmuş. SuspectSky kullanıcısı tarafından yayınlanan videoda, parlak noktanın, uçaktan kalan izin içine girerek bir kısmını erittiği görülmüş. Videonun nerede ve ne zaman yapıldığı belirtilmemiş. Bazı kullanıcılar, videodaki nesnenin UFO olduğunu tahmin etmiş. Yorumlarda, UFO’nun izini kaybettirmeye çalıştığı ya da Dünya atmosferinden örnek aldığı ifade edilmiş. Diğer kullanıcılar ise görüntünün montaj olduğu söylemiş. Karar sizin efendim.
Bengü Gezegen Klip 04:49
Bengü Gezegen Klip 203.519 izlenme - 9 yıl önce PlentyOfwauld
NASA Astronotunun Uzay Yürüyüşünde Dünya'yı Görüntülemesi 01:45
NASA Astronotunun Uzay Yürüyüşünde Dünya'yı Görüntülemesi 1.959 izlenme - 2 ay önce Sosyal medya hesabından uzay görüntüleri paylaşan NASA Astronotu Randy Bresnik, bu kez de uzay yürüyüşü sırasında kaydettiği Dünya'nın muhteşem görüntüsünü yayınladı.
Bengü-Gezegen 04:13
Bengü-Gezegen 92.300 izlenme - 9 yıl önce bengü
dünya bu yaratığı konuşuyor 01:15
dünya bu yaratığı konuşuyor 161.146 izlenme - 8 yıl önce Alein baby,meksika da 2007 de bir çiftçi tarafından bulundu ve öldürüldü. cansız bedeni incelendikçe tuhaflıklar birbirini izledi. kimine göre uzaylı, kimine göre henüz keşfedilmemiş bir hayvan türü. bilim adamları ise "dna sı yok" diye şaşkın.
NASA Dünyanın Nefes Alış Verişini Gösterdi 05:03
NASA Dünyanın Nefes Alış Verişini Gösterdi 1.885 izlenme - 2 ay önce NASA, uydular aracılığı ile 20 yıldır izlediği karadaki ve okyanuslardaki bitki popülasyonunun nasıl değiştiğini gösteren bir "Time Lapse" videosu yayınladı. Video, Dünya’nın ne kadar canlı bir gezegen olduğunu ve yirmi yılda geçirdiği büyük değişikliği gözler önüne seriyor.
30 Kilometre Yükseklikten Dünyaya Bakış 01:49
30 Kilometre Yükseklikten Dünyaya Bakış 2.860 izlenme - 4 ay önce ABD'nin Denver kenti yaşayan çift içinde helyum bulunan meteorolojik sondaya action kamera ve GPS-tracker’i takarak havaya uçurtmuş. Balon, 30 kilometre yükseklikte patlamış ve video çekimi sona ermiş.
işte o yaratık.canlı görüntüsü 02:33
işte o yaratık.canlı görüntüsü 111.069 izlenme - 8 yıl önce meksİka da bir çiftçi tarafından öldürülen ve tüm dünyanın ilgisini çeken uzaylımı soyu olmayan bir canlımı tartışmasına yol açan o yaratığın öldürüldükten hemen sonra kemara ile çekilen görüntüsü.ilk olarak izlesene com da sizlerle.montaj değil gerçek görüntüler.
Human Planet Belgeseli - Dağlar 59:05
Human Planet Belgeseli - Dağlar 20.260 izlenme - 2 yıl önce BBC'nin yaptığı en güzel iş olan Human.planet belgesel serisi Türk sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncel Kurtiz' in muhteşem seslendirmesi ile buluşunca ortaya çıkan şaheser izlenmeye değer.Human Planet kesinlikle goruntu ve icerik kalitesi olarak dunyadaki en iyi belgeseldir Her bir bölümde farklı coğrafi özelliklerdeki alanlarda yaşayan insanların inanılmaz hayat mücadeleleri anlatan belgeselin Beşinci bölümü ''Dağlar'' karşınızda.
rusya'da uzaylı bulundu 01:24
rusya'da uzaylı bulundu 36.624 izlenme - 7 yıl önce rusya'da ormanlık arazide bulunan 35 santim boyunda yaratık cesedi ortalığı karıştırdı.
Human Planet Belgeseli - Okyanuslar 58:45
Human Planet Belgeseli - Okyanuslar 14.053 izlenme - 2 yıl önce BBC'nin yaptığı en güzel iş olan Human.planet belgesel serisi Türk sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncel Kurtiz' in muhteşem seslendirmesi ile buluşunca ortaya çıkan şaheser izlenmeye değer.Human Planet kesinlikle goruntu ve icerik kalitesi olarak dunyadaki en iyi belgeseldir Her bir bölümde farklı coğrafi özelliklerdeki alanlarda yaşayan insanların inanılmaz hayat mücadeleleri anlatan belgeselin ilk bölümü ''Okyanuslar'' karşınızda.
Sosyal Medya Suudi Arabistan'da Çekilen Ufo Görüntüleri Konuşuyor 04:53
Sosyal Medya Suudi Arabistan'da Çekilen Ufo Görüntüleri Konuşuyor 9.841 izlenme - 1 yıl önce Suudi Arabistan’da çekilen bu görüntüler son günlerin en çok izlenen görüntülerinden biri oldu. Görüntülerde UFO olduğu iddia edilen bir cisim yere iniyor. O anlaraı kaydeden kişiler ise Allahu Ekber diye tekbir getiriyor.
Ben 10 Kayıp Gezegen Oyununun Oynama Videosu 03:44
Ben 10 Kayıp Gezegen Oyununun Oynama Videosu 29.182 izlenme - 4 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/ben-10-oyunlari/ben-10-kayip-gezegen-.html 3D görselliği ile Ben 10 oyunumuzun keyfini çıkaracak ve oyun içerisinde Ben 10 kahramanımızın düşmanları ile savaşabileceksiniz.
100 Yılın En Büyük Güneş Tutulması Gerçekleşti 04:02
100 Yılın En Büyük Güneş Tutulması Gerçekleşti 2.142 izlenme - 5 ay önce Amerika Kıtası'ndan çıplak gözle gözlemlenen Güneş tutulması milyonlarca kişi tarafından büyük ilgiyle izlendi. NASA o anları canlı yayınladı.
Bengü - Gezegen 2008 05:00
Bengü - Gezegen 2008 72.441 izlenme - 9 yıl önce www.Bengu.Biz. En büyük Bengü fan sitesi... Bengü 2008 albümü’ nün çıkış parçası gezegen ve bengü resimleri..
Human Planet Belgeseli - Ormanlar 59:02
Human Planet Belgeseli - Ormanlar 12.484 izlenme - 2 yıl önce BBC'nin yaptığı en güzel iş olan Human.planet belgesel serisi Türk sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncel Kurtiz' in muhteşem seslendirmesi ile buluşunca ortaya çıkan şaheser izlenmeye değer.Human Planet kesinlikle goruntu ve icerik kalitesi olarak dunyadaki en iyi belgeseldir Her bir bölümde farklı coğrafi özelliklerdeki alanlarda yaşayan insanların inanılmaz hayat mücadeleleri anlatan belgeselin Dördüncü bölümü ''Ormanlar'' karşınızda.
Uzay'dan gelen ilginç sesler tüyler ürpertti! 02:29
Uzay'dan gelen ilginç sesler tüyler ürpertti! 29.447 izlenme - 5 yıl önce NASA uzaya yaptığı yolculuklarda güneş sistemimizin çeşitli yerlerinden gelen ilginç sesleri kaydetti.güneş sistemimizin çeşitli yerlerinden çıkan ilginç sesler..
Bir Astronotun Gözünden Uzay Yolculuğu 02:50
Bir Astronotun Gözünden Uzay Yolculuğu 12.911 izlenme - 3 yıl önce Astronotların uzay yolculukları sırasında gözleri ile şahit oldukları anları izliyoruz. Kameraya yansıyan muhteşem görüntüler sizlerle...
Bengü - Gezegen 04:48
Bengü - Gezegen 12.071 izlenme - 4 yıl önce Bengü - Gezegen Şarkı Sözü: Bıktım bu yalnızlıklardan, Sebepsiz haksızlıklardan, Zorunlu ayrılıklardan… Gereksiz çekip gitmekle, Dert üstüne dert bindirmekle, Kırılmış kalp hırsızlardan... Ne inancım kaldı bu aşka, Ne de sancım var, Ne inatla kalbimi kırdın, Ne kazancın var… Yürek az çok kendine geldi,gidecek yer var, Önümüzde koskoca bir yıl coşacak yer var... Tıkadın bütün yollarımı, sana verdiğim yıllarımı, Biriken tüm imkânlarımı, alıp çek git… Sana verdiğim son hediye, beni bir daha görme diye Gezegendeki son gemiye, binip çek git…
Bodrum’da Deprem Sonrası Ufo Görülmesi 01:39
Bodrum’da Deprem Sonrası Ufo Görülmesi 1.983 izlenme - 6 ay önce Ege Denizinde meydana gelen deprem sonrasında bugün sabaha karşı 4.30’da Bodrum’da bir grup vatandaş gökyüzündeki parlak ışık topunu görüntülemiş. Yıldızların sönük görüldüğü sırada parlak bir şekilde gözlenen ışık, ara sıra kaybolup tekrar belirmiş.
Valerian And The City Of A Thousand Planets (Valerian Ve Bin Gezegen İmparatorluğu) 2. Fragman 02:39
Valerian And The City Of A Thousand Planets (Valerian Ve Bin Gezegen İmparatorluğu) 2. Fragman 3.840 izlenme - 10 ay önce
Evrenimiz 03:23
Evrenimiz 25.659 izlenme - 11 yıl önce
Ters Dönen Gezegen Venüs © 03:46
Ters Dönen Gezegen Venüs © 7.652 izlenme - 2 yıl önce ------------------------------ Beni desteklemek için videoma yorum yapmayı ve beğenmeyi unutmayın. Komşu gezegenimiz olan Venüs birçok yönden tuhaf bir gezegendir. Öncelikle tüm gezegenlerin aksine doğudan batıya doğru döner. Yani Venüs’te Güneş batıdan doğar. Ekseni etrafındaki bir turu 243 günde tamamlarken Güneş çevresindeki tam turunu 224 günde tamamlar. Yani Venüs’te bir gün bir yıldan daha uzundur. Bu videomda Venüs'ü sizlere acıkladım iyi seyirler :) Dahası fazlası icin videoyu izleyiniz. ------------------------------------- Müzik : http://incompetech.com/ Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... ----------------------------------- Gezegenler Ve Uyduların Gizemi oynatma listesi: https://www.youtube.com/playlist?list... ------------------------------
Human Planet Belgeseli - Nehirler 58:41
Human Planet Belgeseli - Nehirler 9.894 izlenme - 2 yıl önce BBC'nin yaptığı en güzel iş olan Human.planet belgesel serisi Türk sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncel Kurtiz'in muhteşem seslendirmesi ile buluşunca ortaya çıkan şaheser izlenmeye değer. Human Planet kesinlikle goruntu ve icerik kalitesi olarak dunyadaki en iyi belgeseldir. Her bir bölümde farklı coğrafi özelliklerdeki alanlarda yaşayan insanların inanılmaz hayat mücadeleleri anlatan belgeselin Yedinci bölümü ''Nehirler'' karşınızda... Dipnot: Meraklıları sitedeki bölümlerine ulaşmak için şu linke tıklayabilir. http://alkislarlayasiyorum.com/etiket/Human Planet Belgeseli
Dev Bir Gezegen Keşfedildi 00:34
Dev Bir Gezegen Keşfedildi 9.413 izlenme - 4 yıl önce Jüpiter'in 11 katı büyüklüğündeki HD 106906 b, dev kütlesi ve bağlı bulunduğu yıldıza olan büyük uzaklık nedeniyle gezegen oluşum teorilerini alt üst etti. ABD'deki Arizona Üniversitesi'nden bilim adamlarının liderliğinde çalışan uluslararası ekibin yaptığı araştırma, Güneş Sistemi dışında yer alan dev bir gezegenin varlığını ortaya çıkardı. Bundan 4,5 milyar yıl önce oluşan Dünya ile kıyaslandığında 13 milyon yıl önce oluşmuş genç bir gezegen olan HD 106906 b, oluşum aşamasındaki ısısının bir kısmını hala muhafaza ediyor. Bu nedenle 1500 santigrat derecelik bir yüzey sıcaklığına sahip olan gezegen, etrafına gözle görülemeyen kızıl ötesi ışık saçıyor.
Malt - Gezegen 03:42
Malt - Gezegen 10.467 izlenme - 7 yıl önce gezegen malt
Bengü 05:10
Bengü 22.648 izlenme - 9 yıl önce bengü süper ötesi ya:))
Jüpiter'e Çarpan Cisim Amatör Kameraya Yakalandı 01:05
Jüpiter'e Çarpan Cisim Amatör Kameraya Yakalandı 4.250 izlenme - 2 yıl önce Jüpiter'e çarpan cisim amatör bir gök bilimci tarafından kaydedildi. 17 Mart'ta çekilen bu görüntü hakkında henüz net bir bilgi yok ama NASA, Jüpiter'e çarpan bu cismin bir asteroit ya da kuyrukluyıldız olduğunu belirtiyor.
Bengü Gezegen 2008  Yeni Klip 04:49
Bengü Gezegen 2008 Yeni Klip 15.085 izlenme - 9 yıl önce