Hoşgeldiniz!

gezegen

bengü gezegen klip 04:49
bengü gezegen klip 202.872 izlenme - 8 yıl önce PlentyOfwauld
bengü-gezegen 04:13
bengü-gezegen 92.233 izlenme - 7 yıl önce bengü
dünya bu yaratığı konuşuyor 01:15
dünya bu yaratığı konuşuyor 160.870 izlenme - 6 yıl önce Alein baby,meksika da 2007 de bir çiftçi tarafından bulundu ve öldürüldü. cansız bedeni incelendikçe tuhaflıklar birbirini izledi. kimine göre uzaylı, kimine göre henüz keşfedilmemiş bir hayvan türü. bilim adamları ise "dna sı yok" diye şaşkın.
Human Planet Belgeseli - Dağlar 59:05
Human Planet Belgeseli - Dağlar 5.333 izlenme - 5 ay önce BBC'nin yaptığı en güzel iş olan Human.planet belgesel serisi Türk sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncel Kurtiz' in muhteşem seslendirmesi ile buluşunca ortaya çıkan şaheser izlenmeye değer.Human Planet kesinlikle goruntu ve icerik kalitesi olarak dunyadaki en iyi belgeseldir Her bir bölümde farklı coğrafi özelliklerdeki alanlarda yaşayan insanların inanılmaz hayat mücadeleleri anlatan belgeselin Beşinci bölümü ''Dağlar'' karşınızda.
işte o yaratık.canlı görüntüsü 02:33
işte o yaratık.canlı görüntüsü 110.691 izlenme - 6 yıl önce meksİka da bir çiftçi tarafından öldürülen ve tüm dünyanın ilgisini çeken uzaylımı soyu olmayan bir canlımı tartışmasına yol açan o yaratığın öldürüldükten hemen sonra kemara ile çekilen görüntüsü.ilk olarak izlesene com da sizlerle.montaj değil gerçek görüntüler.
Ben 10 Kayıp Gezegen Oyununun Oynama Videosu 03:44
Ben 10 Kayıp Gezegen Oyununun Oynama Videosu 26.306 izlenme - 2 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/ben-10-oyunlari/ben-10-kayip-gezegen-.html 3D görselliği ile Ben 10 oyunumuzun keyfini çıkaracak ve oyun içerisinde Ben 10 kahramanımızın düşmanları ile savaşabileceksiniz.
rusya'da uzaylı bulundu 01:24
rusya'da uzaylı bulundu 36.342 izlenme - 5 yıl önce rusya'da ormanlık arazide bulunan 35 santim boyunda yaratık cesedi ortalığı karıştırdı.
Uzay'dan gelen ilginç sesler tüyler ürpertti! 02:29
Uzay'dan gelen ilginç sesler tüyler ürpertti! 27.544 izlenme - 3 yıl önce NASA uzaya yaptığı yolculuklarda güneş sistemimizin çeşitli yerlerinden gelen ilginç sesleri kaydetti.güneş sistemimizin çeşitli yerlerinden çıkan ilginç sesler..
bengü - gezegen 2008 05:00
bengü - gezegen 2008 72.411 izlenme - 8 yıl önce www.Bengu.Biz. En büyük Bengü fan sitesi... Bengü 2008 albümü’ nün çıkış parçası gezegen ve bengü resimleri..
Human Planet Belgeseli - Okyanuslar 58:45
Human Planet Belgeseli - Okyanuslar 2.646 izlenme - 5 ay önce BBC'nin yaptığı en güzel iş olan Human.planet belgesel serisi Türk sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncel Kurtiz' in muhteşem seslendirmesi ile buluşunca ortaya çıkan şaheser izlenmeye değer.Human Planet kesinlikle goruntu ve icerik kalitesi olarak dunyadaki en iyi belgeseldir Her bir bölümde farklı coğrafi özelliklerdeki alanlarda yaşayan insanların inanılmaz hayat mücadeleleri anlatan belgeselin ilk bölümü ''Okyanuslar'' karşınızda.
Human Planet Belgeseli - Ormanlar 59:02
Human Planet Belgeseli - Ormanlar 3.153 izlenme - 5 ay önce BBC'nin yaptığı en güzel iş olan Human.planet belgesel serisi Türk sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncel Kurtiz' in muhteşem seslendirmesi ile buluşunca ortaya çıkan şaheser izlenmeye değer.Human Planet kesinlikle goruntu ve icerik kalitesi olarak dunyadaki en iyi belgeseldir Her bir bölümde farklı coğrafi özelliklerdeki alanlarda yaşayan insanların inanılmaz hayat mücadeleleri anlatan belgeselin Dördüncü bölümü ''Ormanlar'' karşınızda.
Uzaydan Geri Dönen Roketin Gözünden Muhteşem Gezegenimiz 01:54
Uzaydan Geri Dönen Roketin Gözünden Muhteşem Gezegenimiz 3.500 izlenme - 8 ay önce Uzay İstasyonu'na malzeme taşıyan Falcon 9 roketinin dünyaya dönerken gopro ile kaydettiği muhteşem görüntüler. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Bir Astronotun Gözünden Uzay Yolculuğu 02:50
Bir Astronotun Gözünden Uzay Yolculuğu 6.774 izlenme - 1 yıl önce Astronotların uzay yolculukları sırasında gözleri ile şahit oldukları anları izliyoruz. Kameraya yansıyan muhteşem görüntüler sizlerle...
Bengü - Gezegen 04:48
Bengü - Gezegen 8.563 izlenme - 2 yıl önce Bengü - Gezegen Şarkı Sözü: Bıktım bu yalnızlıklardan, Sebepsiz haksızlıklardan, Zorunlu ayrılıklardan… Gereksiz çekip gitmekle, Dert üstüne dert bindirmekle, Kırılmış kalp hırsızlardan... Ne inancım kaldı bu aşka, Ne de sancım var, Ne inatla kalbimi kırdın, Ne kazancın var… Yürek az çok kendine geldi,gidecek yer var, Önümüzde koskoca bir yıl coşacak yer var... Tıkadın bütün yollarımı, sana verdiğim yıllarımı, Biriken tüm imkânlarımı, alıp çek git… Sana verdiğim son hediye, beni bir daha görme diye Gezegendeki son gemiye, binip çek git…
Dev Bir Gezegen Keşfedildi 00:34
Dev Bir Gezegen Keşfedildi 9.250 izlenme - 2 yıl önce Jüpiter'in 11 katı büyüklüğündeki HD 106906 b, dev kütlesi ve bağlı bulunduğu yıldıza olan büyük uzaklık nedeniyle gezegen oluşum teorilerini alt üst etti. ABD'deki Arizona Üniversitesi'nden bilim adamlarının liderliğinde çalışan uluslararası ekibin yaptığı araştırma, Güneş Sistemi dışında yer alan dev bir gezegenin varlığını ortaya çıkardı. Bundan 4,5 milyar yıl önce oluşan Dünya ile kıyaslandığında 13 milyon yıl önce oluşmuş genç bir gezegen olan HD 106906 b, oluşum aşamasındaki ısısının bir kısmını hala muhafaza ediyor. Bu nedenle 1500 santigrat derecelik bir yüzey sıcaklığına sahip olan gezegen, etrafına gözle görülemeyen kızıl ötesi ışık saçıyor.
Karanlık Madde ve Karanlık Enerji Nedir? 05:51
Karanlık Madde ve Karanlık Enerji Nedir? 1.702 izlenme - 3 ay önce Daha önce paylaşmış olduğum kısa ve öz açıklayıcı bilimsel videolardan karanlık madde ve karanlık enerji temalı diğer bir videodur. Bilindiği gibi karanlık madde; ışıma yapmayan, astrofizikte, elektromanyetik dalgalarla (radyo dalgaları, gözle görülebilen ışık, x-ışınları, vb.) etkileşime girmeyen, varlığı yalnız diğer maddeler üzerindeki kütle çekimsel etkisi ile belirlenebilen maddelere denir.Karanlık enerji ise kısaca fiziksel evrenbilim'de, astronomi'de, astrofizik'te ve gök mekaniği'nde, evreni sürekli genişlettiği ve galaksileri birbirlerinden uzaklaştırdığı varsayılan bir enerji türüdür.Bu konu, videoda çok iyi işlenmiştir.İyi seyirler.
Zekice Hazırlanan 360 Derece Görüntüleri ile Berlin Gezegeni 01:16
Zekice Hazırlanan 360 Derece Görüntüleri ile Berlin Gezegeni 1.563 izlenme - 5 ay önce Berlin'i küçük bir gezegen haline getiren Jonas Ginter, 6 Gopro kamerasını kullanarak 360° bir video görüntüsü elde etti.
Hidra & Hasip Aksu - Gezegen (Holigan Albüm) 03:41
Hidra & Hasip Aksu - Gezegen (Holigan Albüm) 6.628 izlenme - 1 yıl önce HİDRA YENİ ALBÜMÜ HOLİGANDAN PARÇALAR.
Human Planet Belgeseli - Çayırlar 58:45
Human Planet Belgeseli - Çayırlar 1.465 izlenme - 5 ay önce BC'nin yaptığı en güzel iş olan Human.planet belgesel serisi Türk sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncel Kurtiz' in muhteşem seslendirmesi ile buluşunca ortaya çıkan şaheser izlenmeye değer.Human Planet kesinlikle goruntu ve icerik kalitesi olarak dunyadaki en iyi belgeseldir Her bir bölümde farklı coğrafi özelliklerdeki alanlarda yaşayan insanların inanılmaz hayat mücadeleleri anlatan belgeselin Altıncı bölümü ''Çayırlar'' karşınızda.
Evrenimiz 03:23
Evrenimiz 25.633 izlenme - 9 yıl önce
Malt - Gezegen 03:42
Malt - Gezegen 10.437 izlenme - 5 yıl önce gezegen malt
Aksiyon Kamera ile Çekilen Uzay Sınırından İnanılmaz Görüntüler 04:01
Aksiyon Kamera ile Çekilen Uzay Sınırından İnanılmaz Görüntüler 1.463 izlenme - 5 ay önce Aksiyon kamera için geliştirdikleri 3 boyutlu yazıcıyla yapılan koruma kap ve bir hava balonu ile çekim yapmayı planlayan Bryan Chan ve ekibi bu planlarını hayata geçirdiler. Max Yükseklik: 30.1 km Uçuş Süresi: 1 saat, 38 dakika
Human Planet Belgeseli - Nehirler 58:41
Human Planet Belgeseli - Nehirler 2.063 izlenme - 5 ay önce BBC'nin yaptığı en güzel iş olan Human.planet belgesel serisi Türk sinema ve tiyatro oyuncusu Tuncel Kurtiz'in muhteşem seslendirmesi ile buluşunca ortaya çıkan şaheser izlenmeye değer. Human Planet kesinlikle goruntu ve icerik kalitesi olarak dunyadaki en iyi belgeseldir. Her bir bölümde farklı coğrafi özelliklerdeki alanlarda yaşayan insanların inanılmaz hayat mücadeleleri anlatan belgeselin Yedinci bölümü ''Nehirler'' karşınızda... Dipnot: Meraklıları sitedeki bölümlerine ulaşmak için şu linke tıklayabilir. http://alkislarlayasiyorum.com/etiket/Human Planet Belgeseli
bengü 05:10
bengü 22.640 izlenme - 7 yıl önce bengü süper ötesi ya:))
NASA Bugüne Kadarki En Güçlü Roketi Test Etti 02:59
NASA Bugüne Kadarki En Güçlü Roketi Test Etti 2.726 izlenme - 11 ay önce NASA'nın derin uzay görevlerinde kullanmak için geliştirdiği en güçlü roket Space Lauch System'ın (SLS) ateşleyicileri ilk kez test edildi. Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi NASA yeni uzay fırlatma sistemi SLS'i test etti. Utah çölündeki deneme başarıyla sonuçlandı. Bugüne kadarki en güçlü roketle Mars'a yolculuğun önünün açılması hedefleniyor. Yaklaşık iki dakika süren deneme, SLS'in havalanması ve atmosfer dışına çıkmasını sağlayacak ateşlemeyi temsil ediyor. Roketin ilk kademesini sınayacak ikinci bir denemenin gelecek yıl yapılması planlanıyor. Yaklaşık 3,5 milyon kg itici kuvvetin ortaya çıktığı denemede, tozun dumana karıştığı bir manzara oluştu.
Pembe Gezegen Bulundu 00:48
Pembe Gezegen Bulundu 4.379 izlenme - 2 yıl önce Pembe Gezegen Bulundu
Dünyayı Yok Edecek Göktaşı Böyle Çarpacak! 04:45
Dünyayı Yok Edecek Göktaşı Böyle Çarpacak! 5.316 izlenme - 2 yıl önce Dünyayı Yok Edecek Göktaşı Böyle Çarpacak! Bilim adamlarına göre dunyanın yok oluş şekli boyle olacakmış. Açıkçası izleyince insan duruma içerliyor. Sonumuz kötü olacak. Son vakitlerinde camiden çıkmayan cemaati müslim arkadaşlarımıza sevgıler, saygılar, bizim için de birer hayır duası okuyunuz.
YENİ GEZEGENLERİ İŞGAL ETMEK! - Minecraft Sky Wars (Gökyüzü Savaşları) 21:41
YENİ GEZEGENLERİ İŞGAL ETMEK! - Minecraft Sky Wars (Gökyüzü Savaşları) 748 izlenme - 1 ay önce KANALIMA ABONE OL! https://goo.gl/4P7OyM Eğer bu videomu izlerken keyif aldıysanız ve bana destek vermek istiyorsanız lütfen sadece 2 saniyenizi ayırıp videoyu BEĞENMEYİ UNUTMAYIN! Görüşlerinizi yorumlarda belirtin. ------------------------------------------------------------------------- Facebook Sayfası : https://goo.gl/esOzDc İzlesene Kanalım : http://goo.gl/8bSpO6 ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Minecraft : KAYIP ADA! : https://goo.gl/FoN0z1 Minecraft Korku Haritalari! : https://goo.gl/GzhGvl Minecraft Aclik Oyunlari Hunger Games : https://goo.gl/UKF9Z8 Minecraft Sans Bloklari : https://goo.gl/tEc3R0 Minecraft Inanilmaz Savaslar : https://goo.gl/pY3Yb9 Minecraft Eglenceli Videolar : https://goo.gl/dTdE0B Minecraft Sky Wars : https://goo.gl/Yxqktf Minecraft Kuzey Kutbu : https://goo.gl/h7BnUw Minecraft Hapisten Kacis : https://goo.gl/AFS32o ------------------------------TTO --------------------------------
bengü gezegen 2008  yeni klip 04:49
bengü gezegen 2008 yeni klip 15.074 izlenme - 8 yıl önce
bengü & hala..... 04:28
bengü & hala..... 14.775 izlenme - 8 yıl önce 2008 bengüüü