Hoşgeldiniz!

gezgin

Rio Karnavalı 15:08
Rio Karnavalı 2.400 izlenme - 4 ay önce Dünyanın en büyük festivallerinden olan Rio Karnavalı resmi olarak başlamasa da Brezilyanın Rio de Janeiro şehrinde sokak partileri başlamış bulunmakta. Rio de Janeiro'ya gelişim ve buradaki ilk üç günüm sizlerle. Tarih: 1-2-3/02/2018 Dolar Kuru: 3,77 Spotfy: https://open.spotify.com/user/yigitca... Videolarımı kaçırmamak için https://goo.gl/Ym6So4 linkine tıklayarak ABONE olabilirsiniz! Sosyal medya hesaplarım; Instagram: https://www.instagram.com/yigitcanic Twitter: https://twitter.com/yigitcanic1 Diğer Videolarım; Tek Başına Güney Amerikayı Geziyor! Ferhunde Abla: https://goo.gl/4NHQTt Otostop çektiğim kamyonu kullandım! : https://goo.gl/6r6xif Arjantin'de çok ünlü olan Türk oyuncu! : https://goo.gl/eBXn7s Türkiye'den Arkadaşımla Sokakta Tanıştığımız Adamın Evinde Kaldık! : https://goo.gl/FG6B1w Şili'de Kumarhaneye ve Sokak Pazarına Gittik! : https://goo.gl/fBgC7U Şili'de Küçücük bir Kasabada Türkle Karşılaştım! : https://goo.gl/PRdwJy Türkiye Hayranı bir Şililinin Evinde Kalıyorum! : https://goo.gl/RgrhiG Selam ben Yiğit; Yaklaşık 9 aydır Güney Amerikayı geziyorum. Yeri geliyor otostop çekiyorum yeri geliyor gönüllü olarak çalışıyorum. Seyahatimi de genellikle vlog tarzında videolarla sizinle paylaşıp, Nasıl Ucuza Seyahat Ederim? sorusuna cevap vermeye çalışıyorum.
Güney Amerika'daki Halit Ergenç Sevgisi 01:54
Güney Amerika'daki Halit Ergenç Sevgisi 4.634 izlenme - 7 ay önce Yiğit Can İÇ adlı gezginin şu videosunu izlerken denk geldiğim videodur. https://www.youtube.com/watch?v=j8hQ-In8irs .Burada ki videoda Güney Amerika'da ki Türk oyunculara karşı olan sevgi selini daha net göreceksiniz. İyi seyirler efenim...
Brezilya'da Market Alışverişi 28:38
Brezilya'da Market Alışverişi 2.697 izlenme - 4 ay önce Güney Amerika'yı gezen Yiğit Can İç, Sao Paulo'da market fiyatlarının hiç de iyi olmadığını bizlere gösteriyor.
Los Angeles Yolu - Pasifik Okyanusu Kıyıları - Öyle Normal Gidiyorum 1 30:23
Los Angeles Yolu - Pasifik Okyanusu Kıyıları - Öyle Normal Gidiyorum 1 2.457 izlenme - 9 ay önce
Gılgamış Destanı'nın Özeti - İsmail Gezgin 01:33:02
Gılgamış Destanı'nın Özeti - İsmail Gezgin 1.549 izlenme - 6 ay önce İsmail Gezgin hoca, bir Mezopotamya destanı olan Gılgamış'ı 16:45 ile 42:25 arasında derli toplu ve akıcı bir biçimde anlatmış. Ülkemizin arkeoloji ve tarih açısından bir açık hava müzesi olduğunu düşünenlerin sıkılmadan izleyeceği güzel bir sohbet olmuş...
Grup Gezgin - Nenni Bebek 05:00
Grup Gezgin - Nenni Bebek 6.847 izlenme - 4 yıl önce Grup Gezgin - Nenni Bebek
Ayrılırsak Ölürüz Biz 03:30
Ayrılırsak Ölürüz Biz 13.707 izlenme - 8 yıl önce ayrılırsak ölürüz biz
Türk Gezginin İspanya'da İmam Olma Hikayesi 05:03
Türk Gezginin İspanya'da İmam Olma Hikayesi 1.758 izlenme - 10 ay önce Plansız Gezgin Bestami Köse, İspanya'da imam oluyor. Sıradışı Gezginler belgeselimizin yeni bölümleri 2018 yılında yayınlanacaktır. O tarihe kadar ise belgesel harici kısa bölümler paylaşılacaktır. Bizi takip etmeye devam edin :)
DüğünRail - Interrail Türkiye 06:48
DüğünRail - Interrail Türkiye 3.476 izlenme - 2 yıl önce Küçük ve masum bir istekle başladı her şey. Bir anda çantalar hazırlandı yola çıkıldı ve bunlar hiç tanımadığımız birisi için yapıldı. Onun o güzel isteğini geri çevirmek olmazdı. Türkiye'nin her yerinden 400'e yakın kişi akın akın Mersin'e geldi, Mersin'de bir işletmeci bizlere otelini açtı kalalım diye, bir diğer işletme karnımızı doyurdu. Mutluluk Paylaştıkça çoğalır misali gitgide çoğaldı mutluluğumuz. Bu da bizim hikayemiz.
Avrupa' yı Trenle Gezmenizi Sağlayan InterRail Nedir ? 01:50
Avrupa' yı Trenle Gezmenizi Sağlayan InterRail Nedir ? 1.953 izlenme - 1 yıl önce Son zamanlarda Interrail ile ilgili araştırma yaparken bu videoya denk geldim. Belki sizlere bir faydası olur.
Moğolistan'da Çadır Ziyareti 05:32
Moğolistan'da Çadır Ziyareti 2.745 izlenme - 2 yıl önce Yer, Moğolsitan'ın Bayanülgi şehrine yakın bir bozkır. Dağların arasında tek bir çadır. Çadırın içindekiler aslen Kazak. Konuştukları dil bazı kelimeler hariç anlaşılıyor. Çadırın sıcaklığı ve bozkırın huzuru... #Yolaçık
Hindistan Yol Günlükleri 01:32
Hindistan Yol Günlükleri 2.967 izlenme - 2 yıl önce 1.5 ay boyunca hindistan gezimin yol gunlukleri yansimalaridir. Bundan sonra ki videolari kacirmamak icin kanala abone olabilirsiniz yolgunlukleri.net tum yol anilarim ve hindistan icin tum gerekli ise yarar bilgileri paylastim. 144 Tavsiye ile Hindistan Gezi Rehberi http://yolgunlukleri.net/144-tavsiye-... Music : Zed - Beautifil Now https://www.youtube.com/watch?v=n1a7o...
the sisterhood of the traveling pants 02:25
the sisterhood of the traveling pants 8.320 izlenme - 7 yıl önce doğdukları zamandan beri hiç ayrılmayan 4 iyi arkadaşın ilk defa birbirlerinden ayrı geçirecekleri o güzel yazın hikayesini anlatıyor.genç kızlar hepsine tesadüf bir şekilde uyan bir pantolon alırlar ve farklı vücut yapılarına sahip oldukları için bunun bir sihir olduunu düşünürler .bu pantolonu birbirleri arasındaki bağları için kullanmaya karar verirler. hayatta dostlukların ne kadar önemli olduğunu anlatan güzel bir gençlik filmi..
Burhan Gezgin - Edalı Gelin 03:36
Burhan Gezgin - Edalı Gelin 4.907 izlenme - 6 yıl önce Burhan Gezgin - Edalı Gelin - Sıradağlar - Türk Halk Müziği
Kimsesiz Çocuk Remi - Ie Naki Ko 12:20
Kimsesiz Çocuk Remi - Ie Naki Ko 2.975 izlenme - 3 yıl önce Fransa'da bir köyde annesi ile yaşayan Remi babası tarafından gezgin bir müzisyene satılır. Vitalis ve hayvanları ile yolculuk yapıp o kasaba senin bu kasaba benim dolaşmaya başlarlar. Aslında Vitalis'in oldukça iyi biri olduğunu anlayan Remi bu hayata gittikçe alışmaya başlamaktadır. Bir gün anne ve babasının gerçek anne-babası olmadığını öğrenince Remi gerçek anne-babasını aramaya başlar. Orijinal Adı: Ie Naki Ko Yönetmen: Osamu DEZAKI Animasyon: Akio SUGINO Müzik: Takeo WATANABE Orjinal Eser: Hector MALOT Bölüm Sayısı: 51 Yayım Tarihi: 2/10/1977 ile 1/10/1978 arası Firma/Stüdyo: TMS Entertainment
Şanışer&gezgin-Son Sözlerim 03:26
Şanışer&gezgin-Son Sözlerim 3.948 izlenme - 8 yıl önce aslında açık ve net bulutlar arkasında geleceği beklemek sebebim sen olursan ölümü beklemek kolay!!!
Vodafone Free Zone Reklamı Oyuncu Köpek Gezgin 01:01
Vodafone Free Zone Reklamı Oyuncu Köpek Gezgin 3.385 izlenme - 7 yıl önce vodafone free zone reklam serisi 2011 eğitmen bora erbek'in oyuncu kopegi gezgin
Grup Gezgin - Nenni Bebek 04:59
Grup Gezgin - Nenni Bebek 1.978 izlenme - 4 yıl önce Grup Gezgin - Nenni Bebek
Çizgi Film - Uzay Araçları - Keşif robotu ( Spirit Rover )  -   - 03:29
Çizgi Film - Uzay Araçları - Keşif robotu ( Spirit Rover ) - - 3.123 izlenme - 3 yıl önce Sevgili Anne ve Babalar Bebetürk olarak tavsiye ederiz ki sıkı durun. Hayretlerinize şaşırmayın. Bu Uzay araçları çizgi filmlerini çocuklar izledikten sonra araştırmacı ruha bürünüyorlar.Anne ve babaları soru yağmuruna tutuyorlar. Tavsiye ederiz ki bir an önce sizde araştırmaya başlayın çünkü size mutlaka çocuklarınızdan sorular gelecek Yani kısaca dersinize çalışın.
Kamp Ücreti 01:05
Kamp Ücreti 2.032 izlenme - 6 yıl önce Gece geç saatlerde gelip konakladığımız kampın ücretini sabah ödüyoruz. Avrupa'da bisikletle turlayacaklar için bir belgesel niteliği olsun. Oteller ve kampinglerin ücretleri biraz pahalı. KAmpta tualet, duş, market, çocuklar için oyuncak kulubesi, oyun parkı var.
Türk Mitolojisi 09:09
Türk Mitolojisi 1.403 izlenme - 2 yıl önce İslam öncesi yarrattığımız mitolojimizi gün yüzüne çıkaran güzel bir söyleşi olmuş ilgilisine şiddetle tavsiye ederim.İlgi olursa devamını da paylaşacağım...
91 Yaşındaki Gezgin Nine 01:36
91 Yaşındaki Gezgin Nine 42 izlenme - 4 hafta önce Lena Yerhova 91 yaşında ama yaşama arzusu gerçekten şaşırtıyor. Çoğu insandan daha çok dünyayı gezen namıdiğer 'gezgin nine' Lena Yerhova'nın ilginç ve bir o kadar da mutluluk verici öyküsünü izliyoruz.
Umut Kuzey - Gezgin 04:29
Umut Kuzey - Gezgin 2.024 izlenme - 7 yıl önce gezgin umut kuzey
Türk Mitolojisi 2 09:21
Türk Mitolojisi 2 725 izlenme - 2 yıl önce İstek üzerine Türk mitolojisi'nin işlendiği programının 2. bölümü iyi seyirler...
00:40
"Karar ver, Verdure'ni seç öyle gel" (Nostaljik Verdure Reklamı) 1.245 izlenme - 3 yıl önce Senesini hatırlamadığım, çok eski de değil ama 2000'i geçmez sanıyorum, zamanında sükse yapan bi reklam filmiydi. "Kimsin sen", "Şair ruhlu bir don juan mı?" gibilerinden repliklerinden çıkaracaksınız.. "Kimsin sen? Hızlı bir yarışçı mı? Şair ruhlu bir don juan mı? Cesur bir denizci mi? Bir gezgin mi? Yoksa kusursuz bir centilmen mi? Karar ver Verdure'ni seç öyle gel.."
Minik Gezgin Farklı Mekanlarda Uyuyor Ve Uyanıyor. 00:40
Minik Gezgin Farklı Mekanlarda Uyuyor Ve Uyanıyor. 1.156 izlenme - 6 yıl önce Minik Gezgin farklı mekanlarda uyuyor ve uyanıyor.
Bursa Ulucamide Kadir Gecesi-Mevlidi Şerif 01:10
Bursa Ulucamide Kadir Gecesi-Mevlidi Şerif 952 izlenme - 8 yıl önce izleyin .yorum size kalmış.ruhunuz dinlensin
Grup Gezgin 00:19
Grup Gezgin 1.668 izlenme - 4 yıl önce Grup Gezgin
Minik Gezgin çiftlikte 01:17
Minik Gezgin çiftlikte 1.115 izlenme - 6 yıl önce Bisiklet turumuz sırasında rastladığımız çiftliklere uğrayarak, Minik Gezgin'in yeni hayvan dostları olması için molalar veriyoruz.
Grup Gezgin 00:46
Grup Gezgin 1.578 izlenme - 4 yıl önce Grup Gezgin