Hoşgeldiniz!

Gezi Parkı Videoları İzle

O Polisler Açığa Alındı 00:47
O Polisler Açığa Alındı 5.770 izlenme - 4 yıl önce İzmir’deki Taksim Gezi Parkı eylemleri sırasında Kordon’da deniz kenarında oturan gençleri coplayıp bir genç kızın saçını çeken üç çevik kuvvet polisi açığa alındı.
Başbakan Erdoğan, Gezi Parkı'yla ilgili bilançoyu açıkladı 02:25
Başbakan Erdoğan, Gezi Parkı'yla ilgili bilançoyu açıkladı 8.070 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, Taksim Gezi Parkı'yla ilgili bilançoyu açıkladı. Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtlayan Erdoğan, Gezi Parkı olaylarıyla ilgili bilgi verdi. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Sözlerimi Geri Alamam - Gezi Parkı 03:24
Sözlerimi Geri Alamam - Gezi Parkı 6.514 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parkı'nda piyano eşliğinde Sözlerimi Geri Alamam...
Gezi eylemcilerinden çiçekli jest 01:53
Gezi eylemcilerinden çiçekli jest 5.242 izlenme - 4 yıl önce Taksim Meydanı’nda bir grup eylemci, Gezi Parkı merdivenlerine çiçek bırakıp ardından görevli polislere kırmızı gül verdi. (Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Kadir Mısıroğlu - Gezi Parkı Hadiseleri 21:32
Kadir Mısıroğlu - Gezi Parkı Hadiseleri 5.971 izlenme - 4 yıl önce Maksad ağaçları korumak mı? Yoksa... 01 06 2013
Nasr TV’den Gezi Parkı ve Tayyip Erdoğan analizi 06:05
Nasr TV’den Gezi Parkı ve Tayyip Erdoğan analizi 4.592 izlenme - 4 yıl önce İran Kanalı Nasr Tv Gezi Parkı olaylarını bakın nasıl kısa belgesele çevirip yayanıladı.
TOMA'ya Kafa Tutan Eylemci - Taksim Gezi Parkı 00:42
TOMA'ya Kafa Tutan Eylemci - Taksim Gezi Parkı 3.874 izlenme - 2 yıl önce Taksim Gezi Parkı protestosunda yüzüne tazyikli su gelen adam tazyikin şiddeti ile takla attı. Polisin bu müdahelesi izleyenleri şaşırtmadı.
Şahan Gökbakar Necati Şaşmaz'ı Ti'ye alırsa! 01:49
Şahan Gökbakar Necati Şaşmaz'ı Ti'ye alırsa! 6.025 izlenme - 4 yıl önce Şahan Gökbakar - Necati Şaşmaz - Gezi Parkı Açıklaması
Taksim'de Femen Grubuna Özenen Çıplak Eylemci 02:48
Taksim'de Femen Grubuna Özenen Çıplak Eylemci 5.037 izlenme - 4 yıl önce Dün gece artık adamı nasıl bir son noktaya getirdilerse birazda femen grubundan mı esinlendi bilinmez ama dayanamayıp bu noktaya gelmiş. Taksimdeki Çıplak Ey...
Hülya Avşar, Erdoğan ile Görüştü 03:16
Hülya Avşar, Erdoğan ile Görüştü 7.024 izlenme - 4 yıl önce Dün akşam bir grup sanatçı ile bir araya gelen Başbakan Erdoğan, oyuncu Hülya Avşar ile Başbakanlık Resmi Konut'unda bir araya geldi. Hülya Avşar, Başbakanla görüştükten sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Taksim Gezi'deki öğrencilerin ya da diğer genç insanların hepsine hak veriyor hepsine gerçekten sevgi besliyor ancak onları bazı şeylerde anlamakta zorlandığını ifade etti Başbakan. Çok güzel şeyler paylaştık. Kutuplaşma ve gerginlikte kimsenini kazanamayacağını herkes biliyor. Haksız hiç kimse yok herkes haklı fakat her iki tarafı da kullanan bir grup olduğu da biliniyor. O grubun aradan çekilmesi gerekiyor. Ben kimseyi temsilen burda değilim. Tamamen bireysel haklarımı kullanıyorum."
Müge Zeren - La Chapulita 02:56
Müge Zeren - La Chapulita 7.006 izlenme - 4 yıl önce Yo Soy Una Chapulita...
İstiklal Caddesi'nde Müdahale 02:18
İstiklal Caddesi'nde Müdahale 4.855 izlenme - 4 yıl önce Taksim 'de Polisin Biber Gazlı Ve Tazyikli Suyla Müdahalesi Sırasında Bazı Eylemciler Tarlabaşı Ve İstiklal Caddesi Yönüne Kaçtı. istiklal Caddesi'nde Toplanan Gruplara Tazyikli Suyla Müdahale Edildi. Müdahale Sırasında Polislerin Önüne Geçen Genç Bir Kadın İki Elini Açarak Dua Etti! sıraselviler'de De Polis Müdahalesi taksim Gezi Parkı'na Düzenlenen Operasyon Sonrası Sırselviler'de Toplanan 200 Kişilik Grup Eylem Yaptı. Çevik Kuvvet Polisleri Önce Tazyikli Suyla Daha Sonra Gaz Bombasıyla Gruba Müdahale Etti. Polis Ekipleri Ardından Grubu Kovalamaya Başladı. Eylemciler Yol Ortasına Barikat Kurdu. Polis Gaz Bombalarıyla Grubu Dağıttı. Ardından Da Toma'lar Barikatları Yol Kenarına Çekti. Cihangir Meydanına Kadar Süren Müdahale Sırasında Çevredeki Vatandaşlarda Tencere Ve Tava Çalarak Polisi Protesto Etti. Bu Sırada Bir Binadan Yola Cam Bardak Atıldı. Atılan Bardak Polisleri Iskalarken Polisle Vatandaşlar Terörist Tartışması Yaşadı. Bir Vatandaş "terörist Mi Onlar. Neden Böyle Yapıyorsunuz" Demesini Üzerine Polis Memuru "terörist Onlar. Onlara Söyle" Dedi. Cihangir Meydanda Bir Evden 10. Yıl Marşı Çalındığı Duyuldu.
Taksim Gezi Parki Şarkısı : Capulcumusun Vay Vay Eylemcimisin Vay Vay 02:49
Taksim Gezi Parki Şarkısı : Capulcumusun Vay Vay Eylemcimisin Vay Vay 3.931 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parki Sarkisi Capulcumusun Vay Vay Eylemcimisin Vay Vay Boğaziçi Üniversitesi Caz Korosu'nun Taksim'deki Gezi Parkı Direnişi İçin Yaptığı Şarkı S...
Anma Töreninde Polis Müdahalesi 02:11
Anma Töreninde Polis Müdahalesi 4.074 izlenme - 4 yıl önce Taksim Dayanışması tarafından yapılan çağrıyla Gezi Parkı olaylarında hayatını kaybeden ve yaralananlar için anma töreni yapıldı. Bir süre sonra polis ekipleri eylemcilere "Dağılın"uyarısı yaptı. Uyarı üzerine grubun Gezi Parkı'ndan uzaklaşmaya başladığı görüldü. Ancak gruplar bir süre sonra tekrar park önüne gelmeye başladı.
Abdullah Gül'ün Gezi Konuşması 02:59
Abdullah Gül'ün Gezi Konuşması 5.035 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Tbmm'nin Açılışında Gezi Parkı Hakkında Konuştu.
Fuz Hyperblue Feat. Necati Şaşmaz - Değil De 01:08
Fuz Hyperblue Feat. Necati Şaşmaz - Değil De 5.763 izlenme - 4 yıl önce
RedHack Halk TV Canlı Yayının'da 7 Haziran 2013 06:10
RedHack Halk TV Canlı Yayının'da 7 Haziran 2013 4.680 izlenme - 4 yıl önce RedHack Halk TV Canlı Yayın Açıklaması 7 Haziran 2013 izleyebilirsiniz.
Taksim Olaylarının En ' Pasif ' İsyancısı 00:10
Taksim Olaylarının En ' Pasif ' İsyancısı 4.703 izlenme - 4 yıl önce Taksim'de Ve Yurt Genelinde Yaşanan Olayları Başlatan Provokatörü Bulduk.. :))
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 02:51
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 6.327 izlenme - 1 yıl önce Bir kamyon kaç kepçe kum taşır? İnşaat alanında çalışan iş makinelerinin sistemli ve sıralı çalışması sonucunda işler aksamıyor. Eğer ki herhangi bir birimde aksama yada işi durdurma gerçekleşirse sistem çöker. İşin tamamen durmasına sebep olur.İş makinesi damperli kamyon arazide açılmış bir çukura sürekli kum çimento taşıyor. Çukurda çalışan iş makinesi kepçe ise kamyonun getirdiği malzemeleri kenara taşıyor.Çukurda sincap dolaiıyor. Amacı ne kimse bilmiyor. Bu iş makinelerinin amacı ne? Neden Bu çukuru oluşturdular? Aynı zamanda çukurda kum yığını oluşmasınıda istemiyorlar.
İzmir'de Gezi Parkı olayları iha tarafından görüntülendi 03:55
İzmir'de Gezi Parkı olayları iha tarafından görüntülendi 4.611 izlenme - 4 yıl önce İzmir'de Gezi Parkı olaylarını protesto etmek için toplanan eylemciler ile polis arasında gergin anlar yaşandı. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Sokak Röportajları - Çocukların Gözünden Gezi Parkı 02:30
Sokak Röportajları - Çocukların Gözünden Gezi Parkı 5.244 izlenme - 4 yıl önce Son günlerde çocukların gözünden Türkiye'de neler oluyor? ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Gökçek'ten Gezi Parkı Açıklamaları 03:23
Gökçek'ten Gezi Parkı Açıklamaları 6.297 izlenme - 4 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Beyaz TV'de katıldığı Basın Kulisi programında Gezi eylemleri ile ilgili çarpıcı iddialar ortaya attı.
Taksim Gezi Parkı Protestoları 01:10
Taksim Gezi Parkı Protestoları 3.943 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parki Protestolari 31.05.2013 ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Taksim Dayanışma'dan Flaş Açıklama 00:45
Taksim Dayanışma'dan Flaş Açıklama 3.853 izlenme - 4 yıl önce Taksim Dayanışması: "Bugünden itibaren tüm yurda ve hatta dünyaya yayılan mücadelemizden gelen dinamizmle ve gücümüzle ülkemizde yaşanan her türlü haksızlığa ve mağduriyete karşı direnişi devam ettireceğiz."
Recep Tayyip Erdoğan Efsane Çıkışları - En İyi 50 (1992 - 2013) 09:00
Recep Tayyip Erdoğan Efsane Çıkışları - En İyi 50 (1992 - 2013) 3.150 izlenme - 2 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan'ın 1992-2013 yılları arasında yaptığı ifadelerden oluşan bir kolaj çalışması. İzliyoruz...
Taksim Gezi Parkı'nda Son Durum 01:59
Taksim Gezi Parkı'nda Son Durum 3.629 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parkı Eylemlerinde Son Durum - Polis geri çekildi. 1 Haziran 2013 - 16:30
Taksim Gezi Parkı Böyle Olacak! (Animasyon Film) 03:45
Taksim Gezi Parkı Böyle Olacak! (Animasyon Film) 5.117 izlenme - 4 yıl önce Taksim Meydan Düzenlemesi Animasyon Filmi ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Tayvan'dan Gezi Parkı Animasyonu Türkçe Altyazı 02:10
Tayvan'dan Gezi Parkı Animasyonu Türkçe Altyazı 4.386 izlenme - 4 yıl önce
Ankara'da CNN Muhabirine Tazyikli Su Sıkması 00:12
Ankara'da CNN Muhabirine Tazyikli Su Sıkması 4.739 izlenme - 4 yıl önce Yer: Kennedy Caddesi - Ankara. Cnn muhabiri Tom Barton durduk yere polisin su saldırına uğruyor. Tüylerimiz diken diken olarak izliyoruz.
Eli Satırlı Palalı Adam Kim? - Taksim Gezi Parkı Su Savaşı 00:48
Eli Satırlı Palalı Adam Kim? - Taksim Gezi Parkı Su Savaşı 5.624 izlenme - 4 yıl önce Eli Satırlı Palalı Adam Kim? - Taksim Gezi Parkı Su Savaşı 06.07.2013