Hoşgeldiniz!

gezmek

Hoov Ama Bak La 00:16
Hoov Ama Bak La 254.813 izlenme - 3 yıl önce İnternet aleminin yeni fenomen swf'sinde yurtdışında bir ferre sitesi için çekim yapılırken olaya tanık gurbetçi vatandaşımızın tepkisini gözlemleyeceğiz. Panpalar için swf'si; http://inciswf.com/amabakla.swf
Fakirleri Audi R8 ile Azıcık Gezdirmek 02:52
Fakirleri Audi R8 ile Azıcık Gezdirmek 10.743 izlenme - 3 yıl önce Bu zenginler ne kadar iyi insanlar ya sevişmekten içmekten vakit ayırıp fakirleri gezdiriyorlar. Allah zenginleri başımızdan eksik etmesin.
Bahçesini Gözleyen Drone'u Çifteyle Vuran Çiftçi 00:46
Bahçesini Gözleyen Drone'u Çifteyle Vuran Çiftçi 5.245 izlenme - 1 yıl önce Evinin bahçesine izinsiz giren drone'u gören kızgın çiftçi eline aldığı tüfekle tek atış yapıyor.
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 00:55
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 7.008 izlenme - 2 yıl önce Hayvanat bahçesinde maymunların kafesine yaklaşan bu ailenin çocukları birazdan ne ile karşılaşacaklarını nereden bilebilirdi ki? Maymunu tiye alan veletler maymuna el kol hareketi yapıp maymunu iyice kızdırmış olacak ki maymundan karşılık hiç gecikmedi.
Yarışmadan Aldığı Parayla Dünyayı Gezen Kız  04:56
Yarışmadan Aldığı Parayla Dünyayı Gezen Kız 2.149 izlenme - 6 ay önce ''Kim milyoner olmak ister?'' yarışmasından kazandığı parayla tek başına dünya turuna çıkan ve gezilerini Instagram'da "Ben iyiyim anne" adlı hesaptan paylaşan Merve Usta, 24 ülkede 90'a yakın şehir gezdi.
5 Lira İle 15 İl Gezmek 06:16
5 Lira İle 15 İl Gezmek 3.024 izlenme - 1 yıl önce Cebinde 5 TL ile Türkiye’yi doğudan batıya, kuzeyden güneye gezen Mehmet Yıldız, üniversite öğrencisi olduğu Giresun’dan memleketi Adana’ya gitmek için otostop yaparak başladığı macerayı son iki yılda 50’den fazla ili gezerek sürdürüyor.
Kenan Sofuoğlu İle Bir Tur Atmak 00:38
Kenan Sofuoğlu İle Bir Tur Atmak 4.883 izlenme - 2 yıl önce Motosiklet yarışlarında dünya şampiyonu olan Kenan Sofuoğlu yakın bir arkadaşına motosikleti ile bir iki tur attırmış. Tur sonrası arkadaşı bakın memnuniyetini nasıl dile getirmiş.
1.5 Milyon Dolarlık Tablonun İçine Sıçan Çocuk 01:05
1.5 Milyon Dolarlık Tablonun İçine Sıçan Çocuk 8.524 izlenme - 3 yıl önce Tayvan’ın başkenti Taipei’de bir sanat galerisinde, elinde içecek kutusuyla yürümekte olan 12 yaşındaki bir çocuk, dengesini kaybederek 1.5 milyon dolarlık bir tablonun üzerine düştü. Tablonun üzerinde yumruk büyüklüğünde bir delik açıldı. (DHA)
Cünüp Asker Şehit Olur mu? - Kanal 7 00:34
Cünüp Asker Şehit Olur mu? - Kanal 7 7.280 izlenme - 3 yıl önce Kanal 7'de, birçok şehit haberinin geldiği bugünlerde "pes" dedirten bir konu tartışılmaya başlandı. Kanal 7 'de yayınlanan "Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler" programında zor şartlarda nöbet tutan ve operasyona giden askerlerimize yönelik skandal bir soruya yanıt arandı. Programda "Cünüp iken vurulan asker şehit olur mu?" tartışması yapıldı. Program büyük tepki topladı.
Dan Bilzerian Instagram'dan Hayatı 08:00
Dan Bilzerian Instagram'dan Hayatı 2.651 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en zengin ve en iyi yaşayanları arasında adı geçen Dan Bilzerian'ın instagram hesabında yayınladığı videoların derlemesini izliyoruz arkadaşlar.
Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 01:02
Sarhoş Sürücünün Polisle Gezintiye Çıkması 1.989 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Çin'in Xuzhou kentinde kaydedildi. Yol kontrolü yapan polis memurunun dur ihtarına uymayan sarhoş adam aracıyla polis memurunu esir aldı. Bir anda kendisini otomobilin kaputunda bulan polis tam iki kilometre sarhoş sürücüyle yolculuk yaptı.
Cebinizde Kalan Son Parayla Ne Yaparsınız? 02:02
Cebinizde Kalan Son Parayla Ne Yaparsınız? 4.013 izlenme - 3 yıl önce "Karnımı doyururum ben aç kalamam" diyenlerden misiniz, yoksa "son kuruşum kalana kadar gezerim ben, dünya umrumda olmaz" diyenlerden mi?
3 BOYUTLU KABE;Yİ GEZMEK 02:18
3 BOYUTLU KABE;Yİ GEZMEK 3.476 izlenme - 6 yıl önce İSTEYENLER İZLESİN
Dünyayı Gezen Türk - Rotasız Seyyah 02:02
Dünyayı Gezen Türk - Rotasız Seyyah 2.094 izlenme - 2 yıl önce Yaptığım birçok geziden kısa anlar içeren 120 saniyelik bir video. www.rotasizseyyah.com www.facebook.com/rotasizseyyah www.instagram.com/rotasizseyyah www.twitter.com/RotasizSeyyah Periscope: Rotasız Seyyah
Güzel Dans Ediyor 00:42
Güzel Dans Ediyor 4.490 izlenme - 9 yıl önce burgaz sahili
Gaziantep Zoo 04:36
Gaziantep Zoo 9.113 izlenme - 10 yıl önce Gaziantep Hayvanat Bayçesii
Dünya Selfie Rekoru - Her Ülkede Bir Selfie 03:59
Dünya Selfie Rekoru - Her Ülkede Bir Selfie 1.828 izlenme - 4 yıl önce 201 şehir dolaşan adam, gittiği her yerde birer saniyelik videosunu çekmiş. Bu arada hiç uçak kullanmadan gezdiğini iddia ediyor.
hüsnoş gezmek istiyormuş 00:22
hüsnoş gezmek istiyormuş 1.057 izlenme - 7 yıl önce
kız ayarlama teknikleri 01:54
kız ayarlama teknikleri 3.694 izlenme - 9 yıl önce becerıksiz levent
Demba Ba Vodafone Arena'yı Gezdi! 13:53
Demba Ba Vodafone Arena'yı Gezdi! 1.268 izlenme - 4 yıl önce Demba Ba Vodafone Arena'yı Gezdi!
Kızıltepe Tanıtım Videosu 01:34
Kızıltepe Tanıtım Videosu 3.082 izlenme - 9 yıl önce kızıltepem...
Çocukların Sevgilisi Kukla Köpek 00:57
Çocukların Sevgilisi Kukla Köpek 838 izlenme - 2 yıl önce Sizde ilk bakışta gerçek bir köpek sandınız değil mi? Kukla köpeği gerçek bir köpekmiş gibi iplerle oynatan kukla ustası bu adam köpeğini parkta gezdirirken herkesin hayranlığına şahit oluyor, özelliklede çocukların.
İrlanda Belgeseli 1. Bölüm (Kaliteli Versiyon) 34:03
İrlanda Belgeseli 1. Bölüm (Kaliteli Versiyon) 1.317 izlenme - 3 yıl önce Dünyayı geziyorum irlanda bölümünün düzgün senkronlu ve kaliteli versiyonudur. Daha önce yüklemek istedim ama çok uzun sürünce yükleyememiştim. Şimdi rahat rahat izleyebilirsiniz. Aynı zamanda 2. bölümünün de kalitelisini yükleyeceğim.
Kameraya Vura Vura Dünyayı Dolaşmak 03:08
Kameraya Vura Vura Dünyayı Dolaşmak 1.287 izlenme - 3 yıl önce Dünyayı karış karış dolaşan bu gencimiz(erkek) hatıra olsun diye ilginç ve bir o kadarda başarılı bir yönteme başvurmuş. 00:40'ta Grand Turk'te de olduğunu görebilirsiniz. Buyrunuz efenim. BİLGİ : Para var huzur var ameka
otel içinde şortla gezmek yasak :)) 00:29
otel içinde şortla gezmek yasak :)) 1.830 izlenme - 9 yıl önce ~_~x~_~
Çok Gezen mi Çok Okuyan mı Bilir? - Sokak Röportajı 01:50
Çok Gezen mi Çok Okuyan mı Bilir? - Sokak Röportajı 602 izlenme - 3 yıl önce Çok Gezen mi Çok Okuyan mı Bilir? - Sokak Röportajı Çok Gezen Daha Çok Bilir tezi savunması için bilgiler: Çok Gezen insanlar bizzat hayatla iç içe olur. İnsan okuduklarını unutur, ama yaşadığını unutmaz. Çok Gezen bilgiyi bizzat yerinde görür ve öğrenir. Görmek başkadır. Gezerek öğrenmek birçok duyuya hitap ettiği için daha kalıcıdır. Kitaptan okumak teorik bilgidir, gezmek ise bizzat pratik bir bilgidir ve en kalıcı öğrenme bizzat yaparak yaşayarak öğrenmedir. Keşfetmek, keşfedileni okumaktan daha yararlıdır, daha akılda kalıcıdır. Münazara yarışması sırasında biraz rakibe zorluk çıkaracak ve rakibin tezini çürütecek bir yaklaşımda bulunacak olursak okuyan insan sadece okuduğuyla kalır ve okuduğu şeyle ilgili bir fikir edinebilir ama gezen bir insan uygulamalı olarak öğrenir yani bizzat yaşar diyebiliriz ve böylece rakibe bir zorluk çıkarabiliriz. Çok gezen kişiler farklı insan ve kültürlerle tanışıp bilgi haznelerini büyültürler. Çok Okuyan Daha Çok Bilir tezi savunması için bilgiler: Münazarada önemli bir konu savunma yapmaktır. Ne kadar iyi savunma yaparsanız , karşı tarafa ne kadar az fırsat verirseniz ve ne kadar kuvvetli argüman geliştirirseniz o kadar iyi olacaktır. Çok okuyan daha çok bilir başlığını savunan takım örnek olarak şu tezleri sunabilir ; Ansiklopediyi açıp bir anda dünyanın öbür ucundaki bilgilere bile ulaşılabilir , işte bu yüzden insan ne kadar gezerse gezsin okumakla edindiği bilgileri edinemez, buna ömrü yetmez ki. Kitaplardaki birçok bilgiye ulaşmak daha kolay olduğu halde gezmek uzun bir zaman alan ve her zaman mümkün olmayan bir durumdur. Bu nedenle gezmeden de iyi bilmek ve iyi öğrenmek mümkündür. Gezmek yerine okursak kısa zamanda çok bilgiye sahip olabiliriz ve bunlar kitaptan silinmez, unutursak bile yine açıp okuyabiliriz. Ama gezilen yerler unutulabilir. Teorik bilgileri sadece ve sadece okumakla elde edebiliriz, okumadan gezmenin de bir faydası olmayacaktır. Okumanın getirdiği hayal gücünü gezilen yerleri gören gözler ve klavuzlarlar bile oluşturamaz. İnsan sonuçta ne kadar çok yeri gezse de hep bi yerler eksik kalacaktır. Fakat insan okumayla gitmeyi hayal bile etmenin zor olduğu bir yer hakkından çok önemli bilgilere sahip olabilir. Gezilen yerler hakkında okumadan nasıl bilgi alınabilir?
Dünyayı Geziyorum - İrlanda 17:12
Dünyayı Geziyorum - İrlanda 550 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en refah ülkelerinden biri olan irlandayı anlatan belgeselden bir bölüm izleyeceğiz. İnsanların sıcakkanlılığı ve güleryüzlülüğüyle,doğasıyla,tarihiyle insanı cezbediyor özellikle de insanların sıcakkanlılığı bakımından birçok avrupa ülkesinden ayrılıyor. 800 yıl ingiliz sömürgesi altında yaşamalarına rağmen kısa sürede kalkınmış ve tüm ülkelere örnek olmuştur. Ayrıca 1800lü yıllarda kıtlık zamanı osmanlı irlandaya büyük ölçüde yardım yapmıştır. O yüzden de türkleri çok sevmektedirler. İyi seyirler.
Tatil Halayı 05:15
Tatil Halayı 1.076 izlenme - 8 yıl önce gezmeye giderken halay çekmeyi de unutmayacaksınız inhar_21@hotmail.com
Kayıkla Eski İstanbul'da Gezinti (1963) 02:20
Kayıkla Eski İstanbul'da Gezinti (1963) 768 izlenme - 3 yıl önce Ahmet (Ayhan Işık) hapisten yeni çıkmıştır . Mahalleli onu beklemektedir . Başta onu seven Gül ( Semra Sar ) ile kızı Ayla'dır. Hapisteyken kızına Gül bakmıştır. Birbirlerini severler , evlenmeye de karar verirler. Fakat iki engel vardır önlerinde. biri Gül'ün belalısı Hasan (Öztürk Serengil) diğeri ise Ahmet'e kancayı takan şarkıcı Necla Ahmet bu engelleri bedelini ağır ödeyerek aşar, çıktığı yere tekrar dönerek. Mutluluğu tadamazlar ,kader bir kere mani olmuştur birleşmelerine artık. Filmin Adı: Bahriyeli Ahmet Yönetmen: Türker İnanoğlu Oyuncular: Ayhan Işık, Semra Sar Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1963
Benim Kusen :) 07:59
Benim Kusen :) 1.195 izlenme - 10 yıl önce