Hoşgeldiniz!

Gidiyim Videoları İzle

Git Ordan Nereye Gidiyim Siktir Git 00:40
Git Ordan Nereye Gidiyim Siktir Git 8.285 izlenme - 4 yıl önce Git Ordan Nereye Gidiyim Siktir Git
Teslim Budak - Askere Gidiyim 04:18
Teslim Budak - Askere Gidiyim 799 izlenme - 2 yıl önce 5 ocak 1950 tarihinde Elazığ'ın Baskil ilçesinin Şeyh Hasan (Tabanbükü) köyünde dünyaya geldi. 1945 yılında doğduğu kendisi tarafından dile getirilmiş olup nüfusa sonradan yazılmıştır. Atalarının halk ozanı Teslim Abdal soyundan olduğu öne sürülür. Bu inançla adını Teslim koyarlar. Ancak Teslim adı nüfusça uygun görülmediğinden nüfus memuru Teslim'e en yakın Müslüm deyip öyle yapar nüfus kaydını. Nüfus'ta Müslüm olarak kayıtlı olmasına karşın Teslim Budak adıyla anılmaktadır.
Git Ordan Nereye Gidiyim S..tir Git:)) 00:39
Git Ordan Nereye Gidiyim S..tir Git:)) 809 izlenme - 7 yıl önce bumeranq999
Git Ordan! Nereye Gidiyim? Sktir Git! 00:40
Git Ordan! Nereye Gidiyim? Sktir Git! 138 izlenme - 4 yıl önce En fazla 3 yaşında olduğunu tahmin ettiğim küçük velet artık babası mı dayısı mı neye sinirlenmiş hiç olmadık laflar ediyor. Hareketini de ihmal etmiyor kapanışı da güzel yapıyo...
Git Ordan! Nereye Gidiyim? S.ktir Git! 00:40
Git Ordan! Nereye Gidiyim? S.ktir Git! 98 izlenme - 2 yıl önce En fazla 3 yaşında olduğunu tahmin ettiğim küçük velet artık babası mı dayısı mı neyse sinirlenmiş hiç olmadık laflar ediyo. Hareketini de ihmal etmiyo kapanışı da güzel yapıyo... Efendi efendiii nereye gidiyo bu nesil? Bence çok tatlı lan. Çeşitli yorumlara neden olabilir.Efendim işte bu yaşta çocuk böyle küfretmemeli yok efendim site yuuutuba döndü rererö.