Hoşgeldiniz!

gilles

Maç saatini paramparça etti 00:35
Maç saatini paramparça etti 786 izlenme - 2 ay önce ABD Açık'ta Gilles Muller ile karşılaşan Gael Monfils bir topta hızını alamayarak maç saatine çarptı. Çarpmanın etkisi ile saat devrilirken, Monfils sakatlanmaktan son anda kurtuldu.
la femme de gilles 01:37
la femme de gilles 4.633 izlenme - 6 yıl önce iki dünya savaşı arasında fransa'nın kırsal bölgesi... elisa kocası ile birlikte bir madende yaşamaktadır. yakında dünyaya getireceği bebeği için çok heyecanlıdır. fakat bu keyifli bekleyiş esnasında elisa'nın içini sıkıntılı bir şüphe kaplamaya başlar. hayatında önem verdiği iki insan eşi ile kız kardeşi arasında bir ilişki olduğundan şüphelenir.bazı olaylar kadının haklı olduğunu hissetmesine yol açar. fakat elisa aldatılan kaybeden kadın rolünü benimsemek yerine eşini yeniden kazanmak içi
Havada Aşk Var Fragman 01:46
Havada Aşk Var Fragman 1.955 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Vincent Elbaz, Marion Cotillard, Gilles Lellouche gibi isimlerin yer aldığı romantik komedi tarzındaki Havada Aşk Var filminin resmi fragmanı.
Formula 1 -  Gilles Villeneuve Anısına 06:23
Formula 1 - Gilles Villeneuve Anısına 157 izlenme - 1 yıl önce Kanada doğumlu pilot belkide Formula 1 in en hırslı pilotuydu belkide bu hırsı yüzünden Formula 1 deki hiç şampiyon olmamış en iyi pilotdur ve yine bu hırsı onun hayatınada mal olmuştur antreman turlarında kontrolü kaybetmiş ve takla atan aracında metrelerce uzağa fırlayarak can vermiştir.
Fransa'da Erdoğan'ın Tartışıldığı Programda Bakın Ne Oldu 02:15
Fransa'da Erdoğan'ın Tartışıldığı Programda Bakın Ne Oldu 4 izlenme - 3 hafta önce Fransız Gazeteci Gilles Martin Türkiye'nin ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın içi boş gerekçelerle eleştirilmesine canlı yayında sert biçimde karşı çıktı ve sipariş üzerine konuşan batılı gazetecilerin yalanlarını yüzüne vurdu.
Tüm Zamanların En İyi Formula 1 Pilotları 01:01
Tüm Zamanların En İyi Formula 1 Pilotları 77 izlenme - 3 yıl önce Gilles Villeneuve Fernando Alonso Stirling Moss Niki Lauda
Sinema - 01:02
Sinema - "Kanunun Kuvveti" 27 izlenme - 2 yıl önce Fragman "Kanunun Kuvveti"34. İstanbul Film Festivali'nin "Dünya Festivallerinden" bölümünde yer alan "Kanunun Kuvveti", 1970'lerde Marsilya'da geçen gerçek bir hikayeden beyazperdeye uyarlandı.
gilles peterson havana cultura 2 26.11.2011 @ babylon istanbul 05:04
gilles peterson havana cultura 2 26.11.2011 @ babylon istanbul 37 izlenme - 5 yıl önce
Gilles Luka - On S'vite 03:29
Gilles Luka - On S'vite 40 izlenme - 5 yıl önce
Gilles Yapi'den Oğlunu Kurban Etmesini İstediler 00:30
Gilles Yapi'den Oğlunu Kurban Etmesini İstediler 13 izlenme - 2 yıl önce Gilles Yapi'nin De Üyesi Olduğu Bağımsız Protestan Kilisesinin, Ünlü Futbolcudan Oğlunu Kurban Etmesini İstediği Ortaya Çıktı.