Hoşgeldiniz!

gine domuzu

Tüyleri Kırpılınca Tam Bir Prenses Olan Gine Domuzu 02:10
Tüyleri Kırpılınca Tam Bir Prenses Olan Gine Domuzu 2.419 izlenme - 2 yıl önce Tüyleri Kırpılınca Tam Bir Prenses Olan Gine Domuzu Tüylerinden önünü göremeyen gine domuzu tüyleri kırpılınca bakın nasıl bir hale geliyor
Pit Bull'un, Horoza ve Diğer Kümes Hayvanlarına Karşı Tavrı 01:53
Pit Bull'un, Horoza ve Diğer Kümes Hayvanlarına Karşı Tavrı 752 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda sitede gördüğümüz pitbull saldırılarının neden sürekli türkiyede olduğunun sebebini belki daha iyi anlarsınız. Çünkü ülkemizde kendi ezikliklerini içlerine bastıran kimseler, bu hayvanları şiddetle yetiştirip, şiddet dolu güçlü bir köpek gezdirip herkesin yanından tedirgin geçmesini istiyor. Kendilerini tatmin ediyorlar. Halbuki daha önce de çok gördüğümüz gibi kocaman bir aslan bile sevgiyle yetiştirildiğinde büyüdüğünde size yine sevgiyle yaklaşıyor. Aynen bu videoda olduğu gibi. Pitbull yanındaki onca küçük hayvana-yavruya hiç birşey yapmadan oynuyor hatta küçücük hamstera sevgisini nasıl gösteriyor izleyelim. Hala gelip de vahşi hayvan bu böröröbörörö diye konuşan hayvanları dışarı alalım. Siz bu kafayla çocuk bile yetiştirmeyi denemeyin zaten, yetiştirenleri görüyoruz sağda solda ona buna bıçak çekiyorlar. Sevgiyle kalın.
Esnaf İngilizceli Adam ve Gine Domuzu 02:31
Esnaf İngilizceli Adam ve Gine Domuzu 446 izlenme - 3 yıl önce Youtubeden kendisi gibi İngilizcesi de orijinal bir abimiz ve özenle beslediği dostunu izliyoruz.
guinea pig 07:27
guinea pig 1.331 izlenme - 7 yıl önce guinea pigler yeşillik yerken ve tavırları.
Yeni Yıla Yeni Tarzıyla Giren Tavşan 02:20
Yeni Yıla Yeni Tarzıyla Giren Tavşan 269 izlenme - 3 yıl önce Kobayın tüyleri adeta insan saçı gibi. Sahibi, tüylerini yılbaşı öncesi öylesine özenli bir şekilde tarıyor ve kesiyor ki görenler ilk bakışta bunun bir kobay olduğunu anlamakta güçlük çekiyor.
Esnaf İngilizceli Adam Ve Gine Domuzu 02:31
Esnaf İngilizceli Adam Ve Gine Domuzu 102 izlenme - 3 yıl önce Youtubeden kendisi gibi İngilizcesi de orijinal bir abimiz ve özenle beslediği dostunu izliyoruz.