Hoşgeldiniz!

ginger

Kameramanın Usain Bolt'u Biçmesi 01:10
Kameramanın Usain Bolt'u Biçmesi 12.287 izlenme - 3 yıl önce 15. Dünya Atletizm Şampiyonası'nda 200 metre finalini 19.56 koşup şampiyon olan Usain Bolt yarış sonrası tribünleri selamlarken başına görünmez bir kaza gelmiş. İzliyoruz.
Ginger Bisikletle Kabe'yi Tavaf Eden Hacı 00:21
Ginger Bisikletle Kabe'yi Tavaf Eden Hacı 4.517 izlenme - 3 yıl önce Piyasada Ginger olarak bilinen elektrikli bisikletle Kabe'yi tavaf edeni ilk kez gördük. Sosyal medyada paylaşılan video şimdiden ilgi odağı oldu.
Riton - Ginger Feat. Kah-lo 02:40
Riton - Ginger Feat. Kah-lo 91 izlenme - 2 hafta önce Riton ft. Kah-Lo - Ginger [Music Video Klip 2018] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): [Chorus] Who has the ginger? [Verse 1] I woke up one day and planned to get reckless Felt myself and put on my best necklace Posted in the group chat, who wants to faaji? They were only down for the after party Hmmn, my body is ready And it’s sweeting me like I have jedi jedi Who else would be hype? Who has the ginger? Only this guy that I know through my sister So I hit him up and told him let’s roll And he told me he’ll pioneer the parole Now it’s a movement The night can’t waste So I got some henny out the stash for a taste Went out for pre-drinks, squad was chill But as the time passed, shit got real I mentioned the movement they said they’ll come through Now them too were ready to do the do [Bridge] The whole squad turnt and the music is flames And we don’t even know anybody here’s names Can’t even front, I have no ragrets Lowkey one of my best nights yet Oooh I’m on a big wave Everyone around me prolly feels same Nothing can phase me now [Chorus] Who has the ginger? Who has the ginger? [Verse 2] Dzammmn What am I gonna do I only have a three man crew plus two A crew regardless, oya let’s move We can find a spot in the city for the groove Get to the zone and bredda it’s lit Never seen a crowd get wild like this The babes don’t care and the guys are fit Reckless mission is now accomplished [Bridge] The whole squad turnt and the music is flames And we don’t even know anybody here’s names Can’t even front, I have no ragrets Lowkey one of my best nights yet Oooh I’m on a big wave Everyone around me prolly feels same Nothing can phase me now [Chorus] Who has the ginger? Who has the ginger? (Dzammmn) Who has the ginger? Who has the ginger? (Dzammmn)
Konuşan Ginger Oyununun Oynanış Videosu 00:32
Konuşan Ginger Oyununun Oynanış Videosu 3.060 izlenme - 4 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/komik-oyunlar/konusan-ginger.html Komik Oyunlar Oyna http://www.oyunkolu.com/komik-oyunlar/ Sevimli kedimizin konuşmalarını yapabilecek olan siz oyuncularımız kendi kelimelerinizi kedimiz tarafından seslendirilmiş halini görerek onunla birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
ginger snaps 01:24
ginger snaps 2.774 izlenme - 7 yıl önce bridgette ve ablası ginger 15 ve 16 yaşlarında iki genç kızdırlar. banliyöde kısıtlı bir çevrede yaşayan ve çevrelerindeki diğer kızlardan bir hayli farklı olan kızkardeşler yalnızlıklarını ancak birbirleri sayesinde azaltabilmektedirler. ölümle ve karanlık ne kadar ton varsa hepsiyle ilgili olan kardeşler komşularının köpeklerini parçalayan gizemli bir yaratık mahalleyi tehdit edince de ilgi alanlarından uzak durmazlar. gece yarısı ormanda parçalanmış köpekleri görüntülemeye çalıştıkları bi
Talking Ginger 00:31
Talking Ginger 2.169 izlenme - 4 yıl önce Ginger 2
Mini Mini Bir Kuş Donmuştu, Pencereme Konmuştu - Konuşan Kedi Ginger 00:18
Mini Mini Bir Kuş Donmuştu, Pencereme Konmuştu - Konuşan Kedi Ginger 1.654 izlenme - 2 yıl önce http://www.konusankeditom.com Mini Mini Bir Kuş Donmuştu, Pencereme Konmuştu Konuşan Kedi Talking Ginger Takip Edin Arkadaşlar: http://goo.gl/teRIkd talking cat,talking cat tom,talking cat compilation,talking cat funny,funny cat videos,talking cat tom song,talking tom cat singing,singing cat tom,talking tom 2,talking tom hindi,konuşan kedi,konuşan kedi tom,talking ginger,talking ginger cat,talking ginger cat happy birthday
Ginger & Rosa Altyazılı Fragmanı 02:04
Ginger & Rosa Altyazılı Fragmanı 2.377 izlenme - 5 yıl önce Ginger and Rosa, 1960'ların İngiltere'sinde Soğuk Savaş sırasında ölüm korkusu giderek artan iki genç kızın birbirine olan bağlılığını anlatan bir film.
Güçlü Tekme Atma Üzerine Seminer - Sakalsız Yuri Boyka 02:43
Güçlü Tekme Atma Üzerine Seminer - Sakalsız Yuri Boyka 1.981 izlenme - 3 yıl önce Dövüş sanatları üzerine uzman aktör scott adkins aaron gassor'un taekwondo okulunda tekme üzerine seminer verir. Diğer eleanlarda yıllardır dövüş sanatları üzerine çalıştıkları için oldukça iyiler. Scott adkins'in sakalsız çok ayrı bir kişi olmasıda gözlerden kaçmıyor.
Murat Başoğlu Ginger'dan Düşerse! ( Seyfi Dursunoğlu Söylemişti ) 02:20
Murat Başoğlu Ginger'dan Düşerse! ( Seyfi Dursunoğlu Söylemişti ) 2.677 izlenme - 6 yıl önce Murat Başoğlu Ginger'dan Düşerse! ( Seyfi Dursunoğlu Söylemişti )
big ginger 2 fragmanı 02:26
big ginger 2 fragmanı 1.695 izlenme - 7 yıl önce
Ginger 00:36
Ginger 690 izlenme - 4 yıl önce Oyunk
Konuşan Ginger 00:48
Konuşan Ginger 487 izlenme - 4 yıl önce Oyun
ginger snaps fragmanı 1 01:24
ginger snaps fragmanı 1 709 izlenme - 7 yıl önce bridgette ve ablası ginger 15 ve 16 yaşlarında iki genç kızdırlar. banliyöde kısıtlı bir çevrede yaşayan ve çevrelerindeki diğer kızlardan bir hayli farklı olan kızkardeşler yalnızlıklarını ancak birbirleri sayesinde azaltabilmektedirler. ölümle ve karanlık ne kadar ton varsa hepsiyle ilgili olan kardeşler komşularının köpeklerini parçalayan gizemli bir yaratık mahalleyi tehdit edince de ilgi alanlarından uzak durmazlar. gece yarısı ormanda parçalanmış köpekleri görüntülemeye çalıştıkları bi
Ginger 1 00:47
Ginger 1 155 izlenme - 4 yıl önce Ginger 1
ginger snaps back the beginning 02:02
ginger snaps back the beginning 1.172 izlenme - 7 yıl önce ginger ve brigde bir askeriyeye sığınırlar.fakat etraflarındaki büyük lanet kısa zamanda onları sarar veginger ısırılır.bu lanetten kurtulmak için kaçmayı denerler.
Siyah Kuşak Taekwondocuların Teknik Kapışması 03:17
Siyah Kuşak Taekwondocuların Teknik Kapışması 379 izlenme - 3 yıl önce Aaron gassor a.k.a ginger ninja trickster'ın portekizde katıldığı bir seminerde 4 kişi ile yaptığı yetenek ve teknik taekwondo kapışması.
Şiki Şiki Baba - Konuşan Kedi Ginger 00:20
Şiki Şiki Baba - Konuşan Kedi Ginger 224 izlenme - 2 yıl önce http://www.konusankeditom.com şiki şiki baba, hayni hayni yaba, helik melik duni, gel fakiri yaba. Takip Etmeyi Unutma: http://goo.gl/teRIkd talking cat,talking cat tom,talking cat funny,talking tom 2,konuşan kedi,konuşan kedi tom,talking ginger,talking ginger cat,konuşan ginger,konuşan kedi ginger,şarkı söyleyen kedi,şarkı söyleyen kedi tom,komik kedi tom
Swing Time (1936) Fragman 02:35
Swing Time (1936) Fragman 126 izlenme - 2 yıl önce 1936 yapımı Swing Time filminin fragmanı. Filmde zamanın gözde çifti Fred Astaire ve Ginger Rogers başrolde yer alıyor.
Talkin Ginger - En Büyük Cimbom 00:07
Talkin Ginger - En Büyük Cimbom 216 izlenme - 4 yıl önce Talkin Ginger - En Büyük Cimbom
Tek Tekerlekli Tek Kişilik Araç 00:35
Tek Tekerlekli Tek Kişilik Araç 214 izlenme - 4 yıl önce Adının ne olduğunu bulamadığım tek tekerli ve tek kişilik gingervari bir araç yapılmış. ileride bunları görmemiz olasıdır. gerçi kimse telefona bakmaktan bunu kullanamaz ama eğer yaygınlaşır da ülkemize gelirse kesin edinirim bi tane.
Taekwondo ve Akrobaside Çılgın Atmak 01:57
Taekwondo ve Akrobaside Çılgın Atmak 186 izlenme - 3 yıl önce Daha önce çeşitli siyah kuşak taekwondocularla kapışmasını veya onları eğitmesini izlediğimiz aaron gassor a.k.a. ginger ninja trickster'ın taekwondoda çılgın attığı anları izliyoruz.
Swing Time (1936) - Dans Sahnesi 02:26
Swing Time (1936) - Dans Sahnesi 183 izlenme - 3 yıl önce Swing Time, 1936 yapımı, başrollerini Fred Astaire ve Ginger Rogers'ın oynadığı bir romantik-komedi filmidir. Son yıllarında yaptığı bir açıklamada Michael Jackson'a ''Veliahtım'' diyen Fred Astaire, performansı ile yine göz dolduruyor.
Müthiş İcat Duoped 00:58
Müthiş İcat Duoped 130 izlenme - 3 yıl önce Bayanlar/Baylar; işte karşınızda 1950'li yılların müthiş icadı Duoped. Kimilerine göre günümüzün iki tekerlekli tuhaf aleti ginger'in atası...
Balotelli'nin Ginger ile imtihanı 00:26
Balotelli'nin Ginger ile imtihanı 135 izlenme - 3 yıl önce İtalyan oyuncu Mario Balotelli ve kardeşi yüzyılın icadı olarak çıkarılan Ginger'ı kullanırken zor anlar yaşadı.
I'll Be Seeing You (1944) Fragman 01:51
I'll Be Seeing You (1944) Fragman 19 izlenme - 5 ay önce 1944 yapımı I'll Be Seeing You filminin fragmanı. Filmi William Dieterle ve George Cukor yönetiyor, başrolde Ginger Rogers, Joseph Cotten, Shirley Temple, Spring Byington ve Tom Tully oynuyor.
ginger snaps back the beginning fragmanı 1 01:32
ginger snaps back the beginning fragmanı 1 299 izlenme - 7 yıl önce ginger ve brigde bir askeriyeye sığınırlar.fakat etraflarındaki büyük lanet kısa zamanda onları sarar veginger ısırılır.bu lanetten kurtulmak için kaçmayı denerler.
Ginger'lı Çaycı 00:53
Ginger'lı Çaycı 78 izlenme - 3 yıl önce Muğla’nın Marmaris ilçesinde çay ocağı işleten Taylan Öztürk, müşterilerine daha hızlı hizmet vermek için ’Ginger’ denilen 3 tekerlekli elektrikli bisikletle servis yapmaya başladı.
Ginger Tanıtıldı 01:59
Ginger Tanıtıldı 88 izlenme - 6 yıl önce Amerika 2001’de günlerce süren bir heyecan yaratmıştı. Bu heyecan tam Amerikanvari bir sunumla dünyaya yayıldı. Yüzyılın icadı ha açıklanıyor ha açıklanıyor derken.... Sonunda scooter’ı andıran ve Türkçesi zencefil anlamınıa gelen “Ginger”ı dünyaya duyurdu. Ginger’ın mucidi olan Dean Kamen bütün dünyanın merak ettiği icadını tanıttı.
Fred Astaire - The Way You Look Tonight 03:08
Fred Astaire - The Way You Look Tonight 121 izlenme - 3 yıl önce Romantik komedinin ilk ikililerinden olan Fred Astaire & Ginger Rogers'ın başrollerini oynadığı Swing Time (1936) filminde Fred Astaire'den ''The Way You Look Tonight'' yorumunu dinliyoruz ve bu sımsıcak sahneyi izliyoruz.