Hoşgeldiniz!

Giray Kaçar Videoları İzle

Giray ve Holosko'dan Kemal Sunal Dublajı 00:06
Giray ve Holosko'dan Kemal Sunal Dublajı 136 izlenme - 2 yıl önce Çaykur Rizespor forması giyen Filip Holosko ve Giray Kaçar son günlerin dublaj modasına ayak uydurdu.
Giray Kaçar - Teşekkürler Silsilesi 02:13
Giray Kaçar - Teşekkürler Silsilesi 52 izlenme - 2 yıl önce Bir Trabzonsporlu olarak Giray Kaçar'ın kalp rahatsızlığı nedeniyle futbolu bırakma ihtimali beni ziyadesiyle üzmüştü; bir sorun olmadığının ortaya çıkması da bihayli sevindirdi. Çok sevdiğim bir oyuncusudur, adamdır. Ancak; doktoruyla birlikte, sağlıklı olduğuna dair Ligtv'ye verdiği röportajda en az 30(ben o kadar sayabildim) kişi ve topluluğa teşekkür etmesi de bihayli ilginçtir. Görünen o ki Giray için ülkecek seferber olunmuş, başbakan filan işinden olmuş, Suat Kılıç Zimbabwe gezisini iptal etmiştir. Trabzon eski emniyet müdürü Feridun Boz'a hiç girmiyorum.
Giray Ve Holosko'dan Kemal Sunal Dublajı 00:13
Giray Ve Holosko'dan Kemal Sunal Dublajı 61 izlenme - 2 yıl önce Çaykur Rizespor forması giyen Filip Holosko ve Giray Kaçar son günlerin dublaj modasına ayak uydurdu.
Giray Kaçar 03:14
Giray Kaçar 32 izlenme - 3 yıl önce Trabzonsporun efsane ismi Giray kaçar, en güzel görüntüleri ile bu videoda. Bu ve daha fazlası çin kanalımıza abone olmayı unutmayın
Giray ve Holosko'dan Kemal Sunal Dublajı 00:13
Giray ve Holosko'dan Kemal Sunal Dublajı 35 izlenme - 2 yıl önce Çaykur Rizespor forması giyen Filip Holosko ve Giray Kaçar son günlerin dublaj modasına ayak uydurdu.
Giray Ve Holoskodan Kemal Sunal Dublajı 00:04
Giray Ve Holoskodan Kemal Sunal Dublajı 15 izlenme - 2 yıl önce Çaykur Rizespor forması giyen Filip Holosko ve Giray Kaçar son günlerin dublaj modasına ayak uydurdu.
Sucuk-Ekmek İşe Yaramadı! Erciyes, Rize'ye Boyun Eğdi 03:48
Sucuk-Ekmek İşe Yaramadı! Erciyes, Rize'ye Boyun Eğdi 12 izlenme - 2 yıl önce Taraftarlara ücretsiz passolig, sucuk-ekmek ve forma dağıtılmasına rağmen Kayseri Erciyesspor, sahasında Çaykur Rizespor'a 3-0 yenildi ve yapılan jestler çare olmadı.