Hoşgeldiniz!

giremiyorum

Dns Olmuyosa Sıfırlama Nasıl Yapılır ? 02:40
Dns Olmuyosa Sıfırlama Nasıl Yapılır ? 2.001 izlenme - 4 yıl önce Dns Ayarlarınız Artık Ne Yaparsanız Yapın Çalışmıyorsa Dns'leri Sıfırlamanız Gerekmektedir.bu Videoyu İzleyerek Nasıl Sıfırlanacağını Öğrenebilirsiniz.
Wolfteam'a Giremiyorum 02:53
Wolfteam'a Giremiyorum 1.453 izlenme - 6 yıl önce Wolfteam'a ,Giremiyorum
aloo,internete giremiyorum!! 03:33
aloo,internete giremiyorum!! 1.349 izlenme - 8 yıl önce fırlama gençler,turkcell müşteri hizmetlerini telefonla işletiyor..
Korku ve Kasılmadan Kocamla İlişkiye Giremiyorum 02:03
Korku ve Kasılmadan Kocamla İlişkiye Giremiyorum 310 izlenme - 3 yıl önce Nihat Hatipoğlu, "Kocamla ilişkiye giremiyorum, ne yapmalıyım" diyen kadın izleyiciye, "Kızım bu iş bizi aşar. Siz en iyisi doktora gidin" şeklinde yanıt verdi. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun programına katılan bir kadın izleyicinin "Kocamla cinsel ilişkiye giremiyorum ne yapmalıyım?" sorusu şaşkınlık yarattı. ATV ekranlarında cuma sabahları izleyiciden gelen soruları yanıtlayan Nihat Hatipoğlu'na ilginç sorular yöneltilmeye devam ediyor. Programın bu haftaki bölümünde kadın izleyicilerden biri "Kasılma olduğu için kocamla ilişkiye giremiyorum. Ne yapmalıyım?" şeklinde bir soru yöneltti. "MEKAN DEĞİŞTİRİN, YER DEĞİŞTİRİN" Bu soru karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşayan Hatipoğlu "Doktora gitmen lazım. Annenle görüş, bacınla görüş. İlk evlenen sen değilsin. Mekan değiştirin, yer değiştirin, belli ilaçları alabilirsiniz. Bu benim alanım değil. Bu doktorların alanı. Eşini de üzme , sen de üzülme... Ama bu bizi aşar" diyerek yanıt verdi.
Hotmaile Giriş 02:42
Hotmaile Giriş 472 izlenme - 7 yıl önce
Hakan Hepcan Giremiyorum 00:06
Hakan Hepcan Giremiyorum 169 izlenme - 4 yıl önce Komik Vine İzle
Beyler Bi El Atın Bilgisayara Giremiyorum 01:52
Beyler Bi El Atın Bilgisayara Giremiyorum 85 izlenme - 5 yıl önce Beyler Bi El Atın Bilgisayara Giremiyorum [frmtr] Emiretti