Hoşgeldiniz!

giresunlu

Giresunlu Psikopat Nine! 01:36
Giresunlu Psikopat Nine! 42.072 izlenme - 7 yıl önce
Giresunlu Trump Görenleri Şaşırtıyor 01:42
Giresunlu Trump Görenleri Şaşırtıyor 7.378 izlenme - 2 yıl önce ABD Başkanı seçilen Donald Trump’a benzerliği ile dikkat çeken Giresun’un Görele ilçesi Köprübaşı eski belde belediye başkanı Abdullah Topçu, belediye başkanlığı döneminde görmediği ilgiyi bugünlerde Trump’a benzerliği ile görüyor. Topçu ise ilgiden oldukça memnun. Türkiye’den ABD’ye en fazla göç veren iller arasında özellikle Yağlıdere ilçesi ile öne çıkan Giresun bu kez verdiği göçler ile değil de geçtiğimiz günlerde ABD’nin 45. Başkanı seçilen Donald Trump’a benzerliği ile dikkat çeken eski Köprübaşı Belde Belediye Başkanı Abdullah Topçu ile gündeme geldi. ABD’de Başkan seçilen ve dünya genelinde ‘Emlak Kralı’ olarak tanınan Donald Trump’a gerek vücut yapısı gerekse saç rengi ve stili ile oldukça benzeyen Topçu, Donald Trump gibi bir siyasetçi. Trump ile aynı yaşta olan Abdullah Topçu (70), 2004 yılında Görele ilçesine bağlı Köprübaşı beldesine Belediye Başkanı seçildi. Ancak daha sonra çıkan belediyeler yasası ile 2014 yılında Köprübaşı beldelikten düşünce Topçu’nun da başkanlık serüveni 10 yılın ardından sona ermiş oldu. Geçmiş yıllarda filmlerde de rol alan Trump gibi bir dönem Topçu da film ve dizilerde oynadı. ABD seçimlerinin sonrası Başkan Donald Trump’a benzerliği ile fotoğrafları sosyal medyada hızla yayılmaya başlayan Topçu, bu duruma oldukça şaşırırken, benzerliğin de keyfini çıkartıyor. Giresunlu Trump’ı görenler ise şaşkınlığını gizleyemiyor. Donald Trump’u ve ABD seçimlerini televizyonlardan takip eden vatandaşlar biranda karşılarında Trump’u gördüklerini sanarak şaşkınlık yaşıyor. Bazı vatandaşlar ise bu durumu "Dünyada her insanın bir ikizi vardır" teorisine dayandırıyor. Donald Trump gibi giyimine ve saçlarına çok önem verdiğini belirten ve gördüğü ilginin kendisini mutlu ettiğini kaydeden Topçu, “Saçlarının yıllardır aynı model. Ben Trump’ı görmeden önce de saçım çocukluğumdan, gençliğimden beri de böyle. Giyimimde tesadüf değil ben genelde takım elbise giyiyorum. Fotoğraflarım internet ortamında yayılıyor ve sağ olsunlar benzetiyorlar. Bu durumdan oldukça memnunum.Bir dünya liderine benzetilmek güzel bir şey. İnşallah birde yüreğimiz benzeyebilse daha güzel olacak” dedi. Giresunlu Trump Abdullah Topçu, ABD Başkanı Donald Trump’a Giresun’dan bir mesaj göndermeyi ihmal etmeyerek ABD’de yaşayan Fethullahçı Terör Örgütü elebaşısı Fethullah Gülen’in de iadesini istedi. Topçu, “Kendisinden isteğimiz, geçmişten bu yana Türk-Amerikan dostluğunu tekrar inşa etmesi ve bir de inşallah FETÖ’yü Türkiye’ye teslim etmesi" diyerek Türk halkının hassasiyetini gündeme getirdi.
Kemal Sunal'ın Otomobilini Satın Alan Giresunlu Usta 01:44
Kemal Sunal'ın Otomobilini Satın Alan Giresunlu Usta 3.556 izlenme - 2 yıl önce Giresunlu bir elektrik ustası 2007 yılında aldığı otomobilin, Türk sinemasının efsane isimlerinden Kemal Sunal’a ait olduğunu öğrenince büyük mutluluk yaşadı. Ahmet Yılmaz, Kemal Sunal’ın hatırası dediği araca gözü gibi bakıyor.
Giresun Karşılaması 2009 03:12
Giresun Karşılaması 2009 10.732 izlenme - 9 yıl önce Gökhan ORHAN
40 Günlük Bebek Emekliyor 00:38
40 Günlük Bebek Emekliyor 4.808 izlenme - 7 yıl önce 40 günlük yiğenim asya emekliyor...
Beykoz Kolbastı 04:26
Beykoz Kolbastı 2.429 izlenme - 9 yıl önce beykoz kolbastı
Keçi değil Giresunlu inadı 03:09
Keçi değil Giresunlu inadı 736 izlenme - 4 yıl önce Giresun'un Piraziz ilçesinde yaşayan 61 yaşındaki Hurşut Gürsoy, evi ile yol arasında bulunan dere üzerine kendi imkanları ile yaptığı köprüye demir kapı taktı Gürsoy, kapı sayesinde, evinin yan tarafında oturan ve köprü yapımında kendisine destek olmadığını belirttiği kardeşi ile ailesinin köprüden geçmesine izin vermiyor.
Mustafa Dayı 03:12
Mustafa Dayı 406 izlenme - 7 yıl önce tek hayali bi kilip çekmek olan mustafa dayımız kendi bestesiyle siz değerli izleyci ve dinleycirle..
Alucralı Manyaklar 01:01
Alucralı Manyaklar 1.969 izlenme - 11 yıl önce giresunlu şair hamza yümsel böyle horon tepti feshane giresun günlerinde sevdıkleriyle buluşan şaair doyasıya eğlendi giresun bulancak hamza yümsel serdar yümsel mehmet yümsel seyfettin yümsel
Selçuk Ural - Güle Güle Sana 04:35
Selçuk Ural - Güle Güle Sana 394 izlenme - 3 yıl önce Selçuk Ural'ın seslendirdiği, 70'li yılların en sevilen şarkılarından olan ve son günlerde bir tv kanalının tanıtımında tekrar karşımıza çıkan fevkaladenin fevkinde şarkı.Bu arada yaz bekarı filmininde final sahnesinin vurucu şarkısıdır. Söz: Yeşil giresunlu , Müzik: Vasco renndal Son olarak: Güle güle sana, yolun açık olsun Güle güle sana, seni tanrım korusun Ps:Yazarken yanlışlıkla herşey sıfırlandı, kötü oldum, yılmadım, tekrar yazdım, şaşırtıcı bi durum benim için, normalde tınlamam ama duygusal davrandım demek.
Giresunlu Yunus 00:43
Giresunlu Yunus 395 izlenme - 6 yıl önce Zurna Çalıyor
Mustafa Erdoğan Dağlara Taşlara 02:30
Mustafa Erdoğan Dağlara Taşlara 230 izlenme - 7 yıl önce mustafa erdoğan kendisine sponsor arıyor ilgililerin dikatine
Giresunspor Başkanın Konuşması 01:20
Giresunspor Başkanın Konuşması 1.015 izlenme - 11 yıl önce giresun spor bşkanının maçdan önce yaptığı açıklama
Doğanken,doymuş,köyü 05:44
Doğanken,doymuş,köyü 352 izlenme - 9 yıl önce
Mustafa Atlıhan (Giresunlu Mustafa) - Çilekeş Olmuşuz 03:36
Mustafa Atlıhan (Giresunlu Mustafa) - Çilekeş Olmuşuz 166 izlenme - 6 yıl önce Serkan İle Bilinmedik Arabeskçiler
Giresunlu Şair Hamza Yümsel 01:45
Giresunlu Şair Hamza Yümsel 374 izlenme - 10 yıl önce acıklama yok acıklanacak bişey kalmadı
Mustafa Erdoğan Yeni Klibiyle Sizlerle 02:57
Mustafa Erdoğan Yeni Klibiyle Sizlerle 115 izlenme - 7 yıl önce mustafa dayı hayalinin peşini bırakmıyor ikinçi videosuyla yeniden parlamaya çalışıyor kendine yeni menejer ramazan terzi yide tutup artık nam salmaya başladı müzik piyasası yıkılacak bizi izlemeye devam edin..
Giresunlu Baltalı Hafize Şahin 01:28
Giresunlu Baltalı Hafize Şahin 186 izlenme - 8 yıl önce giresunlu baltalı hafize şahin
Giresunlu 03:44
Giresunlu 195 izlenme - 9 yıl önce giresunlu
Giresunlu Gencler 04:38
Giresunlu Gencler 180 izlenme - 9 yıl önce aaaaaaa
Giresunlu Usaklar Herekede 06:09
Giresunlu Usaklar Herekede 222 izlenme - 10 yıl önce hereke sahil piknik yeri çoştuk video ters üzünüz
Giresunlu, Hüso Hatırası 02:58
Giresunlu, Hüso Hatırası 107 izlenme - 6 yıl önce askım seni seviyorum
Çamlık 03:11
Çamlık 148 izlenme - 10 yıl önce giresunlu gençlik
Tamer Kavraz 02:24
Tamer Kavraz 117 izlenme - 9 yıl önce deli,aşkıma,gelsin
Üstatların Kemençelerini Gelecek Kuşaklar İçin Saklıyor 05:25
Üstatların Kemençelerini Gelecek Kuşaklar İçin Saklıyor 62 izlenme - 4 yıl önce Üstatların kemençelerini gelecek kuşaklar için saklıyor- Usta sanatçıların kemençelerini gelecek kuşaklara aktarmayı hedefleyen Giresunlu Kenan Poşul, koleksiyonuna kattığı kemençeleri gözü gibi koruyor- Poşul: "Üstadın bana güvenip verdiği değeri gelecek kuşaklara aktarma açısından bu kemençeleri çok önemli buluyorum"GİRESUN (AA) - GÜLTEKİN YETGİN - KAMİL YILMAZ - Usta sanatçıların kemençelerini gelecek kuşaklara aktarmayı hedefleyen Giresunlu Kenan Poşul, koleksiyonuna kattığı kemençelere gözü gibi bakıyor.
1987/1 ler bunlar borumu 06:15
1987/1 ler bunlar borumu 140 izlenme - 10 yıl önce kral geçidi
Giresunlu @sker Emrah!!! 03:43
Giresunlu @sker Emrah!!! 74 izlenme - 8 yıl önce aramasın gözlerin o şimdi asker
Ogün Hatıra 02:52
Ogün Hatıra 93 izlenme - 8 yıl önce ogün için yapılmış bir video
Burcu Peker Giresunlu Hacker Hüseyin 03:43
Burcu Peker Giresunlu Hacker Hüseyin 76 izlenme - 6 yıl önce Burcu Peker Giresunlu Hacker Hüseyin
Giresunun Yeni Sesiiiii 01:01
Giresunun Yeni Sesiiiii 157 izlenme - 10 yıl önce giresunun yeni şarkıcısı ortalığı kasıp kavuracakk bir sesss