Hoşgeldiniz!

girişim

Darbecileri Arena'ya İndiren Kadın Pilot 01:17
Darbecileri Arena'ya İndiren Kadın Pilot 2.985 izlenme - 3 ay önce FETÖ'nün Yalova'da darbe girişimine ilişkin soruşturmada, gözaltına alınarak adliyeye sevk edildikten sonra tutuklanan kadın pilot üsteğmen Kerime Yıldırım'ın ifadesine ulaşıldı. Yıldırım, ifadesinde, Yalova Hava Meydan Komutanlığında kamp yapmak üzere bulunan Hava Harp Okulu öğrencilerine eğitim vermek amacıyla görevlendirildiğini anlattı. Aldığı talimat üzerine helikopterle havalandığını belirten Yıldırım, ifadesinde şöyle dedi: "15 Temmuz'da Hava Harp okulu Öğrenci Alay Komutanı Kurmay Albay Hüseyin Ergezen ve 5. Filo Komutanı Binbaşı Yusuf Yenihayat'ın talimatları doğrultusunda kullanmış olduğum UH1H tipi helikopter ile İstanbul semalarında üç uçuş gerçekleştirdim. Ergezen'in talimatıyla TRT binasına askeri personel götürdüm. Yenihayat'ın talimatları ile de bir grup askeri öğrenciyi Beşiktaş Vodafone Arena Stadı'na indirdim." "EMİRLERİ UYGULADIM" Albay Ercan Korhan'ın talimatı ile de Atatürk Hava Limanına gittiğini aktaran Yıldırım, "Daha sonra Boğaz Köprüsü'nde mahsur kalan askeri personel için görevlendirildim. Burada helikopter isabet aldı. Buna rağmen iniş yaparak askeri personeli alarak tekrar 16 Temmuz saat 04.00 sıralarında Atatürk Havalimanına iniş yaptım. Helikopterin isabet alması ile oluşan arızadan dolayı bir daha helikopteri uçuramadım. Helikopterin İçinde gün aydınlanana kadar bekledim." diye ifade verdi. Yıldırım, gün ağardıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi isabet alan helikopteri Atatürk Havalimanı'na bırakarak Yalova'daki birliğine döndüğünü anlattı.
Fetö Mağduru Olarak Tsk'dan Ayrılan Mengü Çağatay Özer 01:03
Fetö Mağduru Olarak Tsk'dan Ayrılan Mengü Çağatay Özer 1.440 izlenme - 3 ay önce Mengü Çağatay Özer'in TSK'dan Ayrılan Atılan Öğrenciler Platformu adına 31.07.2016 tarihli TRT1 canlı yayınından bir kesit.
Darbe Girişimine Karşı Türkiye Sokaklara Döküldü 00:57
Darbe Girişimine Karşı Türkiye Sokaklara Döküldü 2.243 izlenme - 3 ay önce Vatandaşlar darbe girişimine karşı Türkiye’nin çeşitli yerlerinde sokağa çıkmaya başladı. “Asker kışlaya” sloganları atıldı. İstanbul’da askerin sokağa inmesine tepki gösteren vatandaşlar sokağa döküldü. Vatandaşlar araçlarıyla korna çalarak ve slogan atarak sokaklarda askere tepki gösterdi. Bursa, Kayseri ve Ankara’da da eylemler vardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ankara'da F16'ların Yaptığı Sonik Patlama 00:42
Ankara'da F16'ların Yaptığı Sonik Patlama 1.794 izlenme - 3 ay önce 2016 Türkiye askerî darbe girişimi ya da darbecilerin verdiği adıyla Yurtta Sulh Harekâtı, 15-16 Temmuz 2016 tarihleri arasında Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde kendilerini Yurtta Sulh Konseyi olarak tanımlayan bir grup asker tarafından gerçekleştirilen askerî darbe teşebbüsüdür.Darbe teşebbüsünün gerçekleştiği akşam uçan F16 uçaklarının yaptığı sonik patlamaları içeren bir videodur.
Biraz da Erkekler Ölsün! 00:21
Biraz da Erkekler Ölsün! 6.921 izlenme - 1 yıl önce Adana’da kendisine sürekli şiddet uyguladığını belirttiği eski eşi Hasan Karabulut’u tabancayla öldüren Ç.D., “Hep mi kadınlar ölecek? Biraz da erkekler ölsün” dedi.
Darbe Girişimi Gecesi Askeri Üste Vurulan Kazanlı Amca 02:20
Darbe Girişimi Gecesi Askeri Üste Vurulan Kazanlı Amca 728 izlenme - 3 ay önce 15 Temmuz darbe girişimini engellemek için Kazan'dan Akıncı'daki 4. Ana Jet Üs Komutanlığı önüne giden 70 yaşındaki Mustafa Zorova yaşadıklarını anlattı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fetullah Gülen Devleti Ele Geçirme Planını Böyle Anlatmış 02:53
Fetullah Gülen Devleti Ele Geçirme Planını Böyle Anlatmış 530 izlenme - 3 ay önce 15 Temmuz askeri darbe girişimi sonrasında taraflı tarafsız herkesin aklındaki şüpheleri silen ve Fetullah Gülen cemaatinin terörist bir grup olduğu anlaşıldı. İşte Fetullah Gülen yıllar önce müritlerine devleti ele geçirme planlarını anlattığı video bugün internet aleminin en çok konuşulanları arasına girdi.
89 Kitap Yurdu 10:16
89 Kitap Yurdu 2.852 izlenme - 2 yıl önce Girişim Ofislerinde size Türkiye'deki internet bilişimlerini tanıtmaya devam ediyoruz.. Bugün Kitap Yurdu'nun misafiri olacağızz
Girişim Ofisleri: Cardtek 13:18
Girişim Ofisleri: Cardtek 3.082 izlenme - 3 yıl önce Girişim Ofisleri'nde bu hafta Cardtek'in ofisini ziyaret ettik
Yunanistan'a Kaçan 3 Darbeci Askerin Sığınma Talebi Reddedilmesi 00:54
Yunanistan'a Kaçan 3 Darbeci Askerin Sığınma Talebi Reddedilmesi 133 izlenme - 1 ay önce Türkiye'de 15 Temmuz'daki darbe girişimine katıldıktan sonra Yunanistan'a kaçan 8 darbeci askerden 3'ünün siyasi sığınma talebi reddedildi. Sikorsky tipi askeri helikopterle Dedeağaç Havalimanı'na inen darbecilerin sığınma başvurularını reddeden Yunan makamları, söz konusu karara gerekçe olarak bu kişilerin darbe girişimine katılmasını ve işbirliği yapmamasını gösterdi.
Turgut Özal'a Yapılan Suikast Girişimi (18 Haziran 1988) 02:57
Turgut Özal'a Yapılan Suikast Girişimi (18 Haziran 1988) 1.149 izlenme - 1 yıl önce Olay 18 Haziran 1988 günü Anavatan Partisi'nin olağan genel kongresi yapıldığı sırada gerçekleşmiştir. Özal konuşma yapmak için kürsüye çıktıktan kısa bir süre sonra saat 12:18'de Kartal Demirağ adlı bir saldırgan tarafından iki kez ateş edilmiş ve kurşun Özal'ın önünde bulunan mikrofonun ayağında sekip sağ el başparmağını yaralamıştır. Özal bunun ardından yaralı halde kürsüden şu sözleri sarfetmiştir. "Bilhassa belirtmek istiyorum; Allah'ın verdiği ömrü, O'nun isteğinden başka alacak yoktur, biz de O'na teslim olmuşuzdur" Suikastçı Kartal Demirağ, Özal'a ateş ettikten sonra kaçmaya çalışmış ancak başbakanın korumalarından birinin açtığı ateşle yaralanması sonucu yakalanmıştır. Önce idama mahkûm edilen Demirağ'ın cezası 27 Ocak 1989'da 20 yıl hapis cezasına çevrilmiştir. Demirağ 4 yıl hapis yattıktan sonra Turgut Özal tarafından 1992 yılında affedilmiştir. ilgili bilgi detayı için: http://tr.wikipedia.org/wiki/Özal_Suikastı https://eksisozluk.com/turgut-ozala-suikast-girisimi--475955 sitede bulunan diğer bir versiyonu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/10460/turgut-ozal-suikasti
Girişim Ofisleri: Markafoni 15:18
Girişim Ofisleri: Markafoni 961 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük fırsat alışveriş sitelerinden Markafoni, ofisiyle de hacmini gözler önüne seriyor. Tam 10 bin metrekarelik Markafoni binasını Marka Pazarlama Müdürü Seda Sicimoğlu ile birlikte gezen Ümit Öncel ve Nephan Baykal, firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra'yla da sohbet imkanı buldu.
Terbiyesiz Tavuk Böyle Bişey Sanırım 00:06
Terbiyesiz Tavuk Böyle Bişey Sanırım 633 izlenme - 2 yıl önce Terbiyesiz Tavuk Böyle Bişey Sanırım - Yeni Vine
Girişim Ofisleri: Google Türkiye Ofisi 14:19
Girişim Ofisleri: Google Türkiye Ofisi 885 izlenme - 3 yıl önce Girişim Ofisleri‘nin bu haftaki bölümünde Google Türkiye’nin kısa bir süre önce yenilenen ofisini ziyaret ettik. Google Türkiye ofisinde özgürce dolaşan Ümit’in oldukça eğlenceli gezisini keyifle izleyeceğinizi düşünüyoruz.
Darbeci Generalin Vurulduğu An 02:18
Darbeci Generalin Vurulduğu An 61 izlenme - 3 ay önce 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda komutayı ele almak isteyen darbeci general Semih Terzi'nin Astsubay Ömer Halisdemir tarafından vurulma görüntüleri ortaya çıktı.
Tecavüze Kalkışanı Koklayarak  ve Elle Tespit Etmek 02:53
Tecavüze Kalkışanı Koklayarak ve Elle Tespit Etmek 506 izlenme - 1 yıl önce 1970 yapımı, Safa Önal imzalı ağlayan melek filminden bir kesit. Türkan Şoray kördür ve bir tecavüz girisimine ugrar.Bu kadar da olmaz ama diyerek sizlere sunuyorum.
Girişim Ofisleri: Mackolik 11:13
Girişim Ofisleri: Mackolik 515 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de en çok trafiği olan spor sitelerinden Maçkolik'in ekibi, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın hemen yanında restore edilmiş bir köşkte çalışıyor. Maçkolik kurucularından Erdem Yurdanur, Webrazzi TV'den Ümit Öncel ve Nephan Baykal'ı ağırladı. Program dizimizin önceki bölümlerine bu adresten ulaşabilirsiniz. Webrazzi TV programları ise burada.
Mastürbasyonla Telefon Şarj Etmek 00:33
Mastürbasyonla Telefon Şarj Etmek 327 izlenme - 2 yıl önce Ünlü porno sitesi PornHub giyilebilir teknolojiler alanında bir atak yaparak günlük aktivitelerimizden elektrik enerjisi elde edebileceğimiz bir bileklik çıkardı. "Sıvaz Bandı" adını verdikleri bu alet mastürbasyon yaparken elektrik üretmeye yarıyor ve USB bağlantısı olan bütün elektronik cihazları şarj edebiliyor. Wankband'in orijinal videosu: https://www.youtube.com/watch?v=RzjeA... vehase.tv vehase TV'yi takip edin: www.facebook.com/vehasetv www.twitter.com/vehasetv
İlk Sesli Sosyal Ağ 09:52
İlk Sesli Sosyal Ağ 434 izlenme - 2 yıl önce Türk girişimci Oğuzhan Urulu’nun geliştirdiği Whispto isimli sosyal ağ, bir dakikalık sesli mesajlar yollamaya imkan sağlıyor...
Tokat'ta Lice Protestocularına Linç Girişimi 02:56
Tokat'ta Lice Protestocularına Linç Girişimi 300 izlenme - 1 yıl önce Tokat'ta dün lice'de 2 kişi ölmesini protesto etmek isteyen 30 kişiyi tokat halkı linç etmeye çalışıyor.Ülkenin nasıl bölündüğü korku ile izliyoruz
Girişim Ofisleri tmob 14:07
Girişim Ofisleri tmob 523 izlenme - 3 yıl önce Girişim Ofisleri tmob
Davutoğlu'ndan Girişimle İlgili İlk Açıklama 03:34
Davutoğlu'ndan Girişimle İlgili İlk Açıklama 58 izlenme - 3 ay önce Ahmet Davutoğlu darbe girişimiyle ilgili NTV canlı yayınında konuştu. Ahmet Davutoğlu, ”TSK en önemli sınavlarından birinden geçiyor” diye konuştu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Girişim Ofisleri: Mobilike 09:59
Girişim Ofisleri: Mobilike 369 izlenme - 3 yıl önce Kısa süre önce Alman Madvertise tarafından çoğunluk hissesi satın alınan mobil reklam ajansı Mobilike, Türkiye pazarında yaklaşık yüzde 60'lık bir paya sahip. Şirketin ofisini ziyaret eden Ümit Öncel ve Nephan Baykal'ı kuruculardan Volkan Biçer karşıladı ve hem kuruluş hikayesini hem de son yatırımı Webrazzi TV'ye anlattı.
Girişim Ofisleri: Ideasoft 09:23
Girişim Ofisleri: Ideasoft 367 izlenme - 3 yıl önce E-ticaret altyapı yazılımlarıyla özellikle küçük orta ölçekli şirketleri e-ticaretle tanıştıran IdeaSoft kısa süre önce azınlık hisseleri karşılığında yatırım almıştı. Ümit Öncel ve Nephan Baykal'ı şirket ofisinde karşılayan kuruculardan ve CEO Seyhun Özkara, son gelişmeleri ve ofisteki çalışma ortamını Webrazzi TV izleyicilerine anlatıyor.
Hamam Böceği Üretip Satmak - Türk Girişimci 01:18
Hamam Böceği Üretip Satmak - Türk Girişimci 392 izlenme - 4 yıl önce Antalyalı işadamı Selami Gökgöl ile Ünsal Yüksel, çekirge üretiminin ardından şimdi de sektörde büyük talep gören hamam böceği üretimine başladı. Kurşunlu köyünde hizmet veren çiftlikte özel bir alan tasarlayan ve burada 3 çeşit hamam böceği üretimine başlayan Selami Gökgöl, şu an iç pazara yöneldiklerini ancak kısa süre içinde yurt dışına ihracata başlayacaklarını kaydetti.
Markette Hırsızlık Girişimi 01:07
Markette Hırsızlık Girişimi 339 izlenme - 3 yıl önce Jagermeister çalmaya çalışan fakat beceremeyen kız ve arkadan sinsi sinsi gelen market sahibi
Girişim Ofisleri: Adtriplex 10:03
Girişim Ofisleri: Adtriplex 328 izlenme - 3 yıl önce Girişim Ofisleri programımızda bu hafta Adtriplex‘in ofisindeydik. Bir affiliate marketing networkü olan Adtriplex, bir yıl önce kurulmuş bir şirket. Ümit’e Adtriplex ofisini gezdiren şirketin satış müdürü Burcu Ural, şirkette günlük operasyonun nasıl yürüdüğünü ve çalışmaları hakkında bilgiler veriyor. Keyifle izleyeceğinizi umuyoruz.
Girişim Ofisleri'nde bu hafta Youth Republic'in konuğu olduk 13:44
Girişim Ofisleri'nde bu hafta Youth Republic'in konuğu olduk 267 izlenme - 3 yıl önce Girişim Ofisleri'nde bu hafta Youth Republic'in konuğu olduk
Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Shiftdelete.net Ofisine Konuk Olduk 16:05
Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Shiftdelete.net Ofisine Konuk Olduk 328 izlenme - 3 yıl önce Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Shiftdelete.net Ofisine Konuk Olduk.
Kılıçdaroğlu'dan Taksim'deki Demokrasi Mitinginde 10 Maddelik Manifesto 06:52
Kılıçdaroğlu'dan Taksim'deki Demokrasi Mitinginde 10 Maddelik Manifesto 23 izlenme - 3 ay önce FETÖ'nün darbe girişimi sonrası CHP'nin çağrısıyla Taksim'de toplanan "Cumhuriyet ve Demokrasi" mitinginde konuşan Kılıçdaroğlu, 10 maddeli Taksim manifestosunu ilan etti. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, darbe girişimi sonrası Taksim'de yaptığı "Cumhuriyet ve Demokrasi" mitinginde 10 maddeden oluşan Taksim manifestosunu açıkladı. Kılıçdaroğlu 10 maddeyi okuyarak meydanda bulunan yüzbinlerce kişiden manifestoyu oylaması için ellerini kaldırmalarını istedi. Meydandakiler ellerini kaldırarak manifestoyu onayladı. Kılıçdaroğlu, dünya medyasına seslenerek böyle bir şeyin ilk defa yapıldığını söyledi. İşte Kılıçdaroğlu'nun 10 maddelik Taksim manifestosu: 1) 15 Temmuz darbe girişimi parlamenter demokrasimize karşı yapılmıştır. TBMM bombalanmış; ama bombalar altına parlamento görevini yapmış ve darbeyi püskürtmüştür. Bu darbe girişiminin sorumlularını iç ve varsa dış destekçilerini kınıyor ve lanetliyoruz. 2) Bütün siyasal partiler, darbe girişimine karşı çıkmış demokrasi konusunda Türkiye'de tartışmasız bir ortak payda oluşmuştur. Bu ortak tutum ve anlayış, siyasette uzlaşma kültürünün güçlenmesine de katkı vermek zorundadır. 3) Her türlü darbeye ve parlamenter sistem üzerindeki her türlü vesayete karşı çıkmak tüm demokratların, demokrasiden yana olanların bu ülkeye namus borcudur. Hep birlikte ve her zaman ne darbe, ne dikta; yaşasın tam demokrasi demeliyiz ve söylemeye devam etmeliyiz.