Hoşgeldiniz!

girişim ofisleri

Girişim Ofisleri: Cardtek 13:18
Girişim Ofisleri: Cardtek 3.233 izlenme - 4 yıl önce Girişim Ofisleri'nde bu hafta Cardtek'in ofisini ziyaret ettik
89 Kitap Yurdu 10:16
89 Kitap Yurdu 2.901 izlenme - 3 yıl önce Girişim Ofislerinde size Türkiye'deki internet bilişimlerini tanıtmaya devam ediyoruz.. Bugün Kitap Yurdu'nun misafiri olacağızz
Girişim Ofisleri: Markafoni 15:18
Girişim Ofisleri: Markafoni 1.023 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'nin en büyük fırsat alışveriş sitelerinden Markafoni, ofisiyle de hacmini gözler önüne seriyor. Tam 10 bin metrekarelik Markafoni binasını Marka Pazarlama Müdürü Seda Sicimoğlu ile birlikte gezen Ümit Öncel ve Nephan Baykal, firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra'yla da sohbet imkanı buldu.
Girişim Ofisleri: Google Türkiye Ofisi 14:19
Girişim Ofisleri: Google Türkiye Ofisi 951 izlenme - 5 yıl önce Girişim Ofisleri‘nin bu haftaki bölümünde Google Türkiye’nin kısa bir süre önce yenilenen ofisini ziyaret ettik. Google Türkiye ofisinde özgürce dolaşan Ümit’in oldukça eğlenceli gezisini keyifle izleyeceğinizi düşünüyoruz.
Girişim Ofisleri: Mackolik 11:13
Girişim Ofisleri: Mackolik 523 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'de en çok trafiği olan spor sitelerinden Maçkolik'in ekibi, Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nın hemen yanında restore edilmiş bir köşkte çalışıyor. Maçkolik kurucularından Erdem Yurdanur, Webrazzi TV'den Ümit Öncel ve Nephan Baykal'ı ağırladı. Program dizimizin önceki bölümlerine bu adresten ulaşabilirsiniz. Webrazzi TV programları ise burada.
Girişim Ofisleri tmob 14:07
Girişim Ofisleri tmob 536 izlenme - 5 yıl önce Girişim Ofisleri tmob
Girişim Ofisleri: Ideasoft 09:23
Girişim Ofisleri: Ideasoft 387 izlenme - 5 yıl önce E-ticaret altyapı yazılımlarıyla özellikle küçük orta ölçekli şirketleri e-ticaretle tanıştıran IdeaSoft kısa süre önce azınlık hisseleri karşılığında yatırım almıştı. Ümit Öncel ve Nephan Baykal'ı şirket ofisinde karşılayan kuruculardan ve CEO Seyhun Özkara, son gelişmeleri ve ofisteki çalışma ortamını Webrazzi TV izleyicilerine anlatıyor.
Girişim Ofisleri: Mobilike 09:59
Girişim Ofisleri: Mobilike 376 izlenme - 5 yıl önce Kısa süre önce Alman Madvertise tarafından çoğunluk hissesi satın alınan mobil reklam ajansı Mobilike, Türkiye pazarında yaklaşık yüzde 60'lık bir paya sahip. Şirketin ofisini ziyaret eden Ümit Öncel ve Nephan Baykal'ı kuruculardan Volkan Biçer karşıladı ve hem kuruluş hikayesini hem de son yatırımı Webrazzi TV'ye anlattı.
Girişim Ofisleri: Adtriplex 10:03
Girişim Ofisleri: Adtriplex 333 izlenme - 5 yıl önce Girişim Ofisleri programımızda bu hafta Adtriplex‘in ofisindeydik. Bir affiliate marketing networkü olan Adtriplex, bir yıl önce kurulmuş bir şirket. Ümit’e Adtriplex ofisini gezdiren şirketin satış müdürü Burcu Ural, şirkette günlük operasyonun nasıl yürüdüğünü ve çalışmaları hakkında bilgiler veriyor. Keyifle izleyeceğinizi umuyoruz.
Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Shiftdelete.net Ofisine Konuk Olduk 16:05
Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Shiftdelete.net Ofisine Konuk Olduk 345 izlenme - 5 yıl önce Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Shiftdelete.net Ofisine Konuk Olduk.
Girişim Ofisleri'nde bu hafta Youth Republic'in konuğu olduk 13:44
Girişim Ofisleri'nde bu hafta Youth Republic'in konuğu olduk 272 izlenme - 4 yıl önce Girişim Ofisleri'nde bu hafta Youth Republic'in konuğu olduk
Girişim Ofisleri: Markapon 10:53
Girişim Ofisleri: Markapon 227 izlenme - 5 yıl önce Webrazzi'nin girişim ofisleri ziyaretleri sürüyor. Ümit arkadaşımız bu hafta Markapon'un ofisini ziyaret etti, fırsat alışveriş sitesinin Genel Müdürü Murat Demirhan tarafından ağırlandı. Demirhan, Webrazzi TV kamerasına Haziran'da iki yılını dolduracak olan Markapon'un ofisteki operasyon sürecini anlattı.
Girişim Ofisleri: Tatil.com 09:48
Girişim Ofisleri: Tatil.com 235 izlenme - 5 yıl önce Girişim Ofisleri’nde bu hafta Tatil.com ofisini ziyaret ettik
Girişim Ofisleri: Bilyoner 12:24
Girişim Ofisleri: Bilyoner 223 izlenme - 4 yıl önce Webrazzi'nin Girişim Ofisleri programında Bilyoner'in 80 kişilik ekibini ve ofisini tanıyoruz. Tek katlı ofiste tüm faaliyetler sürdürülüyor.
Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Reklamstore Ofisini Ziyaret Ettik 14:21
Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Reklamstore Ofisini Ziyaret Ettik 194 izlenme - 4 yıl önce Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Reklamstore Ofisini Ziyaret Ettik.
Girişim Ofisleri: Desibel 13:33
Girişim Ofisleri: Desibel 151 izlenme - 4 yıl önce Girişim Ofisleri: Desibel
Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Girişim Fabrikası'nın Yeni Ofisini Ziyaret Ettik 13:47
Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Girişim Fabrikası'nın Yeni Ofisini Ziyaret Ettik 207 izlenme - 5 yıl önce Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Girişim Fabrikası'nın Yeni Ofisini Ziyaret Ettik
Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Saran Online'ı Ziyaret Ettik 15:52
Girişim Ofisleri'nde Bu Hafta Saran Online'ı Ziyaret Ettik 203 izlenme - 4 yıl önce Girişim Ofisleri'nde bu hafta Saran Online'ı ziyaret ettik Sadok Kohen - Saran Online
Girişim Ofisleri’nde bu hafta emarsys'in konuğu olduk 13:46
Girişim Ofisleri’nde bu hafta emarsys'in konuğu olduk 219 izlenme - 4 yıl önce Girişim Ofisleri’nde bu hafta emarsys'in konuğu olduk
Girişim Ofisleri: Digitouch 09:58
Girişim Ofisleri: Digitouch 92 izlenme - 4 yıl önce Girişim Ofisleri'nde bu hafta Digitouch'ın yeni ofisini ziyaret ediyoruz. Daha fazlası için www.izlesene.com/webrazzi kanalına abone olabilirsiniz...
Girişim Ofisleri Userspots 73 13:34
Girişim Ofisleri Userspots 73 108 izlenme - 4 yıl önce Girişim Ofisleri Userspots 73
Girişim Ofisleri: Neticaret 09:35
Girişim Ofisleri: Neticaret 140 izlenme - 5 yıl önce Girişim Ofisleri'nde bu hafta e-ticaret çözüm sağlayıcısı Neticaret.com'un ofisini ziyaret ettik. 2001 yılında kurulan Neticaret'in ofisinde Ümit'e şirketin Genel Müdürü Akif Sarı eşlik ediyor.
Girişim Ofisleri'nde Evdebir.com'un konuğu olduk 12:43
Girişim Ofisleri'nde Evdebir.com'un konuğu olduk 127 izlenme - 5 yıl önce Evdebir.com
Girişim Ofisleri: Endeavor Türkiye 18:16
Girişim Ofisleri: Endeavor Türkiye 113 izlenme - 5 yıl önce Program dizimide bu hafta küçük bir değişiklik yaptık ve bir girişimi değil, yüksek potansiyeli olan girişimcilere destek veren uluslararası sivil toplum kuruluşu Endeavor'ın Türkiye ofisini ziyaret ettik. Ümit Öncel ve Nephan Baykal'ın kılavuzu, Endeavor Türkiye Genel Sekreteri Didem Altop.
Girişim Ofisleri: Plasenta 13:59
Girişim Ofisleri: Plasenta 81 izlenme - 5 yıl önce Girişim Ofisleri Programı'nın Bu Bölümünde Plasenta İsimli Ajansı Sizler İçin Gezdik.
Girişim Ofisleri Klip 03:41
Girişim Ofisleri Klip 67 izlenme - 5 yıl önce Webrazzi TV’nin en çok izlenilen programlarının başında gelen Girişim Ofisleri‘nde şimdiye kadar 17 internet şirketinin ofisini gezmişiz. Yeni sezona başlamadan önce sizler için geçtiğimiz programlardan görüntüleri birleştirdiğimiz kısa bir klip hazırladık. Türkiye internet pazarının önemli şirketlerini ziyaret ettiğimiz programımızda önümüzdeki bölümlerde de çok değerli şirketlerin ofislerinde sizlerle birlikte olacağız. Önümüzdeki hafta yeni bölümlerine başlayacağımız Girişim Ofisleri’nin yeni bölümlerini Perşembe günleri Webrazzi’de bulabilirsiniz.
Girişim Ofisleri Shiftdelete.net Ofisi 16:05
Girişim Ofisleri Shiftdelete.net Ofisi 74 izlenme - 5 yıl önce Girişim Ofisleri Shiftdelete.net Ofisi
85 Dekatlon 11:12
85 Dekatlon 52 izlenme - 4 yıl önce Webrazzi'nin Giriş Ofisleri programında bu hafta Dekatlon'a gidiyor. Ümit Öncel'in sunduğu program karşınızda.
GO 75 Metriks34 14:46
GO 75 Metriks34 41 izlenme - 4 yıl önce Metriks34
90 Vitrin Gez 09:38
90 Vitrin Gez 40 izlenme - 3 yıl önce Girişim ofislerinde Türkiye'deki internet çıkışı yapan ofisleri gezmeye devam ediyoruz.... Bugün VitrinGez'e misafir olacağız...