Hoşgeldiniz!

Gişe Memuru Videoları İzle

Huysuz Virjin - Gişe Memuru 03:26
Huysuz Virjin - Gişe Memuru 2.439 izlenme - 3 ay önce Eski Türkiye'nin güzel insanı huysuz virjin köprüde gişe memuru oluyor.
gişe memuru fragman 02:14
gişe memuru fragman 10.820 izlenme - 6 yıl önce gişe memuru filminin yayınlanan resmi fragmanı.
Adım Hüseyin, Niye Sordun? - Gişe Memuru 02:24
Adım Hüseyin, Niye Sordun? - Gişe Memuru 305 izlenme - 1 yıl önce Son dönem Türk Sineması'nın dikkat çeken oyuncularından Nadir Sarıbacak, 2011 yılında gösterime giren 'Gişe Memuru' filminde oynadığı 'Hüseyin' tiplemesiyle kendini ispatlıyor.
Gişe Memuru - Asdee 02:32
Gişe Memuru - Asdee 161 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın bile göremediği, Komedi dükkanının bile erişemediği, Bkm Mutfağın keşfedemediği, Güldür Güldürde bir kere bile sahne almamış, Onlar Burda yepyeni rap klibi ile tekrar karşınızda. Muhteşem yüzyıldaki Kanuni Sultan Süleyman'ın sakalını almış, Kardeş Payından ağzının payını almış, Arka Sokaklardaki sokakların asi rapçisi Asdsee Gişe Memuru ile youtube kanalımızda Videomuzu izledikten hemen sonra abone olup, bir dahaki sefere kimin şarkısını yapalım yorum kısmına yazmayı unutmayın Onlar Burda 2011 yılında yotube için kurulmuş bir komedi grubundan başka bir şey değildir. Doğaçlama çıkan parçalarıyla hiç yazılmamış sözleri yazar ve görülmemiş şeyleri sizlere göstermeye çabalar. Onlar Burda'nın Amacı youtube da bireysel bir yaratıcı kimlik topluluğu olarak komik özgün ve farklı içerikler yaratmaktır. Bu içeriklerin içinde Music is Can klipleri, Skeçler ve Legolar bulunmaktadır. Meşhur olmak viral olmak ya da popüler olmak gibi kaygılar taşımaz. Ve size söz veriyoruz eğer istediğimiz abone sayısına ulaşırsak artık böyle videolar çekmeyi bırakacağız.