Hoşgeldiniz!

Gitar Notaları Videoları İzle

Gitar Dersleri - Yıldızların Altında 02:17
Gitar Dersleri - Yıldızların Altında 369 izlenme - 1 yıl önce Gitar Dersleri - Yıldızların Altında "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Dersleri - Anlasana Gitarda Nasıl Çalınır 06:54
Gitar Dersleri - Anlasana Gitarda Nasıl Çalınır 321 izlenme - 1 yıl önce Gitar Dersleri - Anlasana Gitarda Nasıl Çalınır "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Dersleri - Caddelerde Rüzgar 05:04
Gitar Dersleri - Caddelerde Rüzgar 257 izlenme - 1 yıl önce Gitar Dersleri - Caddelerde Rüzgar "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Akdeniz Akşamları (Gitar Dersi) 04:23
Akdeniz Akşamları (Gitar Dersi) 248 izlenme - 1 yıl önce Akdeniz Akşamları (Gitar Dersi) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Dersi - Gitardaki Notaları Bulmak 06:14
Gitar Dersi - Gitardaki Notaları Bulmak 123 izlenme - 1 yıl önce gitar notaları
Gitar Akorları -  Fa Major (F) Akoru (Yeni Başlayanlara) 00:38
Gitar Akorları - Fa Major (F) Akoru (Yeni Başlayanlara) 149 izlenme - 1 yıl önce Gitar Akorları - Fa Major (F) akoru (Yeni Başlayanlara) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Dersi - Uzun İnce Bir Yoldayım 06:37
Gitar Dersi - Uzun İnce Bir Yoldayım 119 izlenme - 1 yıl önce Gitar Dersi - Uzun İnce Bir Yoldayım - Akor ve solo çalışması "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Dersleri - İstanbul'da Sonbahar 06:07
Gitar Dersleri - İstanbul'da Sonbahar 86 izlenme - 1 yıl önce Gitar Dersleri - İstanbul'da Sonbahar "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Akorları -  Sol Major (G) Akoru (Yeni Başlayanlara) 00:41
Gitar Akorları - Sol Major (G) Akoru (Yeni Başlayanlara) 78 izlenme - 1 yıl önce Gitar Akorları - Sol Major(G) akoru (Yeni Başlayanlara) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hasan Cihat Örter - Gitar Dersleri 08:52
Hasan Cihat Örter - Gitar Dersleri 77 izlenme - 1 yıl önce Gitarı tutma akor öğrenme. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
3 Dakikada Gitar Çalmak (4 Akorla Şekil Yapmak) 03:06
3 Dakikada Gitar Çalmak (4 Akorla Şekil Yapmak) 64 izlenme - 1 yıl önce 3 dakikada gitar çalmak (4 akorla şekil yapmak) - Tamer Özsevim "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Nota Eğitimi Dersi 10:06
Gitar Nota Eğitimi Dersi 58 izlenme - 1 yıl önce Gitar Nota Eğitimi Dersi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ogün Sanlısoy Son Defa Gitar Tabları - Akorları - Notaları 01:50
Ogün Sanlısoy Son Defa Gitar Tabları - Akorları - Notaları 67 izlenme - 2 yıl önce Öğrencimiz Berke Emir Tarakçı Ogün Sanlısoy'dan Son Defa yı Çalıyor. Yener Kuşculuoğlu Özgür Yazıcı Gitar ve Bateri Kursu 0216 302 86 57 Ogün Sanlısoy Son Defa Notaları Tabları Gitar Akorları Ogün Sanlısoy Son Defa Gitar Dersi Videosu Tab Ataşehir - Kozyatağı - Göztepe - Bostancı - Maltepe Bölgelerinde Eğitim Veren Gitar Ve Bateri Kursu. http://www.rockgitarkursu.com https://www.facebook.com/KozyatagiGit... Tab - Nota - Akor Ogün Sanlısoy Son Defa Cover Şarkı Sözleri Yanına uzansam, yüzünü görsem seslensem gizlice Bugün doğum günün Yağmurla yıkansam, geceyi örtsem istersen üstüne Bu hasret öldürür Durmadan büyür, Son defa görsem, Uzansa ellerim, Yanında beklesem senin Düğümlenir sesim, izlerin derin derin Yağmurla yıkansam, geceyi örtsem istersen üstüne Bu hasret öldürür Durmadan büyür, durmadan büyür Son defa görsem, Uzansa ellerim, Yanında beklesem senin Düğümlenir sesim, izlerin derin derin Yaşlı gözlerim.