Hoşgeldiniz!

gitar notaları

Gitar Dersleri - Anlasana Gitarda Nasıl Çalınır 06:54
Gitar Dersleri - Anlasana Gitarda Nasıl Çalınır 589 izlenme - 3 yıl önce Gitar Dersleri - Anlasana Gitarda Nasıl Çalınır "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Dersleri - Yıldızların Altında 02:17
Gitar Dersleri - Yıldızların Altında 579 izlenme - 3 yıl önce Gitar Dersleri - Yıldızların Altında "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Dersleri - Caddelerde Rüzgar 05:04
Gitar Dersleri - Caddelerde Rüzgar 327 izlenme - 3 yıl önce Gitar Dersleri - Caddelerde Rüzgar "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Akdeniz Akşamları (Gitar Dersi) 04:23
Akdeniz Akşamları (Gitar Dersi) 318 izlenme - 3 yıl önce Akdeniz Akşamları (Gitar Dersi) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Akorları -  Fa Major (F) Akoru (Yeni Başlayanlara) 00:38
Gitar Akorları - Fa Major (F) Akoru (Yeni Başlayanlara) 305 izlenme - 3 yıl önce Gitar Akorları - Fa Major (F) akoru (Yeni Başlayanlara) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Dersi - Gitardaki Notaları Bulmak 06:14
Gitar Dersi - Gitardaki Notaları Bulmak 146 izlenme - 3 yıl önce gitar notaları
Hasan Cihat Örter - Gitar Dersleri 08:52
Hasan Cihat Örter - Gitar Dersleri 174 izlenme - 3 yıl önce Gitarı tutma akor öğrenme. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Dersleri - İstanbul'da Sonbahar 06:07
Gitar Dersleri - İstanbul'da Sonbahar 172 izlenme - 3 yıl önce Gitar Dersleri - İstanbul'da Sonbahar "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Dersi - Uzun İnce Bir Yoldayım 06:37
Gitar Dersi - Uzun İnce Bir Yoldayım 149 izlenme - 3 yıl önce Gitar Dersi - Uzun İnce Bir Yoldayım - Akor ve solo çalışması "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Akorları -  Sol Major (G) Akoru (Yeni Başlayanlara) 00:41
Gitar Akorları - Sol Major (G) Akoru (Yeni Başlayanlara) 104 izlenme - 3 yıl önce Gitar Akorları - Sol Major(G) akoru (Yeni Başlayanlara) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gitar Nota Eğitimi Dersi 10:06
Gitar Nota Eğitimi Dersi 81 izlenme - 3 yıl önce Gitar Nota Eğitimi Dersi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
3 Dakikada Gitar Çalmak (4 Akorla Şekil Yapmak) 03:06
3 Dakikada Gitar Çalmak (4 Akorla Şekil Yapmak) 73 izlenme - 3 yıl önce 3 dakikada gitar çalmak (4 akorla şekil yapmak) - Tamer Özsevim "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."