Hoşgeldiniz!

gitme 2

Zeus Kabadayı - Gitme 2 01:37
Zeus Kabadayı - Gitme 2 6.059 izlenme - 2 yıl önce Müzik Sözleri : Elim kolum bagli… önündeyim. Benim her sarkim senin icin yazildi söyle ben kimim.. Yasli bir saat akrep yelkovan la evli fakat ben Senin içinde neyim ? Hahaha komik bi dünya düsün her tarafda ayni yüzler Bana bakarken nasil güliyim…. Ahahaha yeter sus artik duymak istemiyorum hiç bisey Ben çöz de ne olur burdan gidiyim… Gitmee.. Dese bi ses de burdan gitmem asla neden Cevap yok ben bi kölemiyim…. Hayat elimi tut birakma gözümü kapada göremiyim.. Ve benim icin bi biseklet yap ben üstünden düsemiyim.. Görmek istemiyorum… gidisini ! Hep ayni sarki çali yor Kulaklarimdan ben delimiyim. Susmak istemiyorum… gelisini ! Hep bekledim ben Fakat gelen yoktu yalniz birimiyim…. Kanala abone olmayı unutmayalım bizi desteklediginiz icin tesekkürler iyi dinlemeler :) Destek - Like Atın - Yorum Atın - Videoyu Paylaşın -Abone Olunuz Youtube Hesabimizi Takip Edebilirsiniz... https://www.youtube.com/channel/UCpUy4Dd66HUdfwfpUe_0kOQ https://twitter.com/zeuskabadayi https://www.facebook.com/zkabadayifan https://www.facebook.com/Gri61 https://twitter.com/fthmsrl Not : Videonun içeriğinin izinsiz kullanımı, başka linkler ve profiller üzerinden paylaşılması yasaktır. Lütfen başka bir kanaldan yüklemeyiniz, aksi takdirde kapatılan kanallardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
Zeus Kabadayı - Gitme 1 02:47
Zeus Kabadayı - Gitme 1 5.128 izlenme - 2 yıl önce Müzik Sözleri : Merhaba ben seni seven adam Hani derdin ya Git Tamam senin istediğin olsun . Gidiyorum İşte. Ben seni arkamda Bıraktım hayallerimle . Neden mi ? Cünkü Bu hayattan bıktım . Sen orda gülüyosun bense sıkıldım Ama sakın yanlış anlama gülmeni en isteyen Adam Benim . Tek Gözyaşına Kurban Olduğum Eğer Yalansa ben adam değilim ! ( Gitme! ) Hani ben kalbimi verdim sende alay edip hep gülüverdin . Ama ben senin için ölürüm derken Sen bana İnat hep Güle Güle Derdin . ( Gitme! ) Gidiyorum arkama bakmadan Oldu mu şimdi bütün dileklerin ? Seni sevmiştim değerini bilmedin Senin olsun benim bütün hayallerim ! Kafamdan defol git Onunla Ve de Beni Yanlız bırak .. Canım acıyor benim anladım herşeyi Sevmedin olsun Canın Sagolsun. Ben seni seviyorum gene de. Onunla Olsan Ne fark eder be Kalbim Senindir al senin olsun. İster Sev yada At çöpe Bi Yere . Belki de Sevmek bana haram . Yada Sevilmek mi Desem acaba ? Her gece elimde bir bira Kutusuna Seni Seviyorum Diyemiyorum ama . Çünkü neden mi ? Sana Benziyo be İçince Ağlatıyo Adamı . Her Yudumda Başka Bi Çığlık Evet Unutamıyorum Ben Senin Adını ! ( Gitme! ) Gitme lan Gitme ! Kanala abone olmayı unutmayalım bizi desteklediginiz icin tesekkürler iyi dinlemeler :) Destek - Like Atın - Yorum Atın - Videoyu Paylaşın -Abone Olunuz Youtube Hesabimizi Takip Edebilirsiniz... https://www.youtube.com/channel/UCpUy4Dd66HUdfwfpUe_0kOQ https://twitter.com/zeuskabadayi https://www.facebook.com/zkabadayifan https://www.facebook.com/Gri61 https://twitter.com/fthmsrl Not : Videonun içeriğinin izinsiz kullanımı, başka linkler ve profiller üzerinden paylaşılması yasaktır. Lütfen başka bir kanaldan yüklemeyiniz, aksi takdirde kapatılan kanallardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
Zeus Kabadayı - Gitme 3 03:50
Zeus Kabadayı - Gitme 3 1.368 izlenme - 2 yıl önce Müzik Sözleri: Gitme gülümsemem, gitme kadın, gitme hayat Alda canimi kurtar ben ölürken sanane be Benim için yasiyodun bi aralar senin için her sabah ben ölürken Peki kimin için yada neyin için yasiyorum sen onla her gece sevisirken Canim aciyo be tanrim elimde kaç sise sarap eskidi Ben onun için evet onun için allahım herkesin elinde sıcak eskidim Tam guluyorum derken çıkıyor be karsıma git diyemiyorum Herkezin altına yatan bi kadının karsısına geçip kufur edemiyorum Yuruyorum sessiz sokaklar bense bi lambanın altındayım Evet üşüyorum çünkü sensizim ve bıraktıgın gibi yanındayım Bikere gul bana o zaman ısınırım ben burnumda tutuyosun be kadın Kokun heryeri sarmıs rüzgarın içinde nefes alamıyorum gitme karım Yeter be yeter ne olur gitme gitme Burda kal yanımda eger istersen sevme Hani mutluyduk biz hani ikimiz vardı senle ben Hani tektik biz evimiz vardı gozumu kapatıp açtım nerdeler Nerdesin, gitme Gitme 3 Nerdesin ulan nerde Gitme Gitme lan gitme be gitme be Biliyorum sen beni bilmesende ben seni biliyorum hayatım Peki gidiyosun sen geri donmesende ben bekliyorum bayadır Hep uyanırım telefon çalarak sanki sen aradın uyandım Ama çalar saatmiş aynı hikayeden uyanmaktan ben bunaldım Tıpkı bi sigara gibisin içime çektikçe ölüyorum Ama nerdedir diye soruyorum herkese cevap alamayınca gülüyorum Alışkanlık degil zamanla unut delir Kahkahalarca guluyorum herkeze napiyim elimde degil Ben sana gitme desemde biliyorum gideceksin be canım Ama sana ne kadar geri donme desemde biliysun gel diyorum be kadın Özlem yetmiyor bu adam seni her gece özlerken Bugun senin için ben bi şarkı yaptım pencere onunde beklerken Üzülme derdi annem canım acırken nasıl yapıyım Seninle hayal kurduk şimdi ben onları nasıl yasıyım Son bi gulusu gormek benim ve senin için Son bi sigara yakmak benim ve onun için Gitme, Gitme 3 Nerdesin kadın, nerde Kanala abone olmayı unutmayalım bizi desteklediginiz icin tesekkürler iyi dinlemeler :) Destek - Like Atın - Yorum Atın - Videoyu Paylaşın -Abone Olunuz Youtube Hesabimizi Takip Edebilirsiniz... https://www.youtube.com/channel/UCpUy4Dd66HUdfwfpUe_0kOQ https://twitter.com/zeuskabadayi https://www.facebook.com/zkabadayifan https://www.facebook.com/Gri61 https://twitter.com/fthmsrl Not : Videonun içeriğinin izinsiz kullanımı, başka linkler ve profiller üzerinden paylaşılması yasaktır. Lütfen başka bir kanaldan yüklemeyiniz, aksi takdirde kapatılan kanallardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
Zeus Kabadayı - Gitme 4 02:02
Zeus Kabadayı - Gitme 4 124 izlenme - 2 yıl önce Müzik Sözleri: Biri gel dedi , biri gitsin dedi , biri öl dedi , biri yaşa lan dedi ! Ben bu gözlerimden akan yaşlarımı sildiysem bile yaşamam dedim . Oda bana gülümsedi , ben suratına bakıp da Defol dedim ! Sen kimin altından çıktıysan bugün ona git ben seni sevemem dedim . Koynuna girdiğin adamla hangisi var hangisi doğrular hangisi seni benim gibi sevip tutup kolundan kalbine soktular Senin için ölürüm demek kolaydı kaldırıp her gece kullandılar. Ama ben senin için hergece ölürken senin vücuduna dokundular Bugünde içiyorum işte , elimde sigarm yarım bi şarap , duvarlarında resimlern var bakamıyorm bile ne lan bu hayat Kaderin çizgisi bitti beyaz bir sayfayım buruşturan sen kalem ol desende sen bi silgisin , Tanrım kalem ol yeniden yarat ! Onun için ölmek kolay ! Tek bildiği birikli para ! Cebimde bozuklarımdan farksız gururu 5 para etmeyen kadın ! Seni seviyorum desemde geri dönme sakın git diyemem sana ! Benim canımdan can götürdün ve , Rahatla artık , git geri onlara . Yüzüm silahdan farksız . Olsun yine de yanındayım . Ben korkmuyorum hastalık olsada tedavi olamam bağımlıyım . Elimde parçaladıgım bu şişe gibi işte karanlıktayım . Senin adın heryere dağıldı evimde toplıyamıyorum paramparçayım Kanala abone olmayı unutmayalım bizi desteklediginiz icin tesekkürler iyi dinlemeler :) Destek - Like Atın - Yorum Atın - Videoyu Paylaşın -Abone Olunuz Youtube Hesabimizi Takip Edebilirsiniz... https://www.youtube.com/channel/UCpUy4Dd66HUdfwfpUe_0kOQ https://twitter.com/zeuskabadayi https://www.facebook.com/zkabadayifan https://www.facebook.com/Gri61 https://twitter.com/fthmsrl Not : Videonun içeriğinin izinsiz kullanımı, başka linkler ve profiller üzerinden paylaşılması yasaktır. Lütfen başka bir kanaldan yüklemeyiniz, aksi takdirde kapatılan kanallardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
Zeus Kabadayı - Gitme 6 02:13
Zeus Kabadayı - Gitme 6 55 izlenme - 2 yıl önce Müzik Sözleri : Merhaba gülümsemem Yanındakide kimdi Kimdi Kimdi Kimdi ? biraz beni düşün be aşık olmak şimdi şimdi şimdi günah zarar ziyan ayıp karanlıkta kalan Kalan kalan gelme hayat kadını artık aç lan oku be biraz kuran !!! şimdi gitte otur birinin kucagına belki abaza birine gelir girersin bi sevaba aşkı sorma sakın bana bir gün sende görürsün bu kez yolunda başarılar orospu mezare gömülsün ! defol git laaan ! ben artık ayakda dimdiğim senin yüzünden dökülen her bi damla yaşına basmiyim defol gitt laaan ! çık artık kafamdan Yarndan git kiminle yatarsan yat Bul Belanı Allahından dua et günahların senin affedilsin bu adam gidiyo artık gelme geriye iyi bilirsin yanıma gelirsen andım olsun suratına bi şarjör bi kurşun atıp atarım evimin kuyusuna benim için sokakta gezen köpekten bi farkı yok oda sokakta çifleşir utan orospu kimse yok ağlama laaaan ! sakın ağlamaaa biraz gururlu insan olsan gidersin kuytuya bıktım artık sevmek sevilmekten herşeyden senin yüzünden alkolik bi adam oldum herşeyimden vaz geçip canımı dişime takarak geldim buralara yeter canım artık bırak istediğin paraysaa Kanala abone olmayı unutmayalım bizi desteklediginiz icin tesekkürler iyi dinlemeler :) Destek - Like Atın - Yorum Atın - Videoyu Paylaşın -Abone Olunuz Youtube Hesabimizi Takip Edebilirsiniz... https://www.youtube.com/channel/UCpUy4Dd66HUdfwfpUe_0kOQ https://twitter.com/zeuskabadayi https://www.facebook.com/zkabadayifan https://www.facebook.com/Gri61 https://twitter.com/fthmsrl Not : Videonun içeriğinin izinsiz kullanımı, başka linkler ve profiller üzerinden paylaşılması yasaktır. Lütfen başka bir kanaldan yüklemeyiniz, aksi takdirde kapatılan kanallardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.