Hoşgeldiniz!

giydirmek

Torbacıya Etek Giydirip Döve Döve Sokakta Dolaştırdılar 00:59
Torbacıya Etek Giydirip Döve Döve Sokakta Dolaştırdılar 13.057 izlenme - 8 ay önce İstanbul Alibeyköy'de sokakta uyuşturucu sattığı öne sürülen bir kişi, mahalledeki bir grup tarafından yakalandı. Etek giydirilen şüpheli, dövüle dövüle sokakta dolaştırıldı.
Şişme Kadını Melek Sanan Endonezyalılar 01:58
Şişme Kadını Melek Sanan Endonezyalılar 12.073 izlenme - 2 yıl önce Endonezya'nın Pulau Sagu Bokan kasabasında kıyıya vuran şişme kadını, ‘cennetten düşmüş melek' sanan köylüler, ona kıyafetler giydirip evlerinde ağırladılar. Olay araştırılınca melek sanılanın aslında ‘şişme kadın’ olduğu ortaya çıktı. Güneydoğu Asya ülkesi Endonezya'nın Pulau Sagu Bokan kasabasında balıkçılık yapan 21 yaşındaki Pardin, kıyıya vurmuş ve kadın bedenine benzeyen bir cisim gördü. Bunun ‘cennetten düşmüş bir melek' olduğunu sanan Pardin, şişme bebeği' köyüne götürdü. ‘Meleğe’ saygılarını göstermek isteyen Endonezyalı köylüler, bebeği giydirdiler, her gün de kıyafetlerini değiştirdiler. Şişme kadının, ada yakınlarından geçen bir gemiden atıldığı sanılıyor. (DIŞ KAYNAK HABER)
Dünyanın En Zor Mesleği - Rio Karnavalı'nda Çalışmak 01:46
Dünyanın En Zor Mesleği - Rio Karnavalı'nda Çalışmak 4.270 izlenme - 2 yıl önce Jessica pimentinha isimli ablamızı Rio karnavalına hazırlayan bu abimiz işini usataca yaparken hüneli elleri ile aldıgı paranın hakkını profesyonelce veriyor
giydirme oyunu yapmak the uc flash 08:56
giydirme oyunu yapmak the uc flash 1.787 izlenme - 8 yıl önce giydirme oyunu yapmak kod yorumlardadır
Tavuğa Ayakkabı Giydirmek 00:08
Tavuğa Ayakkabı Giydirmek 239 izlenme - 10 ay önce Yazık tavuğa be arkadaş ufacık ayakları var.O ayakabıyla koşarken nefesi tükenmiştir. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
İkiz Bebekleri Giydirmek Adına Amansız Mücadeleye Tutuşan Anne 00:29
İkiz Bebekleri Giydirmek Adına Amansız Mücadeleye Tutuşan Anne 483 izlenme - 3 yıl önce Bir çocuk ve anne arasındaki bağı kimse tarif edemez. Öyle bir güzel duygudur ki çocuğunla ilgilenmek, onu sevebilmek... İkiz olunca tabi insanın biraz daha yumuşturup sevesi geliyor.
Dünyanın En Mutsuz İki Köpeği 01:32
Dünyanın En Mutsuz İki Köpeği 793 izlenme - 3 yıl önce Suratlarından mutsuzluk ifadesi düşmeyen köpeklerine birbirinden alakasız kostümler giydiren adam ortaya böyle ilginç görüntüleri çıkarmış. Evlatlarını mı zehirledin, sevdikleri kızlardan mı ayırdın be gardaş, ne bu köpeklerdeki efkar. Ver ağızlarına 2 cigara da tüttürsünler bari. Hiç. Yorum sizin, iyi seyirler.
Uykudan Kalkıp Eski Sevgilisine Giydiren Genç 06:52
Uykudan Kalkıp Eski Sevgilisine Giydiren Genç 706 izlenme - 3 yıl önce Sevgilisinden ayrıldıktan sonra kızın başka çocuklarla konuşup görüştüğünü öğrenen veriyo veriştiriyo ve uzatak siktir git laaan diyor. Neden diyo ? Niçin diyo ? Neye güvenerek diyo ? Bunlardan önce merak edilen arkadaşımızın sümüğünü temizlemeden ve uykulu gözlerle ekran başına geçmesinin sebebini bilen yok. Çözen varsa beri gelsin.
Tudors - Gömlek Krallığı 00:30
Tudors - Gömlek Krallığı 281 izlenme - 3 yıl önce Abi reklam çok ilgi çekici değil ama izlediğinde komediyi anlayabiliyorsan arada geçen kazık severim, geçiriyim, giydireyim, neyse arkadaşlar fazla uzatmadan izleyin.
Etek Giydirip Sokak Ortasında Dolaştırdılar 00:58
Etek Giydirip Sokak Ortasında Dolaştırdılar 48 izlenme - 8 ay önce Alibeyköy'de mahalle sakinleri, uyuşturucu satıcısı olduğu iddia edilen bir erkek şahsa etek giydirip , tüm mahalleyi bu şekilde gezdirdi. Bu anlar ise cep telefonu kameralarına yansıdı. Alibeyköy'de "Torbacı" diye tabir edilen uyuşturucu satıcısı olduğu iddia edilen kişiyi mahalleli yakaladı. Daha sonra şahsa etek giydiren vatandaşlar bu şekilde tüm mahalleyi şahsa gezdirdi.Bu sırada bazı vatandaşlar, şahsa tekme attı. Tüm bu yaşananlar ise cep telefonu kameralarına yansıdı. Görüntülerde etek giydirilen kişi mahallede gezdiriliyor. Bu sırada bazı vatandaşlar şahsa tekme atıyor.
Köpeğimi Değişik Kıyafet Giydirdikten Sonra Ben 00:06
Köpeğimi Değişik Kıyafet Giydirdikten Sonra Ben 72 izlenme - 4 yıl önce Köpeğimi Değişik Kıyafet Giydirten Sonra Ben - Ben Değilim Ama Baya Komik Olmuş Köpek
Uyuşturucu Satıcısına Etek Giydirip Dövmek 00:58
Uyuşturucu Satıcısına Etek Giydirip Dövmek 13 izlenme - 8 ay önce Alibeyköy'de mahalle sakinleri, uyuşturucu satıcısı olduğu iddia edilen bir erkek şahsa etek giydirip , tüm mahalleyi bu şekilde gezdirdi.
Düğün Gecesi Damada Etek ve Eşarp Giydirmek 01:57
Düğün Gecesi Damada Etek ve Eşarp Giydirmek 24 izlenme - 1 yıl önce