Hoşgeldiniz!

Giydirmek Videoları İzle

Şişme Kadını Melek Sanan Endonezyalılar 01:58
Şişme Kadını Melek Sanan Endonezyalılar 10.086 izlenme - 1 yıl önce Endonezya'nın Pulau Sagu Bokan kasabasında kıyıya vuran şişme kadını, ‘cennetten düşmüş melek' sanan köylüler, ona kıyafetler giydirip evlerinde ağırladılar. Olay araştırılınca melek sanılanın aslında ‘şişme kadın’ olduğu ortaya çıktı. Güneydoğu Asya ülkesi Endonezya'nın Pulau Sagu Bokan kasabasında balıkçılık yapan 21 yaşındaki Pardin, kıyıya vurmuş ve kadın bedenine benzeyen bir cisim gördü. Bunun ‘cennetten düşmüş bir melek' olduğunu sanan Pardin, şişme bebeği' köyüne götürdü. ‘Meleğe’ saygılarını göstermek isteyen Endonezyalı köylüler, bebeği giydirdiler, her gün de kıyafetlerini değiştirdiler. Şişme kadının, ada yakınlarından geçen bir gemiden atıldığı sanılıyor. (DIŞ KAYNAK HABER)
Tavuğa Ayakkabı Giydirmek 00:08
Tavuğa Ayakkabı Giydirmek 136 izlenme - 3 hafta önce Yazık tavuğa be arkadaş ufacık ayakları var.O ayakabıyla koşarken nefesi tükenmiştir. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Dünyanın En Zor Mesleği - Rio Karnavalı'nda Çalışmak 01:46
Dünyanın En Zor Mesleği - Rio Karnavalı'nda Çalışmak 3.708 izlenme - 2 yıl önce Jessica pimentinha isimli ablamızı Rio karnavalına hazırlayan bu abimiz işini usataca yaparken hüneli elleri ile aldıgı paranın hakkını profesyonelce veriyor
giydirme oyunu yapmak the uc flash 08:56
giydirme oyunu yapmak the uc flash 1.784 izlenme - 7 yıl önce giydirme oyunu yapmak kod yorumlardadır
İkiz Bebekleri Giydirmek Adına Amansız Mücadeleye Tutuşan Anne 00:29
İkiz Bebekleri Giydirmek Adına Amansız Mücadeleye Tutuşan Anne 462 izlenme - 2 yıl önce Bir çocuk ve anne arasındaki bağı kimse tarif edemez. Öyle bir güzel duygudur ki çocuğunla ilgilenmek, onu sevebilmek... İkiz olunca tabi insanın biraz daha yumuşturup sevesi geliyor.
Dünyanın En Mutsuz İki Köpeği 01:32
Dünyanın En Mutsuz İki Köpeği 762 izlenme - 2 yıl önce Suratlarından mutsuzluk ifadesi düşmeyen köpeklerine birbirinden alakasız kostümler giydiren adam ortaya böyle ilginç görüntüleri çıkarmış. Evlatlarını mı zehirledin, sevdikleri kızlardan mı ayırdın be gardaş, ne bu köpeklerdeki efkar. Ver ağızlarına 2 cigara da tüttürsünler bari. Hiç. Yorum sizin, iyi seyirler.
Uykudan Kalkıp Eski Sevgilisine Giydiren Genç 06:52
Uykudan Kalkıp Eski Sevgilisine Giydiren Genç 524 izlenme - 2 yıl önce Sevgilisinden ayrıldıktan sonra kızın başka çocuklarla konuşup görüştüğünü öğrenen veriyo veriştiriyo ve uzatak siktir git laaan diyor. Neden diyo ? Niçin diyo ? Neye güvenerek diyo ? Bunlardan önce merak edilen arkadaşımızın sümüğünü temizlemeden ve uykulu gözlerle ekran başına geçmesinin sebebini bilen yok. Çözen varsa beri gelsin.
Tudors - Gömlek Krallığı 00:30
Tudors - Gömlek Krallığı 225 izlenme - 2 yıl önce Abi reklam çok ilgi çekici değil ama izlediğinde komediyi anlayabiliyorsan arada geçen kazık severim, geçiriyim, giydireyim, neyse arkadaşlar fazla uzatmadan izleyin.
Düğün Gecesi Damada Etek ve Eşarp Giydirmek 01:57
Düğün Gecesi Damada Etek ve Eşarp Giydirmek 21 izlenme - 7 ay önce
Köpeğimi Değişik Kıyafet Giydirdikten Sonra Ben 00:06
Köpeğimi Değişik Kıyafet Giydirdikten Sonra Ben 68 izlenme - 3 yıl önce Köpeğimi Değişik Kıyafet Giydirten Sonra Ben - Ben Değilim Ama Baya Komik Olmuş Köpek