Hoşgeldiniz!

Giyinme Odası Videoları İzle

 Kadınlar ve Erkekler Arasındaki Fark 00:32
Kadınlar ve Erkekler Arasındaki Fark 9.125 izlenme - 4 yıl önce Kadınlar bakın neye seviniyor erkekler ise neye!
Giyinme Odamı Nasıl Tasarlayabilirim? 02:13
Giyinme Odamı Nasıl Tasarlayabilirim? 189 izlenme - 2 yıl önce Herkesin bugün ne giysem kaygısı vardır. Hiç kıyafetiniz yokmuş gibi o gün ne giyeceğinize bir türlü karar veremezsiniz. Eliniz askıların arasında dolaşır durur. Bu yüzden giyinme odamızın tasarımı çok önemli. Giyinme odası giyim tarzımıza göre tasarlanmalı. Çalışıyorsak iş kıyafetleri bir yere günlük giydiğimiz, spor kıyafetler bir yere konulacak şekilde bir dizayn yapılabilir. Bizim burada tercih ettiğimiz giyinme odanızın heryer noktasının kontrolünüz altında olmasıdır. Dolabınızın alt ve üst taraflarına çok fazla kullanmadığınız, çok sık değişiklik yapmadığınız aksesuarları koyabilirsiniz. Giyinme odası tasarımında odaların fonksiyonel olması çok önemlidir. Giyinme odamıza, kirli sepetimizi, ütümüzü, askılarımızı koyabiliriz. Giyinme odalarında aksesuar konulabilecek çekmece içi bölmeler de kullanılabilir. Bu sayede çekmece içi bölmelere takılarınızı, kravatlarınızı yerleştirebilirsiniz. Daha sıcak bir görüntü elde edilmek istenirse bu gözler kadife kaplanabilir. Giyinme odalarında ışıklandırmanın önemi Giyinme odası tasarlarken yerleşim kadar ışıklandırma da önemlidir. Giyinme odaları için Işıklandırmayı askılıklarda kullanabiliriz. Giyinme odalarında bir tavan oluşturup buralara yerleştirilen spot veya led ışıklar sayesinde görüş açınıza derinlik katılabilir. Giyinme odanızın dizaynında esas önemli olan faktör kullanım rahatlığıdır. Aynı anda bütün dolabınızın kontrol altında olması gerekir.
Giyimme odası evimin neresinde olmalı? 01:14
Giyimme odası evimin neresinde olmalı? 36 izlenme - 2 yıl önce Günümüzde yeni yerleşim yerlerindeki yeni evlerde giyinme odası zaten ayrıca tasarlanmış durumdadır. Eğer bu şekilde bir giyinme odanız yok ise banyoyla yatak odanızın arasında bir giyinme odası tasarlanabilir. Bu sizin kullanımınız açısından oldukça rahattır. Duş aldıktan sonra giyinme odanızdan yatak odanıza geçiş yapabilirsiniz. Ebeveyn banyonuz veya bu tarz bir yeriniz yoksa yatak odanızdaki bir bölümü giyinme odanız haline getirebiliriz. Yer açısından bu tarz bir şeçeneğiniz de yoksa yatak odanıza yakın bir odayı giyinme odası olarak tasarlayabiliriz. Yatak odanızdan bir kapı açılarak giyinme odanıza geçiş sağlayabilirsiniz. Giyinme odanızı evinizin neresinde tasarlayacağınıza karar vermediyseniz uzman ekiplerce gelip evinizde keşif yapıyoruz. Sizin en ideal kullanabileceğiniz, evinizin konumuna, odalarınızın durumuna göre en uygun yeri biz size tavsiye ediyoruz.
Land Raylı Dolap - Ray Dolap - Raydolap / Borayla Kadına Dair 05:01
Land Raylı Dolap - Ray Dolap - Raydolap / Borayla Kadına Dair 53 izlenme - 2 yıl önce http://www.land.com.tr - Bora'yla Kadına Dair Programı Kadıköy mağazamıza misafir oldu. Bu videoda gördüğünüz ve duyduğunuz ürünlerimiz ve üretimini yaptığımız raylı dolap, genç odası ve giyinme odası hakkında detaylı bilgi için ziyaret edebilirsiniz. http://www.land.com.tr/giyinme_odasi.asp http://www.land.com.tr/genc_odasi.asp