Hoşgeldiniz!

Gizem Kerimoğlu Videoları İzle

Survivor'da Herkesi Şoke Eden Hareket - Survivor 2016 (3 Mayıs Salı) 02:14
Survivor'da Herkesi Şoke Eden Hareket - Survivor 2016 (3 Mayıs Salı) 1.236 izlenme - 1 yıl önce Survivor'da dün akşam yaşanan ödül heyecanında Gizem Kerimoğlu'nun hareketi izleyenleri şoke etti. TV8'de ekranlara gelen Survivor 2016'da dün akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ile gönüllüler arasındaki kıyasıya mücadelede gülen taraf ünlüler takımı oldu. Nagihan ile Gizem Memiç arasındaki oyun sonrası ise ortaya çok ilginç bir görüntü çıktı.Gizem Memiç'le tartışma yaşayan Gizem Kerimoğlu, takım arkadaşının Nagihan'a yenilmesine alkışla protesto etti. Kerimoğlu, ödül oyununda mücadele etmek istemesine karşın ilk 2 tur kenarda bekletilirken, üçüncü tur ise kendisi oynamak istemedi.
Gizem Kerimoğlu Korkusunu Açıkladı! 00:27
Gizem Kerimoğlu Korkusunu Açıkladı! 787 izlenme - 1 yıl önce Gizem Kerimoğlu korkusunu açıkladı! Ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımı buzdolabını adalarında bulunca büyük sevinç yaşadılar. Buzdolabının içindekileri tüketmeye çalışan yarışmacılar İbrahim'in iştahı konusunda endişeliler. Gizem Kerimoğlu, kafasını çevirdiğinde buzdolabının içinden kaybolacaklar konusunda endişeli olduğunu söyleyince yarışmacı arkadaşları kahkahaya boğuldu.
Gizem Kerimoğlu Kimdir? 01:35
Gizem Kerimoğlu Kimdir? 328 izlenme - 1 yıl önce Gizem Kerimoğlu Biyografi, Gizem Kerimoğlu Hayatı, Gizem Kerimoğlu Kimdir, Gizem Kerimoğlu Kim, Gizem Kerimoğlu Yaşamı, Gizem Kerimoğlu
Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu (Survivor 2016 17 Mayıs Salı) 01:40
Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu (Survivor 2016 17 Mayıs Salı) 249 izlenme - 1 yıl önce Tv 8 ekranlarında yayımlanan Survivor adlı yarışmada bugün eleme gecesi heyecanı yaşandı. Adaya veda eden isim Gizem Kerimoğlu oldu.
Sakatlandı Gizem Kerimoğlu! Müdahale Etti Doktor... (Survivor 2016 - 29 Şubat Pazartesi) 00:49
Sakatlandı Gizem Kerimoğlu! Müdahale Etti Doktor... (Survivor 2016 - 29 Şubat Pazartesi) 227 izlenme - 1 yıl önce Ödül sonunda sakatlanan Gizem Kerimoğlu'na doktor müdahale etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gizem Kerimoğlu'ndan Arkadaşlarına Gözdağı: Sonu Hiç İyi Olmaz! (Survivor 2016 - 23 Şubat Salı) 02:28
Gizem Kerimoğlu'ndan Arkadaşlarına Gözdağı: Sonu Hiç İyi Olmaz! (Survivor 2016 - 23 Şubat Salı) 133 izlenme - 1 yıl önce Gönüllüler takımında yer alan kızlar, Gizem Kerimoğlu'nun performansını eleştirdi. Gizem ise diğer yarışmacılara gözdağı verdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gönüllülerin Tartışması! Nihal, Gizem'i Çileden Çıkardı! (Survivor 2016 - 20 Mart Pazar) 01:16
Gönüllülerin Tartışması! Nihal, Gizem'i Çileden Çıkardı! (Survivor 2016 - 20 Mart Pazar) 77 izlenme - 1 yıl önce Dokunulmazlık oyununda oyuncu seçiminde Zafer ve Semih arasında yaşanan tartışmanın ardından Gizem ve Nihal de birbirine girdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gizem Kerimoğlu, Tamamen Sildi Nihal'i: Bu Kızı Yazacağım Ben! (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 01:08
Gizem Kerimoğlu, Tamamen Sildi Nihal'i: Bu Kızı Yazacağım Ben! (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 83 izlenme - 1 yıl önce Dokunulmazlık oyununda galip gelen Gönüllülerde Gizem Kerimoğlu, Nihal'i hayli eleştirdi ve ilk ada konseyinde gitmesi yönünde oy kullanacağını açıkladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sonunda Patladı Gizem Kerimoğlu: Susuyorum 3 Haftadır... (Survivor 2016 - 23 Şubat Salı) 02:08
Sonunda Patladı Gizem Kerimoğlu: Susuyorum 3 Haftadır... (Survivor 2016 - 23 Şubat Salı) 67 izlenme - 1 yıl önce Ödül oyununda Gönüllüler takımından arkadaşlarıyla tartışan Gizem Kerimoğlu, 3 haftadır kimseye yanıt vermemek için çabaladığını ancak artık sabrının tükendiğini söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."