Hoşgeldiniz!

Gizem Kerimoğlu

Gizem Kerimoğlu Korkusunu Açıkladı! 00:27
Gizem Kerimoğlu Korkusunu Açıkladı! 793 izlenme - 2 yıl önce Gizem Kerimoğlu korkusunu açıkladı! Ödül oyununu kazanan Gönüllüler takımı buzdolabını adalarında bulunca büyük sevinç yaşadılar. Buzdolabının içindekileri tüketmeye çalışan yarışmacılar İbrahim'in iştahı konusunda endişeliler. Gizem Kerimoğlu, kafasını çevirdiğinde buzdolabının içinden kaybolacaklar konusunda endişeli olduğunu söyleyince yarışmacı arkadaşları kahkahaya boğuldu.
Gizem Kerimoğlu Kimdir? 01:35
Gizem Kerimoğlu Kimdir? 330 izlenme - 2 yıl önce Gizem Kerimoğlu Biyografi, Gizem Kerimoğlu Hayatı, Gizem Kerimoğlu Kimdir, Gizem Kerimoğlu Kim, Gizem Kerimoğlu Yaşamı, Gizem Kerimoğlu
Sakatlandı Gizem Kerimoğlu! Müdahale Etti Doktor... (Survivor 2016 - 29 Şubat Pazartesi) 00:49
Sakatlandı Gizem Kerimoğlu! Müdahale Etti Doktor... (Survivor 2016 - 29 Şubat Pazartesi) 231 izlenme - 2 yıl önce Ödül sonunda sakatlanan Gizem Kerimoğlu'na doktor müdahale etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gizem Kerimoğlu, Tamamen Sildi Nihal'i: Bu Kızı Yazacağım Ben! (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 01:08
Gizem Kerimoğlu, Tamamen Sildi Nihal'i: Bu Kızı Yazacağım Ben! (Survivor 2016 - 6 Mart Pazar) 88 izlenme - 2 yıl önce Dokunulmazlık oyununda galip gelen Gönüllülerde Gizem Kerimoğlu, Nihal'i hayli eleştirdi ve ilk ada konseyinde gitmesi yönünde oy kullanacağını açıkladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sonunda Patladı Gizem Kerimoğlu: Susuyorum 3 Haftadır... (Survivor 2016 - 23 Şubat Salı) 02:08
Sonunda Patladı Gizem Kerimoğlu: Susuyorum 3 Haftadır... (Survivor 2016 - 23 Şubat Salı) 68 izlenme - 2 yıl önce Ödül oyununda Gönüllüler takımından arkadaşlarıyla tartışan Gizem Kerimoğlu, 3 haftadır kimseye yanıt vermemek için çabaladığını ancak artık sabrının tükendiğini söyledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."