Hoşgeldiniz!

Gizem Memiç Videoları İzle

Gizem Memiç - Yalnızlık Senfonisi (Survivor Birleşme Partisi / Söyle Bakalım) 03:23
Gizem Memiç - Yalnızlık Senfonisi (Survivor Birleşme Partisi / Söyle Bakalım) 4.752 izlenme - 1 yıl önce Survivor birleşme partisinde Söyle Bakalım yarışmasında Yalnızlık Senfonisi şarkısını seslendiren Gizem Memiç, jüriden 27 puan toplamayı başardı. Jüri, Gizem Memiç'in performansını hayli beğendi.
Gizem Memiç - Hoşçakal (Survivor Birleş Partisi / Söyle Bakalım) 02:25
Gizem Memiç - Hoşçakal (Survivor Birleş Partisi / Söyle Bakalım) 1.106 izlenme - 1 yıl önce Survivor birleşme partisinde Söyle Bakalım yarışmasında Hoşçakal şarkısını seslendiren Gizem Memiç, jüriden 26 puan toplamayı başardı. Gizem Memiç bu performansıyla Söyle Bakalım'ın birincisi oldu.
Gizem Memiç Kimdir 01:05
Gizem Memiç Kimdir 282 izlenme - 1 yıl önce
Neden Gizem Memiç Gözyaşlarına Boğuldu? (Survivor 2016 - 22 Mart Salı) 00:51
Neden Gizem Memiç Gözyaşlarına Boğuldu? (Survivor 2016 - 22 Mart Salı) 140 izlenme - 1 yıl önce Final sembolü oyunu ve menemen ödülünü kaybeden Gizem Memiç, Nihal'le dertleşirken gözyaşlarına hakim olamadı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Birbirine Girdi Semih ve Gizem Memiç... (Survivor 2016 - 21 Mart Pazartesi) 04:35
Birbirine Girdi Semih ve Gizem Memiç... (Survivor 2016 - 21 Mart Pazartesi) 99 izlenme - 1 yıl önce Gönüllüler takımında erzak sorunu yeniden baş gösterdi. Erzağın kendisinden habersiz bölüştürülmesine sinirlenen Semih, Gizem'le tartıştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gizem Memiç ve Tuğba Özay'ın Nefes Kesen Mücadelesi! (Survivor 2016 - 30 Mart Çarşamba) 02:03
Gizem Memiç ve Tuğba Özay'ın Nefes Kesen Mücadelesi! (Survivor 2016 - 30 Mart Çarşamba) 56 izlenme - 1 yıl önce Final sembolü oyununda Gizem Memiç ve Tuğba Özay arasındaki mücadele görülmeye değerdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."