Hoşgeldiniz!

gizem memiç

Gizem Memiç - Yalnızlık Senfonisi (Survivor Birleşme Partisi / Söyle Bakalım) 03:23
Gizem Memiç - Yalnızlık Senfonisi (Survivor Birleşme Partisi / Söyle Bakalım) 3.286 izlenme - 6 ay önce Survivor birleşme partisinde Söyle Bakalım yarışmasında Yalnızlık Senfonisi şarkısını seslendiren Gizem Memiç, jüriden 27 puan toplamayı başardı. Jüri, Gizem Memiç'in performansını hayli beğendi.
Gizem Memiç - Hoşçakal (Survivor Birleş Partisi / Söyle Bakalım) 02:25
Gizem Memiç - Hoşçakal (Survivor Birleş Partisi / Söyle Bakalım) 970 izlenme - 6 ay önce Survivor birleşme partisinde Söyle Bakalım yarışmasında Hoşçakal şarkısını seslendiren Gizem Memiç, jüriden 26 puan toplamayı başardı. Gizem Memiç bu performansıyla Söyle Bakalım'ın birincisi oldu.
Gizem Memiç Kimdir 01:05
Gizem Memiç Kimdir 274 izlenme - 8 ay önce
Neden Gizem Memiç Gözyaşlarına Boğuldu? (Survivor 2016 - 22 Mart Salı) 00:51
Neden Gizem Memiç Gözyaşlarına Boğuldu? (Survivor 2016 - 22 Mart Salı) 136 izlenme - 7 ay önce Final sembolü oyunu ve menemen ödülünü kaybeden Gizem Memiç, Nihal'le dertleşirken gözyaşlarına hakim olamadı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Birbirine Girdi Semih ve Gizem Memiç... (Survivor 2016 - 21 Mart Pazartesi) 04:35
Birbirine Girdi Semih ve Gizem Memiç... (Survivor 2016 - 21 Mart Pazartesi) 98 izlenme - 7 ay önce Gönüllüler takımında erzak sorunu yeniden baş gösterdi. Erzağın kendisinden habersiz bölüştürülmesine sinirlenen Semih, Gizem'le tartıştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gizem Memiç ve Tuğba Özay'ın Nefes Kesen Mücadelesi! (Survivor 2016 - 30 Mart Çarşamba) 02:03
Gizem Memiç ve Tuğba Özay'ın Nefes Kesen Mücadelesi! (Survivor 2016 - 30 Mart Çarşamba) 51 izlenme - 7 ay önce Final sembolü oyununda Gizem Memiç ve Tuğba Özay arasındaki mücadele görülmeye değerdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Semih'in hareketleri İbrahim'i hayli kızdırdı! (Survivor 2016 - 20 Mart Pazar) 00:51
Semih'in hareketleri İbrahim'i hayli kızdırdı! (Survivor 2016 - 20 Mart Pazar) 33 izlenme - 7 ay önce Gizem Memiç'in oyunu kaybetmesinin ardından Semih'in gülmesi İbrahim'i hayli sinirlendirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gizem Memiç'in Sinirleri Bozuldu Kendini Tutamadı | Survivor 2016 02:18
Gizem Memiç'in Sinirleri Bozuldu Kendini Tutamadı | Survivor 2016 14 izlenme - 6 ay önce .Dünyanın en zorlu yarışması "Survivor 2016" yeni yarışmacılarla, yeni oyunlarla ve yeni ödüllerle TV8 ekranlarında! Survivor Ünlüler Adası’nda yarışan isimler; Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere, Avatar Atakan, Ezgi Avcı, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Yunus Günçe, Yılmaz Morgül, ve Survivor Gönüllüler Adası’nda yarışan isimler; İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk. “Survivor 2016”; renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek.
Mağlubiyet Gönülüllerde Moralleri Bozdu! Sürekli Ağladı Gizem... (Survivor 2016 - 22 Mart Salı) 07:29
Mağlubiyet Gönülüllerde Moralleri Bozdu! Sürekli Ağladı Gizem... (Survivor 2016 - 22 Mart Salı) 17 izlenme - 7 ay önce Final sembolü oyununu kaybeden Gönüllülerde Gizem Memiç bir türlü kendine gelemedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."