Hoşgeldiniz!

gizli gerçek

Powerpoint Sunum ile İnsanlığı Uyandırmak 01:55
Powerpoint Sunum ile İnsanlığı Uyandırmak 4.747 izlenme - 2 yıl önce Ding Dong adlı kullanıcının youtube da bolca bulunan gizli örgütler ve şifreleri vb. örneklere kafayı takıp dünyayı kurtarmak için yaptığı mütevazi çağrı.. dediği gibi: Uyan
what lies beneath fragmanı 2 02:31
what lies beneath fragmanı 2 1.664 izlenme - 6 yıl önce dr. norman spencer ve karısı claire yeni taşındıkları evlerinde mutlu bir hayat sürmektedirler. genetik uzmanı olan norman yeni bir araştırma nedeniyle çok yoğun bir şekilde çalışmaktadır. kızları da üniversite için evden ayrıldığı
just cause 00:24
just cause 1.389 izlenme - 7 yıl önce florida bataklığında gömülü olan sır masum bir adamı kurtarabilir ya da bir katile yeniden suç işletebilir. everglades'in derinliklerinde gömülü olan kanıt masum bir adamı özgür kılacak mı? ölümü bekleyen bir idam mahkumu masum olduğunu kanıtlamak için suçun işlenmesinden 8 yıl sonra bir harvard hukuk profesorünü paul armstrong sean connery arar ancak kanıt polisin ilgisini çekmez. paul armstrong sistemin üstesinden gelip gerçek katili yakalayabilecek mi?
just cause fragmanı 2 01:39
just cause fragmanı 2 286 izlenme - 6 yıl önce florida bataklığında gömülü olan sır masum bir adamı kurtarabilir ya da bir katile yeniden suç işletebilir. everglades'in derinliklerinde gömülü olan kanıt masum bir adamı özgür kılacak mı? ölümü bekleyen bir idam mahkumu masum olduğunu kanıtlamak için suçun işlenmesinden 8 yıl sonra bir harvard hukuk profesorünü paul armstrong sean connery arar ancak kanıt polisin ilgisini çekmez. paul armstrong sistemin üstesinden gelip gerçek katili yakalayabilecek mi?
Gizli Gerçek - Neden Kimse Ders Notlarını Paylaşmaz? 13:16
Gizli Gerçek - Neden Kimse Ders Notlarını Paylaşmaz? 93 izlenme - 2 yıl önce Sınav döneminde kimsede not olmamasının nedeni ne? Kahramanımız Halit bu sorunun yanıtını bulabilecek mi?