Hoşgeldiniz!

Gizlilik Videoları İzle

İşte Kahin'in Sırrı 02:29
İşte Kahin'in Sırrı 625 izlenme - 3 yıl önce Herkesin Hayatını Bilen İnanılmaz Adam. Mutlaka sonuna kadar izleyin ve paylaşmayı unutmayın.
Babannenin Çocuk Sevgisi 01:23
Babannenin Çocuk Sevgisi 2.288 izlenme - 9 yıl önce kadın kendini parçalıyor ... canım yengem:)
Sen Bir Teröristsin 01:59
Sen Bir Teröristsin 403 izlenme - 2 yıl önce Özetle: Devlet herkese potansiyel terörist gözüyle bakıp bu bahaneyle herkesi izliyor bundan dolayı gizliliğin mümkün olamayacağını anlatılıyor. "Sen bir teröristsin! Son zamanlarda şunu fark ettik ki Örneğin Türkiye'de 74 milyon terörist yaşıyor. Sen de bunlardan birisin. Bu yüzden seni izleyeceğiz ve 2 yıllık bilgilerini kaydedeceğiz..."
messenger'la tam gizlilik 01:58
messenger'la tam gizlilik 739 izlenme - 7 yıl önce gizlilik seçeneklerinizi denetlemek kolay sezgisel ve de etkili.
messenger paylaşım ve gizlilik denetimleri 01:04
messenger paylaşım ve gizlilik denetimleri 589 izlenme - 6 yıl önce messenger durumunuzun bir parçası olarak fotoğrafları ve diğer öğeleri paylaşmak için metin ve bağlantıların ötesine geçin. ayrıca youtube ve flickr gibi sitelerde yaptıklarınızı messenger arkadaşlarınızla paylaşın.
messenger paylaşım ve gizlilik denetimleri 01:04
messenger paylaşım ve gizlilik denetimleri 566 izlenme - 6 yıl önce messenger durumunuzun bir parçası olarak fotoğrafları ve diğer öğeleri paylaşmak için metin ve bağlantıların ötesine geçin. ayrıca youtube ve flickr gibi sitelerde yaptıklarınızı messenger arkadaşlarınızla paylaşın.
Hz İsa kendini gizliyor.! (Adnan Oktar) 03:59
Hz İsa kendini gizliyor.! (Adnan Oktar) 125 izlenme - 2 yıl önce Hz Mehdi alametlerinden rahatça anlaşılabilir. Fakat Hz İsa (as) kendini çok iyi gizliyor. Vakti gelinceye kadar da gizli faaliyet yapmaya devam edecek. Hz Mehdi'nin faaliyetleri ise aleni ve açıktır. http://www.mehdininalametleri.com/
Youtube Ders 6 - Gizlilik Ayarları 01:03
Youtube Ders 6 - Gizlilik Ayarları 70 izlenme - 2 yıl önce webbilgitek.com twitter.com/webbilgitek facebook.com/webbilgitek Abone olmayı unuttun :) https://goo.gl/8zYLZ4
Altın Öğütler - Gizlilik 02:18
Altın Öğütler - Gizlilik 139 izlenme - 6 yıl önce aziz mahmut hüdayi h. z. gizlilik üzerine bir sohbeti
Köpek biraz gizlilik istiyor! 01:08
Köpek biraz gizlilik istiyor! 85 izlenme - 4 yıl önce Yuvasında kalmak isteyen köpek biraz özel hayatın özlemini çekiyor.
Dark İpad Gizlilik Sağlayan Ekran Koruyucu Film 00:49
Dark İpad Gizlilik Sağlayan Ekran Koruyucu Film 158 izlenme - 4 yıl önce Bu Videoda Dark Markasının İpad / İpad 2 / İpad 3 / İpad 4 Tabletinizi Topluma Açık Ortamlarda Güvenle Kullanmanızı Sağlayan Ekran Filmini Ve Nasıl Çalıştığı...
Hz. Ali (as): Allah’ım bilinmeyen gizliliklere sahip olan Hz. Mehdi (as)’ı yeryüzünde zahir et 00:34
Hz. Ali (as): Allah’ım bilinmeyen gizliliklere sahip olan Hz. Mehdi (as)’ı yeryüzünde zahir et 12 izlenme - 1 yıl önce Hz. Ali (as): Allah’ım bilinmeyen gizliliklere sahip olan Hz. Mehdi (as)’ı yeryüzünde zahir et.
Hz. Ali (as) gizliliklerin ve uzayın keşfi Hz. Mehdi (as)’ın zuhur zamanının işaretidir 00:27
Hz. Ali (as) gizliliklerin ve uzayın keşfi Hz. Mehdi (as)’ın zuhur zamanının işaretidir 12 izlenme - 1 yıl önce Hz. Ali (as) gizliliklerin ve uzayın keşfi Hz. Mehdi (as)’ın zuhur zamanının işaretidir.
 Suruç'ta Canlı Bomba Kurbanlarının Yakınlarından 'Gizlilik Kararı' Tepkisi 02:52
Suruç'ta Canlı Bomba Kurbanlarının Yakınlarından 'Gizlilik Kararı' Tepkisi 9 izlenme - 1 yıl önce Suruç'ta canlı bomba kurbanlarının yakınlarından 'gizlilik kararı' tepkisi Şanlıurfa'nın Suruç İlçesi'nde, IŞİD militanı canlı bomba Şeyh Abdurrahman Alagöz'ün kendisini patlatması sonucu 33 kişinin yaşamını yitirdiği saldırıda ölenlerin yakınları, olayın ardından başlatılan soruşturmada alınan gizlilik kararının kaldırılmasını stedi.