Hoşgeldiniz!

gladyatör

Gladyatör 2 Oyun Hilesi 02:04
Gladyatör 2 Oyun Hilesi 47.397 izlenme - 4 yıl önce arkadaşlar sesim biraz kötü çıkmış özür dilerim umarım birşeyler anlamışsınızdır izlediğiniz için teşekkür ederim
Gladyatör (2000) - Son Sahne 05:48
Gladyatör (2000) - Son Sahne 969 izlenme - 2 ay önce Başrolü Russell Crowe'ın oynadığı film de Roma İmparatorluğu'na en parlak dönemi yaşatan General Maximus, girdiği bir meydan savaşından daha zaferle çıkar, artık tek hayali bir an önce evine dönerek karısı ve ailesine kavuşmaktır. Fakat, zamanın Roma İmparatoru Marcus Aurelius ,Maximus'a önemli bir görev verir ve iktidara sahip çıkmasını ister. Bunun üzerine imparatorun oğlu olan Commodus, iktidarın elinden alınacağını anlayınca general ve ailesini öldürme emri verir. Maximus ölümden zor kurtulur ve gladyatörler arenasına sürgün edilir. Yıllar sonra Roma'ya geri dönen güçlü gladyatör Maximus'un tek amacı Commodus'u öldürerek karısı ve oğlunun katledilmesinin intikamını almaktır.Film 73. Oscar Film Ödüllerinde başta "En İyi Film" Olmak üzere 5 dalda ödül almıştır.
spartacus 4 gladyatöre karşı 04:53
spartacus 4 gladyatöre karşı 26.755 izlenme - 7 yıl önce spartacus
Gladyatör 2 Hilesi - Swords And Sandals 03:46
Gladyatör 2 Hilesi - Swords And Sandals 16.587 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlar Auto Click programını google.'da şöyle yazın: GS Auto Click Programı Böyle ilk çıkan linke tıklayın.Bu sayede tıklamalarınız çok kolay olacaktır..İyi Hileler :)
Renault 18 Diesel - Gladyatör 00:57
Renault 18 Diesel - Gladyatör 9.404 izlenme - 3 yıl önce Ergenlik çağına girmiş er kişinin enginlere sığmayan, taşan ruh halinin motorize versiyonudur Renault 18 Diesel. Laf anlatamazsınız, durduramazsınız. Zincire de vursanız kar etmez. O, şeyinin -pardon-, besleme pompasının dikine gider.
Acemi Gladyatör - Türkçe Dublaj Fragmanı 02:27
Acemi Gladyatör - Türkçe Dublaj Fragmanı 16.913 izlenme - 5 yıl önce Acemi Gladyatör ( Gladiatori di Roma) Roma İmparatorluğu döneminde geçiyor. Pompeii’yi yıkıma uğratankorkunç patlamanın ardından bir başına kalan küçük Timo, General Chirone tarafından evlat edilinilir. Timo zamanla Roma’nın en meşhur gladyatör okulunda eğitim almaya başlar ve önü açık bir gladyatör olması için babası Chirone elinden geleni yapar. Fakat bu hayat tarzı Timo’ya göre değildir, çünkü onun tek gayesi arkadaşları ve Ciccius Mauritius ile birlikte olmaktır. Bu nedenle de ders saatleri geldiğinde eğitimlere uğramamaya başlar. Bu durum Chirone’nin kızı Lucilla’nın Yunanistan’dan dönmesiyle değişir. Timo şimdi güzeller güzeli çocukluk arkadaşının gönlünü fethetmek, babasını da gelecekteki oğlu olacağına inandırmak zorundadır. Winx Club çizgi film serisinin yönetmeni olan ve ardından sinema uyarlamalarını da gerçekleştiren Iginio Straffi’nin yönettiği filmin senaryosu, Ice Age filminin senaryosunda imzası bulunan Michael J. Wilson’a ait.
Gladyatör Elazığ Versiyon - Gıllo Ali Diatör (1080p) 23:58
Gladyatör Elazığ Versiyon - Gıllo Ali Diatör (1080p) 10.504 izlenme - 3 yıl önce Full hd görüntü ve stereo ses kalitesi ile efsane yeniden. Elazığlı tiyatro sanatçısı Abdullah Şekeroğlu'nun öncülüğünde, Gladyatör filminin üzerine Elazığ şivesiyle seslendirmelerin eklenmesiyle oluşturulmuş komik bir yapım. Seslendirmelerin hemen hemen hepsini aynı adam yani Abdullah Şekeroğlu yapmış. Toplamda 2 ya da 3 kişi var zaten seslendiren. Diyaloglar çok orjinal ve komikler, ayrıca da seviyeli. Meğer Elazığ ağzı ne kadar şirinmiş de haberimiz yokmuş... Başrolde, 'Maraba Hükmü'nün böyük oğlu, emekli başçavuş Gıllo Ali Diatör' vardır. 'Yani, kısaca O'na Gladyatör diyenler de çoğunluktaydı.' Bir diğer örnek: "Elli eli yüz, biz Elazığluyuz, Tahtadan gılıç, geçi gılliginden saçma, Gaçma* ulan; lan Hıdo, gaçma olum!" Bunlar da sonuncular olsun: "Nedisiz la kofik, moraliz nası olum?" "Lan Gıllo! Nefsin var mı lan zırtto?! Sıkısa bizim bahçaya gel oğlum!" "Ya nassı, di dayan da!" Admine not: Sitede olan versiyonunun 3 parça halinde ve pixel pixel olduğunu ayrıca ciddi anlamda bir senkron kayması olduğunu görünce sadece bu siteye özel hd versiyonunu hazırlama gereğini duydum. Yinede yayınlayıp yayınlamamak sizin insafiyetinize kalmış bir durum. Saygılar sunarım.
Gladyatörlerin Mekanında Yağlı Güreş 01:08
Gladyatörlerin Mekanında Yağlı Güreş 9.065 izlenme - 5 yıl önce Gladyatörlerin Mekanında Yağlı Güreş Başpehlivanlar Ahmet Taşçı İle Gökhan Arıcı, Gladyatörlerin Mekanında Yağlı Güreş Gösterisi Yaptı
İlber Ortaylı - Roma'yı Anlatan Filmler Üzerine 03:16
İlber Ortaylı - Roma'yı Anlatan Filmler Üzerine 4.486 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı, Roma dönemini anlatan filmleri oldukça sığ bulduğunu söylüyor ve Hollywood yapımlarının Roma'yı gladyatörlükten ibaretmiş gibi göstermelerinden şikayet ediyor. Augustus döneminde yapılan çok başarılı toplumsal düzenlemeler ve Tanrıların devletin çıkarına göre şekillendirilmesi gibi olaylar ve Roma'nın ayakta kaldığı süre boyunca Roma hukukunun da devamlı olarak içerik kazanması ve bugün de Avrupa devletlerinin hukuk sistemlerinde hayat bulması göz önünde bulundurulduğunda bu sitem pek de haksız sayılamayacaktır. ''Alman imparatorları iktidarlarını hem yerel güçlere hem de Kiliseye karşı kabul ettirmede Roma'yı ve hukukunu kullanmışlardır. Fransız kralları ve Napoléon da iktidarlarını Roma'ya bağlamışlardır.'' (Pax Romana, Tahiroğlu-Erdoğmuş, s.83, 128 numaralı dipnot) Napolyon'un Paris'teki anıt mezarının etrafındaki heykellerden hukuku temsil eden heykelin sağ elinde Roma hukukunu temsilen Iustinianus'un Institutiones'i, sol elinde ise daha sonra Fransız Medeni Kanunu olacak olan Code Napoléon bulunmaktadır. Bu durum yukarıdaki alıntının objektif bir doğru oluşunu adeta sembolize ediyor. Bu arada, videonun sonundaki Spartaküs eleştirisi büyük ihtimalle Kubrick'in 1960 tarihli filmi içindi. Ortaylı büyük ihtimalle Spartacus diye bir dizinin varlığından bile haberdar değildir.
Gladyatör Elazığ Versiyon - Gıllo Ali Diatör (1080p) 23:58
Gladyatör Elazığ Versiyon - Gıllo Ali Diatör (1080p) 3.441 izlenme - 3 yıl önce Full hd görüntü ve stereo ses kalitesi ile efsane yeniden. Elazığlı tiyatro sanatçısı Abdullah Şekeroğlu'nun öncülüğünde, Gladyatör filminin üzerine Elazığ şivesiyle seslendirmelerin eklenmesiyle oluşturulmuş komik bir yapım. Seslendirmelerin hemen hemen hepsini aynı adam yani Abdullah Şekeroğlu yapmış. Toplamda 2 ya da 3 kişi var zaten seslendiren. Diyaloglar çok orjinal ve komikler, ayrıca da seviyeli. Meğer Elazığ ağzı ne kadar şirinmiş de haberimiz yokmuş... Başrolde, 'Maraba Hükmü'nün böyük oğlu, emekli başçavuş Gıllo Ali Diatör' vardır. 'Yani, kısaca O'na Gladyatör diyenler de çoğunluktaydı.' Bir diğer örnek: "Elli eli yüz, biz Elazığluyuz, Tahtadan gılıç, geçi gılliginden saçma, Gaçma* ulan; lan Hıdo, gaçma olum!" Bunlar da sonuncular olsun: "Nedisiz la kofik, moraliz nası olum?" "Lan Gıllo! Nefsin var mı lan zırtto?! Sıkısa bizim bahçaya gel oğlum!" "Ya nassı, di dayan da!" Admine not: Sitede olan versiyonunun 3 parça halinde ve pixel pixel olduğunu ayrıca ciddi anlamda bir senkron kayması olduğunu görünce sadece bu siteye özel hd versiyonunu hazırlama gereğini duydum. Yinede yayınlayıp yayınlamamak sizin insafiyetinize kalmış bir durum. Saygılar sunarım.
Vahşi Futbol İtalya'da Büyük İlgi Görüyor 03:04
Vahşi Futbol İtalya'da Büyük İlgi Görüyor 168 izlenme - 2 ay önce İtalyanca "Tarihi Futbol" anlamına gelen "Calcio Storico" dünyada "Vahşi Futbol" olarak bilinmekte. Oyun kickbox, MMA, futbol ve rugby'nin birleşiminden oluşmakta. Her takımda 27 kişinin bulunduğu oyun tarih öncesi devirlerdeki gibi gladyatörlerin sahne aldığı arenalarda oynanmakta. Amaç elleri ve ayakları kullanarak en fazla golü atmak, bunları yaparken de şiddet kullanmak.
Spartacus'' Mükemmel '' Gladyatör''  Arena Dövüş Sahneleri. 07:05
Spartacus'' Mükemmel '' Gladyatör'' Arena Dövüş Sahneleri. 268 izlenme - 4 ay önce Spartacus Mükemmel arena dövüş sahneleri. Dizi, 2010–2013 Romalıların ihanetine uğradı, köleliğe zorlandı ve bir gladyatör olarak yeniden doğdu. Çizgi roman estetiğinin ve ileri görsel efekt teknolojilerinin tüm nimetlerinden yararlanılarak çekilen Spartacus: Blood and Sand, yurdundan ve sevdiği kadından koparılan bir adamın, kanlı arenalarda küllerinden doğuş... Beyazperde ÜlkesiABD, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık YönetmenleriJesse Warn, John Fawcett, T.J. Scott, Timothy James Scott MüzikJoseph LoDuca
Pit10 - Amp; Sansar Salvo Gladyatör (2012) 03:02
Pit10 - Amp; Sansar Salvo Gladyatör (2012) 4.170 izlenme - 5 yıl önce Pit10 - Amp; Sansar Salvo Gladyatör 2012
Dj Gladyatör Vs Bilal Göregen - Abi Deyince Bas Ed 02:30
Dj Gladyatör Vs Bilal Göregen - Abi Deyince Bas Ed 7.083 izlenme - 8 yıl önce www.djgladyator.com
gıllo ali yatiyor 2 08:10
gıllo ali yatiyor 2 3.177 izlenme - 8 yıl önce komik
Spartacus Blood and Sand Kamera Arkası 05:23
Spartacus Blood and Sand Kamera Arkası 2.338 izlenme - 3 yıl önce Spartacus dizisinin ilk sezonu olan Blood and Sand'in kamera arkası görütülerini izliyoruz.
The_battle_gladyatör 10:04
The_battle_gladyatör 3.185 izlenme - 7 yıl önce
Gladyatör - Marcus Aeruleus Öldürülme Sahnesi 03:49
Gladyatör - Marcus Aeruleus Öldürülme Sahnesi 1.404 izlenme - 4 yıl önce Gladyatör - Marcus Aeruleus Öldürülme Sahnesi
Gladyatör Elazığ Versiyon (Gıllı Ali) 07:20
Gladyatör Elazığ Versiyon (Gıllı Ali) 1.779 izlenme - 3 yıl önce Hayatımızda henüz youtube gibi bir kavramın olmadığı 2002 senesinde kulaktan kulağa yöntemi ile yayılan ve aradan 7 sene geçmesine rağmen bütün repliklerini dün gibi hatırladığım mükemmel bir 'Gladiator' dublajı. ''Gözümsüüünn, alayı fıs, boş beleş'' gibi replikleri ile Elazığ şiveli Gıllı Ali destanının ,ilk bölümü. Devam bölümleri de yakında yine burada olacak. alkışlarlayaşıyorum.com - unutmayan unutturmayan site ikinci bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8354/gladyator-elazig-versiyon-gilli-ali-2bolum final bölümü: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8606/gladyator-elazig-versiyon-gilli-ali-final
gladiator fragmanı 1 01:21
gladiator fragmanı 1 2.992 izlenme - 7 yıl önce roma imparatorluğu'na en parlak dönemi yaşatan general maximus girdiği bir meydan savaşından daha zaferle çıkar artık tek hayali bir an önce evine dönerek karısı ve ailesine kavuşmaktır. fakat zamanın roma imparatoru marcus aurelius maximus'a önemli bir görev verir ve iktidara sahip çıkmasını ister. bunun üzerine imparatorun oğlu olan commodus iktidarın elinden alınacağını anlayınca general ve ailesini öldürme emri verir. maximus ölümden zor kurtulur ve gladyatörler arenasına sürgün edilir.
gıllo ali yatiyor 07:45
gıllo ali yatiyor 2.693 izlenme - 8 yıl önce gladyatör filminin türkçe dublajı :)
elazığca gladyatör 03:49
elazığca gladyatör 2.449 izlenme - 8 yıl önce marmara elazığlılar derneği arşivinden www.mared.gen.tr
Elazığ Usulü Tom ve Jerry - Pıssik ile Sıçan 01:30
Elazığ Usulü Tom ve Jerry - Pıssik ile Sıçan 1.528 izlenme - 3 yıl önce Tam 7 yıl önce yapılan dublaj çalışmasını paylaşmak istedim.Bir Gıllı Ali (Gladyatör) olmasada idare eder.
Gladyatör Film Müziği - Now We Are Free 04:13
Gladyatör Film Müziği - Now We Are Free 851 izlenme - 3 yıl önce Hayatta yaptıklarımız, sonsuzlukta yankılanır. (Maximus / Gladiator) ... 'Maximus'un tek amacı Commodus'u öldürerek karısı ve oğlunun katledilmesinin intikamını almaktır.' Konusu içerisinde harika bir film olan Gladyatör'ün film kadar güzel müziğini dinliyorum efenim ...
gladyatör 11:52
gladyatör 1.058 izlenme - 7 yıl önce gladyatör
Gladyatör Elazığ Versiyon (gıllı ali) 2.Bölüm 07:43
Gladyatör Elazığ Versiyon (gıllı ali) 2.Bölüm 1.124 izlenme - 3 yıl önce Hayatımızda henüz youtube gibi bir kavramın olmadığı 2002 senesinde kulaktan kulağa yöntemi ile yayılan ve aradan 7 sene geçmesine rağmen bütün repliklerini dün gibi hatırladığım mükemmel bir 'Gladiator' dublajı. ''elli elli yüz, biz elaziğlüyüz'' gibi replikleri ile Elazığ şiveli Gıllı Ali destanının ,ikinci bölümü. Devam bölümleri de yakında yine burada olacak. ilk bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8137/gladyator-elazig-versiyon-gilli-ali final bölümü: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8606/gladyator-elazig-versiyon-gilli-ali-final
Dj Gladyatör Vs Emrah - Haydi Şimdi Gel Remix 04:16
Dj Gladyatör Vs Emrah - Haydi Şimdi Gel Remix 1.556 izlenme - 5 yıl önce Dj Gladyatör Vs Emrah - Haydi Şimdi Gel Remix Haydi Şimdi Gel Sensiz Olamamki
Gannicus Özgürlügünü Kazanıyor (Spartacus TR Dublaj) 05:07
Gannicus Özgürlügünü Kazanıyor (Spartacus TR Dublaj) 57 izlenme - 2 ay önce Spartacus: Arenanın İlahları Spartacus: Gods of the Arena, dizi, 2011 18+ 1. sezon Starz kanalınca hazırlanan bir mini dizi ve Spartacus: Kan ve Kumun önbölümüdür. İlk bölümü 21 Ocak 2011 tarihinde yayınlanmıştır. Dizi, Capua Şampiyonu olan Gannicus isimli gladyatörü konu edinmiştir. Oyuncu kadrosunda orijinal seriden Lucy Lawless Lucretia'yı, John Hannah Batiatus'u, Peter Mensah Oenomaus'ı ve Manu Bennett ise Crixus'ı canlandırmıştır. Vikipedi TürüAksiyon Filmi, drama, melodram, Macera filmi, Biyografi, Dönem İşi ÜlkesiABD YönetmenleriMichael Hurst, Jesse Warn, Rick Jacobson, John Fawcett, Brendan Maher MüzikJoseph LoDuca
3d Gladyatör Dövüşü Oyunu Nasıl Oynanır 05:29
3d Gladyatör Dövüşü Oyunu Nasıl Oynanır 814 izlenme - 4 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/dovus-oyunlari/3d-gladyator-dovusu.html 3D Oyunlar Oyna http://www.oyunkolu.com/3d-oyunlar/ Çeşitli kılıçlar ve özel güçleri ile Gladyatörümüzün kontrolünü sizler sağlayabilir ve düşmanlarına karşı büyük bir savaş verebilirsiniz.
Gladyatör Elazığ Versiyon (gıllı ali) Final 07:41
Gladyatör Elazığ Versiyon (gıllı ali) Final 947 izlenme - 3 yıl önce Hayatımızda henüz youtube gibi bir kavramın olmadığı 2002 senesinde kulaktan kulağa yöntemi ile yayılan ve aradan 7 sene geçmesine rağmen bütün repliklerini dün gibi hatırladığım mükemmel bir 'Gladiator' dublajı. ''zenteric zenteriz, burduu beyazzz'' gibi replikleri ile Elazığ şiveli Gıllı Ali destanının ,final bölümü. ilk bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8137/gladyator-elazig-versiyon-gilli-ali ikinci bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8354/gladyator-elazig-versiyon-gilli-ali-2bolum