Hoşgeldiniz!

Glikoz Videoları İzle

Şekerin Vücuda Etkileri (Animasyon İçerir) 03:03
Şekerin Vücuda Etkileri (Animasyon İçerir) 4.731 izlenme - 1 yıl önce Çayı şekersiz içemeyen biri olarak karaciğerimin halini merak ettim şimdi doğrusu.. Zayıf olmama rağmen aşırı şeker tüketiyorum.. Bu tür videolar beni endişelendirsede atın ölümü arpadan olsun mantığı ağır basıyor..
Gazlı İçeçek Üretimi - Discovery Channel 04:58
Gazlı İçeçek Üretimi - Discovery Channel 214 izlenme - 2 yıl önce Boşuna dememişler alet işler el övünür diye. Ne de güzel şey değil mi bu otomasyon, lökür lökür içtiğimiz o gazlı içeçekleri üretim ve dolum aşamalarını bu kısacık videoda gözlemleyebileceğiz.
Bayat Ekmekten Benzin Katkısı Üretti 02:06
Bayat Ekmekten Benzin Katkısı Üretti 45 izlenme - 1 yıl önce Gazi Üniversitesi Kimya Fakültesi Biyokimya Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Elif Loğoğlu, evinde ekmeğin israf edilmesine dayanamadı ve bayat ekmeğin yapısındaki nişastayı glikoza, glikozu da mayalayarak benzinin katkı maddesi biyoetanole dönüştürdü.
Bilim Yolunda - 2 - Bitkiler Dünyası 10:26
Bilim Yolunda - 2 - Bitkiler Dünyası 2 izlenme - 2 yıl önce Bitkiler Dünyası : Bitkiler dünyasından hayret verici kabiliyetler, fotosentez sonucunda oluşan kimyasal enerji, selüloz ile glikoz arasındaki çok ince fark, bitkilerin metrelerce yukarı su taşırken hiçbir mekanik pompa gücünü kullanmamaları gibi konular anlatılmıştır. http://www.a9.com.tr/izle/184205/Bilim-Yolunda/Bilim-Yolunda---2---Bitkiler-Dunyasi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo