Hoşgeldiniz!

gmax

G-Max'le Türklerin İmtihanı (Küfür İçerir) 05:43
G-Max'le Türklerin İmtihanı (Küfür İçerir) 1.762 izlenme - 2 hafta önce G-Max, lunaparklara kurulan adrenalin yüklü makinelere benzer eğlenceli ve bir o kadar da zorlu bir makine. Bu makineye kendi rızası ile veya arkadaş hatırı için binen memleketim insanlarından derleme yapılmış efsane bir video sizlerle efendim.
Adım Adım Bir Kızın Çıldırışı 02:12
Adım Adım Bir Kızın Çıldırışı 63.829 izlenme - 8 yıl önce çıldır dı kız be
G-Max'de Orgazm Olan Kadın 02:34
G-Max'de Orgazm Olan Kadın 4.961 izlenme - 8 ay önce GMAX adı verilen ve gerilmiş bir platformu havaya fırlatarak insanlara güvenli bir heyecan yaşatan fasilitenin bazen hiç hesapta olamayan sonuçlarıda olabiliyor. Heyecanın dozunu kaçıran 2 hanım abla GMAX'da orgazm olarak heyecan doruklarını zorluyor
Hayatta Bir Daha Binmem 03:44
Hayatta Bir Daha Binmem 5.016 izlenme - 4 yıl önce Gmax adrenalin de yaşadığımız bir komik an :))
Gmax - Durdurun Gevur İcadını Ayağım Titriyor ( Full Korku Komedi ) 04:28
Gmax - Durdurun Gevur İcadını Ayağım Titriyor ( Full Korku Komedi ) 4.289 izlenme - 3 yıl önce Gmax - Durdurun Gevur icadını Ayağım Titriyor ( Full Korku Komedi )
Gmax'te Bayılıp Bayılıp Ayılan Eleman 01:36
Gmax'te Bayılıp Bayılıp Ayılan Eleman 4.403 izlenme - 3 yıl önce Aslında hiç binmediğim bir alet bu Gmax. Tam olarak ne kadar korku, heyecan yaşanıyor bilmiyorum o yüzden fazla atıp tutmayacağım ama bu kadarı da galiba biraz fazla.
Türklerin G-Max ile İmtihanı (Küfür İçerir) 09:38
Türklerin G-Max ile İmtihanı (Küfür İçerir) 6.072 izlenme - 3 yıl önce İnternette var olan Gmax videolarının bir mixini yapmışlar, güzel de olmuş, bize de izlemek düşüyor.
Pascal Nouma Gmax'a Binerse 04:35
Pascal Nouma Gmax'a Binerse 3.308 izlenme - 4 yıl önce Pascal
G-Max'te Surat İfadesi Hiçbir Şekilde Değişmeyen Adam 03:05
G-Max'te Surat İfadesi Hiçbir Şekilde Değişmeyen Adam 2.734 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşı ile bindiği G-Max'te hiçbir şekilde surat ifadesi değişmeyen değişik insan. Normal şartlarda adrenalinin tavan yapıp nefes aldığı için ve ayağı yere basacağı için yaratıcısına şükürler yardırması gerekirken, hayattan bezmiş ve yaşamanın anlamsızlığı içinde kaybolmuş tavırlar sergileyen adamı izliyoruz...
Gmax'te Ruhunu Teslim Eden Eleman! 01:11
Gmax'te Ruhunu Teslim Eden Eleman! 2.409 izlenme - 3 yıl önce Eleman ilk başta hazırlıklı gibi görünse de gmax fırlayıp inişe geçtiği anda kendini kaybediyor şuur bir yana adam bir yana gidiyor. Büyük konuşmamak lazım yapmadım çünkü.
Korkak Şişman 01:01
Korkak Şişman 4.668 izlenme - 9 yıl önce şişman çocuk çok korkuyor
Türklerin G-Max ile İmtihanı (Küfür İçerir) 09:38
Türklerin G-Max ile İmtihanı (Küfür İçerir) 1.722 izlenme - 3 yıl önce İnternette var olan Gmax videolarının bir mixini yapmışlar, güzel de olmuş, bize de izlemek düşüyor.
Bi Daha Binersem 03:44
Bi Daha Binersem 1.584 izlenme - 4 yıl önce Gmax adrenalin de yaşadığımız bir komik an :)) - Telif hakkı saklıdır izinsiz yüklenen videolar şikayet edilecektir.
Kız Korkudan Ölecekti:) 02:20
Kız Korkudan Ölecekti:) 2.628 izlenme - 9 yıl önce
Gmax'e Kız Arkadaşıyla Binip Rezil Olan Erkek 00:58
Gmax'e Kız Arkadaşıyla Binip Rezil Olan Erkek 720 izlenme - 2 yıl önce Gmax'e kız arkadaşıyla binen erkek Gmax'e bindiğine pişman olmuştur. Gmax ile sapan gibi gökyüzüne fırlatılınca kız arkadaşından daha fazla korkan erkek durumu toparlamaya çalışsada nafile.
G-Max'te Orgazma Kadar Varıp Gelen Kadın 01:08
G-Max'te Orgazma Kadar Varıp Gelen Kadın 1.576 izlenme - 3 yıl önce Kadınları tatmin etmek zordur. Neyden tatmin oldukları da bir çok kitaba, bilimsel teze konu oldu. İşte o olayı başka yerde yerine getirmiş bi ablamız.
Gmax Scary Movie 01:58
Gmax Scary Movie 704 izlenme - 4 yıl önce gmax - bir daha binersem
Zenciler G-Max'te 02:15
Zenciler G-Max'te 437 izlenme - 3 yıl önce Zenci abilerimiz Slingshot (Bizdeki ismiyle G-Max) denen aleti bir deneyelim derken ortaya bol niggalı bol fucklı ve bol oooovvvv şitli bir video çıkmış.
Pascal Nouma - Gmax Deneyimi (Küfür İçerir) 04:35
Pascal Nouma - Gmax Deneyimi (Küfür İçerir) 712 izlenme - 3 yıl önce GMax Yeni Zelanda'dan çıkıp dünyanın dört yanına yayılmış,güvenli ve heyecanı doruk noktasında yaşatan bir teknoloji harikası! Pascalın konuk olduğu bir gün kaydedilen görüntüler ve içimizden biri Pascal'ın gitgide bizden biri olması
Gmax Kurbanları (Dışarıdan Görünüş) 04:58
Gmax Kurbanları (Dışarıdan Görünüş) 490 izlenme - 3 yıl önce Gmax korkusu insana neler dedirtiyor :)
Dünyanın En Ruhsuz Adamı 03:05
Dünyanın En Ruhsuz Adamı 380 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşı ile bindiği G-Max’te hiçbir şekilde surat ifadesi değişmeyen değişik insan. Normal şartlarda adrenalinin tavan yapıp nefes aldığı için ve ayağı yere basacağı için yaratıcısına şükürler yardırması gerekirken, hayattan bezmiş ve yaşamanın anlamsızlığı içinde kaybolmuş tavırlar sergileyen adamı izliyoruz… Gmax, bungy jumping sporundan yola çıkılarak yapılmış bir eğlence aletidir. Bu çılgın adrenalin sporu da Yeni Zelanda'dan çıkıp tüm dünyaya yayılmıştı. Bungy jumping tehlikeli bir spor olduğundan bunu daha güvenli ve daha yapılabilir bir hale getirmek için Troy Griffin 1995 yıllarında Gmax aletini sunmuştur. Gmax aleti kısa süre içinde dikkat çekmiş ve büyük bir kitleye kendini duyurmuştur. Gmax iki büyük kule arasında gerdirme ile kişileri 2 saniye içinde 200km hızlı yukarı doğru fırlatan mükemmel bir o kadar da korkunç bir oyun aleti diyebiliriz. GMax aslında bir çok kişinin dilinde tam anlamıyla adrenalin koması olarak da adlandırılıyor. Çünkü gerçekten binen kişi her ne kadar ben korkmam dese bile yürekleri ağıza getiriyor. Gmax’ı en eğlenceli kılan özelliklerinden birisi ise video kayıt özelliği olması. Üretici olan Troy Griffin yapım aşamasında bunun korku dolu dakikalar yaratacağını bildiği için böyle bir özellik koymayı uygun görmüştür. Sizde gmax’a bindikten sonra videonuzu izleyecek ve kendinize çok güleceksiniz. Çünkü gmax maalesef dışarıdan göründüğü gibi değil.
Alican Bir Islaklık Hissediyorum - Gmax 04:01
Alican Bir Islaklık Hissediyorum - Gmax 833 izlenme - 3 yıl önce Mal olmanın dramı hem korkuyosun, hem o tanımlayamadığım cisme ne biniyosun, birisi işer, birisi sıçar, kızın sesi kulağı tırmalar kusmadıklarına dua ediyorum, izleyelim yalnız sesini kısın kızın sesi geçici sağırlık yapıyo.
Tubis - Aylin Gmax 01:55
Tubis - Aylin Gmax 725 izlenme - 4 yıl önce Almanya da Hot Shot 2013
Heyecan Dolu Anlar 03:44
Heyecan Dolu Anlar 457 izlenme - 3 yıl önce OFFICIAL VİDEO - Gmax adrenalin de yaşadığımız bir komik an :)) - Telif hakkı saklıdır izinsiz yüklenen videolar şikayet edilecektir.
Gmax - Altıma Koydum 03:42
Gmax - Altıma Koydum 716 izlenme - 3 yıl önce İzlediğim en komik Gmax çekimi, bir de bu gibi "Osman Abeeey* diye bir Gmax videosu var, onu da bu video kabul olursa eklerim. 1:05'de sağdaki abinin emraah si..tim belanı deyişi...
Özlem Yıldız'ın Gmax Macerası 06:35
Özlem Yıldız'ın Gmax Macerası 666 izlenme - 4 yıl önce Özlem Yıldız'ın Gmax Macerası
Lunaparkdaki Çılgın Alet 03:06
Lunaparkdaki Çılgın Alet 1.221 izlenme - 9 yıl önce lunaparkdan sogudum valla :d
Saf G-Max Korkusu - Öldüm Bilo Öldüm 02:58
Saf G-Max Korkusu - Öldüm Bilo Öldüm 509 izlenme - 3 yıl önce G-max denilen bu cihaz kim bilir kaç koca yiğitleri götünden terletti, kimleri kalp krizinin eşiğine sürükledi, şahsen binmem binene de karışmam. 1.47'de esas çocuğun aşağı bakıp ananı sikiiiiim diye bağırmasını 300 kere izleyebilirsiniz bence, ayrıca Bilo sen ne pis bi arkadaşmışsın.
Gmax`de Manitaya Rezil Olan Genç 01:59
Gmax`de Manitaya Rezil Olan Genç 602 izlenme - 4 yıl önce Gmax`e Binip Manitaya Rezil Olan Genç İzlenme Rekorları Kırıyor.
G-max Deneyimi 2 - Bir Daha Binersem (Küfür İçerir) 03:44
G-max Deneyimi 2 - Bir Daha Binersem (Küfür İçerir) 453 izlenme - 3 yıl önce Daha önce Pascal'ın izlediğimiz Gmax deneyimini, arkadaşları tarafından zorla bindirilmiş olan gencin dramına şahitlik edeceğiz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52372/pascal-nouma---gmax-deneyimi-kufur-icerir