Hoşgeldiniz!

go to sleep

Before I Go To Sleep ( Fragman) 02:14
Before I Go To Sleep ( Fragman) 19.945 izlenme - 3 yıl önce Before I Go To Sleep ( Fragman)
Eminem - Go To Sleep Ft. Obie Trice And Dmx (Türkçe Altyazılı) 04:46
Eminem - Go To Sleep Ft. Obie Trice And Dmx (Türkçe Altyazılı) 3.398 izlenme - 3 yıl önce Ja: Ja Rule Grand Champ: DMX'in 5. albümü. Bloodline: DMX'in kurduğu label. http://www.facebook.com/rapceviri
Baby Tv - Go to Sleep 00:58
Baby Tv - Go to Sleep 1.845 izlenme - 3 yıl önce "Daha fazla ninni için Dans eden hayvanlar neşeli ve sevimli görüntüleriyle sizlerle Daha fazla çocuk şarkısı dinlemek ve daha fazla çizgi film izlemek için www.izlesene.com/cocuksarkilari www.izlesene.com/cizgifilmizle"
Go To Sleep 00:19
Go To Sleep 3.077 izlenme - 8 yıl önce güsel hareket
Before I Go To Sleep - Fragman 01:37
Before I Go To Sleep - Fragman 338 izlenme - 3 yıl önce Yayına Gireceği Tarih: 5 Eylül 2014 Oyuncular:Nicole Kidman, Colin Firth, Mark Strong Filmin Özeti:Her gece hafızası adeta sıfırlanan Christine, bir tarafta karanlık geçmişine ulaşmaya çalışırken, diğer yandan da kendisini öldürmeye çalışan kişiyi aramaktadır. Dürüstlüğü konusunda şüpheye düştüğü kocası Ben, şüpheliler listesinin en tepesindedir. Fakat hafızasını geri kazanma derdinde olan Christine, aslında kimseye güvenmemesi gerektiğini kısa sürede anlayacaktır.
CM Punk - Go To Sleep 03:01
CM Punk - Go To Sleep 275 izlenme - 4 yıl önce CM Punk - Go To Sleep
Baby Tv - Go to Sleep 00:58
Baby Tv - Go to Sleep 191 izlenme - 3 yıl önce "Daha fazla ninni için Dans eden hayvanlar neşeli ve sevimli görüntüleriyle sizlerle Daha fazla çocuk şarkısı dinlemek ve daha fazla çizgi film izlemek için www.izlesene.com/cocuksarkilari www.izlesene.com/cizgifilmizle"
Before I Go to Sleep Fragmanı 02:14
Before I Go to Sleep Fragmanı 200 izlenme - 3 yıl önce ‘Before I Go to Sleep’ filminin fragmanı yayınlandı! S.J.Watson’ın Before I Go to Sleep adlı romanından uyarlanan filmde, hafıza kaybı yaşayan bir kadın bildiği herşeyin aslında bir yalan olduğunu farkına varır.
Eminem feat. 2Pac - Go To Sleep (Remix) 03:21
Eminem feat. 2Pac - Go To Sleep (Remix) 3 izlenme - 2 hafta önce
CM Punk -Go To Sleep WWE Champion 2013 01:48
CM Punk -Go To Sleep WWE Champion 2013 139 izlenme - 4 yıl önce CM Punk -Go To Sleep WWE Champion 2013
Sinema - Uyuyana Kadar 01:27
Sinema - Uyuyana Kadar 150 izlenme - 3 yıl önce Christine'nin hafızası geçirdiği bir kaza sonrası her gece adeta sıfırlanır. Kendisini 27 yaşında sanıyorken, aynada 40 olduğunu görür; fotoğraflarda "bu senin kocan" yazan adamı hatırlayamaz. Christine bir tarafta karanlık geçmişine ulaşmaya çalışırken, diğer yandan da kendisini öldürmeye çalışan kişiyi aramaktadır. Dürüstlüğü konusunda şüpheye düştüğü kocası Ben, şüpheliler listesinin en tepesindedir. Fakat hafızasını geri kazanma derdinde olan Christine, aslında kimseye güvenmemesi gerektiğini kısa sürede anlayacaktır.