Hoşgeldiniz!

göbek atmak

Göbek Böyle Atılır 01:00
Göbek Böyle Atılır 81.605 izlenme - 6 yıl önce Mübarek Bu Adam Su Yatağı Gibi, Baksanıza Eline Göbeğini Almış Hamur Yoğurur Gibi Göbek Atıyor. Gerçekten Çok Komik...
Osman Gazi Köprüsü'nün Açılışında Göbek Atan Çomarlar 02:03
Osman Gazi Köprüsü'nün Açılışında Göbek Atan Çomarlar 6.209 izlenme - 4 ay önce En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim; iliklerime kadar tiksiniyorum lan sizden. Daha 2 gün önce Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısında elliye yakın kişi ölmüşken; çıkıp devletin yapmak zorunda olduğu hizmetleri yaptığı için(köprü ücreti 89tl bu arada) böyle pervasızca göbek atmanız midemi bulandırıyor. O mührü basan ellerinizi birbirine vurup oynarken yerlere kan damlıyor. İliklerime kadar tiksiniyorum lan sizden.
Master Of Puppets'la Göbek Atmak - Diana Bastet 02:09
Master Of Puppets'la Göbek Atmak - Diana Bastet 3.855 izlenme - 3 ay önce Diana Bastet, metal müzik üzerine attığı göbeklerle tanınan bir dansçı ablamız. Kendisini bu videoda Metallica'nın Master Of Puppets şarkısı üzerine sanatını icra ederken seyreyliyoruz.
Mezdeke Ye 5 Çeker 03:54
Mezdeke Ye 5 Çeker 94.508 izlenme - 7 yıl önce
Adnan Şenses - Bele Ceket Bağlama Hareketi 06:40
Adnan Şenses - Bele Ceket Bağlama Hareketi 3.779 izlenme - 2 yıl önce Bele ceket bağlayarak göbek atma ekolünün öncüsü sayılan Adnan Şenses roman havasını yaşayarak yorumlayan ender sanatçılardandır. Müziği 6 kez bırakıp 7 kez dönmesiyle sanat camiasının Süleyman Demirel'i olarak da bilinir kendisi. Sen hep göbek at Rakı Saçlı Adam...
Ankara'da Ev Partisi Yapmak 01:06
Ankara'da Ev Partisi Yapmak 2.902 izlenme - 2 yıl önce Efendim yirmi yıldır Ankara'da yaşayan birisi olarak bu şehri sevemedim gitti. İzmir'deki ev partilerine bak bir de buraya... Benim şehrim İzmir.Bu video da Ankara'da bir ev partisinden. Ben burada olmak istemezdim, zira ortama dikkat edilirse ürkütücü...
Tarsus - Çılgın Çilli Bom Dansı 04:14
Tarsus - Çılgın Çilli Bom Dansı 1.120 izlenme - 2 yıl önce Tarsus'taki abilerin ne kadar yetenekli olduğunu bize gösteren bir video. Ayrıca ilk paylaşımım. Kategoriye de türk işi diyebildim çünkü ne desem boş...
Bahar - Roman - Çingene Belgeseli 14:45
Bahar - Roman - Çingene Belgeseli 1.256 izlenme - 1 yıl önce Edirne Roman mahallesinde baharı karşılama kutlamaları. Filmde, Hıdrellez (Kakava) gelenekleri, şenlikler sırasında baharın gelişinin nasıl kutlandığı, genç kızların bu kutlamalarda neden gelinlik giydikleri, kapılarına neden bir ağaç dalı taktıkları ve genç kızların evlilik hayatına bakışları konu alınmaktadır. Önyargısız, bütün nefret düşüncelerinden arınarak izlemeliyiz. Yaşadığımız hayatı seçemiyoruz ve her insanın, her toplumun bulunduğu durumla ilgili sebepleri vardır. Zaten güzel insanlardır, yakından tanıyan seviyor. Yönetmenler: Batuhan Kurt, Özge Arslan, Sezen Çobanoğlu, Gözde Karavit Müzik: Kardeş Türküler / Şukar Şukar Katıldığı festivalleri, gösterildiği yerleri ve kazandığı ödülleri uzun olmasın diye böyle paylaşıyorum: http://i.imgur.com/UoUCAGo.jpg
muhteşem dörtlü 04:51
muhteşem dörtlü 4.184 izlenme - 8 yıl önce özel verimli özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi http://www.ozelverimli.com.tr çocuklarımıza hayatın her alanında var olduklarını hissettirmek için sosyal etkinlikler düzenliyor ve özel günlerde görevler veriyoruz.
Buz Dolu Varillerde Dans Etmek (Türk Kızı İçerir) 05:00
Buz Dolu Varillerde Dans Etmek (Türk Kızı İçerir) 678 izlenme - 1 yıl önce Şu soğuk kış günlerinde, yazdan kalma bir vidyo paylaşayım da içiniz ısınsın demek isterdim; ama buzları görünce daha da üşüdüm ben. Lafı uzatmadan iyi seyirler dileyeyim.
Adrien Brody'nin Göbek Dansı 00:52
Adrien Brody'nin Göbek Dansı 422 izlenme - 1 yıl önce Bir reklam için İstanbul’a gelen ünlü oyuncu Adrien Brody göbek atmayı ihmal etmemiş. Bu arada ne güzel de kıvırıyor.
Göbek Atmada Uzman Teyze 06:32
Göbek Atmada Uzman Teyze 1.199 izlenme - 3 yıl önce Göbek Atmada Uzman Teyze
Bu Nasıl Göbek Atmak 01:10
Bu Nasıl Göbek Atmak 1.409 izlenme - 7 yıl önce
İrlanda Yöresel Dansı -vs- Tarlabaşı Roman Dansı 03:11
İrlanda Yöresel Dansı -vs- Tarlabaşı Roman Dansı 433 izlenme - 2 yıl önce İstiklal caddesinde sıradan bir gündü.Sevgili İrlanda'lı arkadaşlarımız kendilerine özgü enstrümanlarıyla danslarını icra edip akşama bir Irish cafe parası çıkarmak için eski semtim Tünel meydanında ortama neşe vermekteydiler. Ama o da neydi bu dansa daha fazla dayanamayan yüksek ihtimalle tarlabaşı, tepebaşı ya da şişhane' de ikamet ettiklerini düşündüğüm İrlanda dansını sahaya gömen pistte fırtınalar estiren hanım teyzelerimiz tribünlerin çığlıkları arasında showlarını sergilemekteydiler. alkislarlayasiyorum.com tünel duvarlarına domaini yazılası site!
Göbek Nasıl Atılır Görelim 00:43
Göbek Nasıl Atılır Görelim 595 izlenme - 5 yıl önce karabük
yer bul göbek at 00:51
yer bul göbek at 596 izlenme - 7 yıl önce bu çocuk bir harika....
emre çoruk ... taverna 03:37
emre çoruk ... taverna 480 izlenme - 7 yıl önce taverna ..
Canlı Yayında Şarkı Söyleyip Kıvırarak Göbek Atmak - Adnan Aybaba 01:49
Canlı Yayında Şarkı Söyleyip Kıvırarak Göbek Atmak - Adnan Aybaba 219 izlenme - 1 yıl önce Bir Adnan Aybaba klasiği daha. Reyting uğruna her türlü rezilliği yapabilecek program Serbest Vuruş'ta dünkü bölümde de şaşırtıcı anlar yaşandı. Ünlü spor yorumcusu Adnan Aybaba, Aziz Yıldırım hakkında yeniden yargılanma kararı çıkınca canlı yayınca şarkı söyleyip göbek attı. Ortaya da böyle ilginç görüntüler çıktı tabi. Yorum sizin.
Göbek Atarak Kar Yağışını Kutladılar 00:38
Göbek Atarak Kar Yağışını Kutladılar 87 izlenme - 10 ay önce İstanbul’da beklenen kar yağışı Taksim ve çevresinde de etkisini göstermeye başladı. Bazı Roman vatandaşlar kar yağışını göbek atarak kutladı.
Canlı Yayında Göbek Şov 00:19
Canlı Yayında Göbek Şov 117 izlenme - 2 yıl önce Habertürk ekranlarında yayınlanan ekonomi programında canlı yayında olduğunu unutan muhabir, bir anda ayağa kalkarak göbek attı. Habertürk televizyonunda yayınlanan ve Yavuz Semerci ile Abdurrahman Yıldırım'ın sunduğu 'Eko Siyaset' programı bugün yayınlanan bölümünde ilginç anlara şahit oldu. CANLI YAYINDA OLDUĞUNU UNUTTU Program ekibi, kameralar Yıldırım'ı gösterdiği sırada canlı yayında olduklarını unutan muhabirin azizliğine uğradı. Ekonomide olup bitenlerin ciddi ciddi konuşulduğu sırada muhabirin bir anda ayağa kalkarak göbek atması yeni bir "canlı yayın hadisesi" olarak kayıtlara geçti.
Yeni Eğitim Öğretim Dönemini Göbek Atarak Kutlamak 02:48
Yeni Eğitim Öğretim Dönemini Göbek Atarak Kutlamak 161 izlenme - 2 yıl önce Efendim Edirne'de Roman vatandaşlarımız da çocuklarını okulun ilk gününde yalnız bırakmamışlar. Veliler bahçede, öğrenciler ise okulun içinde göbecikler atmış. Allah hepimize böyle şenşakrak kafalar nasip etsin, buyrun izleyelim efendim.
Bandonun Karşısına Geçip Göbek Attan Adam 00:58
Bandonun Karşısına Geçip Göbek Attan Adam 81 izlenme - 2 yıl önce Adana'da bandonun karşısına geçip Kesik Çayır Biçilir mi türküsüyle göbek atan adam vatandaşın bir anda ilgi odağı oldu. Cep telefonu kamerası ile adamın oynamasını çeken bir vatandaş bu görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Kesik Çayır Biçilir Mi? Şarkı Sözleri: Kesik çayır biçilir mi Sular soğuk içilir mi Bana yardan geç diyorlar Seven yardan geçilir mi Ağam desinler desinler Şeker yesinler Şu kız şu oğlana Vurgun desinler Aman ben yandım Yandım yandım yandım Ellerin köyünde Aldandım kaldım Ankara'nın tren yolu Gahi eğri gahi doğru Canım benim anadolu Gideyim mi senden gayrı Ağam desinler desinler Şeker yesinler Şu kız şu oğlana Vurgun desinler Aman ben yandım Yandım yandım yandım Ellerin köyünde Aldandım kaldım
Yok Böyle Karpuz Hasadı 01:44
Yok Böyle Karpuz Hasadı 44 izlenme - 1 yıl önce Yaz mevsiminin en gözde meyvelerinde olan karpuzun kilogram fiyatı 40 ile 50 kuruş arasına kadar düşerken, hasat yapan üretici ise oyun havası eşliğinde karpuz toplaması dikkat çekti. Sıcak havaların vazgeçilmezi olan karpuz fiyatları taban yaparken, üreticinin ise hasadını toplarken oynadığı oyun havası oynaması izlenme rekoru kırdı. Sosyal paylaşım sitelerinde tıklanma rekoru kıran videoda römorkun üzerine çıkan bir genç, arkadaşının attığı karpuzları tutarak kasaya yerleştiriyor. Bir başka arkadaşının çaldığı oyun havası ile kendinden geçen genç, biranda hem oyun oynuyor hem de karpuz topluyor. Yaşanan bu olayı kaydeden arkadaşı ise bu güzel görüntüyü sosyal paylaşım sitesinde paylaşmaktan geri kalmıyor. Görüntü’nün hangi ilde çekildiğine dair bir bilgi edinilemezken, karpuz fiyatlarının taban yapmasına rağmen herkesin ne kadar mutlu olduğu ortaya konmuş oluyor.
Canlı Yayını Göbek Atarak Trolleyen Muhabir 00:09
Canlı Yayını Göbek Atarak Trolleyen Muhabir 6 izlenme - 1 yıl önce Bir televizyonda yayınlanan ekonomi programında yüzleri gülümseten anlar yaşandı. Canlı yayın sırasında camlı alan içinde oturan bir muhabir ciddi konuların konuşulduğu programda bir anda yerinden ayağa kalkarak oynamaya başladı.