Hoşgeldiniz!

göbek atmak

Göbek Böyle Atılır 01:00
Göbek Böyle Atılır 82.383 izlenme - 7 yıl önce Mübarek Bu Adam Su Yatağı Gibi, Baksanıza Eline Göbeğini Almış Hamur Yoğurur Gibi Göbek Atıyor. Gerçekten Çok Komik...
Mezdeke Ye 5 Çeker 03:54
Mezdeke Ye 5 Çeker 95.132 izlenme - 9 yıl önce
Yoğun Bakımda Skandal Görüntü 01:32
Yoğun Bakımda Skandal Görüntü 4.238 izlenme - 12 ay önce İstanbul'da özel bir hastanedeki yoğum bakım ünitesinde çalışan hasta bakıcının halay çekip göbek attığı görüntüler sosyal medyada tepkilere neden oldu.
Osman Gazi Köprüsü'nün Açılışında Göbek Atan Çomarlar 02:03
Osman Gazi Köprüsü'nün Açılışında Göbek Atan Çomarlar 6.370 izlenme - 2 yıl önce En sonda söyleyeceğimi en başta söyleyeyim; iliklerime kadar tiksiniyorum lan sizden. Daha 2 gün önce Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısında elliye yakın kişi ölmüşken; çıkıp devletin yapmak zorunda olduğu hizmetleri yaptığı için(köprü ücreti 89tl bu arada) böyle pervasızca göbek atmanız midemi bulandırıyor. O mührü basan ellerinizi birbirine vurup oynarken yerlere kan damlıyor. İliklerime kadar tiksiniyorum lan sizden.
Ninjaların Düğününde Göbek Atarak Oynaması 00:19
Ninjaların Düğününde Göbek Atarak Oynaması 2.596 izlenme - 1 yıl önce Katanaları belinde, yıldızları cebinde Ninjaların düğünde göbek atarak çiftetelli oynaması. Videoyu beğenmeyen ??? olsun.
Master Of Puppets'la Göbek Atmak - Diana Bastet 02:09
Master Of Puppets'la Göbek Atmak - Diana Bastet 4.208 izlenme - 2 yıl önce Diana Bastet, metal müzik üzerine attığı göbeklerle tanınan bir dansçı ablamız. Kendisini bu videoda Metallica'nın Master Of Puppets şarkısı üzerine sanatını icra ederken seyreyliyoruz.
Adnan Şenses - Bele Ceket Bağlama Hareketi 06:40
Adnan Şenses - Bele Ceket Bağlama Hareketi 4.324 izlenme - 3 yıl önce Bele ceket bağlayarak göbek atma ekolünün öncüsü sayılan Adnan Şenses roman havasını yaşayarak yorumlayan ender sanatçılardandır. Müziği 6 kez bırakıp 7 kez dönmesiyle sanat camiasının Süleyman Demirel'i olarak da bilinir kendisi. Sen hep göbek at Rakı Saçlı Adam...
Ankara'da Ev Partisi Yapmak 01:06
Ankara'da Ev Partisi Yapmak 3.978 izlenme - 3 yıl önce Efendim yirmi yıldır Ankara'da yaşayan birisi olarak bu şehri sevemedim gitti. İzmir'deki ev partilerine bak bir de buraya... Benim şehrim İzmir.Bu video da Ankara'da bir ev partisinden. Ben burada olmak istemezdim, zira ortama dikkat edilirse ürkütücü...
Bahar - Roman - Çingene Belgeseli 14:45
Bahar - Roman - Çingene Belgeseli 3.848 izlenme - 3 yıl önce Edirne Roman mahallesinde baharı karşılama kutlamaları. Filmde, Hıdrellez (Kakava) gelenekleri, şenlikler sırasında baharın gelişinin nasıl kutlandığı, genç kızların bu kutlamalarda neden gelinlik giydikleri, kapılarına neden bir ağaç dalı taktıkları ve genç kızların evlilik hayatına bakışları konu alınmaktadır. Önyargısız, bütün nefret düşüncelerinden arınarak izlemeliyiz. Yaşadığımız hayatı seçemiyoruz ve her insanın, her toplumun bulunduğu durumla ilgili sebepleri vardır. Zaten güzel insanlardır, yakından tanıyan seviyor. Yönetmenler: Batuhan Kurt, Özge Arslan, Sezen Çobanoğlu, Gözde Karavit Müzik: Kardeş Türküler / Şukar Şukar Katıldığı festivalleri, gösterildiği yerleri ve kazandığı ödülleri uzun olmasın diye böyle paylaşıyorum: http://i.imgur.com/UoUCAGo.jpg
muhteşem dörtlü 04:51
muhteşem dörtlü 4.205 izlenme - 10 yıl önce özel verimli özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi http://www.ozelverimli.com.tr çocuklarımıza hayatın her alanında var olduklarını hissettirmek için sosyal etkinlikler düzenliyor ve özel günlerde görevler veriyoruz.
Buz Dolu Varillerde Dans Etmek (Türk Kızı İçerir) 05:00
Buz Dolu Varillerde Dans Etmek (Türk Kızı İçerir) 1.158 izlenme - 3 yıl önce Şu soğuk kış günlerinde, yazdan kalma bir vidyo paylaşayım da içiniz ısınsın demek isterdim; ama buzları görünce daha da üşüdüm ben. Lafı uzatmadan iyi seyirler dileyeyim.
Tarsus - Çılgın Çilli Bom Dansı 04:14
Tarsus - Çılgın Çilli Bom Dansı 1.375 izlenme - 3 yıl önce Tarsus'taki abilerin ne kadar yetenekli olduğunu bize gösteren bir video. Ayrıca ilk paylaşımım. Kategoriye de türk işi diyebildim çünkü ne desem boş...
Göbek Atmada Uzman Teyze 06:32
Göbek Atmada Uzman Teyze 1.516 izlenme - 5 yıl önce Göbek Atmada Uzman Teyze
Bu Nasıl Göbek Atmak 01:10
Bu Nasıl Göbek Atmak 1.450 izlenme - 8 yıl önce
Adrien Brody'nin Göbek Dansı 00:52
Adrien Brody'nin Göbek Dansı 701 izlenme - 3 yıl önce Bir reklam için İstanbul’a gelen ünlü oyuncu Adrien Brody göbek atmayı ihmal etmemiş. Bu arada ne güzel de kıvırıyor.
Hiç Ölmeyecekmiş Gibi Oynayan Teyzeler 00:37
Hiç Ölmeyecekmiş Gibi Oynayan Teyzeler 284 izlenme - 1 yıl önce Oturdukları semtte düzenlenen eğlenceli etkinlikte sahneye çıkan teyzeler çalan müzik eşliğinde sahnede öyle bir oynamışlar ki , göbek atmak deyimini sanki bu teyzeler çıkarmış.
İrlanda Yöresel Dansı -vs- Tarlabaşı Roman Dansı 03:11
İrlanda Yöresel Dansı -vs- Tarlabaşı Roman Dansı 589 izlenme - 3 yıl önce İstiklal caddesinde sıradan bir gündü.Sevgili İrlanda'lı arkadaşlarımız kendilerine özgü enstrümanlarıyla danslarını icra edip akşama bir Irish cafe parası çıkarmak için eski semtim Tünel meydanında ortama neşe vermekteydiler. Ama o da neydi bu dansa daha fazla dayanamayan yüksek ihtimalle tarlabaşı, tepebaşı ya da şişhane' de ikamet ettiklerini düşündüğüm İrlanda dansını sahaya gömen pistte fırtınalar estiren hanım teyzelerimiz tribünlerin çığlıkları arasında showlarını sergilemekteydiler. alkislarlayasiyorum.com tünel duvarlarına domaini yazılası site!
Göbek Nasıl Atılır Görelim 00:43
Göbek Nasıl Atılır Görelim 601 izlenme - 7 yıl önce karabük
Tem'de Göbek Atan Motosikletliler 02:26
Tem'de Göbek Atan Motosikletliler 52 izlenme - 5 ay önce Ankara’dan motosikletleriyle İstanbul’a gelen 4 genç, TEM Otoyolu’nda seyir halinde olan bir otomobilden Ankara’ya özgü bir müzik duyunca, yol ayrımında durarak şarkı söyleyip göbek attı. TEM Otoyolu Okmeydanı ayrımlarında sabah saatlerinde türkü söyleyip göbek atan gençler görenleri şaşkına çevirdi. Motosikletleriyle İstanbul’a gelen Abdulsamet Doğan, Batuhan Kartal, Uğur Kılıç ve Ozan Yılmaz Öztürk memleketlerine dönmek için yola çıktı. Gençler, otoyol üzerinde seyir halinde olan bir otomobilden Ankara’ya özgü bir müzik duyunca dayanamayıp Okmeydanı ayrımlarında durdu. Yolun ortasında Ankaralı Namık’ın “Çekirge” şarkısını söyleyerek göbek atan gençler renkli görüntüler oluşturdu. Gençler oynarken seyir halinde olan bazı sürücüler ise korna çalarak motosikletlilere tepki gösterdi. “Yanımızdan geçen bir araçta duyduk, bizde durup oynayalım dedik” Oynayan gençler Batuhan Kartal, “Ankara’dan geldiğimizi belli etmek istedik. Biz zaten kapı gıcırtısına oynayan insanlarız. Şu an İstanbul TEM Otoyolu’ndayız. Araçlar seyir halinde ama biz onları riske atmadan oynuyoruz. Ankara oyun havasını özledik, seyir halindeyken yanımızdan geçen bir araçta duyduk. Bizde durup oynayalım dedik, sonra durduk oynadık. Biz koyu Ankaragücü taraftarıyız, buradan tüm takıma ve başkanımıza selam olsun” dedi. Hem kendi hem de diğer sürücülerin canını tehlikeye sokan gençler daha sonra motosikletlerine binerek Ankara'ya dönmek üzere yola çıktı.
yer bul göbek at 00:51
yer bul göbek at 604 izlenme - 9 yıl önce bu çocuk bir harika....
Emre Çoruk ... Taverna 03:37
Emre Çoruk ... Taverna 485 izlenme - 8 yıl önce taverna ..
Canlı Yayında Şarkı Söyleyip Kıvırarak Göbek Atmak - Adnan Aybaba 01:49
Canlı Yayında Şarkı Söyleyip Kıvırarak Göbek Atmak - Adnan Aybaba 342 izlenme - 3 yıl önce Bir Adnan Aybaba klasiği daha. Reyting uğruna her türlü rezilliği yapabilecek program Serbest Vuruş'ta dünkü bölümde de şaşırtıcı anlar yaşandı. Ünlü spor yorumcusu Adnan Aybaba, Aziz Yıldırım hakkında yeniden yargılanma kararı çıkınca canlı yayınca şarkı söyleyip göbek attı. Ortaya da böyle ilginç görüntüler çıktı tabi. Yorum sizin.
Göbek Atarak Kar Yağışını Kutladılar 00:38
Göbek Atarak Kar Yağışını Kutladılar 109 izlenme - 2 yıl önce İstanbul’da beklenen kar yağışı Taksim ve çevresinde de etkisini göstermeye başladı. Bazı Roman vatandaşlar kar yağışını göbek atarak kutladı.
Yeni Eğitim Öğretim Dönemini Göbek Atarak Kutlamak 02:48
Yeni Eğitim Öğretim Dönemini Göbek Atarak Kutlamak 176 izlenme - 3 yıl önce Efendim Edirne'de Roman vatandaşlarımız da çocuklarını okulun ilk gününde yalnız bırakmamışlar. Veliler bahçede, öğrenciler ise okulun içinde göbecikler atmış. Allah hepimize böyle şenşakrak kafalar nasip etsin, buyrun izleyelim efendim.
Canlı Yayında Göbek Şov 00:19
Canlı Yayında Göbek Şov 117 izlenme - 3 yıl önce Habertürk ekranlarında yayınlanan ekonomi programında canlı yayında olduğunu unutan muhabir, bir anda ayağa kalkarak göbek attı. Habertürk televizyonunda yayınlanan ve Yavuz Semerci ile Abdurrahman Yıldırım'ın sunduğu 'Eko Siyaset' programı bugün yayınlanan bölümünde ilginç anlara şahit oldu. CANLI YAYINDA OLDUĞUNU UNUTTU Program ekibi, kameralar Yıldırım'ı gösterdiği sırada canlı yayında olduklarını unutan muhabirin azizliğine uğradı. Ekonomide olup bitenlerin ciddi ciddi konuşulduğu sırada muhabirin bir anda ayağa kalkarak göbek atması yeni bir "canlı yayın hadisesi" olarak kayıtlara geçti.
Bandonun Karşısına Geçip Göbek Attan Adam 00:58
Bandonun Karşısına Geçip Göbek Attan Adam 103 izlenme - 4 yıl önce Adana'da bandonun karşısına geçip Kesik Çayır Biçilir mi türküsüyle göbek atan adam vatandaşın bir anda ilgi odağı oldu. Cep telefonu kamerası ile adamın oynamasını çeken bir vatandaş bu görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Kesik Çayır Biçilir Mi? Şarkı Sözleri: Kesik çayır biçilir mi Sular soğuk içilir mi Bana yardan geç diyorlar Seven yardan geçilir mi Ağam desinler desinler Şeker yesinler Şu kız şu oğlana Vurgun desinler Aman ben yandım Yandım yandım yandım Ellerin köyünde Aldandım kaldım Ankara'nın tren yolu Gahi eğri gahi doğru Canım benim anadolu Gideyim mi senden gayrı Ağam desinler desinler Şeker yesinler Şu kız şu oğlana Vurgun desinler Aman ben yandım Yandım yandım yandım Ellerin köyünde Aldandım kaldım
CHP'lilerin Aladağ Taziye Ziyaretinde Göbek Atması 03:57
CHP'lilerin Aladağ Taziye Ziyaretinde Göbek Atması 23 izlenme - 1 yıl önce Adana'nın Aladağ İlçesi’nde, özel bir öğrenci yurdunda yangın çıkması sonucu 10 öğrenci, yurt yetkilisinin 6 yaşındaki kızı ve bir eğitmen olmak üzere 12 kişi hayatını kaybetmiş, 24 kişi yaralanmıştı. Tüm Türkiye’yi yasa boğan acı gelişmenin ardından hem siyasi partiler hem de STK’lar bölgeye giderek, acılı ailelere taziye dileklerini iletmişti. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu da, Adana’ya giderek önce yurt faciasıyla ilgili taziye ziyaretlerini gerçekleştireceğini sonra da bir miting düzenleyeceğini ilan etmişti. SON SES MÜZİK AÇILDI Bunun üzerine CHP teşkilatları harekete geçerek, taziye ziyaretlerine katılmak ve miting alanını kalabalık göstermek için çok sayıda noktadan otobüs kaldıracağını duyurdu. CHP’nin Mamak, Etimesgut, Pursaklar, Çankaya, Altındağ, Gölbaşı, Sincan ilçe teşkilatlarından kalkan otobüsler Adana yönüne hareket etti. Mamak CHP teşkilatını taşıyan otobüs, büyük bir skandala sahne oldu. Taziye ziyareti için yola çıkan otobüste, Adana’ya kısa bir mesafe kala müzik son ses açıldı ve partililer göbek atmaya başladı. Ankara havası eşliğinde vur patlasın çal oynasın eğlenen partililer, o anları da bir cep telefonu kamerasıyla kaydetti. SKANDALI GİZLEMEK İSTEDİ Yolculuk sırasındaki eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından paylaşan bir CHP’liye tepki yağdı. “İnsanlar orada yanarak can vermiş, taziye yolunda yapılacak iş mi bu” şeklindeki yorumlar üzerine, skandal görüntülerin yayılmasından korkan partili apar topar videoyu yayından kaldırdı. Ancak o görüntülere GÜNEŞ Gazetesi ulaştı. CHP Genel Merkezi’nin konuyla ilgili nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu oldu. Benzer bir gelişme Eskişehir’de de yaşanmıştı. CHP Eskişehir İl Başkanı Sinan Özkar'ın, Diyarbakır Lice'de PKK'lı teröristlerle girdiği çatışmada şehit düşen ve Eskişehir'de toprağa verilen Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Arıyeşil'in cenazesini provoke etmeye yönelik çağrısı büyük tepki toplamıştı.
Aubameyang Türk Düğününde Göbek Attı 00:21
Aubameyang Türk Düğününde Göbek Attı 16 izlenme - 1 yıl önce Emre Mor ve Nuri Şahin'in takım arkadaşı, Borussia Dortmund'un yıldız golcüsü Pierre Aubameyang, Türk düğününde göbek attığı görüntülerle gündeme geldi.
Aladağ Faciasına Taziyeye Giden CHP Teşkilatının Yolculukta Göbek Atması 01:23
Aladağ Faciasına Taziyeye Giden CHP Teşkilatının Yolculukta Göbek Atması 16 izlenme - 1 yıl önce 11 kız çocuğunun yanarak can verdiği Aladağ'a giderek taziye ziyaretinde bulunmak için yola çıkan CHP Mamak teşkilatı üyeleri, otobüste müziği son ses açıp göbek attı. Yolculuk sırasındaki eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından paylaşan bir CHP'liye tepki yağdı. Partililerin o anda kaydedilen görüntüleri 'bu kadarı da olmaz' dedirtti.
CHP'liler Taziyeye Göbek Atarak Gitti 00:42
CHP'liler Taziyeye Göbek Atarak Gitti 10 izlenme - 1 yıl önce Türkiye, Aladağ'daki yurt yangınında can veren evlatlarına ağlarken, taziyeye giden CHP üyelerinin otobüste göbek attığı ortaya çıktı. CHP'lilerin skandal görüntülerdeki hali 'yok artık' dedirtti.