Hoşgeldiniz!

goethe

nejat uygur - zamsalak - gothe 04:31
nejat uygur - zamsalak - gothe 144.996 izlenme - 9 yıl önce yoksa siz bu yaşa kadar göte okumadınız mı?
goethe! fragman 02:13
goethe! fragman 16.165 izlenme - 7 yıl önce
Ahmet Goethe Çakar - Beyaz Futbol 09:41
Ahmet Goethe Çakar - Beyaz Futbol 4.744 izlenme - 11 ay önce Beyaz Futbol'un 9 Nisan 2017 gecesi yayınlanan programında Rasim Ozan Kütahyalı'nın Ahmet Çakar'ın edebi kişiliğine taktığı lakap stüdyodakileri ve izleyenleri gülme krizine soktu iyi seyirler.
gülmekten altımızad d nejat uygur  youtube 05:48
gülmekten altımızad d nejat uygur youtube 16.363 izlenme - 7 yıl önce Aa, siz bu yaşa geldiniz de hala Goethe okumadınız mı?
Nejat Uygur - Goethe Açılımı 05:48
Nejat Uygur - Goethe Açılımı 6.840 izlenme - 3 yıl önce Efenim evvel zaman içerisinde parodileriyle gönüllerimize taht kuran Nejat Uygur'un, yine mesajın gediğine uturtulmuş, aşırı sanat içerikli* Goethe parodisini hep beraber izleyelim..
Beyaz Futbol'da Krize Sokan Muhabbet  01:09
Beyaz Futbol'da Krize Sokan Muhabbet 382 izlenme - 10 ay önce THY Euroleague'de Fenerbahçe'nin şampiyonluğunun ardından Türkiye büyük bir sevinç yaşadı.Beyaz Futbol ekibi ise Sinan Engin ve Ahmet Çakar hariç Rasim Ozan dahil Fenerbahçe formasıyla canlı yayına çıktı. Ahmet Çakar Fenerbahçe'nin İtalyan yıldızı Gigi Datome'nin formasını sırtına geçirdi. Çakar'ın formayı giymesinin ardından ise espriler peş peşe patladı. Daha önce 'Ahmet Goethe Çakar' sohbetini hatırlatan Raim Ozan Kütahyalı, Çakar'a yeni lakap takarak 'Ahmet Goethe Gigi Çakar' dedi.
Faust - Goethe (Radyo Tiyatrosu) 51:45
Faust - Goethe (Radyo Tiyatrosu) 783 izlenme - 3 yıl önce Alman yazar Goethe'nin 82 yıllık hayatının, yaklaşık olarak 60 yılını verdiği bu muhteşem eseri sizlerle buluşturmaktan dolayı büyük bir mutluluk duymaktayım. Sitede arattığımda olmadığını görünce hemen davrandım "içerik ekle" butonuna! Klasiklerden olan Faust'un konusunu hepinizin bildiğine adım gibi eminim ancak unutanlara hatırlatmak gerekirse, ruhunu şeytana bu dünyadaki istekleri karşılığında satan Faust'un dramını dinleyeceğiz. Evet, evet dinleyeceğiz çünkü bu bir radyo tiyatrosu! Okumayı sevmeyenlere, üşengeçlere yahut okumayı seven ancak imgelemeyi isteyenlere, yorgun bir günün ardından aptal kutusunun karşısına geçmek yerine yatağına uzanıp kulaklıklarından bir oyun dinlemek isteyenlere, radyo tiyatrosu sizlerle!
Oscar Schindler ve Kırmızı Paltolu Kız - Schindler'in Listesi 02:24
Oscar Schindler ve Kırmızı Paltolu Kız - Schindler'in Listesi 1.109 izlenme - 3 yıl önce 1993 yapımı filmde,Oscar Schindler'in yahudileri olarak adlandırılan,yaklaşık 1200 yahudiyi günün şartlarını hiçe sayarak kurtarmasını anlatılıyor.Bu sahne filmde renkli olarak gösterilen 3 sahneden biridir.Filmde okunan şiirin türkçe tercümesi şu şekildedir; İnan sobamızdaki ateş, geçen saatlerin ardından közleşir. Buhar,küçüklere öğrenmeleri gerekeni öğretir. Ne olur yavrularım, hatırlayın yavrularım, sakın unutmayın! Ezberleyin, sonra okuyun, sonra bir daha okuyun! Ardarda sobamızdaki ateş, geçen saatlerin ardından közleşir. Duman,küçüklere öğrenmeleri gerekeni öğretir. Minik yavrularım, hatırlayın yavrularım, sakın unutmayın! İyi ezberleyin, sonra okuyun, sonra bir daha okuyun. Ne olur yavrularım, hatırlayın yavrularım, sakın unutmayın!
Koparan Goethe Muhabbeti (Beyaz Futbol 23 Nisan 2017) 06:18
Koparan Goethe Muhabbeti (Beyaz Futbol 23 Nisan 2017) 271 izlenme - 11 ay önce Beyaz Futbol stüdyolarında Rasim Ozan ile Ahmet Çakar arasında geçen 'Goethe' muhabbeti izleyiciyi gülme krizine soktu.
Dünyanın Sırrını Bulan Kız 04:09
Dünyanın Sırrını Bulan Kız 739 izlenme - 3 yıl önce Kendisi bir fenomen.. Kendisi bir şiir kurdu ve dünyanın sırrını şiirlerde bulduğunu sanıyor. İyi seyirler efendim. İlk videosu için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/77454/bilim-disi-kurtaj-yontemleri-ironi-icerir
Aydemir Akbaş ve Salih Güney'in Espri Yapması 00:51
Aydemir Akbaş ve Salih Güney'in Espri Yapması 799 izlenme - 3 yıl önce Aydemir Akbaş ve Salih Güney'in başrollerini paylaştıkları kendin pişin kendin ye filminden bir kesit.Alkışlarla yaşıyorum, göt-goethe esprilerine ağlayana kadar gülenlerin sitesi..
Beyaz Futbol'da Kopartan Goethe Muhabbeti 09:35
Beyaz Futbol'da Kopartan Goethe Muhabbeti 193 izlenme - 11 ay önce Rasim Ozan Kütahyalı, Beyaz Futbol programında Ahmet Çakar için ' Ahmet Goethe Çakar ' sloganı attı. Stüdyoda kahkaha tufanı koptu.
Nejat Uygur - Son Umudum Milli Piyango 08:28
Nejat Uygur - Son Umudum Milli Piyango 378 izlenme - 3 yıl önce Türk tiyatrosunun üstadı, altın ışığı olan Nejat Uygur'un Bahri Beyat ile oynadığı komedi-dram türü Son Umudum Milli Piyango oyunundaki diyalogu ve görüntüleri. Bahri Beyat ağabeyimizi de saygıyla analım, toprağı bol olsun. -hadi oğlum git, kaşınma git.
Goethe Ve Hz Muhammed - Adnan Zeki Bıyık 02:57
Goethe Ve Hz Muhammed - Adnan Zeki Bıyık 608 izlenme - 5 yıl önce Goethe Ve Hz Muhammed Şiiri-ortaköy Müftüsü Adnan Zeki Bıyık Büyük Alman Şairi Goethe'nin Hz Peygamber'e Olan Hayranlığına Dair Şiirini Seslendiriyor...tüyler Diken Diken...
Goethe - Faust (Radyo Tiyatrosu) 51:45
Goethe - Faust (Radyo Tiyatrosu) 290 izlenme - 3 yıl önce Yazan: Goethe Radyoya Uyarlayan: Özcan Eren Yönetmen: Zihni Küçümen Oynayanlar Mephisto: Kayhan Yıldızoğlu Faust: Toron Karacaoğlu Gretchen: Gül Vergon Valentin: Çetin İpekkaya Elena: Ani İpekkaya Mabeyinci: Ali Yalaz Kadın: Sevil Uluyol
Bir Şemsiye Nelere Kadir Olabilir ki? Çok Komik )) 01:56
Bir Şemsiye Nelere Kadir Olabilir ki? Çok Komik )) 155 izlenme - 6 yıl önce Bir şemsiyenin nelere kadir olduğunu merak ediyor musunuz? Bir şemsiyeyle neler yapılabilir? Şemsiye başka ne işe yarar hiç düşündünüz mü? İşte şemsiyenin akla gelmeyecek özellikleri. Not Şemsiye savaşları Educatedear'dan alınmıştır.
Alman Yazar goethe yazmış 00:06
Alman Yazar goethe yazmış 59 izlenme - 3 yıl önce Alman Yazar goethe yazmış
G2staar - Konuk Mert Goethe 21:44
G2staar - Konuk Mert Goethe 69 izlenme - 9 yıl önce mert goethenİn konuk olduĞu g2staar programi.
Johann Wolfgang Von Goethe (Hazırlayan: M. Mehtap Türk) 03:14
Johann Wolfgang Von Goethe (Hazırlayan: M. Mehtap Türk) 7 izlenme - 2 yıl önce Johann Wolfgang Von Goethe (Hazırlayan: M. Mehtap Türk), Müzik: Apocalyptica - Nothing Else Matters