Hoşgeldiniz!

gogh

Dimitri Vegas & Like Mike vs. Afrojack - Van Gogh 03:09
Dimitri Vegas & Like Mike vs. Afrojack - Van Gogh 19.887 izlenme - 4 yıl önce Dimitri Vegas & Like Mike vs. Afrojack - Van Gogh (Video Klip 2015) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Dimitri Vegas & Like Mike vs. Afrojack - Van Gogh (Official Music Video HD) The official music video to ''Van Gogh''by DJ-duo Dimitri Vegas & Like Mike, together with Afrojack.
Van Gogh: Painted With Words (2010) Fragman 00:30
Van Gogh: Painted With Words (2010) Fragman 8.797 izlenme - 2 yıl önce Sherlock dizisinin yıldızı Benedict Cumberbatch'in ünlü Hollandalı ressam Vincent Van Gogh'u canlandırdığı belgesel film Van Gogh: Painted with Words'e tv tanıtım klibi.
La Oreja de Van Gogh - Jueves 03:58
La Oreja de Van Gogh - Jueves 10.954 izlenme - 6 yıl önce
La Oreja De Van Gogh - Rosas 03:52
La Oreja De Van Gogh - Rosas 15.194 izlenme - 6 yıl önce
China's Van Goghs (2016) Fragman 01:41
China's Van Goghs (2016) Fragman 1.226 izlenme - 9 ay önce 2016 Çin-Hollanda ortak yapımı Çin'in Van Gogh'ları adlı belgesel filmin fragmanı. Filmi Yu Haibo ve Yu Tianqi Kiki yönetiyor.
65 Bin Tablodan Oluşan Oscar Adayı Film 01:29
65 Bin Tablodan Oluşan Oscar Adayı Film 742 izlenme - 7 ay önce Oscar Ödülleri'nin bu yıl en iddialı adaylarından Loving Vincent, dünyada ilk kez her karesi tuval üzerine yağlı boyayla çizilerek hazırlanan bir animasyon filmi. Ünlü ressam Van Gogh’un yaşamını konu alan film için tam 125 ressam yaklaşık 65 bin tablo hazırladı.
Katie Ve Ayçiçekleri-Ünlü Ressamları Tanıyalım-Eğitici Masallar - Cerenle Cocuk Oyunlari 09:45
Katie Ve Ayçiçekleri-Ünlü Ressamları Tanıyalım-Eğitici Masallar - Cerenle Cocuk Oyunlari 3.934 izlenme - 2 yıl önce Katie ile ünlü ressamların tablolarını keşfetmeye hazır mısınız? Katie müzede gezerken, ünlü ressamların tablolarının içine girip çıkmaya, resimlerin içindeki hayatlara dahil olmaya başlar. Van Gogh, Cézanne ve Gauguin'in çeşitli resimleri arasında başlayan heyecanlı koşturmaya ve maceraya, resimlerin kahramanları da katılır. Katie'nin keşfettiklerini paylaşmaya hazır mısınız? Vincent Van Gogh'un Ayçiçekleri resmini görünce, resmin içine girip bahçede yetiştirmek için biraz ayçekirdeği toplamaya karar verir. Yanlışlıkla vazoyu devirince ayçiçekleri her yere saçılır. Paul Gauguin'in Dans Eden Brötanyalı Kızlar tablosundaki figürlerden biri Mimi, Katie'ye yardıma koşar fakat küçük kızın yaramaz köpeği Zazou, ayçiçeklerini kaptığı gibi onları Van Gogh ile Paul Cézanne'ın resimlerinin içine sürükler. Bakalım Katie, Mimi ve Zazou ayçiçeklerini geri götürebilecekler mi?
La Oreja De Van Gogh - Deseos De Cosas Imposibles 03:10
La Oreja De Van Gogh - Deseos De Cosas Imposibles 4.384 izlenme - 6 yıl önce
La Oreja de Van Gogh - Vestido Azul 04:02
La Oreja de Van Gogh - Vestido Azul 4.363 izlenme - 6 yıl önce
Milyonlarca Pet Şişeden Van Gogh Tablosu 01:06
Milyonlarca Pet Şişeden Van Gogh Tablosu 1.181 izlenme - 2 yıl önce Dünya sanat tarihinin en önemli ressamlarından Vincent Van Gogh'un 'Yıldızlı Gece' tablosu, Tayvan'da 4 milyon atık plastik şişe kullanılarak yeniden canlandırıldı. 126 yıl önce, 37 yaşındayken hayatını kaybeden Hollandalı ressam Van Gogh, tabloyu 1889 yılında tamamlamıştı. 53 hektarlık alana yapılan "tablonun" bir hedefi de, pet şişelerin farklı şekillerde geri dönüşümünün mümkün olduğunu göstermek.
Vücut Boyama ile Van Gogh ve İnci Kupeli Kız Canlandırmaları 00:33
Vücut Boyama ile Van Gogh ve İnci Kupeli Kız Canlandırmaları 1.708 izlenme - 2 yıl önce Paris'te vücut boyama sanatı ile gerçekleştirilen gösteride Vincent Van Gogh ve Vermeer'in İnci Küpeli Kızı canlandırılmış. Etkileyici gözüküyor.
Niels Van Gogh - Pornstar 03:02
Niels Van Gogh - Pornstar 1.838 izlenme - 5 yıl önce Niels Van Gogh - Pornstar (Yeni Klip 2013)
Garip Ay Van Gogh'un Yıldızlı Gece Tablosunu Ebru Sanatına Yansıttı 05:16
Garip Ay Van Gogh'un Yıldızlı Gece Tablosunu Ebru Sanatına Yansıttı 730 izlenme - 2 yıl önce 1984 yılında Siirt’te dünyaya gelen Garip Ay, Mimar Sinan Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nden mezun olan, uluslararası üne sahip bir sanatçı. Bir ‘ebru sanatçısı’ olan Garip Ay, Türkiye dışında Rusya, ABD ve dünyanın dört bir tarafındaki ülkede atölye çalışmalarına ait sergi ve seminerler düzenlemiş, 180 bölümlük bir TV belgesel serisinde de yer almış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ressam Vincent Willem Van Gogh Kimdir? 49:05
Ressam Vincent Willem Van Gogh Kimdir? 1.036 izlenme - 5 yıl önce Aykut İlter Aykut Öğretmen Vincent Willem van Gogh (telaffuz: [
Loving Vincent - Fragman 2016 01:00
Loving Vincent - Fragman 2016 598 izlenme - 2 yıl önce Sanatın en önemli isimlerinden Hollandalı Van Gogh'un eserleri animasyon olarak film oluyor. Animasyon olarak izleyeceğimiz bu film ayrıca tablolardan oluşan ilk film olma özelliğini de taşıyor. Loving Vincent isimli bu proje saniyede 12 tablonun bir araya gelmesiyle oluşuyor.
Kulağını Kesen Ressam - Van Gogh 50:37
Kulağını Kesen Ressam - Van Gogh 645 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar hayatı sefalet içinde geçmiş bir ressam olan Van Gogh'un kulağını kesmesini, bir aşifteye olan aşkını ve sanat tarihine yön veren son eserini anlatan türk filmi tadında bir belgesel.
La Oreja de Van Gogh - Diciembre  03:42
La Oreja de Van Gogh - Diciembre 305 izlenme - 1 yıl önce La Oreja de Van Gogh - Diciembre (Music Video) 2017 La Oreja de Van Gogh - Diciembre (Official Video) Şarkı Sözleri (Lyrics): Si una vez escribí tu nombre junto al mío en la pared Hoy regreso a dejar flores a la sombra de un ciprés Si tu voz ya no es mi maestra ni en el arte de ofender Qué más da recordar quién eras o de quién yo me enamoré Si ya no queda nada de qué hablar Si ya no queda nada que callar ¿Cómo puede ser que duela tanto? Sin miedo en el infierno al recordar Si vuelve a ser domingo al despertar Quédate conmigo aquí a mi lado Cuando el tren de una historia muerta pasa a tiempo en el andén Puede ser que la hierba crezca y se entierre en nuestros pies Qué más da quién pagó la cena o si dejamos a beber Si el silencio dibujaba con las migas del mantel Si ya no queda nada de qué hablar Si ya no queda nada que callar ¿Cómo puede ser que duela tanto? Sin miedo en el infierno al recordar Si vuelve a ser domingo al despertar Quédate conmigo aquí a mi lado Qué más da mirarnos si siempre es diciembre Qué más da cruzar los dedos si ya no me mientes Qué más da que llueva, qué más da mojarnos Si bajo el paraguas no vas de mi brazo Qué más da quién eras si nadie responde Qué más da esperar despierta si al volver te escondes Qué más da el silencio siempre tan sincero Siempre tan atento entre tú y yo cuando no hay remedio
La Oreja de Van Gogh - Puedes Contar Conmigo 03:57
La Oreja de Van Gogh - Puedes Contar Conmigo 731 izlenme - 6 yıl önce
Nıels Van Gogh Ft Nitro  - Basskiller 03:23
Nıels Van Gogh Ft Nitro - Basskiller 298 izlenme - 4 yıl önce NIELS VAN GOGH ft Nitro - Basskiller (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Tıklayınız : www.izlesene.com/iz/clubnow
Van Gogh'un Tablosu Ebruyla Buluştu 02:16
Van Gogh'un Tablosu Ebruyla Buluştu 185 izlenme - 2 yıl önce Siirt doğumlu sanatçı Garip Ay, Van Gogh'un ünlü tablosu 'Yıldızlı Gece'yi ebru sanatıyla buluşturdu. Mimar Sinan Üniversitesi'nde Geleneksel Türk Sanatları okuyan sanatçı, ebruyla tablonun oluşturuluş sürecini de video olarak paylaştı.
125 Ressamın Elinden Çıkan 65 Bin Tablodan Oluşan Film: Loving Vincent 02:00
125 Ressamın Elinden Çıkan 65 Bin Tablodan Oluşan Film: Loving Vincent 44 izlenme - 7 ay önce Hayatı daha önce Lust for Life, Vincent et Moi ve Dreams filmleriyle beyazperdeye aktarılan Van Gogh bu defa çok özgün bir biçimde anlatılıyor. Kendisinin resimlerinden yola çıkarak çekilen Loving Vincent, Polonya ve Yunanistan’dan katılan 125 ressamın yarattığı 65 bin farklı resmin birleşmesiyle ortaya çıktı. U
La Oreja de Van Gogh - La Playa 04:06
La Oreja de Van Gogh - La Playa 121 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Niels Van Gogh - Miami Ft. Princess Superstar 03:24
Niels Van Gogh - Miami Ft. Princess Superstar 224 izlenme - 4 yıl önce Niels Van Gogh - Miami ft. Princess Superstar (Video Klip 2014)
La Oreja De Van Gogh - Rosas 03:55
La Oreja De Van Gogh - Rosas 79 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: En un día de estos en que suelo pensar "hoy va a ser el día menos pensado" Nos hemos cruzado, has decidido mirar A los ojitos azules que ahora van a tu lado Desde el momento en el que te conocí Resumiendo con prisas Tiempo de Silencio Te juro que a nadie le he vuelto a decir Que tenemos el récord del mundo en querernos Por eso esperaba con la carita empapada A que llegaras con rosas, con mil rosas para mí Porque ya sabes que me encantan esas cosas Que no importa si es muy tonto, soy así Y aún me parece mentira que se escape mi vida Imaginando que vuelves a pasarte por aquí Donde los viernes cada tarde, como siempre La esperanza dice "quieta, hoy quizás sí..." Escapando una noche de un bostezo de sol Me pediste que te diera un beso Con lo baratos que salen mi amor Qué te cuesta callarme con uno de esos Pasaron seis meses y me dijiste adiós Un placer coincidir en esta vida Allí me quedé, en una mano el corazón Y en la otra excusas que ni tú entendías Por eso esperaba con la carita empapada A que llegaras con rosas, con mil rosas para mí Porque ya sabes que me encantan esas cosas Que no importa si es muy tonto, soy así Y aún me parece mentira que se escape mi vida Imaginando que vuelves a pasarte por aquí Donde los viernes cada tarde, como siempre La esperanza dice "quieta, hoy quizás sí..." Y es que empiezo a pensar Que el amor verdadero es tan sólo el primero Y es que empiezo a sospechar Que los demás son sólo para olvidar... Por eso esperaba con la carita empapada A que llegaras con rosas, con mil rosas para mí Porque ya sabes que me encantan esas cosas Que no importa si es muy tonto, soy así Y aún me parece mentira que se escape mi vida Imaginando que vuelves a pasarte por aquí Dondé los viernes cada tarde, como siempre La esperanza dice "quieta, hoy quizás sí...
Van Gogh - Gölge 03:04
Van Gogh - Gölge 145 izlenme - 3 yıl önce Luca Agnani adında bir İtalyan Van Gogh'un eserlerini 3d Visual mapping kullanarak eserlere farklı açıdan bakmayı sağlattırmış. Güzel bir müzik ile yapılan bu workshop'u alkışlamak lazım.
Don McLean - Vincent (Starry Starry Night) 04:01
Don McLean - Vincent (Starry Starry Night) 134 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı şarkıcı Don McLean tarafından Hollandalı Efsanevi Ressam Vincent van Gogh'a saygı duruşu niteliğinde yazılmış bir şarkıdır. McLean, sanatçının hayatı hakkında bir kitap okuduktan sonra 1971 yılında şarkı sözleri yazmıştır. şarkı Vincent van Gogh'un "The Starry Night" isimli eserinden esinlenerek Vincent van Gogh'u anlatır. şarkının bir bölümünde "bu dünya senin kadar güzel biri için yaratılmamıştır." anlamına gelen bir cümle yer alır. ayrıca şarkı The Simpsons'un "'Scuse Me While I Miss the Sky" adlı bölümünde çalınmıştır.
Niels Van Gogh Ft. Nitro  - Basskiller 03:21
Niels Van Gogh Ft. Nitro - Basskiller 131 izlenme - 4 yıl önce NIELS VAN GOGH ft. Nitro - Basskiller (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da!
Loving Vincent Gala 05:41
Loving Vincent Gala 18 izlenme - 8 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Lovıng Vıncent Filminin Yönetmeni Hugh Welchman Cansu Bizim'in Sorularını Yanıtlıyor 14:47
Lovıng Vıncent Filminin Yönetmeni Hugh Welchman Cansu Bizim'in Sorularını Yanıtlıyor 26 izlenme - 9 ay önce https://www.instagram.com/bizimcansu/ https://www.facebook.com/sinemaskoptv/ Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Xvii.ben Yitik 05:50
Xvii.ben Yitik 268 izlenme - 9 yıl önce v. van gogh, beethoven, muammer karadaŞ bütün zamanlarin yabancisi, xvii.ben yİtİk