Hoşgeldiniz!

gök gürültüsü

İstanbul'da Korkutan Gök Gürültülü Kar Yağışı 04:30
İstanbul'da Korkutan Gök Gürültülü Kar Yağışı 25.846 izlenme - 4 yıl önce Meteoroloji Mühendisi Adil Tek, kar yağarken meydana gelen gökgürültüsünün nedenini Habertürk'e açıkladı.
Atlas Okyanusu Üzerine Yıldırım Düşme Anı 00:20
Atlas Okyanusu Üzerine Yıldırım Düşme Anı 687 izlenme - 3 ay önce Gök gürültüsünün ardından Atlas Okyanusu üzerine yıldırım düşme amatör kameraya böyle yansımış. Kaydedilen görüntüler ağır çekimde sosyal medyada paylaşılmış.
Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek 06:38
Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek 6.619 izlenme - 4 yıl önce Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek
İstanbulda Kar Yağarken Gök Gürledi 04:30
İstanbulda Kar Yağarken Gök Gürledi 2.507 izlenme - 4 yıl önce İstanbulda Kar Yağarken Gök Gürledi - Peki Neden?
Şimşek Çakması 00:26
Şimşek Çakması 3.467 izlenme - 8 yıl önce after effects şimşek çakması
Böyle Şimşek Çakması Görülmedi 00:26
Böyle Şimşek Çakması Görülmedi 1.373 izlenme - 3 yıl önce Çok şiddetli ve gürültülü şimşek çakıyor traktördeki çocuk baya tırsmış görünüyor o kadar şiddetli şimşek çakmış ki çocuğun aklı çıkmış yerinden
İşte İslam Ordusu'ndaki Bordo Bereliler 02:05
İşte İslam Ordusu'ndaki Bordo Bereliler 343 izlenme - 2 yıl önce İslam Ordusu'nun Suudi Arabistan'da gerçekleştirdiği Kuzeyin Gök Gürültüsü tatbikatı büyük yankı uyandırmıştı. İslam Ordusu'ndaki Bordo Bereliler ilk kez görüntülendi. 26 ülkenin Suudi Arabistan'da gerçekleştirdiği tatbikata 200.000 asker katıldı. İslam Ordusu'nun ilk tatbikatı tüm dünya tarafından dikkatle izlendi. TATBİKAT 3 HAFTA SÜRDÜ Suudi Arabistan'ın Ra'du'ş Şimal (Kuzeyin Gök Gürültüsü) ismiyle düzenlediği askeri tatbikat, Kral Selman bin Abdülaziz Al Suud ve diğer ülke yetkililerinin katılımıyla sona erdi. Tatbikat 3 hafta sürdü.
Raide Gök Gürültüsü 02:34
Raide Gök Gürültüsü 414 izlenme - 5 yıl önce Raide Gök Gürültüsü
Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek 04:01
Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek 179 izlenme - 2 yıl önce Üçüzler çizgi filmi üç kız kardeşin başrol aldığı ve her gün başlarından geçen maceraların işlendiği bir çizgi filmdir. Avrupa da epeyce sevilmesinin hemen ardından ülkemizde de izlenmeye sunulmuştur. Uzun yıllar ülkemiz de başta olmak üzere yayın da kalan üçüzler çizgi filmi hala da yayınlanmaktadır.
şaşıracaksınız 01:48
şaşıracaksınız 592 izlenme - 8 yıl önce insan yapımı yağmur ve gök gürültüsü sizi hayrete düşürecek
Time Lapse Tekniği ile Fırtınalı Bir Gün 01:03
Time Lapse Tekniği ile Fırtınalı Bir Gün 138 izlenme - 3 yıl önce Manzaralı bir yerden şimşeklerin çakıp, yıldırımların oralara buralara düştüğünü izlediğim anlarda ''ulan şöyle hayvani bi foturah makinem olsa da çekeydim şunları'' diye düşünürdüm, bu timelapse olayını çıkaranı çok seviyorum gerçekten.
Raide - Gök Gürültüsü 02:34
Raide - Gök Gürültüsü 163 izlenme - 5 yıl önce Raide - Gök Gürültüsü
Britney Spears Çok Korktu 00:24
Britney Spears Çok Korktu 141 izlenme - 4 yıl önce Britney Sesten Korkuyor
Yağmurla Koş da Gel (İsmail Özkan) 03:24
Yağmurla Koş da Gel (İsmail Özkan) 87 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri: Çat çat çatırdıyor yıldırımlar düşüyor Heyecanım artıyor seni beklerken Güm güm gümbürdüyor bulutlar coşmuş, Sabırsızlanıyorum seni gözlerken Şıp şıp damlıyor yağmur yüzüme Sanki ağlıyor gibiyim sana kavuşurken Zıp zıp zıplıyor sevinçlerim içimde İşte bana geliyorsun gökyüzü boşalırken Yağmurla koş da gel sarıl boynuma Sen yukarıdan yağ da gel ben çıkayım gökyüzüne
Time Lapse Tekniği İle Fırtınalı Bir Gün 01:03
Time Lapse Tekniği İle Fırtınalı Bir Gün 99 izlenme - 4 yıl önce Manzaralı bir yerden şimşeklerin çakıp, yıldırımların oralara buralara düştüğünü izlediğim anlarda ''ulan şöyle hayvani bi foturah makinem olsa da çekeydim şunları'' diye düşünürdüm, bu timelapse olayını çıkaranı çok seviyorum gerçekten.
Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek 04:01
Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek 7 izlenme - 1 yıl önce Şiddetli yağmur nedeni ile elektrikler kesilince korkan üçüz kardeşler annesine ulaşmak için ufak çaplı maceralar yaşıyorlar.
 Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran  - Gök Gürültüsü Seremoni  (Devlerin Aşkı) 03:18
Erkan Çelik & Sevcan Dalkıran - Gök Gürültüsü Seremoni (Devlerin Aşkı) 6 izlenme - 9 ay önce Tüm bölümler için abone olmayı unutmayınız...
Köpeğim Gök Gürültüsünden Çok Korkuyor Ne Yapabilirim? 01:18
Köpeğim Gök Gürültüsünden Çok Korkuyor Ne Yapabilirim? 1 izlenme - 5 ay önce Köpeğim Gök Gürültüsünden Çok Korkuyor Ne Yapabilirim? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.....
Şimşek ve Gök Gürültüsündeki Mucizeler 04:13
Şimşek ve Gök Gürültüsündeki Mucizeler 1 izlenme - 1 yıl önce Şimşek ve Gök Gürültüsündeki Mucizeler