Hoşgeldiniz!

Gök Gürültüsü Videoları

İstanbul'da Korkutan Gök Gürültülü Kar Yağışı 04:30
İstanbul'da Korkutan Gök Gürültülü Kar Yağışı 25.740 izlenme - 3 yıl önce Meteoroloji Mühendisi Adil Tek, kar yağarken meydana gelen gökgürültüsünün nedenini Habertürk'e açıkladı.
Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek 06:38
Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek 6.533 izlenme - 3 yıl önce Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek
İstanbulda Kar Yağarken Gök Gürledi 04:30
İstanbulda Kar Yağarken Gök Gürledi 2.500 izlenme - 3 yıl önce İstanbulda Kar Yağarken Gök Gürledi - Peki Neden?
Şimşek Çakması 00:26
Şimşek Çakması 3.443 izlenme - 7 yıl önce after effects şimşek çakması
Böyle Şimşek Çakması Görülmedi 00:26
Böyle Şimşek Çakması Görülmedi 1.328 izlenme - 2 yıl önce Çok şiddetli ve gürültülü şimşek çakıyor traktördeki çocuk baya tırsmış görünüyor o kadar şiddetli şimşek çakmış ki çocuğun aklı çıkmış yerinden
İşte İslam Ordusu'ndaki Bordo Bereliler 02:05
İşte İslam Ordusu'ndaki Bordo Bereliler 302 izlenme - 1 yıl önce İslam Ordusu'nun Suudi Arabistan'da gerçekleştirdiği Kuzeyin Gök Gürültüsü tatbikatı büyük yankı uyandırmıştı. İslam Ordusu'ndaki Bordo Bereliler ilk kez görüntülendi. 26 ülkenin Suudi Arabistan'da gerçekleştirdiği tatbikata 200.000 asker katıldı. İslam Ordusu'nun ilk tatbikatı tüm dünya tarafından dikkatle izlendi. TATBİKAT 3 HAFTA SÜRDÜ Suudi Arabistan'ın Ra'du'ş Şimal (Kuzeyin Gök Gürültüsü) ismiyle düzenlediği askeri tatbikat, Kral Selman bin Abdülaziz Al Suud ve diğer ülke yetkililerinin katılımıyla sona erdi. Tatbikat 3 hafta sürdü.
Raide Gök Gürültüsü 02:34
Raide Gök Gürültüsü 413 izlenme - 4 yıl önce Raide Gök Gürültüsü
Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek 04:01
Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek 143 izlenme - 1 yıl önce Üçüzler çizgi filmi üç kız kardeşin başrol aldığı ve her gün başlarından geçen maceraların işlendiği bir çizgi filmdir. Avrupa da epeyce sevilmesinin hemen ardından ülkemizde de izlenmeye sunulmuştur. Uzun yıllar ülkemiz de başta olmak üzere yayın da kalan üçüzler çizgi filmi hala da yayınlanmaktadır.
Time Lapse Tekniği ile Fırtınalı Bir Gün 01:03
Time Lapse Tekniği ile Fırtınalı Bir Gün 124 izlenme - 2 yıl önce Manzaralı bir yerden şimşeklerin çakıp, yıldırımların oralara buralara düştüğünü izlediğim anlarda ''ulan şöyle hayvani bi foturah makinem olsa da çekeydim şunları'' diye düşünürdüm, bu timelapse olayını çıkaranı çok seviyorum gerçekten.
şaşıracaksınız 01:48
şaşıracaksınız 590 izlenme - 7 yıl önce insan yapımı yağmur ve gök gürültüsü sizi hayrete düşürecek
Britney Spears Çok Korktu 00:24
Britney Spears Çok Korktu 140 izlenme - 3 yıl önce Britney Sesten Korkuyor
Raide - Gök Gürültüsü 02:34
Raide - Gök Gürültüsü 163 izlenme - 4 yıl önce Raide - Gök Gürültüsü
Yağmurla Koş da Gel (İsmail Özkan) 03:24
Yağmurla Koş da Gel (İsmail Özkan) 86 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Çat çat çatırdıyor yıldırımlar düşüyor Heyecanım artıyor seni beklerken Güm güm gümbürdüyor bulutlar coşmuş, Sabırsızlanıyorum seni gözlerken Şıp şıp damlıyor yağmur yüzüme Sanki ağlıyor gibiyim sana kavuşurken Zıp zıp zıplıyor sevinçlerim içimde İşte bana geliyorsun gökyüzü boşalırken Yağmurla koş da gel sarıl boynuma Sen yukarıdan yağ da gel ben çıkayım gökyüzüne
Time Lapse Tekniği İle Fırtınalı Bir Gün 01:03
Time Lapse Tekniği İle Fırtınalı Bir Gün 91 izlenme - 3 yıl önce Manzaralı bir yerden şimşeklerin çakıp, yıldırımların oralara buralara düştüğünü izlediğim anlarda ''ulan şöyle hayvani bi foturah makinem olsa da çekeydim şunları'' diye düşünürdüm, bu timelapse olayını çıkaranı çok seviyorum gerçekten.
Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek 04:01
Üçüzler - Gök Gürültüsü ve Şimşek 2 izlenme - 2 ay önce Şiddetli yağmur nedeni ile elektrikler kesilince korkan üçüz kardeşler annesine ulaşmak için ufak çaplı maceralar yaşıyorlar.
Şimşek ve Gök Gürültüsündeki Mucizeler 04:13
Şimşek ve Gök Gürültüsündeki Mucizeler 1 izlenme - 6 ay önce Şimşek ve Gök Gürültüsündeki Mucizeler