Hoşgeldiniz!

Gökberk Videoları

Tansu Çiller'den Süleyman Demirel ve Gökberk Gafları (1995) 02:26
Tansu Çiller'den Süleyman Demirel ve Gökberk Gafları (1995) 2.215 izlenme - 2 yıl önce Tansu Çiller'in 90'lı yıllardaki bir dönem konuşulmuş gaflarından birisidir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Sayın Gökberk, İsminizi Söylerken Araya T Koyuyorlar 01:00
Sayın Gökberk, İsminizi Söylerken Araya T Koyuyorlar 1.331 izlenme - 2 yıl önce Sunduğu "Radyocu" programında yaşadığı talihsiz olaylara bir yenisini ekleyen Bilgin Gökberk, bu macerasında da patavatsız bir seyirciyle müsabakaya çıkıyor. İyi seyirler.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Bilgin Gökberk 01:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam Bilgin Gökberk 4.005 izlenme - 4 yıl önce Kanaltürk’de yayınlanan ‘Top Bizde’ programının yorumcularından Bilgin Gökberk, yayın sırasında bir Karadeniz fıkrası anlattı. Ancak bu fıkraya ne programın moderatör Bülent Ülgen ne de diğer yorumcu Sergen Yalçın güldü.
Major Gökberk - Sana Hitaben @izlesene.com. 03:55
Major Gökberk - Sana Hitaben @izlesene.com. 1.380 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/majorgokberkfan
Dikkat Şahan Çıkabilir - Minyatür Kale 02:14
Dikkat Şahan Çıkabilir - Minyatür Kale 487 izlenme - 2 yıl önce Stumpf ve Falco'nun zamanında kalan Bülent Karpat'ın Şahan'ın "Dikkat Şahan Çıkabilir" programına konuk olduğu ve neredeyse gerçek spor programları kadar sahici olan "Minyatür Kale" skeci sizlerle.Bilgin Gökberk'te "bitsede gitsek yorumcularını" canlandırmış... Stumpf vardı Falco vardı..
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk 01:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk 286 izlenme - 2 yıl önce Top bizde programında Sergen Yalçın, Lassana Diarra ve ailesinin sürekli birlikte dolaşmasından yola çıkarak "bu tarz oyuncuların, bunların hepsi böyle" ırkçı genellemesinin ardından Bilgin Gökberk söz alır ve Lass-laz benzerliğinden yola çıkarak kronolojik olarak en son basamakta yer aldığını iddia ettiği bir fıkra anlatır. Anlatılan fıkranın komikliğinden bağımsız olarak gülücükler saçan Sergen fıkrayı anlayamaz ve Bilgin'e tekrar ettirir. Fıkranın ikinci kez anlatılmasından sonra sükut altındır felsefesini benimseyerek susan Sergen'in fıkrayı aslında yine anlamadığı ilerleyen saatlerde ortaya çıkacaktır... Bu arada fıkra harbiden iğrençtir.
Major Gökberk - Cehennemde Yanın 02:31
Major Gökberk - Cehennemde Yanın 460 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/majorgokberkfan daha fazlası için ;
Fener’i İndireceğiz! 02:15
Fener’i İndireceğiz! 207 izlenme - 2 yıl önce Türk Futbolu ve medyası bu videodan sonra en dobra ve sempatik yorumcusunu kazanabilir desek herhalde yanlış olmaz,kendisi Semihcan,özellikle Ömer Üründül abimiz ve diğer yorumcular gibi klişeleşmiş hiçbir kelimeyi kullanmayan, yorumlarında kat’i düşüncelerini konuşturan Semihcan’ı Bilgin Gökberk’in Radyocu programında olduğu gibi medyada tekrar görmek istiyor tebrik ediyoruz …
Galatasaray'ın A.dan G.tten Transfer Politikası 01:00
Galatasaray'ın A.dan G.tten Transfer Politikası 155 izlenme - 2 yıl önce Ekranların efsane ismi Bilgin Gökberk Galatasaray'ın Kaka'yı alma ihtimalini daha önce alınan futbolcuların isimlerinden yola çıkarak yüksek gördüğünü ifade eder. işte o isimler: Rüdiger Abramczik Didier Six Falko Götz Nordin Amrabat Torsten Gütschow Vlademir Nikolovski Stevica Kuzmanovski
Ahmet Şafak 05:53
Ahmet Şafak 135 izlenme - 6 yıl önce
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk 01:26
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk 327 izlenme - 4 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Bilgin Gökberk
Trip Atan Sunucu - Beni Sevdiğini Hiç Söylemiyorsun 00:24
Trip Atan Sunucu - Beni Sevdiğini Hiç Söylemiyorsun 126 izlenme - 2 yıl önce Top Bizde programında Abdürrahim Albayrak'ın Fatih Terim için kullandığı ''i love you hocam'' cümlesini eleştiren Bilgin Gökberk'in program sunucusu Bülent Ülgen'le girdiği ilginç diyalog.
major gökberk - kendine gel 01:30
major gökberk - kendine gel 278 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/majorgokberkfan hayran olunuz...
Top Bizde Programının Yeni Sezon Tanıtım Filmi 01:43
Top Bizde Programının Yeni Sezon Tanıtım Filmi 130 izlenme - 2 yıl önce Kanaltürk'ün sevilen veya sevilmeyen spor programı Top Bizde'nin Sergen Yalçın'lı,Bilgin Gökberk'li ve diğer sunucu adamlı tanıtım filmi.Sergen abimiz yine ayrıcalıklı.
Gökberk - Sorma İstanbul 03:53
Gökberk - Sorma İstanbul 57 izlenme - 2 yıl önce Gökberk - Sorma İstanbul (Video Klip) 2015 Gökberk - Sorma İstanbul
Bursaspor'u İndireceğiz! 05:07
Bursaspor'u İndireceğiz! 86 izlenme - 2 yıl önce Bir önceki yayında garanti veren ''Bay İndirecez'' Semihcan'ı sonraki hafta yine aynı yerde görüyoruz. Semihcan bu sefer siyahlar içinde cafcaflı giyimiyle spor yazarı edasıyla karşımıza çıkıyor bi önceki haftaki tahmininin altında ezilmiyor zehir zemberek açıklamalarda bulunuyor, bombalıyor da bombalıyor, ayrıca edindiği şöhreti de dillendiriyor, de izleyek haydi ...
Burada Laf Çok   30 Aralık 2015 01:35:43
Burada Laf Çok 30 Aralık 2015 50 izlenme - 1 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 30 Aralık Çarşamba gecesi Harun Ateş, Bilgin Gökberk, Erdil Yaşaroğlu, Beki Ikela Erikli konuk oldu.
Bilgin Gökberk Canlı Yayında Fıkra Anlattı.. Kimse Gülmedi!. 01:26
Bilgin Gökberk Canlı Yayında Fıkra Anlattı.. Kimse Gülmedi!. 162 izlenme - 4 yıl önce Kanaltürk'de yayınlanan 'Top Bizde' programının yorumcularından Bilgin Gökberk, yayın sırasında bir Karadeniz fıkrası anlattı. Ancak bu fıkraya ne programın moderatör Bülent Ülgen ne de diğer yorumcu Sergen Yalçın güldü.
Gökberk Demirci - Yani 02:50
Gökberk Demirci - Yani 51 izlenme - 3 yıl önce Gökberk Demirci - Yani
Major Gökberk - Avukatı Benim 01:11
Major Gökberk - Avukatı Benim 99 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/majorgokberkfan avukatı benim dinle / türkce rap !
gökberk isminizi söylerken araya t koyuyorlar 01:00
gökberk isminizi söylerken araya t koyuyorlar 77 izlenme - 7 yıl önce
Kar Manzarası 00:03
Kar Manzarası 38 izlenme - 6 yıl önce
Gökberk İntro 00:11
Gökberk İntro 28 izlenme - 3 yıl önce Gökberk İntro 2014-05-18 13:19:29 günü GOKBERKAYHAN kanalına yüklediğim 'Gökberk İntro' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/GOKBERKAYHAN kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bilgin Gökberk'in İlginç Kaka Tespiti 01:00
Bilgin Gökberk'in İlginç Kaka Tespiti 39 izlenme - 4 yıl önce Bilgin Gökberk'in ilginç Kaka tespiti
Gökberk Demirci - Yani 02:51
Gökberk Demirci - Yani 18 izlenme - 3 yıl önce Gökberk Demirci - Yani
Bilgin Gökberk : Samet Aybabayı Görevden Alırdım 00:45
Bilgin Gökberk : Samet Aybabayı Görevden Alırdım 34 izlenme - 4 yıl önce Bilgin Gökberk : Samet Aybabayı Görevden Alırdım
Gökberk Biz Çalmadık 01:46
Gökberk Biz Çalmadık 21 izlenme - 4 yıl önce Gökberk Kim Dediyse Yalan Biz Çalmadık Kim Dediyse Onlar Çaldı Onları Dövecem..........