Hoşgeldiniz!

gökdelen

Dubai'de Sıradan Bir Gün 03:54
Dubai'de Sıradan Bir Gün 44.711 izlenme - 2 yıl önce Efendim hayal bile edemediğim görüntüleri sizinle paylaşmaktan onur duyuyorum. Kendim böyle bir hayat yaşayamadığım için "Zengin zübbeleri" ifadesini kullanmaktan kaçınmıyorum saygılar.
Beyonce Gökdelenden Atladı 01:06
Beyonce Gökdelenden Atladı 46.312 izlenme - 3 yıl önce beyonce yeni zelanda'da gökdelenden atladı.
Gökdelene Elektrikli Süpürge Kullanarak Tırmandı 02:06
Gökdelene Elektrikli Süpürge Kullanarak Tırmandı 1.528 izlenme - 2 ay önce Profesyonel tırmanışçı olan Sierra Blair-Coyle, iki adet elektrikli süpürge kullanarak tam 33 katlı olan bir gökdelene tırmandı. Güney Kore'de yaşanan olay, LG'nin yeni elektrikli süpürgesi olan CordZero'nun çekim gücünü ve dayanıklı şarjını gösterebilmek adına gerçekleştirildi. Elektrikli süpürge sayesinde birçok kişinin hayalini kurduğu şeyi yapan ve aynı Örümcek Adam gibi binaya tırmanan Sierra, tırmandığı sırada güvenlik önlemi olarak halat kullanmayı da ihmal etmedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mersin'de 52 Katlı Gökdelenden Atlamak 00:18
Mersin'de 52 Katlı Gökdelenden Atlamak 4.822 izlenme - 1 yıl önce Dünyaca ünlü atlayışçı Cam Tracey, Mersin'de 52 katlı gökdelenden atladı ve yolun ortasına iniş yaptı. İzliyoruz.
Çılgın Gençlerden Yürek Hoplatan 10 instagram Videosu 02:38
Çılgın Gençlerden Yürek Hoplatan 10 instagram Videosu 1.959 izlenme - 6 ay önce Geçtiğimiz günlerde gökdelenin tepesinde Hoverboard ile yaptığı hareket ile de yüreğimizi ağzımıza getiren Oleg Cricket'in birbirinden çılgın anlarını sizler için derledik. Hayatı uçlarda yaşamayı tercih eden Oleg, birbirinden çılgınca işler yaparak bugüne kadar hayatta kalmayı başarabilmiş, umarız bundan sonrada başına bir şey gelmez...
Gökdelenin Tepesinde Hoverboard Kullanmak 00:36
Gökdelenin Tepesinde Hoverboard Kullanmak 1.656 izlenme - 6 ay önce Gökdelenin tepesinde hoverboard kullanan intihara meyilli elemanın videosu. İzlerken bile benim dizlerimin bağı çözüldü.
Gökdelenin Tepesinde Ölüme Meydan Okuyan Yürek Yemiş Kız 01:21
Gökdelenin Tepesinde Ölüme Meydan Okuyan Yürek Yemiş Kız 1.126 izlenme - 4 ay önce Hayatlarını tehlikeye atarak çektikleri videoda kız tek koluyla erkek arkadaşına tutunurken, kendini gökdelenden sarkıtıyor. Ardından taklalar, koşturmalar ve ardı ardına birbirinden tehlikeli hareketleri başlıyor.
 Bambularla Gökdelenleri Yapıyorlar 03:50
Bambularla Gökdelenleri Yapıyorlar 3.570 izlenme - 1 yıl önce Honk Kong'ta devasa gökdelenler bambu ağaçlarından yapılıyor. Hayatlarını hiçe sayan inşaat işçileri adeta birer örümcek gibi bambu ağaçlarını plastik iplerle bağlıyorlar.
25 Katlı İki Gökdelen Arasından Nefes Kesen Atlayış 00:10
25 Katlı İki Gökdelen Arasından Nefes Kesen Atlayış 524 izlenme - 3 ay önce Hollywood filmlerinde kovalamaca sahnelerinde yer alan gökdelenler arası atlayış gerçek oldu! İngiliz dublör Max Cave Hong Kong’da 25 katlı iki gökdelen arasında yaptığı atlayış görenleri şaşkınlığa uğrattı.
grup yorum gökdelen -gecekondu 05:06
grup yorum gökdelen -gecekondu 10.675 izlenme - 7 yıl önce grup yorum gökdelen -gecekondu
Akasya AVM Gökdelenine Gizlice Tırmanan Gençler (156 mt) 00:45
Akasya AVM Gökdelenine Gizlice Tırmanan Gençler (156 mt) 2.096 izlenme - 10 ay önce Daha önce 3. boğaz köprüsünün tepesine gizlice tırmanan çılgın gençler şimdi de Akasya AVM'nin gökdelenine izinsiz şekilde tırmandı. Pavel Smirnov ve Haluk Yavuz isimli gençler bu anları görüntüye kaydetti. 156 metreden Kadıköy ve İstanbul'u seyrettiler.
315 Metre Yükseklikte Türk Bayrağı Dalgalandırmak 01:42
315 Metre Yükseklikte Türk Bayrağı Dalgalandırmak 1.552 izlenme - 6 ay önce Tırmanma ve parkur sporcusu Fırat Somut ve Ahıska Türk'ü Pavel Smirnov 315 metre yükseklikte Türk bayrağı dalgalandırdılar Fırat Somut ve Pavel Smirov 3 Mayıs Türkçüler Gününe özel Türkiye’nin en yüksek gökdeleninin vincine tırmanarak 315 metre yükseklikte TÜRK bayrağı dalgalandırdı. Dipçe: ntv 3 MAYIS bölümünü kesmiş haberin detaylarını buradan okuyabilirsiniz http://www.trthaber.com/haber/yasam/315-metre-yukseklikte-turk-bayragi-dalgalandirdilar-248331.html
828 Metre'den Aşağı Atladılar! 01:42
828 Metre'den Aşağı Atladılar! 3.540 izlenme - 3 yıl önce İsviçreli iki profesyonel paraşütçü Dubai'deki 828 metrelik Burj Halife gökdeleninden atlayarak base jumpingde (serbest atlayış) en yüksekten atlama rekoru kırdılar. Gulf News'ın haberine göre, Vince Reffet ve Fred Fugen adlı sporcular, üstlerinde wingsuit olarak adlandırılan ve kolların arasındaki kanat işlevi gören parçalarıyla havada manevra olanağı veren giysilerle kendilerini 828 metre yükseklikteki binanın tepesinden bıraktılar. Sporcular uzun bir süre gökyüzünde süzüldükten sonra izleyenlerin korku ve endişe dolu bakışları altında paraşütlerini açarak yere indiler.
19 Günde Gökdelen İnşaa Etmek - Çin 01:37
19 Günde Gökdelen İnşaa Etmek - Çin 3.397 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en yüksek binası değil belki ama bu gökdelenin özelliği sadece 19 günde inşa edilmiş olması. İnşaatı üstlenen Broad Group gökdelenin 19 günde yapılış sürecini gösteren hızlandırılmış çekim bir video yayımladı. Alıntıdır.
19 Günde 57 Katlı Bina Diken Çinliler 03:59
19 Günde 57 Katlı Bina Diken Çinliler 1.793 izlenme - 2 yıl önce Çin emlak sektörü bir çılgınlığa daha tanık olmuş. Gece gündüz demeden yüzlerce insanın çalışması sonucu 57 katlı binanın inşaatı tamamlanmış.
829 Metrelik Dünyadaki En Yüksek Yapı - Burç Halife 47:06
829 Metrelik Dünyadaki En Yüksek Yapı - Burç Halife 979 izlenme - 1 yıl önce 829 metre yüksekliği ile En çok katlı yapı,En yüksek bina,Şimdiye kadar yapılmış her açıdan en yüksek yapı,Dünyanın en yükseğe çıkan asansorü,Dünyanın en hızlı asansörü,Dünyanın en yüksekte yer alan camisi,En yüksek kendi başına duran yapı,Dünyanın en yüksekte yer alan gece klubü ve dünyadaki en yüksek restoran gibi rekorları elinde tutan bu dev yapının inşasındaki mükemmeliğe ve zekaya hayran kalacaksınız..
Lamborghini'yi Oturma Odasına Park Etmek 02:37
Lamborghini'yi Oturma Odasına Park Etmek 1.289 izlenme - 2 yıl önce Zenginliğin fazlaca abartıldığı bir yüzyılda yaşıyoruz biz Türkiye de daha kapı önünde zar zor park yeri bulurken elin gavuru gelip gökdelenin en tepesinde arabasını park ediyor.
işte gerçek örümcek adam 00:59
işte gerçek örümcek adam 3.723 izlenme - 6 yıl önce yüksek binalara tırmanmasıyla ünlenen 'örümcek adam' lakaplı fransız dağcı alain robert bu kez avustralya'nın sidney kentindeki 57 katlı gökdelene tırmandı
Arka Sokakları Açlarla Dolu Olan Yüksek Binalar Kulelerle Uygar mı Olunur ? 03:36
Arka Sokakları Açlarla Dolu Olan Yüksek Binalar Kulelerle Uygar mı Olunur ? 250 izlenme - 5 ay önce Nerede büyük bina görürseniz şüphelenin. Saygılar.
Gökdelen Binaların Çöküşü İzleyin 00:33
Gökdelen Binaların Çöküşü İzleyin 3.322 izlenme - 8 yıl önce
ünlü amerikalı sihirbaz criss angel bölüm3 intihar 04:52
ünlü amerikalı sihirbaz criss angel bölüm3 intihar 5.081 izlenme - 7 yıl önce ünlü amerikalı sihirbaz criss angel bölüm3 intihar gibi adam gökdelenin tepesinde uçuyor
Beyonce Gökdelenden Atladı 01:13
Beyonce Gökdelenden Atladı 1.399 izlenme - 3 yıl önce Beyonce Bungee Jumping Yaptı
Burj Dubai Ve Yolcu Uçağı 00:30
Burj Dubai Ve Yolcu Uçağı 2.675 izlenme - 7 yıl önce ocak 2009 itibariyle burj dubainin yüksekliği 818 metreye ulaşmış çılgın bunlar
Kule Vinç Nasıl Kurulur? 06:16
Kule Vinç Nasıl Kurulur? 692 izlenme - 1 yıl önce Bugün yeni yapılan kulelerin yanındaki vinçleri görünce; nasıl kurulduğu ve nasıl söküleceği merakımı cezbetti. Baştan sona ilgi çekici olduğunu düşündüğüm bu güzel animasyonu sizlerle paylaşmak istedim.
Gökdelen 31'i 01:12
Gökdelen 31'i 669 izlenme - 2 yıl önce Londra'daki gökdelenlere 31 çeken abimiz. Bütün gökdelenleri bi güzel boşaltan abimizi izliyoruz beyler. İyi seyirler.
Dubai Flow Motion - Çölün Üstündeki Cennet 03:06
Dubai Flow Motion - Çölün Üstündeki Cennet 631 izlenme - 2 yıl önce Büyük gökdelenleri, devasa yapıları, zenginlikleriyle. Dubai. Flow motion keyfiyle sunulması da bir ayrı güzel olmuş, neyse bıdı bıdı yapmayalım izleyelim.
Dev Gökdelen Yıkımı 00:37
Dev Gökdelen Yıkımı 1.974 izlenme - 8 yıl önce o kadar da eskı deıl neden yıkmıslar merak edıo ınsan
Türkiyenin En Yüksek 10 Gökdeleni ( Uzun Binası ) 01:21
Türkiyenin En Yüksek 10 Gökdeleni ( Uzun Binası ) 331 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin En Yüksek 10 Gökdeleni ( Uzun Binası ) türkiye'de De Dünya'ya Mâl Olan Büyük Binalar Bulunuyor. Bakalım Hangi Binalar Kaç Metre, Sizlerinde Tahmine Ettiği Yada Gördüğü Binalar Var Mı? ****************************************­*** youtube "izle Bilgilen" Kanalımız Hakkında Bilgilendirme izledikçe Bilgilenelim İstedik Ve "izle Bilgilen" Kanalımızı Kurduk. Kanalımız Her Fikre, Çağrıya, Mesaja, Sorumluluğa Yani Her Şeye Açıktır. Amaç Tamamen İlginç, Güzel, Verimli Vs Vs Arttıracağımız Fiil Kelimelerini İfade Etmek Amacı İle Kuruldu. sayfamız Herkese Açık Ve Ücretsizdir, Abone Olmak İçin : Http://youtube.com/izlebilgilen telif Hakkında | Hesabımızda Telif Hakkı İhlali Olduğunu Düşündüğünüz Bir Resim, Yazı, Müzik Vb Bulunduğu Takdire Bizimle Direk Temasa Geçerek Düzeltilmesini Sağlayabilirsiniz. İzlebilgilen@gmail.com Bir E-Posta Kadar Yakınız. Telif Haklarına Çok Önem Veriyoruz. teşekkür Ederiz. ****************************************­***
Dünyanın En yüksek Gökdeleninin Tepesinden Aşağıya Bakmak 01:04
Dünyanın En yüksek Gökdeleninin Tepesinden Aşağıya Bakmak 539 izlenme - 2 yıl önce Videoyu izlerken bile insanın beyninde çeşitli kıvılcımlar oluşturan bu yükseklikten ve üstüne üstlük hiç bir güvenlik önlemi olmaksızın aşağıya bakmak nasıl bir duygu olabilir ki? Gökdelenin adı: Burj Khalifa
Barış Manço ve 52. Kat 00:20
Barış Manço ve 52. Kat 347 izlenme - 1 yıl önce Tahminen 1987-1988 yıllarına ait olan kesitte barış manço, mersin'de bulunan halk arasında 52. kat olarak bilinen ve o dönem inşaat halinde olan gökdelenle ilgili bilgi veriyor.