Hoşgeldiniz!

Gökhan Taşkın

Flash TV Sunucusu Gökhan Taşkın'ın Arkadaşını Vurma Anı 03:41
Flash TV Sunucusu Gökhan Taşkın'ın Arkadaşını Vurma Anı 7.859 izlenme - 2 ay önce Haber spikeri olan Gökhan Taşkın'ın bu sabaha karşı Beyoğlu'nda arkadaşını ayağından vurma anı bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
sunucudan obama'ya çağrı 01:25
sunucudan obama'ya çağrı 10.428 izlenme - 8 yıl önce Flahs TV sunucusu Gökhan Taşkın'ın Obama'ya seslenmek için ekrana siyah olarak çıktığı o görüntüler
Flash TV Sunucusu Gökhan Taşkın Arkadaşını Vurdu 01:37
Flash TV Sunucusu Gökhan Taşkın Arkadaşını Vurdu 124 izlenme - 2 ay önce Flash TV'nin ünlü haber sunucusu Gökhan Taşkın, Beyoğlu'nda sabaha karşı eğlence çıkışı arkadaşını topuğundan silahla vurdu. Hürriyet'in haberine göre gözaltına alınan Taşkın ilk ifadesinde, "sarhoştum kazayla oldu" dedi. Canlı yayında yaptığı ilginç çıkışlarıyla bilinen Taşkın, başörtüsü tartışmaları nedeniyle canlı yayında başörtüsü takmış, eski ABD Başkanı Obama'nın Türkiye ziyaretinde ise yüzünü siyaha boyayarak Türkiye'nin gündemine oturmuştu.
Flash TV Haber - Ayakkabı Kutusu 00:18
Flash TV Haber - Ayakkabı Kutusu 518 izlenme - 2 yıl önce Flash TV spikeri Gökhan Taşkın canlı yayında ayakkabı kutusundan çıkan bardaktan su içti.
Flash Tv Anchorman'i  Canlı Yayında Türban Takıyor. 00:14
Flash Tv Anchorman'i Canlı Yayında Türban Takıyor. 742 izlenme - 3 yıl önce Yine bir Flash TV farkı, Gece Hattı Sunucusu Gökhan Taşkın canlı yayında türban taktı. Küçük Reha (Muhtar) olarak bilinen Gökhan Taşkın türban haberlerinden sıkılınca protesto amaçlı canlı yayının ortasında türban taktı.
Flash Tv'den Ekmekli Berkin Elvan Protestosu 01:07
Flash Tv'den Ekmekli Berkin Elvan Protestosu 658 izlenme - 4 yıl önce Flash Tv ekranlarında Gökhan Taşkın sunumu ile gerçekleşen ve yaptığı protestolarla gündeme damgasını vuran haber programı Berkin Elvan için öyle bir şey yaptı ki... Gezi parkı eylemleri sırasında başından gaz fişeği ile vurularak yaralanarak 269 gün boyunca yaşam mücadelesi veren Berkin Erkin, ekmek almak için dışarı çıktığında bu acı olay başına gelmişti. Türkiye'yi yasa boğan Berkin Elvan'ın ölüm haberi tüm Türkiye'yi etkiledi. Gökhan Taşkın ile Gece Hattı programında ünlü sunucu programı sunarken masasın üzerine Ekmek koyması sosyal medya da gündem yarattı. Flash TV'de Gece Hattı isimli programında haberleri sunan Gökhan Taşkın bakın ne yaptı
Gönlümün Başkenti Patnos_gökhan Taşkin 02:12
Gönlümün Başkenti Patnos_gökhan Taşkin 968 izlenme - 8 yıl önce dj_gogo_04@hotmail.com
Maç Heyecanı Tadında F16 Bombardımanı (Flash TV içerir) 03:09
Maç Heyecanı Tadında F16 Bombardımanı (Flash TV içerir) 288 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Flash TV klasiği ile karşınızdayız, bu sefer Geca Hattı programını sunan Gökhan Taşkın bize milli heyecan yaşatabilmek adına Arap spiker eşliğinde F16 pilotlarımızın hedefleri başarıyla vurmalarını göstermektedir, her hedef vurulduğunda "GOOOL" sesleriyle bizi coşturmaktadır...
Gökhan Taşkın'ın Arkadaşını Vurma Anı 00:57
Gökhan Taşkın'ın Arkadaşını Vurma Anı 25 izlenme - 2 ay önce Flash TV haber spikeri Gökhan Taşkın'ın arkadaşını topuğundan vurma anına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.  Ünlü haber spikeri Gökhan Taşkın'ın Beyoğlu'nda arkadaşını ayağından vurdu. Taşkın'ın arkadaşını vurma anı bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı. BELİNDEN TABACASINI ÇIKARIP KURŞUN YAĞDIRIYOR Görüntünde Gökhan Taşkın iki arkadaşının birlikte caddede yürüdüğü sırada arkadaşı sunucuya doğru yöneliyor. Bu sırada Taşkın'ın belinden çıkardığı tabancanın tetiğine basıyor ve arkadaşının topuğundan vuralarak yaraladığı görülüyor. ARKADAŞI ŞİKAYETÇİ OLMADI Yaralı Fırat Karadayı Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırak tedavi altına alındı. Polis tarafından gözaltınan spiker Gökhan Taşkın ise arkadaşının şikayetci olmaması nedeniyle verdiği ifadenin ardından serbest bırakıldı.
Flash TV Spikerinin Mahsun Kırmızıgül'e Atarlanması 02:00
Flash TV Spikerinin Mahsun Kırmızıgül'e Atarlanması 180 izlenme - 2 yıl önce Mahsun Kırmızıgül'ü sert sözlerle eleştiren Flash TV spikeri Gökhan Taşkın, "Bir şey derdim ama RTÜK var" dedi.
Flash TV - Ekmekli Berkin Elvan Prostestosu 05:10
Flash TV - Ekmekli Berkin Elvan Prostestosu 229 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv'de yaptığı enteresanlıklarla tanıdığımız Gökhan Taşkın bu kez Berkin için ekmekli protesto yapıyor. Bugünlerde haber medyasında yapılan en samimi hareketlerden biri zannımca.
Flash Tv Spikeri Gökhan Taşkın'ın Arkadaşını Vurması 01:37
Flash Tv Spikeri Gökhan Taşkın'ın Arkadaşını Vurması 15 izlenme - 2 ay önce Flash TV’nin haber sunucusu Gökhan Taşkın, bu sabaha karşı Beyoğlu’nda bir bara gidip eğlendiği arkadaşını silahla ayağından vurdu. Olay sonrası gözaltına alınıp karakola götürülen Gökhan Taşkın ifadesinde, ‘arkadaşını niye vurduğunu hatırlamadığını ve olayın alkolün etkisiyle olduğunu’ söylemiş..
Flash Tv Haberciliği - İsteyenin Bi Yüzü Kara Vermeyen Obama 04:25
Flash Tv Haberciliği - İsteyenin Bi Yüzü Kara Vermeyen Obama 333 izlenme - 2 yıl önce Daha evvelden haberleri türban takarak sunduğuna şahit olduğumuz Gökhan Taşkın bu kez daha dadaist, daha ekspresyonist, daha sürrealist bir üslupla karşımıza çıkıyor ve habercilikte bambaşka bir boyuta giriyor. Türkiye'nin tartışmasız en iyi televizyon kanalı Flash tv, gözümde artık daha da büyümüştür, seni seviyoruz Flash tv, iyi ki varsın gadasını yidiğim.
Gökhan Taşkın'ın Berkin Elvan protestosu 05:10
Gökhan Taşkın'ın Berkin Elvan protestosu 234 izlenme - 4 yıl önce Dün gece Flash Tv adeta ezber bozdu. Gece Hattı programında Gökhan Taşkın'ın Berkin Elvan'ı anma şekli izleyenleri hem duygulandırdı hem de takdirlerini topladı.
Patnoslu Severse_gökhan Taşkin 02:00
Patnoslu Severse_gökhan Taşkin 464 izlenme - 8 yıl önce dj_gogo_04@hotmail.com
Gökhan Taşkın'dan Şaşırtan Klip 02:45
Gökhan Taşkın'dan Şaşırtan Klip 223 izlenme - 6 yıl önce tv'de gece haberlerini sunan ve daha önce canlı yayında yapmış olduklarıyla adından söz ettiren gökhan taşkın şimdi de tsk'nın hava operasyonuna özel hazırlamış olduğu kliple çok konuşulacağa benziyor.
Flash Tv'nin Ses Kaydıyla İlgili Başbakanla Yaptığı Telefon Görüşmesi 02:00
Flash Tv'nin Ses Kaydıyla İlgili Başbakanla Yaptığı Telefon Görüşmesi 146 izlenme - 3 yıl önce Kasetler meydana çıkmışken, gerçek ya da montaj diye tartışılırken, Flash Tv Ana Haber yine olaya kendi açısından bakarak Başbakan ile telefon bağlantısı yaptı fakat tamamiyle montaj. Bu kişinin Tahsin Taşkın olduğunu tahmin etmekteyiz. İyi seyirler efenim.
Flash TV - Ekmekli Berkin Elvan Prostestosu 05:10
Flash TV - Ekmekli Berkin Elvan Prostestosu 103 izlenme - 4 yıl önce Flash Tv'de yaptığı enteresanlıklarla tanıdığımız Gökhan Taşkın bu kez Berkin için ekmekli protesto yapıyor.