Hoşgeldiniz!

Gökova Videoları İzle

Gökova Bisiklet Turu Macerası 02:01
Gökova Bisiklet Turu Macerası 1.684 izlenme - 2 yıl önce Muğla Bisiklet Derneği‘nin düzenlediği Gökova Bisiklet Turu maceramız. / Bu 5 günü anlatmaya hangi efsane manzaradan, midemizin hangi bayramından, tanıştığımız... Maceramızın devamı için: http://www.bizevdeyokuz.com/gokova-bisiklet-turu Kanalımıza abone olun: www.izlesene.com/bizevdeyokuz
Türkiye-Muğla-Gökova/akyaka 07:17
Türkiye-Muğla-Gökova/akyaka 3.239 izlenme - 9 yıl önce
Ergün Dere Gökova 04:04
Ergün Dere Gökova 211 izlenme - 6 yıl önce gençli yıllarımın anısına özlem duyduğum gökovama yıllarım gurbette geçtiği için anılarımda yaşan gökovama yakışır şekilde bu türküyü yaptım 1960
gökova tanıtım filmi 03:57
gökova tanıtım filmi 479 izlenme - 8 yıl önce başarılı oyuncuları ve uzman kadrosuyla hazırlanmış olan profosyonel bir tanıtım filmidir. :)))
Gökova 00:35
Gökova 136 izlenme - 7 yıl önce gökova
Haluk Levent - Gökova 05:07
Haluk Levent - Gökova 131 izlenme - 3 yıl önce Haluk Levent - Gökova
Haluk Levent - Gökova 05:07
Haluk Levent - Gökova 60 izlenme - 1 yıl önce Cennet vatan Türkiye’min kıyısında Rüzgar esmez yağmur yağmaz adı Gökova Gökyüzü paramparça orada ağaçlar sessiz Yeşili öldürdük Gökova’da Yeter ki Gökova’lar olmasın Ağaçlar bulutlar bize kalsın Gelin gelin arkadaşlar birlik olalım Zehir saçan santralleri çöpe atalım Çevremizi temiz tutalım ülkemizi koruyalım Başka Türkiye yok bu dünyada Yeter ki Gökova’lar olmasın Ağaçlar bulutlar bize kalsın Boğaz faciaları çarpışan tankerler Güzelim balıkları yunusları yok ettiler Bir yanda zehirli atıklar Bir yanda kirli variller Karadenizden sonra Akdeniz’i yok ettiler Yeter artık yeter Çıldırtmayın bizleri Yürüyelim arkadaşlar Gökova bekler bizi
Türkan Şoray, Muğla'da Sinema Filmi Çekecek 04:00
Türkan Şoray, Muğla'da Sinema Filmi Çekecek 102 izlenme - 2 yıl önce Türkan Şoray'ın Belediye önünde karşılanması- Belediye Başkanı makam ziyareti- Şoray'ın nikah şahitliği ve evlilik cüzdanını geline vermesi Türkan Şoray, Muğla'da sinema filmi çekecek- Türk sinemasının "Sultanı" Türkan Şoray, çekeceği filmle ilgili incelemelerde bulunmak için Muğla'nın Menteşe ilçesine geldi- Menteşe Belediyesini ziyaret eden Şoray, rica üzerine bir çiftin nikah şahitliğini de yaptı Yeşilçamın ünlü oyuncularından Türk sinemasının "Sultanı" Türkan Şoray, Menteşe'de film çekecek.
Coast Guide TR - Gökova Körfezi 06:40
Coast Guide TR - Gökova Körfezi 85 izlenme - 1 yıl önce Fethiye Körfezi’nin batı yakasında, irili ufaklı adaların, yükselen, alçalan ağaçlarla kaplı dağların arasına gizlenmiş onlarca mükemmel koyun bulunduğu Türkiye kıyı şeridinin en güzel körfezlerinden biri olan Gökova Körfezi keşfetmek çok kolay! Detaylar, koylar ve marinalar için: https://www.coastguidetr.com/tr/korfez/1004/gokova
Albatros 02:58
Albatros 126 izlenme - 6 yıl önce yeşil marmaris için hazırlamış olduğum türkü yesil marmarisin sahibi mehmet tugaya armağandıraşık ergün dere tarafından hazırlanmıştır 2002
Marmaris 02:41
Marmaris 141 izlenme - 9 yıl önce projesi İsviçre ve İtalya yapımı süper denize 2,5 metre, akıllı malikane...!!!
Gökova Körfezi’nin Kıyısında Çadırda Tatil Keyfi - Muğla 03:08
Gökova Körfezi’nin Kıyısında Çadırda Tatil Keyfi - Muğla 51 izlenme - 3 yıl önce
Gökova'nın Yüzme Bilmeyen Kadın Balıkçıları 01:03
Gökova'nın Yüzme Bilmeyen Kadın Balıkçıları 46 izlenme - 2 yıl önce Güneşin doğuşuyla Gökova Körfezi'nde balığa çıkan ve hiçbiri yüzme bilmeyen kadın balıkçılar, kazandıkları parayla aile bütçesine katkı sağlıyor.
11 Eylül 2011 Gökova 5 01:15
11 Eylül 2011 Gökova 5 57 izlenme - 5 yıl önce 11 eylül 2011 gökova
Sıcak Hava 03:24
Sıcak Hava 33 izlenme - 2 yıl önce Muğla'da sıcak hava- Hava sıcaklığının 23 derece ölçüldüğü Muğla'da vatandaşlar ve turistler, deniz kenarlarına akın etti Muğla ve ilçelerinde etkili olan sıcak hava dolayısıyla plajlarda hareketlilik yaşandı.
Yolda 03:09
Yolda 60 izlenme - 8 yıl önce ankara marmaris
Marmaris-Datça  / 10. Gökova Bisiklet Turu 02:30
Marmaris-Datça / 10. Gökova Bisiklet Turu 5 izlenme - 9 ay önce 10. Gökova Bisiklet Turu Marmaris-Datça parkurundan görüntüler Muğla Bisiklet Derneği yönetim kurulu üyesi Nihat Gençosman'ın açıklaması 10. Gökova Bisiklet Turu Muğla Bisiklet Derneği tarafından düzenlenen 10. Gökova Bisiklet Turu Marmaris-Datça parkuru başladı.
Hintli İş Adamının 80 Metrelik Yatı Bodrum'da - 01:16
Hintli İş Adamının 80 Metrelik Yatı Bodrum'da - 18 izlenme - 3 yıl önce Hindistan asıllı iş adamı Lakshmi Mittal'in 80 metrelik "Amevi" adlı yatı Bodrum'a geldi.
Gökova Körfezi'nde Sörfçü Yoğunluğu 01:12
Gökova Körfezi'nde Sörfçü Yoğunluğu 2 izlenme - 6 ay önce Sıcak hava ve rüzgarı fırsat bilen yerli ve yabancı bir çok turist, rüzgar ve uçurtma sörfü yapmak için Gökova Körfezi'ndeki Akçapınar sahilinde yoğunluğa neden oldu.
Muğla'da İki Mevsim Bir Arada Yaşanıyor 02:58
Muğla'da İki Mevsim Bir Arada Yaşanıyor 6 izlenme - 2 yıl önce Muğla'da İki Mevsim Bir Arada Yaşanıyor- Muğla Akyaka'da Bazı Vatandaşlar Sahilde Yürüyüş Yapıp Denize Girerken, Bazıları Da Kent Merkezine 60 Kilometre Uzaklıktaki Sandras Dağı'nda Karın Keyfini Çıkartıyor Muğla'da Bazı Vatandaşlar Yüksek Kesimlerde Karın Keyfini Çıkartırken, Bazıları Da Sahilde Denize Girip Yürüyüş Yaparak Sıcak Havanın Keyfini Yaşıyor.
Mavi Dünyanın Gizemini Muğla Kıyılarında Keşfediyorlar 04:34
Mavi Dünyanın Gizemini Muğla Kıyılarında Keşfediyorlar 5 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dalışa hazırlık görüntüleri- Su altı dalış görüntüleri- İl Kültür ve Turizm Müdürü Veli Çelik röportaj- Dalış eğitmeni Egemen Özer röportaj DURMUŞ GENÇ - Bin 484 kilometrelik kıyı bandı ile Türkiye'nin en uzun sahil şeridine sahip Muğla'da yerli ve yabancı turistler, 200'e yakın koyda düzenlenen etkinliklerle deniz dibine dalmasının heyecanına varıyor.
Eroğlu: 02:06
Eroğlu: "Türkiye Genelinde 45 Hava Aracımız Çalışmalara Başladı" 2 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu'nun gelişi- Bakan'ın işçilerle selamlaşması- Bakan'ın fidana aşı yapması- Bakan Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: -"Orman yangınlarıyla mücadele için Türkiye genelinde 45 hava aracımız çalışmalara başladı" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, bu yıl orman yangınlarıyla mücadele kapsamında, ülke genelinde 45 hava aracının çalışmalara başladığını bildirdi.