Hoşgeldiniz!

Göksel Göksu

Sigara Mağduru Muhabir  00:08
Sigara Mağduru Muhabir 212 izlenme - 3 yıl önce Bazısı dertten içer, bazısı zevkten. "Parmağıma inanılmaz yakışıyooo. Çok cool oluyorum biliyo musun?" diyen kızcağızlar da var. Ancak Göksel Göksu hanfendi öyle hoyrat, öyle afili çekiyor ki dumanı içine içine; ben bile izlerken sigarasadım. İş kazası, meslek hastalığı değil ucunda ölüm yok, ufak bir hata, canı sağolsun muhabirimizin..
Zihinsel engelli çocuğa cinsel istismar 03:26
Zihinsel engelli çocuğa cinsel istismar 41 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK'te "Suskun Karanlık" dosyasına devam ediyoruz. Bu gün o karanlıkta kalan zihinsel engelli bir çocuk ve annesi konuşacak. Kızını özel durumu nedeniyle her gün sınıfına kadar götürüp yine her gün sınıftan aldı. Ama bir gün kızı arkadaşı tarafından kandırılıp, okuldan ayrıldı. Üstelik okul güvenlik görevlileri de buna izin verdi. Ne olduysa ondan sonra oldu. İstismarcı 19 yıl hüküm giymiş olsa da, istismara uğrayan çocuk müebbet cezası almışçasına evine kapandı. Anne ve kızı suskunluklarını bozdu ve Göksel Göksu'ya konuştu. Biz de hem seslerini değiştirdik, hem yüzlerini ve kimliklerini gizledik. Emre Kınacı'nın görüntüleriyle izleyelim.
İstismarcı serbest, çocuk tutsak 03:21
İstismarcı serbest, çocuk tutsak 15 izlenme - 2 yıl önce Suskunluğun karanlığına gömülenleri birer birer ekranlarınıza getirmeye devam ediyoruz. Bugün de yüreğiniz burkulacak, canınız yanacak. Bu kez dokuz yaşında istismara uğrayan bir çocuk ile annesini dinleyeceğiz. Annesi ve çocuğu tutuksuz yargılanan fail ile bakın nasıl köşe kapmaca oynuyor? Tablo çok ağır. O annenin Göksel Göksu'ya anlattıklarını dinleyince hak vereceksiniz. Emre Kınacı'nın görüntüleriyle izleyelim...
İnsanlık Hali  -  18 Nisan 2016 44:45
İnsanlık Hali - 18 Nisan 2016 10 izlenme - 2 yıl önce Dünya ve memleket meselelerinin gölgesinde kalan insan hikayeleri, tek bir karede sayfalarca şey anlatan fotoğraflar, tarihe not düşülen görüntüler ekrana taşınacak.
Eğrisi Doğrusu   12 Şubat 2016 01:08:30
Eğrisi Doğrusu 12 Şubat 2016 13 izlenme - 2 yıl önce Özgecan'ın katlinin üzerinden 1 yıl geçti...1 yılda neler değişti? "Özgecan Yasası" nedir?, Kadına yönelik şiddet, kadına uygulanan şiddetin çocuğa etkisi... Taha Akyol sordu, kadınların sorunlarını Kadın Hakları Aktivisti Berrin Sönmez ve Gazeteci - Aktivist Göksel Göksu Eğrisi Doğrusu'nun 12 Şubat 2016 tarihli yayınında değerlendirdi.
İnsanlık Hali  -  19 Nisan 2016 44:59
İnsanlık Hali - 19 Nisan 2016 5 izlenme - 2 yıl önce Dünya ve memleket meselelerinin gölgesinde kalan insan hikayeleri, tek bir karede sayfalarca şey anlatan fotoğraflar, tarihe not düşülen görüntüler ekrana taşınacak.