Hoşgeldiniz!

göktaşı

Göktaşının Düşme Anı Kamerada 00:24
Göktaşının Düşme Anı Kamerada 5.601 izlenme - 7 ay önce Şanlıurfa’da dün gece meydana gelen patlama ve gökyüzünde beliren ışığın nedeni belli oldu. Patlamanın göktaşından kaynaklandığı belirlendi. iha.com.tr » Gündem » Göktaşının düşme anı kamerada06 Mayıs 2016 11:16 Göktaşının düşme anı kameradaŞanlıurfa’da dün gece meydana gelen patlama ve gökyüzünde beliren ışığın nedeni belli oldu. Patlamanın göktaşından kaynaklandığı belirlendi. Göktaşının düşme anı kamerada PaylaşTweetlePaylaşGönderYorum Yap Göktaşının düşme anı kamerada - Tıkla İzle Dün gece saat 00.22'de Şanlıurfa’da büyük bir patlama sesi duyuldu. İlçelerde de duyulan patlama sesi nedeniyle yer sarsıntısı meydana geldi. Korku ve panik yaşayan vatandaşlar, 155 hattını arayarak durumu polise bildirdi. Polis ekipleri tarafından yapılan incelemede herhangi bir bulguya rastlanmazken, patlamanın doğal kaynaklı olabileceği ifade edildi. Sabah saatlerinde çalışmalarına devam eden polisler, patlamanın bir doğa olayı olduğunu belirledi. Bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde, bulutların arasından hızlı bir şekilde yeryüzüne doğru gelen göktaşı havadayken birden patlıyor. Bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından da kaydedilen görüntülerde göktaşının etrafa saçtığı ışık net bir şekilde görülüyor. Emniyet kayıtlarına olay, doğa olayı olarak geçti.
Dünyanın En Büyük 2. Gök Taşı Bulundu 02:25
Dünyanın En Büyük 2. Gök Taşı Bulundu 1.655 izlenme - 3 ay önce Arjantin’in kuzeyinde, 30 tondan fazla ağırlığında sahip ve dünyanın bilinen en büyük 2. gök taşı olduğu belirtilen gök taşı, gün yüzüne çıkarıldı. Gök taşının yaklaşık 4 bin yıl önce meydana gelen bir meteor yağmuru sırasında düştüğü sanılıyor.
İlk Defa Türkiye'ye Göktaşı Düşerken Görüntülendi! 01:57
İlk Defa Türkiye'ye Göktaşı Düşerken Görüntülendi! 28.203 izlenme - 4 yıl önce Ordu'nun Perşembe ilçesinde gece saatlerinde görülen göktaşı paniğe sebep oldu. Güvenlik kameraları tarafından görüntülendi
2003 Yılında Hamdolsun Dünyayı Teğet Geçen Göktaşı 00:54
2003 Yılında Hamdolsun Dünyayı Teğet Geçen Göktaşı 4.413 izlenme - 1 yıl önce Göktaşının adı: QQ47...yaklaşık 1,24 km çapında, kütlesi yaklaşık 2,0×1012 kg. Dünyaya isabet etmesi halinde yaklaşık 350.000 megaton TNT (1,5 ZJ) değerinde enerji açığa çıkacağı ve küresel zarar vereceği hesaplanıyordu. Ulan çarpsa daha iyidi aslında. Sabahın köründe kalk işe git hayat mı lan bu.
Maliyeciler göktaşı yağan köyü bastı 02:12
Maliyeciler göktaşı yağan köyü bastı 3.042 izlenme - 1 yıl önce Uzmanların Bingöl’ün Sarıçiçek köyünde vatandaşların toplayıp, sattığı göktaşlarının ticari faaliyete girdiğini açıklamaları üzerine harekete geçen maliyeciler, köye giderek incelemelerde bulundu. 2 Eylül’de dünya yörüngesinde parçalanan meteor, Bingöl'ün Sarıçiçek köyü ve çevresine saçıldı. Bölge halkı topladıkları göktaşlarını satarken, uzmanlar ticari faaliyet niteliğindeki gök taşı alım-satımının vergi kapsamında değerlendirdi. Bingöl İl Defterdarlık Müdürlüğü, “Göktaşı devlet malı niteliğinde ve alım-satımların Gelir Vergisi Kanunu kapsamında” olduğu açıklamaları üzerine Sarıçiçek köyüne ekip gönderdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyayı Yok Edecek Göktaşı Böyle Çarpacak! 04:45
Dünyayı Yok Edecek Göktaşı Böyle Çarpacak! 5.773 izlenme - 3 yıl önce Dünyayı Yok Edecek Göktaşı Böyle Çarpacak! Bilim adamlarına göre dunyanın yok oluş şekli boyle olacakmış. Açıkçası izleyince insan duruma içerliyor. Sonumuz kötü olacak. Son vakitlerinde camiden çıkmayan cemaati müslim arkadaşlarımıza sevgıler, saygılar, bizim için de birer hayır duası okuyunuz.
Perseid Göktaşı Yağmuru 01:19
Perseid Göktaşı Yağmuru 2.775 izlenme - 3 yıl önce Perseid Göktaşı Yağmuru 2013 13.08.2013 günü medyafaresi kanalına yüklediğim 'Perseid Göktaşı Yağmuru' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/medyafaresi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hayki Göktaşı 01:57
Hayki Göktaşı 970 izlenme - 3 yıl önce Hayki Göktaşı
Dev Göktaşı Dünyaya Çarparsa Ne Olur 04:47
Dev Göktaşı Dünyaya Çarparsa Ne Olur 1.469 izlenme - 7 yıl önce dünya die bişi kalmaz herhalde:)
Meteorun Yönünü Ufo Mu Değiştirdi? 01:11
Meteorun Yönünü Ufo Mu Değiştirdi? 1.497 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da düşen meteorun yönünü UFO değiştirdi iddiaları.
NASA'nın Yakaladığı İnanılmaz Görüntüler 02:30
NASA'nın Yakaladığı İnanılmaz Görüntüler 649 izlenme - 3 yıl önce NASA 4 farklı uzay aracı tarafından gözlenen güneş üzerindeki patlamaları böyle görüntüledi. Bu görüntüler NASA tarafından toplanmış en kapsamlı veri niteliğinde.
Dev Göktaşı Dünyaya Çarparsa Ne Olur 04:47
Dev Göktaşı Dünyaya Çarparsa Ne Olur 1.826 izlenme - 7 yıl önce dev göktaşı dünyaya çarparsa ne olur
dünyayı yok edecek göktaşı böyle çarpacak! 04:46
dünyayı yok edecek göktaşı böyle çarpacak! 1.017 izlenme - 5 yıl önce dünyayı yok edecek göktaşı böyle çarpacak!
Discovery Channel - Büyük Asteroid Çarpma Simulasyonu 04:45
Discovery Channel - Büyük Asteroid Çarpma Simulasyonu 313 izlenme - 2 yıl önce 500 Km çapındaki bir göktaşının dünyamıza çarptığında yaratacağı etkiyi gözler enine seren bir simulasyon videosu. İyi seyirler.
Son Yılların En Büyük Meteoru Dünyaya Çarptı 01:46
Son Yılların En Büyük Meteoru Dünyaya Çarptı 48 izlenme - 2 ay önce Avustralya’nın kuzeydoğusundaki Queensland eyaletine bağlı Gladstone kenti açıklarında denize düşen bir meteor kentte büyük korkuya yol açtı.Gladstone Observer’ın haberine göre, yerel saatle 08.30 sularında gökyüzünde beliren ve hızla dünyaya yaklaşan parlak ışığı gören Gladstone’lular sahile akın etti. Dev ışık kütlesi Gladstone sahili açıklarını adeta güneş gibi aydınlattıktan sonra büyük bir gürültüyle denize düştü Işık kütlesinin denize düşmesiyle birlikte kentte şiddetli bir sarsıntı meydana gelirken, bazı binaların camları kırılması korkuya yol açtı.
Perşembe'ye Göktaşı Düşmesi 00:32
Perşembe'ye Göktaşı Düşmesi 268 izlenme - 2 yıl önce İlçede hafif de olsa bir sarsıntı hissettiren gök taşının düşme anı, güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Göktaşı gece saatlerinde denize düştü. Hava aydınlandı, hafif bir sarsıntı meydana geldi.
Şanlıurfa'ya Dün Gece Düşen Göktaşı Korkuttu 02:36
Şanlıurfa'ya Dün Gece Düşen Göktaşı Korkuttu 118 izlenme - 7 ay önce Şanlıurfa'da dün gece meydana gelen patlama ve gökyüzünde beliren ışığın nedeni belli oldu.
Perseid Göktaşı Yağmuru Başladı! 04:11
Perseid Göktaşı Yağmuru Başladı! 530 izlenme - 3 yıl önce Perseid Göktaşı Yağmuru Başladı!
Arjantin'de Göktaşı Heyecanı 01:24
Arjantin'de Göktaşı Heyecanı 481 izlenme - 4 yıl önce Arjantin'de bir konser sırasında gökyüzünden yanarak düşen göktaşı böyle görüntülendi. Arjantin'de bir konserde cep telefonu ile çekim yapan bir izleyici benzerine az rastlanır bir doğa olayını yakaladı. Konser alanında yaşanan bir anlık sessizlik ve karanlık sonrası atmosfere giren göktaşı, ilginç bir görüntü oluşturdu.
meteor 00:34
meteor 1.607 izlenme - 8 yıl önce bu video after effects proğramıyla yapılmıştır.
Dünyayı Yok Edecek Göktaşı - 21 Aralık 2012 04:46
Dünyayı Yok Edecek Göktaşı - 21 Aralık 2012 532 izlenme - 2 yıl önce Bilim adamlarına göre dunyanın yok oluş şekli boyle olacakmış. Açıkçası izleyince insan duruma içerliyor. Sonumuz kötü olacak. Son vakitlerinde camiden çıkmayan cemaati müslim arkadaşlarımıza sevgıler, saygılar, bizim için de birer hayır duası okuyunuz.
Korkutan Görüntü 00:18
Korkutan Görüntü 143 izlenme - 1 yıl önce Atmosfere girdikten sonra yanmaya başlayan ve yeşil bir renk alan göktaşı korkuttu! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Şirince'de Kıyamet Parodisi - Beyaz Show 02:48
Şirince'de Kıyamet Parodisi - Beyaz Show 247 izlenme - 2 yıl önce Birçok televizyon kanalı Şirince'den canlı yayın yaparken, Kanal D ekranlarında Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show'un gündeminde de Şirince vardı. Beyaz, hazırladığı video ile kıyamet kopacak diye Şirince'ye akın edenlerle dalga geçti.
Kuranda Göktaşı 04:24
Kuranda Göktaşı 781 izlenme - 7 yıl önce meteor beklenen kıyamet
göktaşı teğet geçti 00:20
göktaşı teğet geçti 265 izlenme - 6 yıl önce youtube'dan
Göktaşı geceyi gündüze çevirdi 00:30
Göktaşı geceyi gündüze çevirdi 263 izlenme - 3 yıl önce Kırım'da gece düşen bir gök taşı tüm şehri aydınlattı.
Göktaşı Böyle Görüntülendi 01:13
Göktaşı Böyle Görüntülendi 447 izlenme - 4 yıl önce Göktaşı amatör kameralara takıldı
Rusya Meteor Yağmuruyla Sarsıldı 07:46
Rusya Meteor Yağmuruyla Sarsıldı 334 izlenme - 4 yıl önce Rusya'nın Ural Dağları'nın Güneyinde Yer Alan Çelyabinsk Kenti, Bu Sabah Korku Dolu Saatler Geçirdi.
Orduya Göktaşı Düştü 00:41
Orduya Göktaşı Düştü 212 izlenme - 4 yıl önce Ordunun Perşembe İlçesine Göktaşı Düştü.
Rusya'ya Meteorun Düşüş Anı 03:02
Rusya'ya Meteorun Düşüş Anı 213 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da Ural Dağları'nın Güneyinde Yer Alan Chelyabinsk Bölgesine Göktaşları Düştü. Olayda, 400 Kişiyi Yaralandı.