Hoşgeldiniz!

Göktürk Ural

Göktürk Ural, Tokat Olayını Telegol'e Anlattı 07:01
Göktürk Ural, Tokat Olayını Telegol'e Anlattı 198 izlenme - 3 yıl önce Galatasaraylı Basketbolcu Göktürk Ural, Ergin Ataman ile aralarında yaşanan tokat skandalı hakkında 360 ekranlarında yayınlanan 'Telegol' programında şok açıklamalar yaptı.
Galatasaray'da Tokat Mağduru Göktürk Ural Affedildi 01:01
Galatasaray'da Tokat Mağduru Göktürk Ural Affedildi 63 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Liv Hospital'da koç Ergin Ataman'ın 8 Şubat'taki NSK Eskişehir maçında tokat atıp kadro dışı bıraktığı Göktürk Ural affediliyor.
Ergin Atamandan Tokat Cevabı! 05:59
Ergin Atamandan Tokat Cevabı! 30 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman Barcelona Regal takımı ile oynayacağı THY Euroleague karşılaşması öncesi Göktürk Ural hakkında konuştu. Ergin Ataman, Türkiye Basketbol Ligi’nde son oynanan NSK Eskişehir Basket maçının ardından soyunma odasında genç oyuncu Göktürk Ural’a tokat atması ile ilgili olarak; bu olayın çok büyütüldüğünü açıklama yapmaya bile gerek görmediğini söyledi. Galatasaray Liv Hospital Başantrenörü Ergin Ataman, "Bu olay çok konuşuldu, bana söylenecek laf bile kalmadı. Telefonlarım sabahtan beri susmak bilmiyor. Ben şu anda çok daha önemli bir olaya konsantre oldum. Barcelona ile bu akşam Euroleague’de top 16 maçımız var. Türkiye’de maalesef basın kaos ile yaratılan spekülasyonlarla beslenmeyi seviyor. Ancak bizim gündemimiz çok farklı. Biz burada daha ciddi işlerle uğraşıyoruz. Kendimi Barcelona maçına konsantre ettim. Bu konu ile ilgili daha fazla bir şey söylemek istemiyorum" sözlerini etti. "SAHA DIŞINDAKİ BAZI OLAYLAR TAKIMIN DENGESİNİ CİDDİ OLARAK SARSIYOR" Başantrenör Ataman, saha dışındaki bazı olaylardan takımın dengesinin ciddi olarak sarstığını da kabul ederek sözlerine şöyle devam etti: "Takımda bazı oyuncular gitti, onların yerine yeni oyuncular geldi. Bir de bunlara sakatlıkları ekledi. Bunlar da yetmezmiş gibi Ender ve Aroya bir maç öncesi zehirlenme yaşadı.
Ergin Ataman için şok sözler!... 07:07
Ergin Ataman için şok sözler!... 15 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Liv Hospital'da başantrenör Ergin Ataman'ın tokat attığı Göktürk Ural önemli açıklamalar yaptı.
Duygun Yarsuvat'tan tokat olayı hakkında açıklama!... 04:36
Duygun Yarsuvat'tan tokat olayı hakkında açıklama!... 7 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Ergin Ataman ile Göktürk Ural arasında yaşanan tokat olayı ile ilgili açıklamalarda bulundu.