Hoşgeldiniz!

Gol Çizgisi Videoları İzle

İşte Karim Benzema'nın olay golü 00:25
İşte Karim Benzema'nın olay golü 11.195 izlenme - 3 yıl önce
almeida gol çizgisinden kaçırdı! 01:59
almeida gol çizgisinden kaçırdı! 443 izlenme - 6 yıl önce almeidagol çizgisinden kaçırdı!
İşte Merakla Beklenen Şahin Gözü 01:03
İşte Merakla Beklenen Şahin Gözü 128 izlenme - 4 yıl önce Gol Çizgisi Teknolojisi Olarak Bilinen Şahin Gözü Uygluması, Önümüzdeki Sezondan İtibaren İngiltere Premier Lig'de Kullanılmaya Başlanıyor.
Bir Tek Gol Çizgisi Teknolojileri Eksik 00:58
Bir Tek Gol Çizgisi Teknolojileri Eksik 47 izlenme - 3 yıl önce Gözler Her Ne Kadar Brezilya'da Olsa Da Plaj Futbolu, Yakın Gelecekte Gözde Spor Dallarından Biri Olmaya Aday...
Gol Çizgisi teknolojisi iş başında! 00:29
Gol Çizgisi teknolojisi iş başında! 23 izlenme - 1 yıl önce Fransa Ligue-1'de bu hafta oynanan Caen-Marseille maçında, Michy Batshuayi'nin şutu, gol değil gibi gözüktü ancak teknolojiden kaçamadı.
Gol Çizgisi Teknolojisi Geliyor 01:13
Gol Çizgisi Teknolojisi Geliyor 14 izlenme - 4 yıl önce Gol Çizgisi Teknolojisi Geliyor
Yıldırım Demirören: Gol Çizgisi Teknolojisi Gelecek 01:59
Yıldırım Demirören: Gol Çizgisi Teknolojisi Gelecek 1 izlenme - 1 yıl önce FF Başkanı Yıldırım Demirören, Gol Çizgisi Teknolojisi'nin Süper Lig'de de kullanılacağını söyledi. TFF Başkanı Yıldırım Demirören, NTV Spor'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Süper Lig'de gelecek sezon büyük ihtimalle Gol Çizgisi Teknolojisi'nin kullanılacağını belirten Demirören, "Gol çizgisi teknolojisi gerek duyulan bir teknoloji. UEFA'nın Mart'taki toplantısında UEFA organizasyonlarında da bu teknolojinin kullanılacağı görüşülecek. Bunu UEFA kullandıktan sonra biz de tüm stadyumlarımızda kullanacağız. Amerikan Futbolu durarak oynanıyor keza basketbol ve tenis de böyle. Futbol da durarak oynanacak olursa heyecanını kaybedecektir. Gol çizgisi bunu etkilemeyecek ve UEFA bize bir süre verecek. Bu süre içerisinde biz de bunu tüm statlarımıza getireceğiz. Bunun yapımında zor bir durum yok. Ancak gol çizgisi dışında bir şeye ihtiyaç duymayacağız. Ancak dışarıdan birinin gelip maçı izlemesi ve karar vermesi konusunda kesinlikle onay veremeyiz. Bu teknoloji değildir." dedi.