Hoşgeldiniz!

göl kenarı

Göl Kenarındaki Genç Kızın Süper Avlanma Yeteneği 00:30
Göl Kenarındaki Genç Kızın Süper Avlanma Yeteneği 33.816 izlenme - 3 yıl önce Göl kenarındaki genç kız elinde bulunan ok ve yay ile balık avlıyor. Nişancılık konusunda master yapmış bu kız tek atışta balığı avlamayı başarıyor.
Göl Kenarı Ve Kuş Sesi (8 Saat) 08:19:12
Göl Kenarı Ve Kuş Sesi (8 Saat) 1.532 izlenme - 3 yıl önce 8 saatlik bu videoda, göl görüntüsü eşliğinde, gölde oluşan küçük su dalgalarının sesleri ve çeşitli kuş sesleri birbirine karışıyor. Uyku esnasında rahatlamak için, meditasyon esnasında, çalışırken veya gündelik hayattaki herhangi bir anınızda bu videoyu izleyebilir veya sadece sesini dinleyebilirsiniz.
Gözlerinize İnanamıcaksınız 00:39
Gözlerinize İnanamıcaksınız 226 izlenme - 4 yıl önce İki genç kız göl kenarında mutlu bir şekilde kameraya bir şeyler anlatıp gülümsüyorlar. Kızlardan biri gölün kıyısına gidip arkadaşına poz verdiği sırada gölün içinden çıkan sinsi bir timsah kızı tek hamlede yutuyor.
Pelikan Esnerse Böyle Esner  01:06
Pelikan Esnerse Böyle Esner 75 izlenme - 3 yıl önce Pelikan esnerse böyle esner Bir pelikanın göl kenarında esneyişi kameralara yansıdı. İşte o ilginç anlar.. diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya
Elazığ'da Göl Kenarında 2 Ceset Bulundu 01:56
Elazığ'da Göl Kenarında 2 Ceset Bulundu 1 izlenme - 1 ay önce Elazığ'da göl kenarında 2 ceset bulunduELAZIĞ - Elazığ'da dün akşamdan itibaren kendisinden haber alınamayan 2 arkadaşın cesedi Hazar gölü kenarında bulundu.
Boğasıyla Yüzme Yarışı Yapan Genç Tıklanma Rekorları Kırdı 00:21
Boğasıyla Yüzme Yarışı Yapan Genç Tıklanma Rekorları Kırdı 9 izlenme - 12 ay önce Göl kenarına getirdiği boğasını yüzdürüp ardından kendin göle atlayarak girdiği yarış tıklanma rekorları kırdı