Hoşgeldiniz!

Gold Ag Videoları

Meda Ft. Vjollca Haxhiu Ft. Gold Ag - T'kam Fiksim 03:20
Meda Ft. Vjollca Haxhiu Ft. Gold Ag - T'kam Fiksim 39.953 izlenme - 4 yıl önce Meda ft. Vjollca Haxhiu ft. Gold Ag - T'kam fiksim (Yeni Klip 2013)
Gold Ag Shqiptar (Of 08:00
Gold Ag Shqiptar (Of 2.000 izlenme - 3 yıl önce Gold Ag Shqiptar
Gold Ag -Shqiptar 2 2014 10:15
Gold Ag -Shqiptar 2 2014 1.025 izlenme - 3 yıl önce https://www.facebook.com/pages/Muzikshqip-dhe-ilahi-2015/718715288188513?fref=ts biz de facebookit web sitesinin ton görmek ve onlar lütfen shpendani
Gold Ag - Harrove 04:40
Gold Ag - Harrove 1.161 izlenme - 3 yıl önce Gold AG Harrove
Gold Ag -Drenıca 2015 03:14
Gold Ag -Drenıca 2015 542 izlenme - 2 yıl önce Gold AG -DRENICA 2015
Gold Ag & Ganimete Abazi & Ilirët - Fjalët E Qiririt 03:19
Gold Ag & Ganimete Abazi & Ilirët - Fjalët E Qiririt 1.110 izlenme - 3 yıl önce https://www.facebook.com/pages/Muzikshqip-dhe-ilahi-2015/718715288188513?fref=ts biz de facebookit web sitesinin ton görmek ve onlar lütfen shpendani
Meda - T'kam Fiksim (Ft. Vjollca Haxhiu & Gold Ag) 03:20
Meda - T'kam Fiksim (Ft. Vjollca Haxhiu & Gold Ag) 1.065 izlenme - 3 yıl önce Meda - T'kam Fiksim (Ft. Vjollca Haxhiu & Gold Ag)
Gold Ag Ft Ismet Bexheti -Armikut Si Perulet 2015 03:48
Gold Ag Ft Ismet Bexheti -Armikut Si Perulet 2015 564 izlenme - 2 yıl önce Gold Ag Ft Ismet Bexheti -Armikut Si Perulet
Gezuar 2014: Meda Ft. Vjollca Haxhiu & Gold Ag - Tkam Fiksim 03:55
Gezuar 2014: Meda Ft. Vjollca Haxhiu & Gold Ag - Tkam Fiksim 653 izlenme - 2 yıl önce Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Video by MAX Production / By Emracom
Gold AG ft Duda & BGenius -Çka po ndodh 2015 04:04
Gold AG ft Duda & BGenius -Çka po ndodh 2015 402 izlenme - 2 yıl önce Gold AG ft Duda & BGenius -Çka po ndodh 2015
Gold Ag - Kosova (Official Video Media) 04:17
Gold Ag - Kosova (Official Video Media) 459 izlenme - 3 yıl önce Gold Ag - Kosova (official video media)
Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke E Çifteli 04:00
Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke E Çifteli 293 izlenme - 1 yıl önce Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke E Çifteli Şarkı Sözleri (Lyrics): Leonora: Me dhimbje me gëzim, Me një besë dikur, u bashkuam në betim. Luftuam një qëllim, E për një fjamur, unë e fala gjakun tim. Besa-besë, të bashkuar unë dhe ti Sot o kurrë, vllaut dorën me ja shtri. (Refreni) Jam Kosovë, e jam Shqipëri Na ka rritë, pushka o’ me çifteli. Gold AG: Shqiptar i vjetër n’kohën e re Shqipni etnike zemra po rreh Gati çdo herë për trojet e mia Une jom mirë kur o mir’ Shqipnia Jom Kosovë, Luginë e Malsi Iliri, Çamëri, jam tokë pa kufi Jom Dardani, ku fluturon shqiponja Jam histori, ball me tri shkronja I rritun me pushkë e me flamur I lindur me dekë por jo me lshu, kurrë Kosova, gjaku i jem që nuk falet Pushka e jeme fitoi malet Besa besë, një besë e kem dhonë Çka don dikush na s’mujna me kon O qysh thom unë o ndryshe nuk bon Emnin Kosovë, mbiemrin Shqipni e kom (Refreni) Jam Kosovë, e jam Shqipëri Na ka rritë, pushka o’ me çifteli. Leonora -II- Kam qeshur e kam qarë, Veç për pak liri, mos t’jetojmë më të përçarë Le ta dijë bota mbarë, Se kjo Shqipëri, nuk jeton më dot e ndarë. Besa-besë, të bashkuar unë dhe ti Sot o kurrë, vllaut dorën me ja shtri.
Leonora Jakupi ft Gold AG -Pushke e cifteli  2016 04:00
Leonora Jakupi ft Gold AG -Pushke e cifteli 2016 190 izlenme - 1 yıl önce Leonora Jakupi ft Gold AG -Pushke e cifteli 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/
Gold AG ft Shyhrete Behluli -Dashnia e nanes 2016 03:40
Gold AG ft Shyhrete Behluli -Dashnia e nanes 2016 135 izlenme - 1 yıl önce Gold AG ft Shyhrete Behluli -Dashnia e nanes 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/?ref=ts&fref=ts
Gold AG ft. Kreshnik Avdiu - Në shtëpinë tënde 04:40
Gold AG ft. Kreshnik Avdiu - Në shtëpinë tënde 221 izlenme - 2 yıl önce Gold AG ft. Kreshnik Avdiu - Në shtëpinë tënde (official Video) 2015 ESHTE NJE VEND I SHENJTE I ZOTIT KU GJITH NJERZIT SHKOJNE E VIN KERKOJNE FALJE TEK ALLAHU DORA LOTIN PO E FSHIN. KUR TE PASH MOJ QABE E BUKUR SMUNDA TE THEM ASNJE FJALE NGRITA DY DUART KAH QIELLI LUTEM ZOTI TE ME FALE. REF: JAM NE SHTEPINE TENDE ZOT LUM QE PATA FATIN MOS ME KTHE DUAR THATE KUR T'MBAROJ ARAFATIN MA PASTRO ZEMREN TIME BEJE UJE ZEMZEMI MA MUNDESO EDHE NJEHER T'VI PERRETH HAREMI. MOTRA E VLLAZEN BEJN TAVAFIN ZEMRA GEZOHET SYRI QAN' NAI FAL ZOT GJYNAHET TONA NAI FAL ZOT TI PRINDERIT TANE. ME MILIONA NJEREZ NGA BOTA KTU VIM E T'BEJM ADHURIM JE I VETMI O ALLAH NE KETE ISLAM NE GJEJME SHPETIM RRUGES T'KEQE JU LARGOVA NFJALT E TUA UNE JAM BIND ME KTHE T'PASTER SIKUR LOTI SIKUR NANA QE M'KA LIND. QOJM SELAME E SALAVATE MUHAMEDIT A.S S'PARI HERE NE JETE E SHIJOVA KETU TA PRES T'MADHIN BAJRAM.
Gold Ag -Une 03:21
Gold Ag -Une 168 izlenme - 3 yıl önce
Xhela ft Gold AG - Maturant  2015 02:52
Xhela ft Gold AG - Maturant 2015 120 izlenme - 2 yıl önce Xhela ft Gold AG -Maturant 2015
Gold Ag Ft Malsori Malsor İ Malsis Madhe ( Official Video Media } 03:44
Gold Ag Ft Malsori Malsor İ Malsis Madhe ( Official Video Media } 188 izlenme - 3 yıl önce Gold Ag ft Malsori Malsor i Malsis madhe
Gold Ag Ft. Remi Malli Ndarjes 03:42
Gold Ag Ft. Remi Malli Ndarjes 229 izlenme - 3 yıl önce Gold Ag Ft. Remi Malli Ndarjes
Gold AG - E kam emrin preshevar 04:51
Gold AG - E kam emrin preshevar 29 izlenme - 6 ay önce Gold AG - E kam emrin preshevar (Official Video) 2016 En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Gold AG - Në shtëpinë tënde ft. Kreshnik Avdiu 2016 04:40
Gold AG - Në shtëpinë tënde ft. Kreshnik Avdiu 2016 36 izlenme - 8 ay önce Gold AG - Në shtëpinë tënde ft. Kreshnik Avdiu 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/?fref=ts
Gold Ag -Po Vi Nga Gurbeti 2017 03:27
Gold Ag -Po Vi Nga Gurbeti 2017 2 izlenme - 3 hafta önce Gold AG -Po vi nga gurbeti 2017 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2017-244098866040087/?fref=ts
Gold AG - Babe 04:09
Gold AG - Babe 11 izlenme - 5 ay önce Gold AG - Babe (Official Video) 2016 Yepyeni Klip! En yeni videolar, en güncel içerikler ve en yeni şarkılar yüksek kalitede şarkı sözleri ile kanalıma Abone olarak takip edebilirsin! Daha fazla yeniler için; izlesene.com/kadirbaykal
Gold AG ft Anxhela Peristeri & Labi- Llokum 2016 03:40
Gold AG ft Anxhela Peristeri & Labi- Llokum 2016 25 izlenme - 10 ay önce Gold AG ft Anxhela Peristeri & Labi- Llokum 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/
Gold AG ft Gezim Nika -Liridona  2017 03:51
Gold AG ft Gezim Nika -Liridona 2017 4 izlenme - 2 ay önce
Gold AG ft Hysni Klinaku -Në Dukagjin 2017 03:45
Gold AG ft Hysni Klinaku -Në Dukagjin 2017 4 izlenme - 3 ay önce Gold AG ft Hysni Klinaku -Në Dukagjin 2017 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2017-244098866040087/
Gold Ag - N'deti (Official Video) 03:08
Gold Ag - N'deti (Official Video) 7 izlenme - 8 ay önce OnAir Music: http://smarturl.it/OnAirMusic Teksti: Arian Agushi Produced by: De Vox Video: URBAN Graphics Follow Gold AG: Facebook http://smarturl.it/GoldAG Instagram http://smarturl.it/GoldAGonIG
Gold Ag -Urıme Shqıpnı 2016 03:17
Gold Ag -Urıme Shqıpnı 2016 9 izlenme - 8 ay önce Gold AG -URIME SHQIPNI 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/?fref=ts
Gold AG -Nuk ka gjyq qe m'gjykon 2016 03:30
Gold AG -Nuk ka gjyq qe m'gjykon 2016 7 izlenme - 8 ay önce Gold AG -Nuk ka gjyq qe m'gjykon 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/?fref=ts