Hoşgeldiniz!

Gold Ag

Meda Ft. Vjollca Haxhiu Ft. Gold Ag - T'kam Fiksim 03:20
Meda Ft. Vjollca Haxhiu Ft. Gold Ag - T'kam Fiksim 39.704 izlenme - 3 yıl önce Meda ft. Vjollca Haxhiu ft. Gold Ag - T'kam fiksim (Yeni Klip 2013)
Gold Ag ft Hysni Klinaku - Pushka e Lirisë 2015 04:28
Gold Ag ft Hysni Klinaku - Pushka e Lirisë 2015 4.297 izlenme - 2 yıl önce Gold Ag ft Hysni Klinaku -Pushka e Lirisë 2015
Gold Ag Shqiptar (Of 08:00
Gold Ag Shqiptar (Of 1.995 izlenme - 3 yıl önce Gold Ag Shqiptar
Gold Ag -Shqiptar 2 2014 10:15
Gold Ag -Shqiptar 2 2014 1.023 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/pages/Muzikshqip-dhe-ilahi-2015/718715288188513?fref=ts biz de facebookit web sitesinin ton görmek ve onlar lütfen shpendani
Gold Ag - Harrove 04:40
Gold Ag - Harrove 1.155 izlenme - 2 yıl önce Gold AG Harrove
Gold AG -DRENICA 2015 03:14
Gold AG -DRENICA 2015 529 izlenme - 2 yıl önce Gold AG -DRENICA 2015
Gold AG & Ganimete Abazi & Ilirët - Fjalët E Qiririt 03:19
Gold AG & Ganimete Abazi & Ilirët - Fjalët E Qiririt 1.106 izlenme - 2 yıl önce https://www.facebook.com/pages/Muzikshqip-dhe-ilahi-2015/718715288188513?fref=ts biz de facebookit web sitesinin ton görmek ve onlar lütfen shpendani
Meda - T'kam Fiksim (Ft. Vjollca Haxhiu & Gold Ag) 03:20
Meda - T'kam Fiksim (Ft. Vjollca Haxhiu & Gold Ag) 1.052 izlenme - 2 yıl önce Meda - T'kam Fiksim (Ft. Vjollca Haxhiu & Gold Ag)
Gezuar 2014: Meda Ft. Vjollca Haxhiu & Gold Ag - Tkam Fiksim 03:55
Gezuar 2014: Meda Ft. Vjollca Haxhiu & Gold Ag - Tkam Fiksim 616 izlenme - 2 yıl önce Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip Video by MAX Production / By Emracom
Gold Ag Ft Ismet Bexheti -Armikut Si Perulet 2015 03:48
Gold Ag Ft Ismet Bexheti -Armikut Si Perulet 2015 554 izlenme - 2 yıl önce Gold Ag Ft Ismet Bexheti -Armikut Si Perulet
Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke E Çifteli 04:00
Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke E Çifteli 271 izlenme - 8 ay önce Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke E Çifteli Şarkı Sözleri (Lyrics): Leonora: Me dhimbje me gëzim, Me një besë dikur, u bashkuam në betim. Luftuam një qëllim, E për një fjamur, unë e fala gjakun tim. Besa-besë, të bashkuar unë dhe ti Sot o kurrë, vllaut dorën me ja shtri. (Refreni) Jam Kosovë, e jam Shqipëri Na ka rritë, pushka o’ me çifteli. Gold AG: Shqiptar i vjetër n’kohën e re Shqipni etnike zemra po rreh Gati çdo herë për trojet e mia Une jom mirë kur o mir’ Shqipnia Jom Kosovë, Luginë e Malsi Iliri, Çamëri, jam tokë pa kufi Jom Dardani, ku fluturon shqiponja Jam histori, ball me tri shkronja I rritun me pushkë e me flamur I lindur me dekë por jo me lshu, kurrë Kosova, gjaku i jem që nuk falet Pushka e jeme fitoi malet Besa besë, një besë e kem dhonë Çka don dikush na s’mujna me kon O qysh thom unë o ndryshe nuk bon Emnin Kosovë, mbiemrin Shqipni e kom (Refreni) Jam Kosovë, e jam Shqipëri Na ka rritë, pushka o’ me çifteli. Leonora -II- Kam qeshur e kam qarë, Veç për pak liri, mos t’jetojmë më të përçarë Le ta dijë bota mbarë, Se kjo Shqipëri, nuk jeton më dot e ndarë. Besa-besë, të bashkuar unë dhe ti Sot o kurrë, vllaut dorën me ja shtri.
Gold AG ft Duda & BGenius -Çka po ndodh 2015 04:04
Gold AG ft Duda & BGenius -Çka po ndodh 2015 383 izlenme - 1 yıl önce Gold AG ft Duda & BGenius -Çka po ndodh 2015
Gold Ag - Kosova (Official Video Media) 04:17
Gold Ag - Kosova (Official Video Media) 452 izlenme - 2 yıl önce Gold Ag - Kosova (official video media)
Gold AG - Në shtëpinë tënde ft. Kreshnik Avdiu 2016 04:40
Gold AG - Në shtëpinë tënde ft. Kreshnik Avdiu 2016 33 izlenme - 2 ay önce Gold AG - Në shtëpinë tënde ft. Kreshnik Avdiu 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/?fref=ts
Leonora Jakupi ft Gold AG -Pushke e cifteli  2016 04:00
Leonora Jakupi ft Gold AG -Pushke e cifteli 2016 162 izlenme - 8 ay önce Leonora Jakupi ft Gold AG -Pushke e cifteli 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/
Gold AG ft Shaqir Cervadiku & Çun Lajçi -Shqiptar Stambolli 2015 04:58
Gold AG ft Shaqir Cervadiku & Çun Lajçi -Shqiptar Stambolli 2015 236 izlenme - 1 yıl önce Gold AG ft Shaqir Cervadiku & Çun Lajçi -Shqiptar Stambolli 2015 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2015-718715288188513/timeline/
Gold AG ft Duli -Pa namaz 2016 03:15
Gold AG ft Duli -Pa namaz 2016 68 izlenme - 5 ay önce Gold AG ft Duli -Pa namaz 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/
Gold AG ft. Greta Koci - Mas miri 03:21
Gold AG ft. Greta Koci - Mas miri 174 izlenme - 12 ay önce Download: https://itun.es/us/V33A- OnAir Music: https://www.facebook.com/OnAirMusic Gold AG: https://www.facebook.com/GoldAG.Legend Lyrics: Gold AG Music: Gramoz Kozeli Arragement: De Vox Video: MAX Production M.U.A: Elona Balaj
Gold AG ft Shyhrete Behluli -Dashnia e nanes 2016 03:40
Gold AG ft Shyhrete Behluli -Dashnia e nanes 2016 130 izlenme - 8 ay önce Gold AG ft Shyhrete Behluli -Dashnia e nanes 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/?ref=ts&fref=ts
Aida Doci ft Gold Ag -Pe du 2016 03:36
Aida Doci ft Gold Ag -Pe du 2016 51 izlenme - 3 ay önce Aida Doci ft Gold Ag -Pe du 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/
Gold AG ft Duda -Hajde  2016 04:30
Gold AG ft Duda -Hajde 2016 57 izlenme - 6 ay önce Gold AG ft Duda -Hajde 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/
Gold AG ft. Kreshnik Avdiu - Në shtëpinë tënde 04:40
Gold AG ft. Kreshnik Avdiu - Në shtëpinë tënde 218 izlenme - 1 yıl önce Gold AG ft. Kreshnik Avdiu - Në shtëpinë tënde (official Video) 2015 ESHTE NJE VEND I SHENJTE I ZOTIT KU GJITH NJERZIT SHKOJNE E VIN KERKOJNE FALJE TEK ALLAHU DORA LOTIN PO E FSHIN. KUR TE PASH MOJ QABE E BUKUR SMUNDA TE THEM ASNJE FJALE NGRITA DY DUART KAH QIELLI LUTEM ZOTI TE ME FALE. REF: JAM NE SHTEPINE TENDE ZOT LUM QE PATA FATIN MOS ME KTHE DUAR THATE KUR T'MBAROJ ARAFATIN MA PASTRO ZEMREN TIME BEJE UJE ZEMZEMI MA MUNDESO EDHE NJEHER T'VI PERRETH HAREMI. MOTRA E VLLAZEN BEJN TAVAFIN ZEMRA GEZOHET SYRI QAN' NAI FAL ZOT GJYNAHET TONA NAI FAL ZOT TI PRINDERIT TANE. ME MILIONA NJEREZ NGA BOTA KTU VIM E T'BEJM ADHURIM JE I VETMI O ALLAH NE KETE ISLAM NE GJEJME SHPETIM RRUGES T'KEQE JU LARGOVA NFJALT E TUA UNE JAM BIND ME KTHE T'PASTER SIKUR LOTI SIKUR NANA QE M'KA LIND. QOJM SELAME E SALAVATE MUHAMEDIT A.S S'PARI HERE NE JETE E SHIJOVA KETU TA PRES T'MADHIN BAJRAM.
Gold Ag -Une 03:21
Gold Ag -Une 166 izlenme - 2 yıl önce
Gold AG ft Greta Koci -Mas miri 2015 03:21
Gold AG ft Greta Koci -Mas miri 2015 109 izlenme - 1 yıl önce Gold AG ft Greta Koci -Mas miri 2015 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2015-718715288188513/timeline/
Xhela ft Gold AG - Maturant  2015 02:52
Xhela ft Gold AG - Maturant 2015 119 izlenme - 2 yıl önce Xhela ft Gold AG -Maturant 2015
Gold AG ft Eni & Greta- ME MU  2015 03:36
Gold AG ft Eni & Greta- ME MU 2015 82 izlenme - 11 ay önce Gold AG ft Eni & Greta- ME MU 2015 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2015-718715288188513/?ref=bookmarks
Gold Ag Ft. Remi Malli Ndarjes 03:42
Gold Ag Ft. Remi Malli Ndarjes 225 izlenme - 3 yıl önce Gold Ag Ft. Remi Malli Ndarjes
Gold AG Trim- Jezerci 2016 03:37
Gold AG Trim- Jezerci 2016 29 izlenme - 6 ay önce Gold AG Trim- Jezerci 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/
Gold Ag Ft Malsori Malsor İ Malsis Madhe ( Official Video Media } 03:44
Gold Ag Ft Malsori Malsor İ Malsis Madhe ( Official Video Media } 188 izlenme - 2 yıl önce Gold Ag ft Malsori Malsor i Malsis madhe
Gold AG ft Anxhela Peristeri & Labi- Llokum 2016 03:40
Gold AG ft Anxhela Peristeri & Labi- Llokum 2016 19 izlenme - 3 ay önce Gold AG ft Anxhela Peristeri & Labi- Llokum 2016 https://www.facebook.com/Muzikshqip-2016-718715288188513/