Hoşgeldiniz!

Golden Foot

  Didier Drogba Golden Foot 2013 Ödülünün Sahibi Oldu 01:43
Didier Drogba Golden Foot 2013 Ödülünün Sahibi Oldu 3.879 izlenme - 4 yıl önce Didier Drogba Golden Foot 2013 Ödülünün Sahibi Oldu
Hakan Şükür'ün Golden Foot Ödülünü Alması 02:39
Hakan Şükür'ün Golden Foot Ödülünü Alması 78 izlenme - 3 yıl önce Şimdilerde ismi stadlardan silinen kralın maalesef medyada da pek yer bulmayan gurur verici gelişmesini izliyoruz. hakan şükür dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan golden foot u alıyor ve ödüllerine bir yenisini daha ekliyor, ayrıca kısa da bir italyanca konuşma yapıyor...
Pescenter.net - Golden Foot Yarışması 03:44
Pescenter.net - Golden Foot Yarışması 149 izlenme - 8 yıl önce www.pescenter.net sitesinde düzenlenmiş olan 1. gol yarışmasının katılımcıları ve golleri..
pcn - golden foot yarışması 01:32
pcn - golden foot yarışması 114 izlenme - 8 yıl önce pcn - golden foot yarışması gpşşeri
Hakan Şükür, Golden Foot Ödülünü Alacak 00:32
Hakan Şükür, Golden Foot Ödülünü Alacak 30 izlenme - 3 yıl önce Türk futbolunun efsane isimlerinden biri olan Hakan Şükür, futbolu bıraktıktan sonra büyük bir ödülle taçlandırıldı. Kral lakaplı eski milli futbolcu ve İstanbul Bağımsız Milletvekili Hakan Şükür, Golden Foot (altın ayak) ödülünü alacak. Hakan Şükür'e bu büyük ödülün, Monaco Prensi 2. Albert tarafından layık görüldüğü açıklandı. Şükür, ödül töreni için Monaco'ya geldi ve tanıtım toplantısına katıldı. Efsane futbolcuyu bu özel gününde eşi Beyda Şükür de yalnız bırakmadı. Türk futbolunun kral lakaplı futbolcusu Hakan Şükür'e ise ilgi büyüktü. Çok sıcak karşılanan Hakan Şükür'le, organizasyona katılanlar fotoğraf çektirmek için birbiri ile yarıştı. Şükür, daha sonra gazetecilerin sorularını cevapladı. Altın ayak ödülüne bu yıl Hakan Şükür ile birlikte dünyaya ün salmış eski futbolculardan Antonín Panenka, Albert Roger Milla ve Jean-Mari Paff da layık görüldü. Bu arada altın ayak ödülleri her yıl iki kategori de veriliyor. Futbol yaşantısı devam eden ve futbol hayatını noktalayanlara verilen bu ödüle geçen yıl Türkiye'de Galatasaray forması giyen Didier Drogba layık görülmüştü. Dünyanın en prestijli futbol organizasyonlarından biri olan "Altın Ayak" ödül töreni 4 gün sürecek. Öte yandan Etkinliği 40 farklı ülkeden 100'e yakın gazeteci takip ediyor.
Hakan Şükür'e Monaco Prensi 2. Albert'ten 'golden Foot' Ödülü 00:32
Hakan Şükür'e Monaco Prensi 2. Albert'ten 'golden Foot' Ödülü 28 izlenme - 3 yıl önce Kral lakaplı eski milli futbolcu Hakan Şükür, Golden Foot (altın ayak) ödülünü alacak. Hakan Şükür'e bu büyük ödülün, Monaco Prensi 2. Albert tarafından layık görüldü.
Monaco'da En Büyük İlgiyi Hakan Şükür Gördü 00:36
Monaco'da En Büyük İlgiyi Hakan Şükür Gördü 7 izlenme - 3 yıl önce Monaco'da "Golden Foot 2014" ödülüne layık görülen Hakan Şükür, dün düzenlenen basın gününde en büyük ilgiyi gören kişi oldu.
Futbol | Didier Drogba - Golden Foot 01:41
Futbol | Didier Drogba - Golden Foot 4 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray'ın Dünya Yıldızı Didier Drogba Golden Foot Ödülünün Sahibi Oldu.