Hoşgeldiniz!

gomlek

Sagopa Kajmer  Ateşten Gomlek Beat 04:45
Sagopa Kajmer Ateşten Gomlek Beat 43.887 izlenme - 8 yıl önce sagopa kajmer ateşten gomlek beat
Sagopa Kajmer__atesten Gomlek 04:00
Sagopa Kajmer__atesten Gomlek 27.800 izlenme - 9 yıl önce sagopa kajmer atesten gomlek
Sagopa Kajmer - Atesten Gomlek Yeni Album 04:39
Sagopa Kajmer - Atesten Gomlek Yeni Album 15.835 izlenme - 7 yıl önce
Sagopa Kajmer Atesten Gomlek 05:27
Sagopa Kajmer Atesten Gomlek 19.894 izlenme - 9 yıl önce sagopa kajmerın son klıp sarkısı
Sagopa Kajmer - Ateşten Gömlek 04:47
Sagopa Kajmer - Ateşten Gömlek 7.874 izlenme - 5 yıl önce Benim bir sırrım var açıklanmayacak kadar sır.. Bundan çıkar hır,patlamalar vuku bulur dert kahır.. Sırdan geçen dilim olsa hale değer diken.. Bilmez bilen adam olur,ben ben iken.. Ya söylersem kim anlar.. Söylemezsem bağlar gamlardan ağlar. Bu yıpranışta dağılır bütün.. Doymaz Sago yakar tütün.. İçindeyim oyunun büsbütün, Hayatıma musallat oldu şöhret,ün.. Karıştı yarınım bitti dün,tedirgin bugün.. Topla çıkar nedir sonuç? Her kıyasta dilime değer bıçağa ait keskin uç, Kimdir suçlu kimde suç? Öylesine kibirli ki biber yakmadan bırakmaz rahat, Yarası ağır dilimin bulamıyorum kapatacak bant! Üzerime gelin bakın,dinamit bağlı gövdeme, Yaklaşını uçururum uçurtma misal pimden iplerle.. Fesatlar kapıma vardılar ellerinde güllerle, İşlerine gelmediğinde saldırdılar aynı güllerin dikenleriyle.. Vurdular siyah güllelerle.. NAKARAT X2 Giy ateşten gömlekleri bir bir yansın üzerin.. Ve dahi.. Kır topraktan çömlekleri.. Zaten tedirgin halim.. Bir benim,bir bendim ve bir kendim ortadayım.. Bitmez derdim,bu hal beni yer bitirir bildim.. Aklıma gelen başıma geldi, Başım yarıldı,aşım soğudu.. Yine iştahsızlık elinde oyuncak etti açlığımı.. Artık kartopu oynamak istemiyorum ellerim dondu, Türlü saklambaç oyunlarından gözlerim yoruldu.. Nerdesiniz güven abideleri ha? Cesaret haylazları? Gösterin bana 62 den tavşan yapan hokkabazları, Belirleyin karşımda durabilecek tüm küfürbazları, Demirden mızraklarla kırdım sazları, Deştim böğründen kıyamadığım hazları, Verin bana yazları! İlahi merhamet sarayı.. Ya hannan.. Sensin rana.. Sensin mana.. Sensin rahman.. Sensin canan.. Ruhum işgalden kurtulmaz vatan, İnfilak eder alev ateş volkan hislerim kırıklar.. Püskürüyor üzerime lav,kıvılcım korlar, Elimdeki bir avuç dolusu su ile sönmez bu yangınlar.. Ben bir sırra sahibim,hayat uykusuna yatmış, Ben çok dosta sahiptim güvensizlik içine batmış. Şahit oldum birileri mutluluğu parayla kapmış..!!! NAKARAT X2 Giy ateşten gömlekleri bir bir yansın üzerin.. Ve dahi.. Kır topraktan çömlekleri.. Zaten tedirgin halim.. Bir benim,bir bendim ve bir kendim ortadayım.. Bitmez derdim,bu hal beni yer bitirir bildim.. Ateşten gömlekler.. Topraktan çömlekler.. Ne maymundan geldin,ne de seni getirdi leylekler.. Sagoya kulak ver,Sagoya kulak ver.. Sagoya kulak ver.. 2 sıfır sıfır 8 elveda eder.. Sagoya kulak ver.. Sagoya kulak ver..
Sagopa Kajmer 04:40
Sagopa Kajmer 10.116 izlenme - 9 yıl önce bu ilk video makerim eger güzel olmussa daha devami hatta sagonun tum sarkilarini yaparim...
Atesten Gömlek Sagopa Kajmer 04:43
Atesten Gömlek Sagopa Kajmer 12.957 izlenme - 9 yıl önce orada olmak istermiydiniz ???!!!! ama o insanlar orada!!! ve zalimce öldürülüyorlar!!!
Ateşten Gömlek Şarkısında Arka Fonda Çalan Müzik 05:58
Ateşten Gömlek Şarkısında Arka Fonda Çalan Müzik 9.071 izlenme - 9 yıl önce
Sagopa Kajmer Atesten Gömlek Pesimist Ep 5 04:39
Sagopa Kajmer Atesten Gömlek Pesimist Ep 5 15.496 izlenme - 9 yıl önce sago pesimist ep 5
Sagopa Kajmer_ateşten Gomlek 04:42
Sagopa Kajmer_ateşten Gomlek 2.327 izlenme - 9 yıl önce
Sagopa Kajmer-Atesten Gomlek - Orjinal Klip 04:47
Sagopa Kajmer-Atesten Gomlek - Orjinal Klip 731 izlenme - 8 yıl önce
02 sagopa kajmer atesten gomlek 04:45
02 sagopa kajmer atesten gomlek 209 izlenme - 6 yıl önce 02 sagopa kajmer atesten gomlek
Beste İnternet Cafe 04:14
Beste İnternet Cafe 800 izlenme - 9 yıl önce
Dj Rapbeyin Ft. Dark - Kanli Gomlek 03:42
Dj Rapbeyin Ft. Dark - Kanli Gomlek 159 izlenme - 8 yıl önce
ehehe 00:37
ehehe 77 izlenme - 8 yıl önce acımasız hayat