Hoşgeldiniz!

gömülmek

Hiçbir Dünyalının Dayanamayacağı İşkence 01:11
Hiçbir Dünyalının Dayanamayacağı İşkence 755 izlenme - 3 yıl önce İnsanlara yapılacak en büyük işkence diri diri toprağa gömmektir doğru. nitekim bir karış toprağa gömülmekten de bahsetmiyoruz burada. Dünyayı kurtaran adam'dan unutulmaz bir sahne...
Aracı Suya Gömülen Adamın Çılgın Neşesi 01:24
Aracı Suya Gömülen Adamın Çılgın Neşesi 576 izlenme - 3 yıl önce Aracı suya gömülen vatandaş gülme krizine girdi Kocaeli'nde aracıyla alt geçitte biriken suyun içine giren kişi, aracının kullanılamaz duruma geldiğini görünce gülme krizine girdi.Alınan bilgiye göre, İzmit Sanayi Mahallesi’nden geçmekte olan Kiraz Deresi, yağan sağanak yağmur nedeniyle taşınca derenin hemen yanında bulunan Karamürsel Caddesi sular altında kaldı. D-130 karayolunun altından geçen caddedeki su birikintilerini fark edemeyen Mehmet Kaya idaresindeki 77 EN 010 plakalı minibüs, su birikintisinin içine girince aracı arıza yaptı. Arızalanan aracıyla birlikte yaklaşık 6 saat boyunca su birikintisinin içinde mahsur kalan Mehmet Kaya, olay yerine çağırdığı tamircinin aracının ağır hasar gördüğünü söylemesi üzerine gülme krizine girdi. "SU BİRİKİNTİSİNİ FARK EDEMEDİK" Aracının kullanılamaz hale geldiğini belirten Mehmet Kaya, “Caddeye ilk girdiğimizde su birikintisini fark edemedik. Ne olduğunu da ciddi anlamda göremedik. Ondan dolayı arabayı ancak buraya kadar çıkartabildik. Şuanda çekicinin gelmesini bekliyoruz. İzmit’te ciddi anlamda alt yapı olmadığı için bu sıkıntıları yaşıyoruz. İnşallah yetkililer bir an önce fark eder. Biz mağdur olduk inşallah başkaları bu duruma düşmez” dedi. Arızalanan araç daha sonra olay yerine gelen çekici ile otoparka götürüldü.
Hüsranla Sonuçlanan Şaka Vol. 198859 00:38
Hüsranla Sonuçlanan Şaka Vol. 198859 379 izlenme - 3 yıl önce Binlerce kez izlemişsinizdir. Bazen adice, bazen masumca planlanan ama sonucunda ya küçük düşüren yada "kendi kazdığı kuyuya kendi düşmek" deyimiyle açıklanan durumlar ortaya çıkan bir çok şaka videosu geldi geçti.Yine o denemelerden birini izleyeceğiz. Fırlama oldukları tahmin edilen 3 arkadaşı içeren videoda, tezgahlanan şakanın sonucu yine tahmin edebileceğiniz gibi.