Hoşgeldiniz!

goncagül

Güladiye Meydan - Goncagül 04:33
Güladiye Meydan - Goncagül 770 izlenme - 5 yıl önce
siyah&beyaz tiyatrosu - rumuz goncagül 09:46
siyah&beyaz tiyatrosu - rumuz goncagül 2.063 izlenme - 8 yıl önce OYUNUN KÜNYESİ YAZAR:Oktay ARAYICI YÖNETMEN:Ufuk SEÇME OYUNCULAR: Evin DOĞAN-Ufuk SEÇME-Atacan ASLAN-Aydemir KURT-Emre YAVUZ-Barış DOĞAN-M.Ecem AY-Mehmet ÇINAR-Esat ÖZDEMİR-Orhan TURAN-Emrah KÜÇÜKTÜTÜNCÜ TEKNİK KADRO: Kamil ÖZKAYNAK-Yaşar KİRAZLI-Kemal DOĞAN-Rıza AKARSU-Osman GÜLER-Gülden AŞÇIOĞLU
Timur Selçuk - Dul'un Şarkısı 04:47
Timur Selçuk - Dul'un Şarkısı 296 izlenme - 2 yıl önce Timur Selçuk'dan oldukça teatral bir performans. aslen rumuz goncagül oyunu için yapmış olduğu "dul'un şarkısı". üstad şarkıya başlamadan önce anka sanatı da anmadan geçmiyor.
Sıdıka - Şon Li & Goncagül Buluşması 40:43
Sıdıka - Şon Li & Goncagül Buluşması 299 izlenme - 2 yıl önce Bak şimdi hani Rolling Stones alkışı bekleyip yeni bir bölümü öyle ekleyeceğim diye kendimi naza çekmiştim ya... Hah , küçük şehirlerin meydanlarında kurulan göt kadar sahneye çıkmış , bir yerlere gelebileceğini sanıp aslında hep arka planda kalacak olan şehir sanatçısı kadar rağbet görsem de olsun ! Karşılıksız iyilik yapmanın farazi olduğu şu günlerde bile düştüm ortalığa . Neyse uzun etmeyeceğim , karakteri ile müsemma , kalıbından taşarak murteza ; Goncagül Teyze ve Şon Li aşkının , Safiye aracılığıyla filizlenişi ... Gönül isterdi ki reklamsız , çıkar ilişkisi % 0,6 oranında video paylaşalım ama elden ne gelir ... Türk Vizyon`a da selamlarımızı çakarak şimdi susuyoruz... Note : Göt möt diyip terbiyesizlik etmeyiniz, amatör de olsa sanatçıdır hulayn. Seviniz !
Rumuz Goncagül 16:06
Rumuz Goncagül 780 izlenme - 7 yıl önce rize eğitim fakültesi tiyatro topluluğu
Goncagül Şen - Sevgimin Katili 04:55
Goncagül Şen - Sevgimin Katili 16 izlenme - 2 ay önce Goncagül Şen'in, Armoni Müzik etiketiyle yayınlanan "Sevgimin Katili" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Ersin Ay Şarkı Sözleri: Karşıma çıktın kalbimi çaldın O masum yüzüne kanıp bir adam sandım Seviyorum dedin nasıl inandım Bunca sözleri unutup gittin İlkbaharda açan çiçekler gibiydik Sonbaharda savrulan yaprağa döndük Hani yıllarca dedik Sevgimin katili oldun bir anda İlkbaharda açan çiçekler gibiydik Sonbaharda savrulan yaprağa döndük Hani yıllarca dedik Sevgimin katili oldun bir anda Bu aşkı hiç kimse yıkamaz derdin Boynuma sarılıp ümit verirdin Sevenleri hiç kimsede ayıramaz derdin Bunca sözleri unutup gittin
Günaydın İstanbul Kardeş Radyo Sahneleri 05:00
Günaydın İstanbul Kardeş Radyo Sahneleri 377 izlenme - 4 yıl önce 1999 yerli yapımı Günaydın İstanbul Kardeş filminden Kardeş Radyo sahneleri. Bir radyoda D.J.'lik yapan Alican ile onun aşık olduğu sevimli bir kişiliğe sahip olan Sadenaz'ın duygusal, komik ve heyecanlı yönleri ile anlatıldığı öyküler yer almaktadır.
Salih Kuşu – 3. Bölüm Fragmanı 00:21
Salih Kuşu – 3. Bölüm Fragmanı 298 izlenme - 4 yıl önce Salih Kuşu – 3. Bölüm Fragmanı (23.Mayıs 2013) Bölüm Özeti: Salih Bey’in yerine geçen Bahtiyar her yeni gün yeni bir maceraya uyanır. Her ayın 13ünde Salih Bey’in yaptığı bir ritüeli gerçekleştirecek olan Bahtiyar, başına geleceklerden habersiz yola koyulur. Derin bu sefer yarıda kalan işi tamamlamaya kararlıdır, planını harekete geçirir. Diğer taraftan Dengir karısının aşığının kim olduğunun izini bulmuşken işler iyice birbirine karışır… Vesile’nin kocasının açığını yakalamak için yaptığı plan annesi Zakkum’un işin içine karışmasıyla bozulur… ‘Salih Kuşu’ yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00de Show TV’de!
Sevgilime... 05:59
Sevgilime... 261 izlenme - 9 yıl önce senı herseyden cok sevıyorum..
Kurdele Nakışı Gül Goncası - 2 02:17
Kurdele Nakışı Gül Goncası - 2 74 izlenme - 2 yıl önce Kurdele nakışı eğitim seti videolarımızın 19. videosu gül goncası 2 sizlerle birlikte.Umarım beğenirsiniz.
Goncagül Sunar - Bu Kadarmış 02:27
Goncagül Sunar - Bu Kadarmış 3 izlenme - 2 ay önce Goncagül Sunar - Bu Kadarmış Şarkı Sözleri: Kim derdi ki bu çıkmaz yolda Uzaklaşacağız sonunda İkimizin bildiklerinden Beni yalnız bırakacaksın Sende gördüğüm her şey yalanmış Cesaretin sıradanmış Yaşayıp yaşayacağım bu kadarmış Bu kadarmış İttin beni kendinden Derin kuyulara aniden Hep yabancıydım zaten kalbine Zarar görsem de sustum ben
Goncagül Sunar - Bu Kadarmış 02:27
Goncagül Sunar - Bu Kadarmış 4 izlenme - 2 ay önce Şarkı Sözleri ve Daha Fazla Bilgi: Söz - Müzik: Goncagül Sunar Kim derdi ki bu çıkmaz yolda Uzaklaşacağız sonunda İkimizin bildiklerinden Beni yalnız bırakacaksın Sende gördüğüm her şey yalanmış Cesaretin sıradanmış Yaşayıp yaşayacağım bu kadarmış Bu kadarmış İttin beni kendinden Derin kuyulara aniden Hep yabancıydım zaten kalbine Zarar görsem de sustum ben Garaj Stüdyo - Facebook: http://facebook.com/garajstudyotv Garaj Stüdyo - Twitter: http://twitter.com/garajstudyotv Garaj Stüdyo - Instagram: http://instagram.com/garajstudyo © GARAJ 2017.