Hoşgeldiniz!

Gönlümün Baharı

Cemal Kuru - Gönlümün Baharı 06:17
Cemal Kuru - Gönlümün Baharı 1.345 izlenme - 3 yıl önce Cemal Kuru - Gönlümün Baharı
Oguz Esen Gönlümün Baharı 04:06
Oguz Esen Gönlümün Baharı 2.607 izlenme - 6 yıl önce oguz esen gönlümün baharı
Oğuz Esen Gönlümün Baharı 04:08
Oğuz Esen Gönlümün Baharı 1.146 izlenme - 4 yıl önce Oğuz Esen Gönlümün Baharı
Oguz Esen Gönlümün Baharı 04:08
Oguz Esen Gönlümün Baharı 1.866 izlenme - 7 yıl önce quera.91@hotmail.com quera.7@hotmail.com
Cemal Kuru - Gönlümün Baharı 06:17
Cemal Kuru - Gönlümün Baharı 246 izlenme - 2 yıl önce İlahi Sözleri: Yıllar yılı geçti özledik seni, Gönlümün baharı gülü Muhammed, Bütün duamızda diledik seni, Gönlümün baharı gülü Muhammed. Muhammed, Muhammed aleme rahmet, Sensin canlar canı Ey nurdan Ahmed! *** Kapına gelenler dirilir gider, Yoluna gönüller serilir gider, Uğruna bu canlar verilir gider, Gönlümün çiçeği gülü Muhammed. Muhammed, Muhammed aleme rahmet, Sensin canlar canı Ey nurdan Ahmed! *** Çaresiz kalmışın çaresi sensin, Yanık gönüllerin pınarı sensin, Karanlık gecenin sabahı sensin, Gönlümün ışığı nuru Muhammed. Muhammed, Muhammed aleme rahmet, Sensin canlar canı Ey nurdan Ahmed! *** Umut yolcusunun umudu sende, İman kalesinin kilidi sende, Dünya ahiretin tapusu sende, Gönlümün umudu nuru Muhammed. Muhammed, Muhammed aleme rahmet, Sensin canlar canı Ey nurdan Ahmed! *** Hele Medine’ye gelişin var ya, Mekke’yi fethedip girişin var ya, Hakk’a vasıl olup erişin var ya, Gönlümün baharı gülü Muhammed. Muhammed, Muhammed aleme rahmet, Sensin canlar canı Ey nurdan Ahmed!
oguz esen gönlümün baharı 04:08
oguz esen gönlümün baharı 863 izlenme - 7 yıl önce quera.7@hotmail.com quera.91@hotmail.com
oguz esen gönlumun baharı 03:43
oguz esen gönlumun baharı 213 izlenme - 5 yıl önce oguz esen gönlumun baharı
Cemal Kuru - Gönlümün Baharı 06:17
Cemal Kuru - Gönlümün Baharı 129 izlenme - 2 yıl önce İlahi Sözleri: Yıllar yılı geçti özledik seni, Gönlümün baharı gülü Muhammed, Bütün duamızda diledik seni, Gönlümün baharı gülü Muhammed. Muhammed, Muhammed aleme rahmet, Sensin canlar canı Ey nurdan Ahmed! *** Kapına gelenler dirilir gider, Yoluna gönüller serilir gider, Uğruna bu canlar verilir gider, Gönlümün çiçeği gülü Muhammed. Muhammed, Muhammed aleme rahmet, Sensin canlar canı Ey nurdan Ahmed! *** Çaresiz kalmışın çaresi sensin, Yanık gönüllerin pınarı sensin, Karanlık gecenin sabahı sensin, Gönlümün ışığı nuru Muhammed. Muhammed, Muhammed aleme rahmet, Sensin canlar canı Ey nurdan Ahmed! *** Umut yolcusunun umudu sende, İman kalesinin kilidi sende, Dünya ahiretin tapusu sende, Gönlümün umudu nuru Muhammed. Muhammed, Muhammed aleme rahmet, Sensin canlar canı Ey nurdan Ahmed! *** Hele Medine’ye gelişin var ya, Mekke’yi fethedip girişin var ya, Hakk’a vasıl olup erişin var ya, Gönlümün baharı gülü Muhammed. Muhammed, Muhammed aleme rahmet, Sensin canlar canı Ey nurdan Ahmed!
Dj Engin Akkaya - Oğuz Esen - Gönlümün Baharı Beat 04:08
Dj Engin Akkaya - Oğuz Esen - Gönlümün Baharı Beat 295 izlenme - 4 yıl önce Merhaba gönlümün baharı Merhaba unutulduğunu zanneden benliğim Vesikalığımda kalan tebessümüm Ey sahip merhaba Uzaklardaydın epeydir söylesene nerelerdesin Hangi gönlün kuytusunda Hangi göğsün huzurunda uyumaktasın Hangi kalbin ortasına çöreklendin Elvedasız ayrılığım söyle nerdesin ? Adımı hatırlıyomusun ? anıyormusun hiç beni ? Sözlerimizi bilirmisin, ya o masum yeminlerimizi Dudağın kururmu beni düşürdüğün zaman aklına Tenin yanarmı yokluğumun soğukluğunda Bi bahane uydururmusun gözlerin aktığında O anda gözüme bişey kaçtı dermisin tanıdıklarına Gülüşlerimiz gelirmi aklına elimi sımsıkı tutuşun GözLerine bakarken tüm kelimeLerimi yuttuğum Ve sustuğum gelirmi aklına beni yanlız bi başıma koyduğun Sen gittikten sonra her şiirime 3 çaresiz nokta koydum Beni merak ettiysen hep aynı Bir kırık uçurtmanın kuyruğuna asılı kaLdım Ordan oraya savrulmaya sevdalandım Her akşam iki kadeh her şafakta sızmışlığıma yakalandım Annem kaldırıyor sabahları hep diyorum annem geLmedimi gönlümün baharı Alıştı artık deli diyemiyor oğluna, kıyamıyor belkide gözümün yaşına İşe giderken bir sigara yakıyorum Gün bitmiş kendimi odamda buluyorum Ezber ediyorum sevdiğim bütün şiirleri Biraz Cemal Safi birazda dostum Fikret izgi Terbiye öğretiyorum isyancı yanlarıma Basıveriyorum tütünü kanayan ne kadar yer varsa hatıramda Unutma oyununu oynuyorum yine kendime, Kendimi kandırmayı seviyorum başka bir dertle Sanki sen yokmuşsun gibi yapıyorum İnan çok hoşuma gidiyor gülmeye çalışırken, ağlıyorum Acıyı kolundan tutup kendime sımsıkı kavrıyorum Ne olacaksa oLsun diyorum en inatçı yanımla Günah işliyorum sürekli unutucam tövbesi ederken her qece Dayanamıyor bozuyorum Çünkü senin adını zikretmemek dilime büyük işkence… En son bir fotoğrafını gördüm biriyle Yine o heyecan, göl kenarı huzuru yuva kurmuş gözlerine Saçlarında sonbaharın kızılı Vesikalığımdan anımsadığım bi tebessüm yüzünde Kıskandım seni kavrayan o elleri bak gözüme bişey kaçtı yine Ey sahip sahip çık yamacındaki göLgeme adını zikreden şiirlerime ve sahip çık, benim vesikalığımda kalan ama Sende hep bir tomurcuk olan tebessüme…
Beat By Dj Akkaya - Oğuz Esen - Gönlümün Baharı 04:07
Beat By Dj Akkaya - Oğuz Esen - Gönlümün Baharı 66 izlenme - 3 yıl önce Beat By Dj Akkaya - Oğuz Esen - Gönlümün Baharı
son ikazz gönlümün baharı 02:37
son ikazz gönlümün baharı 32 izlenme - 5 yıl önce
Beat By Dj Akkaya - Oğuz Esen - Gönlümün Baharı 04:08
Beat By Dj Akkaya - Oğuz Esen - Gönlümün Baharı 40 izlenme - 3 yıl önce Beat By Dj Akkaya - Oğuz Esen - Gönlümün Baharı