Hoşgeldiniz!

gönlümün gülü

Gönlümün Gülü 04:37
Gönlümün Gülü 7.407 izlenme - 9 yıl önce dursun ali erzincanlı'dan gönlümün gülü . inşallah bizimde gönlümüzdeki gül o(s.a.v) olacaktır.
Süleyman Erkişi - Gönlümün Gülü 05:18
Süleyman Erkişi - Gönlümün Gülü 829 izlenme - 6 yıl önce
Ümit Besen - Gönlümün Gülü 04:36
Ümit Besen - Gönlümün Gülü 581 izlenme - 6 yıl önce
Selman Seven  Gönlümün Gülü 01:52
Selman Seven Gönlümün Gülü 455 izlenme - 7 yıl önce selman seven yorumuylasöz fetullah gülen
Selman Seven Gönlümün Gülü 01:52
Selman Seven Gönlümün Gülü 454 izlenme - 7 yıl önce selman seven
Ayşe Mine - Gönlümün Gülü 04:22
Ayşe Mine - Gönlümün Gülü 193 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Karışık Arabesk Çıkış Tarihi: 16.03.1990 Arabesk
Kurtuluş - Gönlümün Gülü 04:22
Kurtuluş - Gönlümün Gülü 176 izlenme - 6 yıl önce
Ayşe Mine - Gönlümün Gülü 04:14
Ayşe Mine - Gönlümün Gülü 99 izlenme - 6 yıl önce
Ümit Besen - Gönlümün Gülü 04:36
Ümit Besen - Gönlümün Gülü 43 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bir Tanesin Sen - Alışamadım Çıkış Tarihi: 14.02.1990 Arabesk Şarkı Sözleri: Senden başka kimse yok Ne gönlümde ne gözümde Sana olan sevgimi paylaşamam kimseyle Tutkunum deli gibi Seviyorum ben seni Allah nesip etmesin Senden başka birini Gönlümün gülü Ömrümün günü Senle geçsin sevgilim Güzel de olsan Çirkin de olsan Sen benimsin sevgilim
En Sevgiliye 3 04:26
En Sevgiliye 3"gönlümün Gülü" 15 izlenme - 2 yıl önce Seni seven her ruh uludur ya Resûlallâh! Gönlü-gözü onun doludur ya Resûlallâh! Cemâlin pertevinden zerre şevk alan billâh, Kapının ayrılmaz kuludur ya Resûlallâh! Beklemez bir başka iltifât Sana erenler, Semtin iltifat buğuludur ya Resûlallâh! Gönül gözleriyle bir kere seni görenler, Onlar ruhların bir koludur ya Resûlallâh! Uçuşur ikliminde altın kanatlı kuşlar, İklimin kuşların yoludur ya Resûlallâh! Cennet yamaçları gibidir orda ufuklar, Cemâlin bu ufkun tülüdür ya Resûlallâh! Sana ermek imanlı gönüllerin rüyâsı, Seni bilmeyenler ölüdür ya Resûlallâh! Vuslatın, bu garip kıtmîrin her dem hülyâsı, Bu benim gönlümün gülüdür ya Resûlallâh!Yine hicranla seni andı gönül, Tende cânım, rûh-u revânım Cânân.. Andıkça hasretlere yandı gönül; Ne olur kıl artık vuslata şâyân.! Hem sevip hem ağlayan bîçâreyim, Kararsız, derbeder ve âvâreyim, Yıkılıp dökülmüş bir virâneyim; Hâl-i hazînim tam mevsimi hazân.. Güller gülse de ağlıyor hep bülbül, Bir dert küpü âdeta şimdi gönül; Bilmem mümkün mü bu hale tahammül? Ruhumda âh-u zâr, dilimde figân. Yanıp kebap oldum ümidim yıkma! İtâb et, ama ağyâra bırakma! Vefasız bir kulum cürmüme bakma! Vasf-ı hâle ne hacet her şey ayân… Bilirsin gayri imdat edecek yok; Gönlümü dertten âzâd edecek yok; Kıtmîri başka âbâd edecek yok, Hatırım virâne, gözlerim giryân… Gel vur mızrabını da kalbimi söylet! Vur ruhuma nağmelerini dinlet! Ve gönlüme geleceğini vâdet! Vâdet ki kalmadı dizimde dermân..!
Ayşe Mine - Gönlümün Gülü 04:13
Ayşe Mine - Gönlümün Gülü 12 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Suskunum Çıkış Tarihi: 22.07.1998 Etnik