Hoşgeldiniz!

goofy

Spongebob Squarepantsthe Goofy Goober Song 02:44
Spongebob Squarepantsthe Goofy Goober Song 9.227 izlenme - 5 yıl önce Aaaaa goofy goober
Mickey Mouse Klüp Evi - Gufi'nin İlk Aşkı 03:36
Mickey Mouse Klüp Evi - Gufi'nin İlk Aşkı 2.813 izlenme - 2 yıl önce Mickey and Donald hayatının aşkını elde etmeye çalışan bahtsız Gufi'ye yardım etmeyi denerler.
Goofy - TRT Çizgi Film Kuşağı 80'ler (Tam Bölüm) 26:48
Goofy - TRT Çizgi Film Kuşağı 80'ler (Tam Bölüm) 1.331 izlenme - 2 yıl önce Goofy, Walt Disney'in Miki Fare dünyası karakterlerinden bir çizgi film karakteridir. İnsan biçiminde bir köpek ve Miki Fare'nin en yakın arkadaşlarından biri olarak tasvir edilir. 1930'larda yapılan kısa çizgi filmlerde orijinal konsept ismi "Dippy Dawg"'dı. Daha sonra 1950'lerdeki kısa çizgi filmlerde "George Geef" ya da "G.G. Geef" ismi verildi. Bu isimlerin takma adı olarak "Goofy" kullanıldı.
a goofy movie 01:33
a goofy movie 2.792 izlenme - 6 yıl önce gufi genç oğlu max ile ülkeyi dolaşacakları bir seyahat planı yapar. rotalarını balık avlamaya doğru çevirdiklerinde kendilerini bekleyen talihsizlikleri bilmemektedirler.bir anda kendilerini o yumuşacık ve sarkık kulaklarının üzerinde bulurlar. acaba max daha küçücük bir gufi olmasına rağmen sevgili ihtiyar babası gibi davranmayı öğrenebilecek miydi? bu sorunun cevabını max ve gufi'nin sahneye fırladıkları gelmiş geçmiş en büyük rock konserinde muhteşem bir finalde bulacaksınız.
Miki Fare #2 (Goofy'nin Büyükannesi) 03:36
Miki Fare #2 (Goofy'nin Büyükannesi) 178 izlenme - 1 yıl önce Bu bölümde miki'nin evine gooofy'nin büyük annesi gelir ama goofy'nin büyük annesi çok kötü şeyler yapar bakalım miki buna dayanabilir mi.
Nostaljik Fanta Reklamı 00:30
Nostaljik Fanta Reklamı 310 izlenme - 2 yıl önce Mickey Mouse, Donald Duck ve Goofy'nin yer aldığı, 1986 yılına ait nostaljik Fanta reklamı. Duyduğumuz ses Harun Kolçak'a ait. Alkışlarla yaşatıyoruz.
an extremely goofy movie fragmanı 1 00:33
an extremely goofy movie fragmanı 1 72 izlenme - 6 yıl önce
Goof Troop - Tema Müziği 01:00
Goof Troop - Tema Müziği 21 izlenme - 2 yıl önce Son günlerdeki eski çizgi film jenerik müziklerinin yeninden hayat bulması noktasından hareketle Disney'in en şaban karakteri Goofy'nin ve oğlunun maceralarının anlatıldığı eğlenceli baba oğul çigi filmi Goof Troop'un güzel müziğini dinliyoruz.
an extremely goofy movie fragmanı 2 01:39
an extremely goofy movie fragmanı 2 50 izlenme - 6 yıl önce