Hoşgeldiniz!

Google Çeviri Videoları İzle

Google Çeviri İnsan Olsaydı! 01:42
Google Çeviri İnsan Olsaydı! 6.227 izlenme - 2 yıl önce Google Çeviri (Translate) insan olsaydı nasıl olurdu? kelimelerin telaffuzları nasıl tercüme edilirdi bu komik videoyu birlikte izliyoruz.
google çeviri komedi  [ali can] 02:40
google çeviri komedi [ali can] 4.310 izlenme - 6 yıl önce Google çeviri kullanmak için etkili yöntemler
[Nasıl Yapılır] Google Translate'deki Metinleri Ses Dosyası Olarak İndirme 03:07
[Nasıl Yapılır] Google Translate'deki Metinleri Ses Dosyası Olarak İndirme 373 izlenme - 2 yıl önce Merhaba Arkadaşlar, Bu videoda size Google Translate'den çeviri yaptığınız metini ses formatında indirmeyi gösterdim. Linkler: ------------------- http://translate.google.com/translate_tts?tl=tr&q=deneme (deneme yazdığım yere yazacağınız metin, tr yazan yere ise tercüme edilecek dilin kısaltması gelecek !!) google çeviri indir
Google Çeviri iPhone Uygulaması 01:29
Google Çeviri iPhone Uygulaması 638 izlenme - 3 yıl önce Sayısız dil tercihiyle google çeviri hizmetini telefonlarınızda nasıl alabileceğiniz sizlerle.
Google Çeviri Kullanmak İçin Tüyolar 01:05
Google Çeviri Kullanmak İçin Tüyolar 336 izlenme - 3 yıl önce Sayısız dil tercihiyle çeviri hayatınızı kolaylaştıran google translate/google çeviri sizler için uygulamalı olarak sayfalarımızda.
Akıllı Telefonlarınız İçin Google Çeviri Uygulaması 00:56
Akıllı Telefonlarınız İçin Google Çeviri Uygulaması 331 izlenme - 3 yıl önce Google Translate, iPhone, iPod Touch ve iPad için geliştirilmiş son derece başarılı bir çeviri uygulamasıdır.Google çeviriyi nasıl kullanacağınız ise uygulamalı olarak ekranlarımızda.
Google Çeviri İle Sözlük Oluşturmak 01:52
Google Çeviri İle Sözlük Oluşturmak 159 izlenme - 3 yıl önce Google translate/Google çeviri için eğitici görüntüler izleyicilerle.
Google Bunu Da Yaptı 01:40
Google Bunu Da Yaptı "Görsel Çeviri Devrimi" 82 izlenme - 2 yıl önce Google Çeviri uygulamasının son güncelleme ile eklenen fotoğraf çeviri özelliği Google tarafından çekilen video ile tanıtıldı. Bu özellik sizi farklı alfabeleri yazma derdinden kurtaracak.
BBC Çalışanları Google'ın Çeviri Uygulamasını Denedi 01:34
BBC Çalışanları Google'ın Çeviri Uygulamasını Denedi 56 izlenme - 2 yıl önce Google tarafından geliştirilen çeviri uygulaması, kullanıcıların telefonlarını herhangi bir yazıya, tabelaya tutarak, yazıların eş zamanlı çevirisini görmelerini sağlıyor. Uygulamanın ne kadar başarılı olduğunu, çeviri hataları olup olmadığını görmek için 28 dilde yayın yapan BBC Dünya Servisi'nin çalışanlarından bazılarından, bu uygulamayı denemelerini istedik.
Google Çeviriyi Nasıl Kullanırız 02:45
Google Çeviriyi Nasıl Kullanırız 71 izlenme - 3 yıl önce Google translate/Google çeviriyi nasıl kullanabileceğinizle ilgili öğretici görüntüler sizlerle.