Hoşgeldiniz!

Google Çeviri Videoları İzle

Google Çeviri İnsan Olsaydı! 01:42
Google Çeviri İnsan Olsaydı! 6.100 izlenme - 2 yıl önce Google Çeviri (Translate) insan olsaydı nasıl olurdu? kelimelerin telaffuzları nasıl tercüme edilirdi bu komik videoyu birlikte izliyoruz.
google çeviri komedi  [ali can] 02:40
google çeviri komedi [ali can] 4.204 izlenme - 6 yıl önce Google çeviri kullanmak için etkili yöntemler
[Nasıl Yapılır] Google Translate'deki Metinleri Ses Dosyası Olarak İndirme 03:07
[Nasıl Yapılır] Google Translate'deki Metinleri Ses Dosyası Olarak İndirme 318 izlenme - 1 yıl önce Merhaba Arkadaşlar, Bu videoda size Google Translate'den çeviri yaptığınız metini ses formatında indirmeyi gösterdim. Linkler: ------------------- http://translate.google.com/translate_tts?tl=tr&q=deneme (deneme yazdığım yere yazacağınız metin, tr yazan yere ise tercüme edilecek dilin kısaltması gelecek !!) google çeviri indir
Google Çeviri iPhone Uygulaması 01:29
Google Çeviri iPhone Uygulaması 629 izlenme - 3 yıl önce Sayısız dil tercihiyle google çeviri hizmetini telefonlarınızda nasıl alabileceğiniz sizlerle.
Google Çeviri Kullanmak İçin Tüyolar 01:05
Google Çeviri Kullanmak İçin Tüyolar 330 izlenme - 3 yıl önce Sayısız dil tercihiyle çeviri hayatınızı kolaylaştıran google translate/google çeviri sizler için uygulamalı olarak sayfalarımızda.
Akıllı Telefonlarınız İçin Google Çeviri Uygulaması 00:56
Akıllı Telefonlarınız İçin Google Çeviri Uygulaması 325 izlenme - 3 yıl önce Google Translate, iPhone, iPod Touch ve iPad için geliştirilmiş son derece başarılı bir çeviri uygulamasıdır.Google çeviriyi nasıl kullanacağınız ise uygulamalı olarak ekranlarımızda.
Google Çeviri İle Sözlük Oluşturmak 01:52
Google Çeviri İle Sözlük Oluşturmak 159 izlenme - 3 yıl önce Google translate/Google çeviri için eğitici görüntüler izleyicilerle.
01:42
"Google Çeviri" İnsan Olsaydı: Türkçe vs. Fransızca 32 izlenme - 1 yıl önce Videolara daha hızlı ulaşmak için lütfen takip edin facebook : https://www.facebook.com/youtubeinterestingvideos?ref=hl YouTube Abone Ol : https://www.youtube.com/channel/UCpC7GN45wKtjT3wpPlAWf8Q google çeviri
Google Bunu Da Yaptı 01:40
Google Bunu Da Yaptı "Görsel Çeviri Devrimi" 76 izlenme - 2 yıl önce Google Çeviri uygulamasının son güncelleme ile eklenen fotoğraf çeviri özelliği Google tarafından çekilen video ile tanıtıldı. Bu özellik sizi farklı alfabeleri yazma derdinden kurtaracak.
BBC Çalışanları Google'ın Çeviri Uygulamasını Denedi 01:34
BBC Çalışanları Google'ın Çeviri Uygulamasını Denedi 55 izlenme - 2 yıl önce Google tarafından geliştirilen çeviri uygulaması, kullanıcıların telefonlarını herhangi bir yazıya, tabelaya tutarak, yazıların eş zamanlı çevirisini görmelerini sağlıyor. Uygulamanın ne kadar başarılı olduğunu, çeviri hataları olup olmadığını görmek için 28 dilde yayın yapan BBC Dünya Servisi'nin çalışanlarından bazılarından, bu uygulamayı denemelerini istedik.
Google Çeviriyi Nasıl Kullanırız 02:45
Google Çeviriyi Nasıl Kullanırız 68 izlenme - 3 yıl önce Google translate/Google çeviriyi nasıl kullanabileceğinizle ilgili öğretici görüntüler sizlerle.
Türkler Google Çeviriyi Nasıl Kullanır 00:06
Türkler Google Çeviriyi Nasıl Kullanır 35 izlenme - 2 yıl önce Türkler Google çeviriyi nasıl kullanır - yeni vine