Hoşgeldiniz!

Google Translate Videoları İzle

Google Translate - Arabesk Rap 01:03
Google Translate - Arabesk Rap 1.841 izlenme - 1 yıl önce Arabesk rap ve olmazsa olmaz kanayan gül, amaçsız bir arkadaş tarafından yapılan ve bi süre sonra bağımlılık yapan parçayı dinliyoruz.
Şarkıyı Google Translate'e Söyletmek 01:56
Şarkıyı Google Translate'e Söyletmek 631 izlenme - 1 yıl önce Tahminimce kariyerine yeni başlamış ve eşin dostun rikortsunda kayıt aldığından az biraz çekinmiş ve şarkıya istediği sertliği nameleri verememiş arkadaşımız günümüz arabesk rapine yeni bir soluk getirme çabasındadır. Dinliyoruz.
İngilizce Öğreniyorum [62]-Google Translate 08:02
İngilizce Öğreniyorum [62]-Google Translate 580 izlenme - 3 yıl önce Google çeviri hizmeti olan google translate konusu işlenmiştir, translate.google.com http://idriskizilboga.blogspot.com/
Hunharca Gülen Adam Google Translate :) 00:08
Hunharca Gülen Adam Google Translate :) 369 izlenme - 3 yıl önce Hunharca Gülen Adam Google Translate :)
IŞİD'in Türkiye İçin Hazırladığı Video (Google Translate İçerir) 02:38
IŞİD'in Türkiye İçin Hazırladığı Video (Google Translate İçerir) 326 izlenme - 2 yıl önce IŞİD örgütü Türkiye'yi tehtid eden bir video hazırladı o kadar örgütte Türk olmasına rağmen neden çeviriyi google translate de yapmışlar anlayamadım.
NTV Spor - Google Translate Tadında Tercüme 00:38
NTV Spor - Google Translate Tadında Tercüme 335 izlenme - 2 yıl önce El clasico sonrası Mourinho'nun konuşmasını google translate ya da sözlük yardımıyla çevirdiğini düşündüğüm tercüman ablamız kendinde geçiyor. Bizde bu durumun nedenini bir türlü algılayamıyoruz. Anlamıyoruz.
Google Translate - Çal Gezi Çal 01:58
Google Translate - Çal Gezi Çal 390 izlenme - 4 yıl önce Google Translate - Çal Gezi Çal
Google Çeviri Kullanmak İçin Tüyolar 01:05
Google Çeviri Kullanmak İçin Tüyolar 335 izlenme - 3 yıl önce Sayısız dil tercihiyle çeviri hayatınızı kolaylaştıran google translate/google çeviri sizler için uygulamalı olarak sayfalarımızda.
 Google Translate Kullanarak Çiğköfte Sipariş Etmek 00:59
Google Translate Kullanarak Çiğköfte Sipariş Etmek 154 izlenme - 3 yıl önce Google Translate'e "-abi selamunaleyküm." dedirten insanların bulunduğu ülkeye gelsin.
Google Translate farkı 00:07
Google Translate farkı 161 izlenme - 4 yıl önce Google Translate farkı
Google Translate - Çal Gezi Çal 01:58
Google Translate - Çal Gezi Çal 135 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parkı eylemleri sürecinde şarkı içeren birçok video yayınlandı ancak tepkiler her seferinde ne yazıkki politik oldu. kendi düşüncesini yansıtmayan videolar "pis kaka" diğerleri "ovv süper dostum" tepkilerine tabi oldu. google translate ile yapılmış bu çalışma en azından üretkenlik olarak farklı bir şeye imza attığından dikkate değer. çal keke çal'ın gezi versiyonu, izleyelim efenim..
Google Bunu Da Yaptı 01:40
Google Bunu Da Yaptı "Görsel Çeviri Devrimi" 81 izlenme - 2 yıl önce Google Çeviri uygulamasının son güncelleme ile eklenen fotoğraf çeviri özelliği Google tarafından çekilen video ile tanıtıldı. Bu özellik sizi farklı alfabeleri yazma derdinden kurtaracak.
Her Anını Kaydeden Adam (Belgesel Tadında) 08:03
Her Anını Kaydeden Adam (Belgesel Tadında) 78 izlenme - 2 yıl önce internette gezinirken çok acayip bir videoyla karşılaştım. Dayı facebook hesabında videoyu yayınladıktan sonra internete düştüğünü farkedince serzenişleri http://i.imgur.com/PTjX9PI.png evet belgesel tadında bu arada DELETE THIS:ITIS AGAINST MY PRIVACY.
Google Çeviriyi Nasıl Kullanırız 02:45
Google Çeviriyi Nasıl Kullanırız 71 izlenme - 3 yıl önce Google translate/Google çeviriyi nasıl kullanabileceğinizle ilgili öğretici görüntüler sizlerle.